Close icon

Samolepicí vinylová podlaha – řešení pro všechny

Samolepicí vinylová podlaha je opravdu skvělou alternativou k nejpopulárnějším kry…

Přečtěte si více
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
1 - 20 z 39 Produkty

Samolepicí vinylová podlaha – řešení pro všechny

Mezi největší výhody samolepicích dílců patří skutečnost, že kromě odlišných barev mohou velmi dobře imitovat také mnoho přírodních materiálů, jako je dřevo nebo kámen. Samolepící vinylová podlaha je skvělou alternativou k nejpopulárnějším krytinám na trhu. Samolepící vinylová podlaha je excelentní alternativou také pro prostředí, kterým dokáže dodat naprosto jedinečnou atmosféru. Díky své široké paletě nejrůznějších designů a barev je ideálním řešením pro zákazníky, kteří chtějí dodat interiéru jedinečný vzhled. Mezi největší výhody samolepicích dílců patří skutečnost, že kromě odlišných barev mohou velmi dobře imitovat také mnoho přírodních materiálů, jako je dubové dřevo nebo kámen. Výběr mezi dekory je tedy velmi rozmanitý a instalace luxusních vinylových podlah velmi rychlá a snadná.

Hlavní výrobci vinylové podlahy, Gerflor a Tarkett, nabízejí ve svých kolekcích „Senso“ a „Starflor“ obrovský výběr pro každou zákazníkovu potřebu. Najdete si zde jistě takové samolepící vinyl dílce, které budou nejlépe odpovídat Vašim technickým i estetickým požadavkům. Všechny dostupné produkty se vyznačují následujícími výhodami – realistické barvy, rychlá a snadná montáž, tvorba teplé dlažby, která je tichá a příjemná na dotek a protiskluznost. Vinylová podlaha se celkově považuje za ekologicky vyspělou podlahovinu, která je jako jedna z mála 100% recyklovatelná, a jelikož obsahuje pouze zanedbatelné množství emisí, tak všeobecně přispívá k udržování celkového zdraví.

Cena vinylové podlahy s pokládkou je poměrně nízká. Samolepící vinylové podlaha je velmi snadno instalovatelné, rychlé a nenáročně udržovatelné, jednoduše odstranitelné. Pokládka vinylu je možná na stávající podlahu. Kromě toho mají výborné tepelné a zvukově izolační vlastnosti a navíc neuchovávají prach. Samolepící vinylová podlaha si tedy právem užívá popularitu a také stále vzrůstající prodej. To je zásluha jejich mnoha výhod a také výbornému poměru cena/výkon v porovnání s jinými materiály používanými v podlahářském průmyslu.

Samolepící vinylová podlaha a její rychlá a snadná instalace

Kromě obohacení prostředí, v němž se bude nová samolepící vinylová podlaha pokládat, se velmi jednoduše instaluje. Samolepící vinylová podlaha je totiž navržená pro snadnou montáž na hladkou podlahu díky své lepící zadní straně, která zajišťuje vynikající přilnavost k podložce. Podobně jako u dalších podlahových krytin je nutné pro kvalitní práci nejprve řádně připravit podklad, takže podlahu vysát a vyčistit, aby se odstranily veškeré nerovnosti. Může se začít, až je podlaha suchá, pevná a čistá. Samolepící vinylová podlaha těchto dílců zajistí Vaší nové podlaze prodloužení její životnosti.

Při pokládce se nepoužívá žádné speciální lepidlo, stačí strhnout ochrannou fólii, která chrání lepidlo, a dílec položit na místo určení. Následně jednotlivé kusy přitlačte k podlaze od středu k okrajům. Jakmile je hotová celá místnost, podlahu můžete používat, jak jste zvyklí a užívat si nové prostředí, které jste si sami vytvořili. Díky takovým inovativním produktům, jakým je i tento druh instalace, bez problémů zvládne rekonstrukci každý laik nebo domácí kutil bez použití speciálního nářadí.

Samolepící vinylová podlaha – jednoduché a komfortní řešení

Další okamžité, jednoduché, a navíc velmi efektivní řešení rekonstrukce podlahy je využití prken, které disponují samolepícími zadními stranami. Jedná se o snadné a praktické řešení, jelikož tímto druhem vinylové podlahy dopřejete jakémukoli prostoru novou stylovou atmosféru. Vinylové podlahy samolepící otevírají celou řadu možností, zejména pro obytný prostor. Vrchní dekorativní vrstva, která může mít vzhled od dřeva po železo nebo dokonce i porcelánu, je vyráběná tak, aby prostoru dodala naprosto originální a osobitý styl.

