SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

BerryAlloc laminátová podlaha: Kvalita pramenící z filozofie výrobce

Belgická společnost BerryAlloc se díky dlouholetým zkušenostem stala favoritem soukromý…

Přečtěte si více
1 - 20 z 288 Produkty

Laminátové podlahy BerryAlloc

Pokud hledáte a chcete zjistit, jak vypadá vysoce kvalitní laminátová podlaha, vybírejte zde, mezi BerryAlloc výrobky. Laminát tohoto výrobce je atraktivní zejména pro znalce, kteří ocení kvalitu a exkluzivní estetiku. BerryAlloc se snaží vyhovět i těm nejtajnějším přáním zákazníků. Nové kolekce jsou charakteristické autentičností a dekory ladící každému vkusu. Kvůli své síle je laminátová podlaha vhodná pro obytné i komerční prostory, do každé místnosti navíc přináší kus přírody.

Poznejte pozoruhodné řady laminátových podlah z Belgie

Kolekce BerryAlloc Chateau zaujme osmi dřevěnými dekory, z nichž většina je inspirovaná populárním dubem. Zvláštností této kolekce je systém pokládky desek, které si můžete uspořádat do módního vzoru rybí kosti. V řadě BerryAlloc Chic najdete rovněž převážně dubové dekory, avšak vyniká mezi nimi Kaštan bílý. Povrch mají všechny dekory zrnitý, což vyvolává dojem pravého dřeva. Jak už napovídá název, kolekce BerryAlloc Elegance je opravdu jedinečná svou krásou. Mezi atraktivními styly této řady budete mít co dělat, abyste si vybrali pouze jeden. BerryAlloc Empire apeluje na zákazníky s vytříbeným vkusem, aby nedělali zbytečně kompromis při výběru nové krytiny. Skvěle se také hodí do různých komerčních prostor. Dvanáct jedinečných dřevěných designů Vás přesvědčí, a Vaši hosté se budou ve Vašem interiéru cítit velmi dobře.

Podívejte se také na kolekce BerryAlloc Loft. Zde se nachází laminátová podlaha, kterou uplatníte třeba v místech s omezeným rozpočtem. Nechybí zde různé druhy dřevin, od běžného ubu či buku, také Merbaunebo Teak. Velmi pohledné jsou dále dekory v řadě BerryAlloc Naturals, které se pyšní svou přirozeností a autentičností. Fanoušci přírodního stylu si zde určitě najdou to pravé. Kolekce BerryAlloc Riviera je v popředí technologie vícevrstvých konstrukcí, HydroPlus® zajišťuje zvláštní sílu povrchu, který odolá dennímu náporu v nejrůznějších prostorech. A konečně ještě BerryAlloc Urban, řada imitující skutečný dub, zachycuje klasické bílé odstíny i tmavě hnědé. Estetika podlahy v kombinaci s moderní technologií vyzdvihuje vlastnosti této městské sbírky.

BerryAlloc vysokotlaký laminát: Zcela nová dimenze kvality

Kromě spousty klasických kolekcí laminátové podlahy nabízí belgický výrobce dvě sady vysokotlakého laminátu, který je zvláště přesvědčivý díky své vysoké pružnosti a pevnosti. Vysokotlaký laminát nedělá v kvalitě žádné kompromisy. To však neznamená, že na poli dekorů zažijete nudu. Naopak, skvělý příklad je laminátová podlaha BerryAlloc Original HPL, která nabízí hned 44 provedení ve dvou velikostech. Další pak BerryAlloc Grand Avenue HPL poskytující nápadité dekory inspirované známými světovými silnicemi a prostředím kolem nich. Při použití v obytném prostoru také zde výrobce poskytuje doživotní záruku, což jen podtrhuje vysokou odolnost a důvěru v tyto produkty. HPL laminát má hliníkový Loc systém, jež je vyrobený z odolného materiálu, výrobky se proto rychle staly lídrem trhu, tzv. bestsellerem. Díky tomuto systému je navíc pokládka laminátové podlahy poměrně snadná.

Péče o nás i naše životní prostředí. Nakupte vědomě to dobré

Společnost BerryAlloc se již řadu let zabývá ochranou životního prostředí a dodržuje předpisy a nařízení týkající se udržitelného rozvoje. Výrobky jsou většinou vyrobené z přírodních složek, jenž nemají negativní vliv na životní prostředí a zdraví. Norská asociace pro astmatiky a alergie doporučuje BerryAlloc laminát jako vhodný produkt pro alergiky. Vysoká odolnost vůči světlu a UV záření pak zaručuje, že tato laminátová podlaha bude krásná, a nebude ztrácet barvu po dlouhé roky.

Laminátová podlaha skvěle zapadající do Vašeho konceptu pohodlí a vyladěného interiéru

Prakticky každý si nějakým způsobem plánuje pro něj dokonalý interiérový design a hledá inspirace. My pro Vás máme několik návrhů, jak Váš projekt dokončit k plné spokojenosti. S malým úsilím můžete výrazně zlepšit vzhled laminátových podlah a získat z toho jen to nejlepší. Bez ohledu na styl, který upřednostňujete, mohou malé detaily zcela změnit Váš interiéry. Zvláště doporučujeme moderní koberce, jednoduchý nábytek nezabírající celý pokoj. Dále si zvolte klasické a jasné barvy a diskrétní příslušenství. Díky tomu bude Váš laminát vypadat skvěle.

Objednejte si BerryAlloc laminátové podlahy v eshopu BRICOFLOR s garancí nejlepší ceny

Pokud hledáte elegantní a nadprůměrně funkční podlahu, podívejte se na nabídku BRICOFLOR. Chceme, abyste se rozhodli, která laminátová podlaha funguje nejlépe v pohodlí Vašeho domova nebo firmy, a proto jsme vytvořili příležitost získat bezplatnou ukázku zvoleného vzoruBerryAlloc má pro Vás celou řadu zajímavých řešení, moderní podlahy budou jistě oživení Vašich místností. Díky individuálnímu přístupu k našim klientům Vám rádi připravíme nabídku, která splní Vaše očekávání, kontaktujte nás ještě dnes. Máte-li jakékoli otázky ohledně našich produktů, ozvěte se nám prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, rádi o Vás uslyšíme. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší produkt pro Vás. Naše výrobky pocházejí od nejlepších evropských výrobců, klienti na Západě nám věří už více než 10 let, přidejte se k nim. Těšíme se na Vás.

Plus icon Přečtěte si více