Desso Airmaster® Classic - Kobercové čtverce

Desso je společnost s tradicemi, která již téměř devadesát let vyrábí podlahy s vysokou…

Přečtěte si více
20 / 24 Produkty

Desso Airmaster® Classic

Kobercové čtverce Desso AirMaster Classic splňují vysoké technické parametry díky svým technickým vlastnostem, mezi jinými i kobercové čtverce s celkovou tloušťkou 5,5 mm, která se skládá z 2,4 mm pevné textilní vrstvy. Tato vrstva je tvořena 100% vysoce odolnou přízí EKONYL a poskytuje nadměrně robustní a odolnou konstrukci. Vynikající vlastnosti materiálu a vysoká technická kvalita textilních dlaždic je dobrou podlahovou krytinou pro všechny typy předmětů.

Díky pohodlné podobě dlaždic je instalace velmi snadná. Úspěšně využijete ergonomické kobercové čtverce v kancelářích, konferenčních místnostech, hotelových a stravovacích pokojích, stejně jako ve vzdělávacích institucích, tj. školách, mateřských školách a univerzitách. Navíc DESSO nabízí dlaždice vyrobené ve dvou variantách substrátu, jako jsou Desso ProBase® a Desso EcoBase®-back. Kolekce Desso ProBase® má asfaltový substrát, zatímco DESSO EcoBase®-back je vyroben z obzvlášť odolných a ekologických a recyklovaných materiálů.

NOVÉ ROZMĚRY PROJEKTU VAŠEHO VNITŘNÍHO PROSTORU: PRODUKTY AIRMASTER

Dvoubarevné kobercové čtverce Desso AirMaster poskytují téměř neomezené možnosti návrhu. Inovativní struktura smyčky s klasickým popruhem s diskrétní strukturou, která je vytvořena kombinací barevných akcentů na kontrastním povrchu, což přináší zajímavý vizuální efekt. Změnou směru uspořádání dlaždic a kombinací barev je možné vytvořit jedinečný koberec.

Desso je nový rozměr návrhu interiéru. Nabídka zahrnuje jak klasické barvy dlaždic, tzn. šedé, antracitové, béžové a hnědé, a mírně více živé odstíny modré, fialové, oranžové a zelené. Tato řada barev znamená, že každý návrhář najde řešení pro sebe. Neomezujte se a stavte kreativní projekt, se kterým se nikdy nebudete nudit.

JAK VYBAVÍTE POKOJ?

Desso AirMaster Classic nabízí výběr z téměř dvou desítek barevných variant. Na jedné straně máte spoustu možností a můžete uvolnit svou kreativitu, ale na druhou stranu, tak široký výběr znamená, že je těžké si vybrat. Nejlepší je vybrat si oblíbené a zvolit na něm ostatní odstíny. Například výběrem klasické béžové barvy Desso AirMaster Classic "A886 2914" a výběrem jiné písečné barvy s jiným odstínem získáme jedinečný koberec s harmonickým vzhledem. Přirozená a teplá barva rozjasní interiér a vytvoří přátelskou atmosféru, díky níž se budete cítit pohodlně. Desso Airmaster Classic "A886 4307" je perfektní dekorativní efekt. Tato výrazná barva základny v kombinaci s jasně červeným pásem poskytne dokonalý vizuální efekt.

INOVATIVNÍ CESTA PRO NOVÉ MÍSTO - KOBERCOVÉ ČTVERCE

Kobercové čtverce Desso AirMaster dělají z každé rekonstrukce dětskou hru. Velká výhoda kobercových dlaždic, na rozdíl od podlahových krytin v systému kliknutí nebo lepených systémů, jsou jejich nekonečné možnosti ukládání. Textilní náplň zajišťuje, že kobercové čtverce mají dostatečnou hmotu, aby pevně přilnuly k podkladu, ale také k jejich dobré stabilitě, mohou být položeny na libovolný rovný povrch nebo dokonce na starý koberec.

Kobercové čtverce je třeba položit na opěrku a opatrně se přizpůsobit velikosti místnosti. Pokud je to nutné, je třeba je opatrně ořezat na správnou velikost. Jednoduchá instalace provádí renovaci pomocí koberců Desso AirMaster Classic efektivně a rychle. Odstranění podlahy v případě trvalého poškození nebo nečistot není nejmenším problémem. Stačí zvednout talíř, který je třeba vyměnit, a ... to je všechno. Nemusíte provést jinou obnovu, pokud chcete změnit vzhled podlahy. Zvedněte, pohybujte a osvěžte interiér během několika hodin.

KOBERCOVÉ ČTVERCE GARANTUJÍ ČISTÉ OVZDUŠÍ A ZDRAVĚJŠÍ PROSTŘEDÍ 

Kobercové čtverce Desso AirMaster jsou skutečným příkladem inovací. Nejen kvůli jejich fyzickým, ale i estetickým vlastnostem. Kobercové dlaždice se vyznačují mnoha kvalitativními vlastnostmi a technickými vlastnostmi. Jednou z nejinovativnějších funkcí je zlepšení kvality vzduchu v místnosti. Její účinek spočívá v tom, že absorbuje prachové částice ze vzduchu a zastavuje je uvnitř bez použití chemikálií.

Kobercové čtverce v Desso AirMaster® Classic se snadno udržují čisté. Pokud pravidelně vysáváte, zajistíte čistý vzduch a elegantní vzhled podlahové krytiny. Kromě zmíněných technických vlastností je třeba zmínit, že měkké kobercové čtverce dokonale umlčí hluk v místnosti (až 23 dB). Jsou také bezpečné v případě požáru (třída hořlavosti Bfs-s1), což umožňuje udržovat přátelskou atmosféru místnosti.

OBJEDNÁVEJTE KOBERCOVÉ ČTVERCE NA BRICOFLORU

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více