Pokud se rozhodnete rekonstruovat Váš domov, nemusí to být nutně jeden nekonečný projekt. Tyto vinylové dílce i prkna jsou ze spodní strany opatřené vrstvou lepidla citlivého na tlak. Při jejich pokládce tedy stačí jednoduše strhnout ochrannou fólii a přilepit je na zem. Vinyl podlaha díky tomuto systému nevyžaduje žádné speciální vybavení ani dovednosti, naopak je ideální pro domácí kutily, a je vhodný pro běžné domácí použití.

Další výhodou těchto samolepicích dlaždic a prken je jejich jednoduchá údržba a odolnost proti vlhkosti, díky čemuž se hodí do všech místnosti v obytných prostorech. Před montáží se ujistěte, že podloží je čisté a není na něm žádná nerovnost. Jakmile je podklad podlahy řádně připravený pro položení samolepicího vinylu, jde již všechno ráz na ráz. Jednoduše přizpůsobte dílce rozměrům místnosti, případně je seřízněte kolem trubek a dalších překážek, a dílce kousek po kousku připevněte k podlaze. Po položení tato samolepící vinylová podlaha vytvoří homogenní a díky lepidlu perfektně stabilní plochu, která je ihned pochází. 

Mezi největší výhody této podlahy patří nenáročná údržba, excelentní přilnavost a voděodolnost. Naše rozmanité dekory, které jsou Vám k dispozici, zajistí Vašemu povrchu ten nejlepší vzhled. Průkopníky v tomto oboru jsou především firmy Tarkett a Gerflor. Samolepící podlaha těchto výrobců se vyznačuje různorodým designovým výhledem a zvláště pak snadnou instalací.

Pouze výhody, žádné obtíže

Samolepící vinylová podlaha nabízí obrovské výhody v porovnání s tradičními dřevěnými krytinami. Nejen, že jsou nejlepší alternativou, co se týče poměru cena/výkon, ale rovněž jsou vinylové dílce vybavené výbornými technickými vlastnostmi – vysoká odolnost proti opotřebení a také ohni. Tato samolepící vinylová podlaha navíc drží pokojovou teplotu, takže je příjemná na dotek, a protože k její montáži se nevyužívá lepidlo, je šetrná k životnímu prostředí potažmo zdraví, když neuvolňuje žádné škodlivé emise. Tohle řešení krytiny doma nebo v kanceláři je navíc 100% recyklovatelné na konci svého života a přináší tak rostoucí ekologické povědomí, které vedlo ke vzniku ekologických kolekcí složených výhradně z materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Tento typ samolepící vinylu může být jednoduše instalovaný v domácnostech, administrativních budovách či dokonce ve vysoce zátěžových lokalitách. Výběr je tak široký, že samolepící vinylová podlaha bude sedět k jakémukoli prostoru i stylu vybavení. Další nespornou výhodou samolepící vinylové podlahy je jejich výrazná zvuková izolace díky pružnosti materiálu. To může vést jednak k většímu klidu, ale také kompletní zvukové izolaci v uzavřených prostorech.

Na základě těchto vlastností v případě silného a náhlého nárazu umožňuje flexibilita materiálu samolepicím dílům absorbovat tlak a zabraňovat deformaci a hlubokým škrábancům. Zejména z toho důvodu se jedná o odolnou podlahu, která nevyžaduje speciální údržbu.

Prakticky bezúdržbové řešení - samolepící vinylová podlaha

Alternativa, která má spoustu atraktivních výhod. Jsou jimi nenáročná instalace, odolnost a praktická inovace. Ovšem tou úplně nejlepší vlastností vinylové podlahy je údržba, respektive její takřka nepotřebnost. Povaha této samolepící vinylové podlahy je totiž taková, že i přes její pouze rutinní rychlý úklid je možné udržovat je v nejvyšší kvalitě. Nemusíte si k čištění pořizovat žádné speciální chemické prostředky, což napomáhá udržování ekologického statusu těchto krytin. Právě to má za důsledek, že tento typ vinylové podlahy si našel oblibu mezi lidmi, když k jeho dokonalé údržbě stačí dlažbu zamést anebo vytřít mopem. Dokonce ani s mastnými skvrnami si nemusíte lámat hlavu!

