Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

VYSOKÁ KVALITA DESSO AIRMASTER® OD ROKU 1930

Desso je společnost s tradicemi, která již téměř devadesát let vyrábí podlahy s vysokou hodnotou. Mnoholeté zkušenosti výrobce a vysoká kvalita použitých materiálů činí výrobky Desso tou nejlepší volbou pro vaše interiéry. Kobercové dlaždice AirMaster® značky Desso jsou inovativní formou smyčkového koberce, což zaručuje atraktivní vzhled a funkčnost. A patentovaná technologie poskytuje účinnou absorpci škodlivého prachu a prachu ze vzduchu, což dělá kobercové dlaždice Desso AirMaster perfektními v každodenním používání.

Dozvědět se více

Desso AirMaster® Classic

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!


Kobercové dlaždice Desso AirMaster Classic splňují vysoké technické parametry díky svým technickým vlastnostem, mezi jinými i pevné dlaždice s celkovou tloušťkou 5,5 mm, která se skládá z 2,4 mm pevné textilní vrstvy. Tato vrstva je tvořena 100% vysoce odolnou přízí EKONYL a poskytuje nadměrně robustní a odolnou konstrukci. Vynikající vlastnosti materiálu a vysoká technická kvalita textilních dlaždic je dobrou podlahovou krytinou pro všechny typy předmětů. Díky pohodlné podobě dlaždic je instalace velmi snadná. Úspěšně využijete ergonomické podlahy v kancelářích, konferenčních místnostech, hotelových a stravovacích pokojích, stejně jako ve vzdělávacích institucích, tj. školách, mateřských školách a univerzitách. Navíc DESSO nabízí dlaždice vyrobené ve dvou variantách substrátu, jako jsou Desso ProBase® a Desso EcoBase®-back. Kolekce Desso ProBase® má asfaltový substrát, zatímco DESSO EcoBase®-back je vyroben z obzvlášť odolných a ekologických a recyklovaných materiálů.

NOVÉ ROZMĚRY PROJEKTU VNITŘNÍHO PROSTORU: ZÍSKÁNÍ AIRMASTERU


Dvoubarevné kobercové dlaždice Desso AirMaster poskytují téměř neomezené možnosti návrhu. Inovativní struktura smyčky s klasickým popruhem s diskrétní strukturou, která je vytvořena kombinací barevných akcentů na kontrastním povrchu, což přináší zajímavý vizuální efekt. Změnou směru uspořádání dlaždic a kombinací barev je možné vytvořit jedinečný koberec. Desso je nový rozměr návrhu interiéru. Nabídka zahrnuje jak klasické barvy dlaždic, tzn. šedé, antracitové, béžové a hnědé, a mírně více živé odstíny modré, fialové, oranžové a zelené. Tato řada barev znamená, že každý návrhář najde řešení pro sebe. Neomezujte se a stavte kreativní projekt, se kterým se nikdy nebudete nudit.

JAK VYBAVÍTE POKOJ?


Desso AirMaster Classic nabízí výběr z téměř dvou desítek barevných variant. Na jedné straně máte spoustu možností a můžete uvolnit svou kreativitu, ale na druhou stranu, tak široký výběr znamená, že je těžké si vybrat. Nejlepší je vybrat si oblíbené a zvolit na něm ostatní odstíny. Například výběrem klasické béžové barvy Desso AirMaster Classic "A886 2914" a výběrem jiné písečné barvy s jiným odstínem získáme jedinečný koberec s harmonickým vzhledem. Přirozená a teplá barva rozjasní interiér a vytvoří přátelskou atmosféru, díky níž se budete cítit pohodlně. Desso Airmaster Classic "A886 4307" je perfektní dekorativní efekt. Tato výrazná barva základny v kombinaci s jasně červeným pásem poskytne dokonalý vizuální efekt.

INOVATIVNÍ CESTA PRO NOVÉ MÍSTO


Kobercové dlaždice Desso AirMaster dělají z každé rekonstrukce dětskou hru. Velká výhoda kobercových dlaždic, na rozdíl od podlahových krytin v systému kliknutí nebo lepených systémů, jsou jejich nekonečné možnosti ukládání. Textilní náplň zajišťuje, že dlaždice mají dostatečnou hmotu, aby pevně přilnuly k podkladu, ale také k jejich dobré stabilitě, mohou být položeny na libovolný rovný povrch nebo dokonce na starý koberec. Kobercové dlaždice je třeba položit na opěrku a opatrně se přizpůsobit velikosti místnosti. Pokud je to nutné, je třeba je opatrně ořezat na správnou velikost. Jednoduchá instalace provádí renovaci pomocí koberců Desso AirMaster Classic efektivně a rychle. Odstranění podlahy v případě trvalého poškození nebo nečistot není nejmenším problémem. Stačí zvednout talíř, který je třeba vyměnit, a ... to je všechno. Nemusíte provést jinou obnovu, pokud chcete změnit vzhled podlahy. Zvedněte, pohybujte a osvěžte interiér během několika hodin.

ČISTÉ OVZDUŠÍ GARANTUJE ZDRAVĚJŠÍ PROSTŘEDÍ


Kobercové dlaždice Desso AirMaster jsou skutečným příkladem inovací. Nejen kvůli jejich fyzickým, ale i estetickým vlastnostem. Kobercové dlaždice se vyznačují mnoha kvalitativními vlastnostmi a technickými vlastnostmi. Jednou z nejinovativnějších funkcí je zlepšení kvality vzduchu v místnosti. Její účinek spočívá v tom, že absorbuje prachové částice ze vzduchu a zastavuje je uvnitř bez použití chemikálií. Kobercové podlahy v Desso AirMaster® Classic se snadno udržují čisté. Pokud pravidelně vysáváte, zajistíte čistý vzduch a elegantní vzhled podlahové krytiny. Kromě zmíněných technických vlastností je třeba zmínit, že měkké kobercové dlaždice dokonale umlčí hluk v místnosti (až 23 dB). Jsou také bezpečné v případě požáru (třída hořlavosti Bfs-s1), což umožňuje udržovat přátelskou atmosféru místnosti.

KUPUJTE NÁSLEDUJÍCÍ ČTVERCE DESSO AIR V ONLINE OBCHODU BRICOFLOR A ZÍSKÁTE ZÁRUKU NEJLEPŠÍ CENOVÉ ZÁRUKY


Objednávejte dlaždice Desso AirMaster v online obchodě BRICOFLOR s nejlepší zárukou ceny! Vyberte si nejlepší řešení pro vás z tisíců produktů. Velmi dobře víme, že volba takového širokého sortimentu není snadná, proto nabízí BRICOFLOR svým zákazníkům možnost objednat vzorek. Vzorové uspořádání můžete provést pouze jedním kliknutím myši a s ním doma uděláte nejlepší rozhodnutí. Pokud plánujete větší projekt, zavolejte nám nebo napište a my Vám zařídíme individuální cenovou nabídku. Máte-li jakékoli dotazy ohledně produktů, jsme vám k dispozici.