SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

FOTOTAPETY – OCHUTNEJTE KUS SVĚTA VE VAšEM POKOJI

Fototapety na zeď vám dokáží vykouzlit přírodu, panorama New Yorku nebo romantickou plá…

Přečtěte si více
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
1 - 20 z 1154 Produkty

FOTOTAPETY – NOVÁ PERSPEKTIVA SVĚTA

Fotografickou tapetu lze vytisknout s celou řadou motivů, takže každý si přijde na své. Můžete se rozhodnout se pro fototapety příroda, s horami, jezery nebo lesy. Pokud se vám líbí více městské tapety, pak je ideální fototapeta s Eiffelovou věží nebo panorama. Fototapeta je typická především pro své autentické vzory a klamný vzhled. Místnost můžete pomoci fototapety s krajinou, okny či namořeními motivy opticky zvětšovat a rozšiřovat.

Ať už romantické krajiny, rajské pláže, podmořský svět na stěnách, barevné dětské tapety, elegantní fotoobrazy nebo fototapety na zeď velkých měst, jako je New York, Londýn nebo Paříž, najdete v našem internetovém obchodě správnou fototapetu pro každý styl a každý pokoj. Díky neobvyklým tapetám tak můžete snít o svém oblíbeném místě a mít pocit, že jste na vašem oblíbeném místě celý rok.

Protože fototapeta je většinou netkaná tapeta, tapetování je rychlé a nekomplikované. Kromě toho jsou netkané fototapety velmi robustní a jsou vhodné také do koupelny nebo kuchyně.

Fototapeta – živá skutečnost na vašich zdech

Fototapety jsou ideální pro přírodní a téměř přírodní interiéry. S fototapety si můžete navrhnout nový design vašeho bytu či domu. Slyšet zvuk moře nebo si jednoduše užít klid lesa, to je něco, čeho dosáhnete s vaší fototapetou. Fototapety s panoramatem zajišťují romantiku, zatímco fototapety les má velmi uklidňující účinek.

Autentické a přírodní vzory lze ideálně kombinovat s přírodními materiály. Ale také městské a moderní motivy přesvědčují fantastickým a klamným vzhledem. Fototapety jsou proto vhodné nejen k vám domů, ale také do místností pro komerční účely.

Fototapety příroda – přímo u vás doma po celý rok

V kategorii fototapety najdete fototapety příroda s různou tématikou. Fototapety krajiny a panorama je obzvlášť populární. Díky těmto 3D tapetám můžete vytvořit velmi uvolněnou atmosféru. Fototapety hory jsou obzvláště populární.

SLUNCE, PÍSEK A MOŘE – tři věci, které nesmí chybět na fototapetě, pokud jste milovnící tepla

Fototapeta pláž zajišťuje náladu a relaxaci. Kromě velmi exotických dekorů s palmami, bílými písečnými plážemi a modrou vodou najdete také klidnější tapetu, jako je fototapeta s Baltským mořem. Cítíte písek mezi prsty na nohou, užijte si zvuk moře a nechte se unášet po proudu fototapety. Obzvláště fototapety do koupelny jsou perfektním doplňkem, který působí velmi klidně.

ZPÁTKY KE KOŘENŮM – Fototapety příroda

Cvrlikání ptáků, šustění větru ve vrcholcích stromů a šustění listů - lesy a stromy mají velmi uklidňující účinek a to je přesně to, co odráží fototapety s lesem. Ať už si vyberete svěží zelené stromy nebo fototapety les v černé a bílé – 3d tapety se stromem, lesem nebo džunglí zajistí klid. Vrcholky stromů mají ochranný účinek a vytvářejí druhou střechu nad hlavou, takže je zde zaručena bezpečnost. Fototapety květiny vám zajistí jarní atmosféru po celý rok.

Fototapeta velkoměsta

Pro modernější a městský vzhled je zvláště vhodná fototapety s městem nebo panorama. Různá velká města již lze poznat podle jejich charakteristické architektury nebo památek. Můžete rozpoznat fototapety New York od Chrysler a Empire State Buildings, zatímco město lásky může být obdivováno nástěnnou malbou s Eiffelovou věží. Opatství Big Ben a Westminster lze vidět na fotografických tapetách s motivem Londýna. Zažijte vzrušující život ve velkém městě zblízka a vytvořte mladistvý vkus pomocí speciálních 3D tapet.

Procestujte celý svět díky fototapetě

Kromě moderních tapet s krajinou a městy existují i ​​další obrázky na tapetu. Například můžete jít na světovou prohlídku s mapou světa na fototapetě nebo si můžete vytvořit živou a šťastnou náladu s tapetou s vaším oblíbeným zvířetem. Foto tapety s okny jsou zvláště vhodné pro restaurace, jako jsou kavárny nebo bary, zatímco přírodní optika, jako je kámen nebo dřevo, jsou zvláště vhodné pro útulné zařízení.

VYSOKÉ ROZLIŠENÍ A VYSOKÁ KVALITA – Vysocekvalitní fototapeta

Fototapeta je většinou netkaná tapeta. To má nejen tu výhodu, že tapety můžete velmi snadno připevnit na zeď, ale také to, že máte po ruce obzvláště robustní fototapety, které můžete také připevnit do kuchyně nebo koupelny díky jejich voděodolnosti, rozměrové stabilitě. Kromě toho jsou netkané tapety nehořlavé a lze je snadno odstranit, pokud byste se kdykoli rozhodli pro jinou fototapetu z našeho online obchodu.

KOUPĚ fotoTAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

KUPTE FotoTAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR!

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Plus icon Přečtěte si více