SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Fortelock Light 2050/2060/2080: PVC dlažba do garáže či fitness studio

Velmi nízká hořlavost, snadná údržba a mnohostranné možnosti využití - to je&nbs…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

1 - 0 z 0 Produkty

Fortelock Light: PVC podlaha do garáže či fitness studio

Velmi nízká hořlavost, snadná údržba a mnohostranné možnosti využití - to je PVC dlažba do garáže Fortelock Light 2050, 2060 a 2080 od českého výrobce Fortemix. Chcete, aby Vaše podlaha do garáže měla šmrnc a hledáte snadno aplikovatelnou podlahovou krytinu? Vaše fitness studio potřebuje nový vzhled, ale na několikatýdenní renovaci nemáte čas? V tom případě se nyní informujte o systému Fortelock 2050 nebo Fortelock 2060 či Fortelock 2080 od Fortemixu. Speciální Air Flow systém zabraňující tvorbě plísní, jednoduchá pokládka bez speciálních nástrojů i životnost až 25 let při odpovídající údržbě dělají z této PVC dlažba do garáže Fortelock na první pohled atraktivní produkt pro náročné zákazníky.

Vinylová podlaha do garáže se třemi povrchy: Vzhled vinylové podlahy Fortelock Light Diamant, Kůže, Penízky

Tato PVC dlažba do garáže s váhou 1,4 kg a drážkami na spodní straně, které umožňují správné odpařování vlhkosti, jsou vyráběny ve třech variantách – Fortelock Diamant, Penízky a Kůže. Podle charakteru místa si můžete vybrat Diamant (Fortelock 2050), který připomíná metalické desky, strukturovanou verzi Penízky (Fortelock 2080) nebo hladký povrch Kůže (Fortelock 2060). Také co se týče barev, ukazuje Fortemix nový směr v nahlížení na vinylové dlaždice, vinolovou podlahu a nabízí velmi pestrou škálu od žluté a modré, přes červenou až po zelenou.

Díky tomu bude například Vaše garáž mnohem víc než jen fádní a nevýrazný prostoru pro Vaše auto a nářadí. Dodejte si odvahu a dopřejte Vaší dílně nebo sklepu barevnou podlahu! Pro ty konzervativnější z Vás nabízíme ale samozřejmě také klasické barvy jako šedá a černá. Fortelock PVC podlaha do garáže tak dodá každému prostoru to správné. Fortelock dlaždice ale nejsou atraktivní pouze na pohled, mohou přesvědčit také svými technickými vlastnostmi.  

Fortelock 2050/2060/2080 PVC podlaha do garáže a její jednoduchá pokládka

Nová dlažba do garáže už během jedné hodiny? S Fortelock 2050, Fortelock 2060 nebo Fortelock 2080 to není žádný problém! Všechny tři modely PVC dlažba do garáže můžete položit během 60 minut (46 m² plochy). Pro Váš Fortelock podlahový systém totiž jako podklad nepotřebujete ani stěrku ani lepidlo, protože i volně položený Fortelock 2050, 2060 & 2080 snese neobyčejné zatížený (např. naložený paletový vozík s celkovou hmotností do 1 000 kg).  

To jediné, co musíte před položením udělat, je pořádně Vaši podlahu zamést a vhodně rozdělit. Rozdělte ji jednoduše do čtyř kvadrantů, z jejichž centra začnete pokládat Fortelock dlaždice, až se dostanete na okraj plochy. K položení podlahy v okrajích částech potřebujete pasující díly od Fortemixu (Fortelock 2015 popř. 2025 a 2045), které musíte pomocí řezačky upravit tak, aby u stěny zůstala mezera 5 mm. Rychleji jste podlahu do garáže ještě nikdy nepoložili! Nezapomeňte také, že Fortelock 2050, 2060 nebo 20XX je možné ihned zatížit. To znamenám, že na Vaši vinylovou podlahu můžete ihned po jejím položení postavit Vaše auto nebo i těžké regály. 

Snadná údržba díky inovativní technologii – Dlažba do garáže Fortelock 2050, Fortelock 2060 & Fortelock 2080

Zejména v prostorech, kde se často tvoří skvrny od olejů nebo chemikálií, najdou PVC dlažba do garáže Fortelock své uplatnění: Jejich polymerový povrch je odolný proti olejům i chemikáliím a zároveň nepropustný pro vodu. Systém kanálků Air Flow na spodní straně Fortelock 2050, 2060 & 2080 umožňuje kondenzaci vody pod dlaždicí, která díky tomu „dýchá“. Podlaha do garáže se velmi snadno udržuje, a proto je tak oblíbená.

