SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Styl tapety - velmi rozmanité styly

Ať už jde o romantický styl venkovského domu, asijský nebo městský průmyslový styl - tapety nabízejí ideální možnosti, jak přizpůsobit váš domov konkrétním představám. Ať už jsou to neobvyklé tapety se vzorem, elegantní přírodní vzhled nebo černobílé tapety - různé styly neomezují vaši fantazii.

Tapety na zeď pro téměř každý pokoj

Tapety na zeď nabízejí spoustu výhod za málo peněz. Tapety jsou vkusnou a stylovou možností. Tapetu můžete použít pouze na jednu zeď nebo můžete kombinovat dva druhy tapet. Vaší kreativitě a originalitě se meze nekladou. Jednotlivé vzory vytvářejí různé pocity a nálady, takže při výběru tapety byste měli věnovat pozornost tomu, co chcete tapetou vyjádřit. Grafické a geometrické tapety jsou vhodné pro funkční a uspořádané místnosti, zatímco květinové tapety vytvářejí dynamický a svěží obraz. Skandinávské tapety nebo přírodní motivy zaručují klidné, relaxační prostředí a retro tapety a vintage tapety navodí atmosféru starých časů. Vaše stěny budou mluvit za vás. Moderní tapety nabízené v našem online obchodě si vás určitě získají!

GEOMETRICKé motivy 

Svět geometrických a grafických tapet byl v posledních letech rozšířen a vylepšen řadou trendů. Kromě klasických vzorů, jako jsou pruhy nebo tečky, jsou designéři inspirováni každým myslitelným tvarem, barvou a strukturou.  Zvláštní výhodou je že, geometrická tapeta, jako zcela moderní trend, je ideální pro obývací pokoj nebo ložnici. Tyto vzory jsou také v dokonalé symbiose s přírodním stylem.

Klasické i moderní motivy 

Pruhy ve všech barvách a variacích jsou absolutní klasikou ve světě designu a dekoru. Pruhované tapety jsou také nadčasovým prvkem v každé kolekci tapet. Různí výrobci tento klasický vzhled interpretují v moderním a neotřelém podání. Pokud se například rozhodnete pro námořní styl vytvoříte si doma pocit dovolené celoročně. Díky tapetám s pruhy a klasickým čalouněným nábytkem také vytvoříte vzhled pánského klubu.

Tapety s tečkami jsou také nadčasovým prvkem v každém designovém studiu. Úderné puntíky nebo jemné tečky vytvářejí dotek hravosti a vyzařují lehký vintage dotek.

VINTAGE tapety: Zlatá dvacátá leta, revoluce a horečka sobotní noci

Vintage tapety zahrnují různé pohledy, z nichž každý shrnuje zvláštní rysy doby nebo desetiletí. Ať už jsou to královské barokní tapety ze 17. století, smyslná elegance 20. let nebo mimořádné tapety ve stylu 70. let. V každém případě unikátní vzhled je zaručen.

Barokní tapety - někdy puristická, někdy bohatě zdobená - přichází ve všech barvách, tvarech a materiálech a vytváří téměř královskou atmosféru. Dodejte vaší jídelně nebo ložnici eleganci a noblesu. Zdi s úchvatnými květinovými ornamenty nebo klasickými rokokovými vzory a vylepší každou místnost. Barokní tapeta obohacená o třpytivé nebo lesklé efekty ve stříbře, bronzu nebo zlatě vytváří brilantní vzhled.

Dvacátá léta jsou velice důležitá-hospodářský vzestup mimo jiné umožnil rozkvět umění a kultury. Dvacátá leta byla zaměřena radost ze života. Zlaté desetiletí se také odráží v tapetách ve stylu art deco. Geometrické vzory, většinou ve zlatě, vytvářejí na tmavém pozadí smyslnou atmosféru. Tapeta s peřím páva také vyvolává mírně mystický vkus. Krásné tapety lze ideálně kombinovat se zlatými doplňky domácnosti.

Speciálně poutavá je retro tapeta ve stylu 70. nebo 60. let. Retro tapety se inspirují geometrickými a grafickými vzory v barevném spektru. Zažijte disco pocit s tapetami ze 70. let nebo objevujte díky orientálně inspirovaným orientům.  Pocit svobody je zaručen. Neobvyklé tapety lze kombinovat především s vintage nábytkem nebo popovými prvky, jako je židle s puntiky a akcenty pop art 60. let.

