Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

FORBO MARMOLEUM CLICK - EKOLOGICKÉ A PRAKTICKÉ!

Objevte Forbo Marmoleum Click - ekologické BIO podlahy, které vás potěší estetikou a pevnou konstrukcí. Dostupné v různých barvách a verzích, podlahy neustále překvapí funkčností a širokým spektrem aplikací. Vysoká užitková třída 23 pro obytnou oblast a 33 pro oblast firemní znamenají možnost montáže v obtížně navštěvovaných místnostech, soukromých i veřejných. Ekologické pokrytí linoleem vás proto může doprovázet absolutně všude - a to jak v ložnici, tak v kanceláři.

Dozvědět se více

Forbo Marmoleum Click

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Tvořen 95% obnovitelných surovin, které jsou 100% biologicky odbouratelné, Forbo Marmoleum podlahy jsou vyrobeny z 43% recyklovaných materiálů a jsou proto velmi šetrné k životnímu prostředí. Dotčené materiály jsou převážně: lněný olej, pryskyřice, dřevěná mouka, vápno a různé barvicí pigmenty. Výrobce Forbo čerpá energii z obnovitelných zdrojů a obecně udržuje spotřebu nízkých výrobních zdrojů.

 

PODLAHY, KTERÉ JSOU PŘIROZENÝM ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍM

Mezinárodní kolekce Forbo je v souladu s názvem přírodní podlahy a je k dispozici v 23 různých barvách a provedeních. Kromě pečlivého výběru vhodných materiálů má ekologická podlahová krytina přirozený vzhled, který se jeví jako paleta dřeva a kamene. Můžete získat například prodloužené dřevěné zrno nebo naopak jemnější zrnky v modelech Silver Shadow. Pro ještě více barev je podlaha k dispozici také v nejbarvitějších variantách, jako je zelená, modrá, žlutá nebo červená. Při stálosti světla na úrovni 6 tyto barvy a vzory vydrží dlouhou dobu bez ztráty při vystavení slunečnímu nebo UV záření. V kolekci obdržíte tyto a mnoho dalších návrhů v různých formátech, které se mohou lišit v závislosti na barvě. Takže máte tři vzory ve formátu 30x90 cm, další osm v rozměrech 30x30 cm a ostatní 12 ve velikostech 30x30 cm nebo 30x60 cm. Organické podlahy společnosti Forbo reprodukují autenticky prodloužené dřevěné desky nebo ruční keramické dlaždice, které zajišťují estetický vzhled interiéru s žádoucími vlastnostmi.

 

CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O EKOLOGICKÉM LINOLEU

Kromě estetiky a ekologických funkcí je tato přírodní podlaha zvláště přesvědčivá díky své pevné konstrukci a vysoké kvalitě. Inovativní povrchová úprava Topshield² výrazně zjednoduší proces údržby a péče o ekologickou podlahu při ochraně. Linoleum je odolné vůči některým bakteriím, a proto má pozitivní vliv na vaše zdraví. Navíc zabudovaná korková vrstva potlačuje rázové zvuky až o 17 dB, čímž poskytuje příjemnější pracovní a životní prostředí v celé místnosti. Je také vhodné pro místnosti s nábytkem na kolečkách, takže jej můžete snadno namontovat do kanceláře. Zředěné kyseliny, oleje nebo tuky nezpůsobují žádné patrné změny na podlaze BIO. V souladu se směrnicemi EU odpovídá ekologická podlahová krytina třídě požární ochrany Cfl-s1. Proto je to ohni odolný výrobek, který nezpůsobuje kouř. Kromě nízké hořlavosti, nízkého tepelného odporu a tepelné vodivosti činí tato přírodní podlaha skvělý výrobek v kombinaci s podlahovým vytápěním.

 

BIO FORBO MARMOLEUM PODLAHY JSOU TAKÉ ZABEZPEČENÉ S PROTILINKOVÝMI VLASTNOSTIMI

Jednou z nejdůležitějších vlastností, které musí mít linoleum, ať už doma nebo v práci, je bezpečnost. Její úroveň může být měřena a klasifikována podle DIN 51130. Pro tuto kolekci je to hodnota R9, která nabízí vysokou úroveň bezpečnosti. R9 je vhodná pro každodenní provoz a zabraňuje klouzání na povrch.

JAK INSTALOVAT NOVÉ LINOLEUM FORBO?

Konečně, abychom rozptýlili všechny vaše pochyby, rádi bychom vám představili jednoduchý a inovativní způsob montáže, kterou můžete použít pro kolekci Forbo Marmoleum linoleum. Tato technicky ideální BIO podlaha může být položena velmi snadno, takže si můžete užít nového povrchu bez velké námahy. Než začnete, měli byste nejdříve nechat Marmoleum Click aklimatizovat po dobu nejméně 48 hodin v místnosti, kde bude položena. Kromě dalších pokynů, které naleznete v pokynech výrobce, nezapomeňte připravit tvrdý, vodorovný a čistý povrch. Pro montáž jednoduše připojte jednotlivé desky nebo dlaždice praktickým klikacím systémem.

 

OBJEDNÁVEJTE FORBO MARMOLEUM CLICK PODLAHY V BRICOFLOR STORE

Stejně jako s instalací Forbo Marmoleum Click, je to u nás s objednávkou výrobku. Nákup v BRICOFLORu má mnoho výhod. Využijte například nejlepší záruku ceny, abyste získali produkt v nejlepší online nabídce. Znáte již náš bezplatný vzorkovací servis? Objednejte si bezplatný vzorek vaší budoucí podlahy BIO, abyste získali nejlepší možnost k rozhodnutí. Díky tomu můžete mít 100% jistotu, že budete s objednaným produktem spokojeni. V případě větších objednávek může naše oddělení také připravit individuální nabídku, která se vám přesně přizpůsobí. Čekáme na vás!