Pod podlahou Fortelock tedy nevznikají plísně ani se pod ní nehromadí vlhkost způsobující nepříjemný zápach. Dalším fascinujícím aspektem Fortelock 2050, 2060 příp. 2080 je jeho malá náročnost na údržbu. Fortemix PVC dlaždice nepotřebují nic jiného než vodu a běžně dostupný čisticí prostředek. Tomu, kdo klade důraz na vyšší lesk nebo chce z podlahy odstranit specifické znečištění, doporučuje Fortemix prostředky od firmy Dr. Schutz. Praktická údržba i použití dělají z Fortelock 2050, 2060, příp. 2080, který zároveň izoluje teplo i zvuk, vynikající příklad jednoduché a zároveň nezničitelné podlahy pro všestranné využití

Zcela recyklovatelná a šetrná k životnímu prostředí: Fortelock Light PVC dlažba

Výrobce Fortemix měl v úmyslu se svým produktem pokrýt mnoho různých sektorů: Podle něj je možné Fortelock 2050, 2060, příp. 2080 položit do sklepa, do garáže, ale i ve veřejných prostorech, školkách, kancelářích nebo sportovištích. Tato dlažba do garáže s certifikací EN 14014 jsou tedy velmi variabilní a navíc mají velmi nízký stupeň hořlavosti, což z nich dělá universální podlahovou krytinu. Fortelock můžete položit zcela podle Vašich představ a navíc tím v dlouhodobém měřítku ušetříte peníze: Fortemix totiž nabízí, že Váš Fortelock 2050, 2060 nebo 2080 po vypršení garance za poplatek kompletně znovu zpracuje a nechá nově vylisovat, čímž Vám při renovaci nevyvstanou skoro žádné náklady navíc. Recyklování je pro firmu Fortemix velmi důležité, a proto je už při lisování vinylových dlaždic v ostravské výrobně kladen důraz na to, aby bylo zužitkováno co nejvíce materiálu z jiných výrobních procesů. Ten, kdo pokládá dlaždice Fortelock, se zároveň chová zodpovědně k životnímu prostředí – správné rozhodnutí! Fortelock podlaha do garáže od Fortemix je velmi šetrná k životnímu prostředí.

 Odolnost vůči různým druhům zatížení a vynikající vlastnosti – Fortelock dlažba do garáže je proto naprosto unikátní

Tato česká PVC dlažba do garáže a průmyslu Fortelock vyniká především tím, že může být použit v mnoha různých prostorách. Nezávisle na tom, pro jaký model se rozhodnete, Fortelock dlažba do garáže nebo jiných prostor Vám bude věrně sloužit i 25 let. Výrobce během vývoje vlastní kolekce usiloval také o to, aby mohl být produkt používán nejen v privátních, ale i v obchodních a veřejných prostorech. Když si člověk prohlédne všechny výrobcem doporučené oblasti využití Fortelock systému najednou, je mu ihned jasné, že dobrá podlaha do garáže dokáže mnohem více než jen nosit auto nebo vybavení dílny.

Fortemix doporučuje dlaždicový systém (v závislosti na modelu) pro následující prostory: Výstavní a prodejní stánky, Autoservisy a pneuservisy, Nádraží a letiště, Kancelářské prostory, Nákupní centra, Továrny, Fitness studia, sportovní zařízení, tělocvičny, Garáže pro těžkou techniku, Garáže, dílny, sklepy, Hangáry, Školky a školy, Průmysl a sklady, Strojírenské závody, Provozy, Policejní a hasičské stanice, Prodejní místa a centra.

Další specifické přednosti Fortelock PVC dlažba do garáže spočívají v její nízké hořlavosti, absolutní protiskluznosti, zvukové izolaci a v neposlední řadě vyniká jeho volná pokládka (bez nutnosti lepení) – za 1 hodinu položí jeden člověk 30 m2 plochy (lepení je doporučováno při zatížení od 1,5 tuny). Fortelock PVC podlaha do garáže je navíc ihned připravena k používání a zatížení na rozdíl od ostatních materiálů, které musí po pokládce ještě dlouho vysychat. S Fortelock systémem je Vaše dlažba do garáže rychle hotová a Vy se můžete ihned vrátit ke svým každodenním (pracovním) činnostem. Tato unikátní PVC dlažba do garáže Vás tedy nebrzdí – podporuje Vaši produktivitu!

Krátké shrnutí toho, proč si vybrat PVC dlažbu Fortelock

Instalace dlažby je velmi jednoduchá. Nezávisí na tom, jaký podklad máte. Dlažba do garáže nebo jakéhokoliv jiného prostu se může položit bez toho, aniž byste museli řešit, jaký máte podklad. Dlažba Fortelock je vyrobena z velmi kvalitního a odolného materiálu. Dlažba do garáže Fortelock od společnosti Fortemix je velmi dobrý zvukový, tepelný a vibrační izolant. Dlažba do garáže je vysoce odolná a od Fortemix máte záruku až 12 let výdrže a stability.

Instalace dlažby je velmi jednoduchá a ušetří vám veškeré náklady! Dlažba do garáže se nemusí lepit, a proto časové a finanční náklady klesnou až o 10%.  Je to i ekonomicky velmi výhodné pro velké prostory!

OBJEDNÁVEJTE PVC dlažba do garáže NA BRICOFLORU!

Dlažba do garáže či jiných zátěžových prostor je velmi důležitá na kvalitu. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte dlažbu jednotlivých barev.. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek PVC dlažba do garáže přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více