Tapety na zeď a květinové vzory 

Pokud jste přítelem fauny a flóry, můžete si vybrat z květinových tapet, lesních tapet nebo tapet se zvířecími motivy. Květinové tapety v teplých barvách mohou zprostředkovat romantickou atmosféru a jsou ideální pro ložnici. Více abstraktně interpretované květinové vzory jsou vhodné pro téměř každou místnost a vytvářejí dynamický obraz. Barevné dekory vám přinášejí čerstvost letního domova, zatímco jemnější návrhy stromů znamenají klid a vyrovnanost.

LES NA VAŠí STĚNĚ

Relaxační a naturalistický vzhled - to je to, co získáte s tapetou v lesním vzhledu. Dopřejte si trochu odpočinku od každodenního života a hluku velkoměstě díky nenápadným dekorům. Ať už je to dub nebo bříza - návrhy lze interpretovat jako pruhované tapety, které strukturují místnost a vytvářejí řád, zatímco dodávají nádech elegance.

EXOTICKÝ STYL ve vaší domácnosti

Současným trendem je vzhled džungle. Úžasné velké palmové listy vám přinesou deštný prales domů díky tapetě s motivem džungle. Moderní tapeta v kombinaci s grafickými designy jedinečným způsobem syntetizuje naturalismus a strukturovaný design. Tmavě zelené odstíny jsou vhodné pro vybavení zlatými doplňky a jejich kousky, zatímco svěží zelené a růžové odstíny poskytují více popových a letních odstínů.

Pokud chcete uniknout z každodenního života, palmová tapeta je perfektní způsob, jak vytvořit atmosféru dovolené. Minimalistický nebo nápadně interpretovaná tapeta s palmami vás zavede do tropů a na wellness dovolenou na Havaji.

Motivy popkultury by v moderních tapetách neměli chybět. Plaměnáci, mexické lebky nebo tapety s ananasy jsou jedny z nevíce stylových motivů tepety v moderním stylu mohou nabídnout

Tapety na zeď s motivem zvířat

Les a deštný prales zahrnují nejen flóru, ale i faunu. Pro fanoušky zvířat nabízí náš internetový obchod návrhy zvířat. At už divokých nebo roztomilých

Díky tapetě s ptáčky si můžete vychutnat neomezenou svobodu i u sebe doma. Kolibříci a jeřáby jako symboličtí ptáci vytvářejí důležité interiéry, zatímco papoušci mezi palmovými listy vytvářejí barevnou hravou atmosféru.

Pro fanoušky tapet, kterým se líbí extravagance, nabízí náš internetový obchod také tapety s leopardím vzorem. Nezáleží na tom jestli zlatými barokními ornamenty nebo vzhled majestátních leopardů budete oslněni.

Geometrické, grafické tapety -Tapety ve stylu vzdálených zemí

Různé země mohou ručit za velmi zvláštní styl. Tapety lze také třídit podle geografických charakteristik. Asijská, anglická, skandinávská nebo orientální. Okouzlete své hosty sofistikovaným vkusem. Tyto tapety vám slibují kosmopolitismus a touhu cestovat!

Asijské tapety, nabízejí velmi speciální motivy. Vázy Ming představují křehkost a naznačují smysl pro styl. V Číně jsou jeřáby používáni jako symbol dlouhověkosti a moudrosti - přiveďte nádech intelektu a sofistikovanosti i k vám domů díky tapetám s čínskými vzory.

SKANDINAVSKÉ Tapety na zeď

Skandinávský vzhled se stal nedílnou součástí interiérového designu. Geometrické a puristické vzory a minimalistický výběr barev vytvářejí harmonické prostředí a uvolněnou atmosféru. Skandinávské tapety jedinečným způsobem kombinují to nejlepší z drsné přírody na severu s městským kouzlem Stockholmu nebo Kodaně. Pocit hygge - módní designové tapety ve skandinávském stylu jsou ideální pro vytvoření prostoru pro uvolněný a klidný životní zážitek. Námořní barvy, jako je světle nebo tmavě modrá, způsobují, že místnost vypadá větší. Tapety inspirované fjordy a divokou přírodou si dovedně hraje s geometrií a naturalismem. Například trojúhelníkové vzory připomínají třpyt moře nebo skalní útvary. Tapety dřevo jsou velmi populární a hodí se do každé místnosti.