Vysoce kvalitní samolepicí vinylové podlahy od top výrobců – Gerflor a Tarkett

Kvalita. Jedna z nejdůležitějších vlastností, kterou vyhledávají lidé při nákupu nové podlahové krytiny pro renovaci svého domu. A my víme, že právě otázka kvality Vám pomáhá správně se rozhodnout, jaký produkt upřednostnit. To je také důvodem, proč v eshopu BRICOFLOR najdete špičkové produkty od nejlepších výrobců v Evropě. Dvě řady samolepicí vinylové podlahy pocházejí z dílen Gerflor a Tarkett.

Tito výrobci nabízejí spoustu různých stylů včetně dřeva, keramiky, a dokonce i kamene. Celkově v našem obchodě poskytujeme na výběr z asi 70 různých kolekcí, z nichž si určitě vyberete ten nejlepší design, který se bude hodit pro Váš prostor. Právě produkty výrobců Gerflor a Tarkett jsou vylepšené snadným systémem instalace, který zajistí bezproblémový proces při instalaci bez jakékoli extra pomoci a zároveň dlouhou životnost podlahy.

Gerflor Senso – dřevěný, keramický i kamenný design

Samolepící vinylová podlaja z řady Gerflor Senso je Vám v eshopu BRICOFLOR k dispozici ve čtyřech variantách Senso NaturalSenso RusticSenso Rustic Antique Style Senso Urban. Všechny čtyři verze Vás přesvědčí svým kvalitním a realistickým dekorem. Jsou vskutku působivé a pyšní se i četnými technickými přednostmi. Mezi ně patří například povrchová ochranná vrstva PUR a skvělá požární odolnost.

Samolepící vinylová podlaha Gerflor je velmi snadné čistit a jsou vhodné pro všechny obytné i komerční prostory včetně vlhkých místností. Ať už hledáte tradiční vzhled teplých tónů dřeva, rustikálních dekorů nebo elegantního kamene, řada Gerflor Senso vždy splní Vaše očekávání. Vyberte si z nových trendových designů, jako je například Senso Urban „Biarritz“, která je charakterický svým výrazným červeným tónem anebo zvolte staré dobré klasické styly a splňte si svůj sen.

Tarkett Starfloor samolepící vinyl – největší výběr nestárnoucích dřevěných stylů

Rekonstrukce nemusí být nutně drahá, což dokazuje výrobce Tarkett se svojí samolepicí vinylovou podlahou v řadě Starfloor. Samolepící vinylová podlaha Tarkett Starfloor je totiž cenově dostupné a povolí Vám navrhnout si bydlení snů i s malým rozpočtem. Samolepící vinylová podlaha z kolekce Tarkett jako Starfloor CeramicStarfloor Classic, Starfloor Trend a Starfloor Vintage nabízí různé dřevěné dekory se vzhledem buku, pinie nebo dubu, které můžete využít prakticky ve všech prostorech.

Zátěžová užitná vrstva se šířkou 0,2 mm je zesílená vrstvou Extreme Protection, díky které je povrch odolný proti poškrábání a snadný na údržbu.  Samolepící vinylové podlahy a její povrch  má realistický reliéf a dlaždice i prkna umožňují příjemnou a pohodlnou chůzi.   

Samolepicí vinylová podlaha – nyní na eshopu BRICOFLOR

Samolepící vinylová podlaha kombinuje stylovost a praktičnost, což Vám umožňuje obnovit tvůrčí touhy i přesto, že se budete držet jednoduchého procesu a snadné péče. Několik důležitých technických vlastností, kterými samolepicí vinyl disponuje, dovoluje užití této podlahy v jakémkoli prostředí včetně vysoce intenzivního používání, přičemž nadále garantuje dlouhou životnost a stabilitu. V eshopu BRICOFLOR naleznete širokou paletu aktuálních kolekcí, mezi kterými najdete i samolepicí vinyl, který jistě bude vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme nejlepší produkty na trhu při zachování odpovídajícího poměru cena/výkon. Prosím kontaktujte nás, náš personál Vám rád pomůže objevit samolepicí vinyl, který splní Vaše potřeby a přání. Profitujte z předností vinylu co nejdříve!

Plus icon Přečtěte si více