SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Vorwerk koberce: Odolné produkty vyvíjí jen osvědčený výrobce

Německý výrobce Vorwerk nabízí širokou škálu odolných koberců pro …

Přečtěte si více
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 20 z 802 Produkty

Jakožto průkopník v udržitelném procesu výroby si Vorwerk uvědomuje svou ekologickou a sociální odpovědnost a neustále pracuje na vytvoření lepšího místo pro život. Koberce této společnosti jsou z toho důvodu velmi šetrné k životnímu prostředí a nevypouští do ovzduší skoro žádné emise.

Už mnoho desetiletí jsou koberce firmy Vorwerk velmi oblíbené jako řešení pro domácnosti, hotely, restaurace, showroomy a další komerční prostory po celém světě. Vzhledem k použití vysoce kvalitních materiálů jsou extrémně odolné a trvanlivé. Barvy jsou odolné proti vyblednutí, a tak si koberec vypadající stále jako nový můžete užívat spoustu let. S jakýmkoli kobercem od tohoto německého producenta nemůžete šlápnout vedle, každý na Vás udělá vzhledem i po technické stránce dojem.

Vorwerk: Koberce jsou ideální řešení pro každý obytný a komerční prostor

Existuje několik důvodů, proč byste si měli vybrat koberce od Vorwerk. Zaprvé jde o produkt navržený v Německu, což je samo o sobě garancí vysoké kvality a bezpečnostních standardů. Všechny typy příze a celá produkce se uskutečňuje v městečku Hameln, které leží v Dolním Sasku, a je proslulé svou legendou o Krysaři. Navrch tomu všemu je nutné zmínit, že Vorwerk neustále pracuje na vývoji technologií ohleduplných k životnímu prostředí, aby zlepšil nejen produkci, ale také doručování svých produktů. Vorwerk koberce také zaznamenaly úspěch ve snížení obsahu jemného prachu ve vzduchu, oproti tvrdým podlahám jsou až dvakrát účinnější, alergikům tak poskytují značnou úlevu. Ani to ale není všechno, všechny kolekce jsou kompatibilní se systémem podlahového vytápění, což všichni docení zejména v zimních měsících nebo s dětmi v domácnosti. Dalšími skvělými vlastnostmi koberce jsou dobrá zvuková izolace a snížení nárazového hluku, danou místnost tak perfektně „odříznete“ od těch přilehlých a vytvoříte v ní příjemnou ničím nerušenou atmosféru.

Cenově dostupná německá praktičnost Vás dostane

Vorwerk je všeobecně považovaný za výrobce vysoce kvalitních koberců, které navíc nemají přestřelenou cenu. Nicméně vzhledem k tomu, že výrobce nabízí více než třicet různých kolekcí, nelze hlavní sdělení jen tímto způsobem zúžit. V rámci tohoto širokého výběru napříč jednotlivými řadami si jistě vyberete cenovou kategorii, která bude sedět Vašemu finančnímu rozpočtu. Přirozeně si tak můžete zvolit dražší kolekce, ale také například koberce Vorwerk Campus. Jde o velmi populární smyčkový koberec, který v sobě uchovává všechny kvality zkušeného německého producenta, a je nyní dostupný za neuvěřitelně výhodnou cenu. A touto kolekcí to nekončí, také Vorwerk Forma a Vorwerk Tremo jsou úžasné koberce které společnost prodává za nízké ceny, aniž by jakkoli utrpěla kvalita. Všestrannost je to, co staví Vorwerk nad své konkurenty, ti často nabízejí jen omezený počet designů a struktur za velké peníze.

Zvolte si v širokém výběru ten pravý Vorwerk koberec pro Váš prostor

Vorwerk nabízí koberce pro obytné i komerční použití. Bez ohledu na to, jestli chcete měkkou, teplou a útulnou podlahu doma, abyste mohli chodit naboso a měli i zimě teplé nohy anebo potřebujete v práci robustní a odolnou podlahu s obrovským benefitem v podobě pohodlí, Vorwerk je tu v obou případech pro Vás. Německý výrobce klade důraz na kvalitu, a kombinuje férovou cenu, za níž si luxus jeho koberce bude moct užít naprosto každý. 

Šetrnost k životnímu prostředí zde hraje prim

Renomovaná společnost Vorwerk věří, že zdravá planeta je klíč k prosperitě v budoucnosti. A proto stále pracuje na objevování a inovaci technologií, což povede k efektivnímu využití a také šetření energií při výrobě a doručování koberce. Již více než dvacet let je tato německá firma průkopníkem na poli udržitelné výroby. Při produkci využívá recyklovaného materiálu, čímž šetří vzácné zdroje a výrazně snižuje množství odpadu. Příze je pro většinu Vorwerk koberců vyráběná ze 100% polyamidu a produkty tak následně mohou být snadno recyklované. Produkční síť je v Německu monitorovaná nezávislými agenturami každé tři měsíce, přičemž hodnotí všechny emise. Nejen z toho důvodu jsou všechny koberce nositeli všech základních a mezinárodních ekocertifikací, jimiž jsou GUT a Green Label Plus.

Garance nejlepší ceny koberců Vorwerk jedině na eshopu BRICOFLOR

Už dlouhé roky velmi úzce spolupracujeme s firmou Vorwerk, a tak Vám rádi nabídneme její kobercegarancí nejlepší ceny. Pokud potřebujete pomocníka, který Vám pomůže se lépe rozhodnout, využijte naší služby zaslání vzorků zdarma. Máte-li jakoukoli otázku ohledně našich produktů, kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Náš kompetentní zákaznický servis se na Vás velmi těší.

Plus icon Přečtěte si více