ORIENTÁLNÍ TAPETY TISÍCE A JEDNÉ NOCI

Orientální tapety jsou často pokryta mírným třpytem historických barev a je ideální pro shabby chic nábytek, ratanem nebo koženými doplňky. Propracované ozdoby a mandaly vytvářejí mírně esoterický a meditativní nádech, a tak stojí za relaxací a klidem. V barevných odstínech mohou také připomínat hippie hnutí 60. a 70. let, které se vyznačovalo zejména kosmopolitismem. Na tapetách se však také nachází mnoho vzorů s orientálním nádechem. Speciální a smyslné ornamenty, které jsou k dispozici téměř ve všech barvách a variantách, mohou mít světlý vzhled nebo připomínku okenních maleb. Tapety s motivem dlaždic jsou vynikající alternativou k a cenově náročným dlaždicím. Krom toho jsou tapety kuchyně nebo koupelny. 

Jednoduše jedinečné: jednobarevné tapety 

Kromě řady tapet se vzory vám náš internetový obchod nabízí také velkou hojnost jednobarevných tapet. Barvy odrážejí charakter osoby a mohou odrážet různé emoce a nálady. Získejte například zelené tapety na s jarní atmosférou doma nebo s tapetami v teplém barevném spektru, jako je žluté nebo oranžové. Tapeta v modré barvě způsobuje, že místnost vypadá větší a tapeta v šedé barvě vytváří elegantní vzhled. Jednobarevné prostory  jsou vhodná pro moderní prostory

Tapety v dřeveném stylu - zpátky ke kořenům

S tapetou v dřevěném stylu můžete vytvořit rozličné vzory.  Prostředí rustikálního venkovského domu nebo klidné prostředí ve skandinávském stylu. Různé odstíny a připomínají různé druhy dřeva a vytvářejí spojení mezi přírodou a moderností. Také pro průmyslový styl se nabízí tapeta v dřevěném stylu. Ocelové a kovové kusy nábytku s průmyslovým vzhledem lze ideálně kombinovat s rustikálními dřevěnými prvky. Tapety dřevo si hned zalíbíte.

Kamenné tapety na zeď

S kamennou tapetou máte levnou, ale vysoce kvalitní alternativu skutečné zdi. Vytvořte například styl městského podkroví s cihlovým vzhledem. Pro více přírodní vzhled můžete zvolit tapetu ve stylu přírodního kamene. Tapety s kamenným vzhledem mohou být minimalistické nebo naopak v uměleckém stylu například s grafitti. Tapety cihly jsou velmi populární v dnešní době.

Krásné tapety na zeď od těch nejlepších výrobců

Naším cílem je nabídnout výběr luxusních tapet nejvyšší kvality od nejlepších výrobců tapet v Evropě. Zejména A.S. Création a Rasch jsou mezinárodně známé svými tapetami. Nabízí zdánlivě nekonečné množství sbírek tapet inspirovaných nejnovějšími trendy a koncepty interiérového designu. Čistá univerzálnost nabízených kolekcí je inspirativní a je určena téměř pro každou aplikaci. Navíc Rasch stejně jako A. S Création jsou oblíbené díky spolupráci s prémiovými značkami při vytvoření jedinečných návrhářských tapet.

Mezi oblíbené značky také patří Versace a Schöner Wohnen. Kolekce tapety Versace jsou ztělesněním luxusních designů v elegantních barokních motivech. Zatímco Schöner Wohnen, známý časopis v oblasti interiérů v Německu, produkuje domácké vzory v různých dekorech. Architects Paper jsou řadou kolekcí návrhářů inspirovaných architektonickými strukturami od nejlepších designérů interiérů.

Najdete zde také sbírky z časopisu pro ženy - Brigitte se sbírkou okouzlujících tapet. Mezi další módní značky s designovými tapetami patří EspritDaniel Hechter a Lutéce. Všechny mají sbírky pro domácnosti a kanceláře, a hlavně vašeho domu, včetně ložnic, jídelen a obývacích pokojů.

Objednávejte barevné kolekce tapet z našeho eshopu BRICOFLOR

V našem internetovém obchodě můžete najít více než 2 500 tapet v různých provedeních a koncepcích. Nabízíme velký výběr tapet pro školky, tapety do ložnice a tapet pro kuchyně, koupelny a další aplikace. V několika kliknutích si můžete objednat svou oblíbenou tapetu. Výběr mezi jednotlivými styly vám usnadní naše služba, která Vám umožní objednat si vzorek, který nejlépe zapadá do vašich přestav a vkusu. V případě velkého množství objednávek také získáte lepší ceny, která Vám pomohou rekonstruovat ještě levněji.

V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte kontaktovat náš tým, který Vám rád poradí.

Plus icon Přečtěte si více