SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

FORBO MARMOLEUM CLICK - EKOLOGICKÉ A PRAKTICKÉ linoleum

Linoleum Forbo Marmoleum Click - ekologické BIO podlahy, které vás potěší estetikou a p…

Přečtěte si více
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
1 - 20 z 32 Produkty

FORBO MARMOLEUM CLICK - EKOLOGICKÉ A PRAKTICKÉ linoleum

Linoleum je tvořeno z 95% obnovitelných surovin, které jsou 100% biologicky odbouratelné, Forbo Marmoleum podlahy jsou vyrobeny z 43% recyklovaných materiálů a jsou proto velmi šetrné k životnímu prostředí. Dotčené materiály jsou převážně: lněný olej, pryskyřice, dřevěná mouka, vápno a různé barvicí pigmenty. Výrobce Forbo čerpá energii z obnovitelných zdrojů a obecně udržuje spotřebu nízkých výrobních zdrojů.

PODLAHY, KTERÉ JSOU PŘIROZENÝM ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍM

Mezinárodní kolekce lino Forbo je v souladu s názvem přírodní podlahy a je k dispozici v 23 různých barvách a provedeních. Kromě pečlivého výběru vhodných materiálů má ekologická podlahová krytina přirozený vzhled, který se jeví jako paleta dřeva a kamene. Můžete získat například prodloužené dřevěné zrno nebo naopak jemnější zrnky v modelech Silver Shadow. Pro ještě více barev je podlaha k dispozici také v nejbarvitějších variantách, jako je zelená, modrá, žlutá nebo červená. Při stálosti světla na úrovni 6 tyto barvy a vzory vydrží dlouhou dobu bez ztráty při vystavení slunečnímu nebo UV záření.

V kolekci linoleum Forbo Marmoleum Click obdržíte tyto a mnoho dalších návrhů v různých formátech, které se mohou lišit v závislosti na barvě. Takže máte tři vzory ve formátu 30x90 cm, další osm v rozměrech 30x30 cm a ostatní 12 ve velikostech 30x30 cm nebo 30x60 cm. Organické podlahy společnosti Forbo reprodukují autenticky prodloužené dřevěné desky nebo ruční keramické dlaždice, které zajišťují estetický vzhled interiéru s žádoucími vlastnostmi.

CO POTŘEBUJETE VĚDĚT O EKOLOGICKÉM LINOLEU

Kromě estetiky a ekologických funkcí je tato přírodní podlaha zvláště přesvědčivá díky své pevné konstrukci a vysoké kvalitě. Inovativní povrchová úprava Topshield² výrazně zjednoduší proces údržby a péče o ekologickou podlahu při ochraně. Linoleum je odolné vůči některým bakteriím, a proto má pozitivní vliv na vaše zdraví. Navíc zabudovaná korková vrstva potlačuje rázové zvuky až o 17 dB, čímž poskytuje příjemnější pracovní a životní prostředí v celé místnosti. Je také vhodné pro místnosti s nábytkem na kolečkách, takže jej můžete snadno namontovat do kanceláře. Zředěné kyseliny, oleje nebo tuky nezpůsobují žádné patrné změny na podlaze BIO. V souladu se směrnicemi EU odpovídá ekologická podlahová krytina třídě požární ochrany Cfl-s1. Proto je to ohni odolný výrobek, který nezpůsobuje kouř. Kromě nízké hořlavosti, nízkého tepelného odporu a tepelné vodivosti činí tato přírodní podlaha skvělý výrobek v kombinaci s podlahovým vytápěním.

BIO FORBO MARMOLEUM PODLAHY JSOU TAKÉ ZABEZPEČENÉ S PROTILINKOVÝMI VLASTNOSTIMI

Jednou z nejdůležitějších vlastností, které musí mít linoleum, ať už doma nebo v práci, je bezpečnost. Její úroveň může být měřena a klasifikována podle DIN 51130. Pro tuto kolekci je to hodnota R9, která nabízí vysokou úroveň bezpečnosti. R9 je vhodná pro každodenní provoz a zabraňuje klouzání na povrch.

JAK INSTALOVAT NOVÉ LINOLEUM FORBO?

Konečně, abychom rozptýlili všechny vaše pochyby, rádi bychom vám představili jednoduchý a inovativní způsob montáže, kterou můžete použít pro kolekci Forbo Marmoleum linoleum. Tato technicky ideální BIO podlaha může být položena velmi snadno, takže si můžete užít nového povrchu bez velké námahy. Než začnete, měli byste nejdříve nechat Marmoleum Click aklimatizovat po dobu nejméně 48 hodin v místnosti, kde bude položena. Kromě dalších pokynů, které naleznete v pokynech výrobce, nezapomeňte připravit tvrdý, vodorovný a čistý povrch. Pro montáž jednoduše připojte jednotlivé desky nebo dlaždice praktickým klikacím systémem.

LINOLEUM Z FORBO: VYROBENO S ZNALOSTMI ZE VÍCE NEŽ 100 LET ZKUŠENOSTÍ

Jako lídr na světovém trhu s výrobky z linolea nabízí společnost Forbo širokou škálu podlahových krytin, které nyní také najdete v internetovém obchodě BRICOFLOR. Díky více než 100 letům zkušeností, nejmodernějším výrobním technikám šetrným k životnímu prostředí a neustálému dalšímu vývoji produktů je výrobce značky Forbo schopen nabídnout rozsáhlou a inovativní řadu linolea pro obytné a komerční oblasti.

FORBO MARMOLEUM - LINOLEUM V ŠIROKÉ ODLIŠNOSTI BAREV

Díky zkušenostem je podlaha linoleum Forbo nejen ekologická, odolná proti opotřebení, ale také vysoce , snadno se udržuje a je hygienická. S těmito a mnoha dalšími atributy je podlaha linolea Forbo praktickým a robustním partnerem při renovaci, na kterého se můžete spolehnout po celá desetiletí.

Ve velké kolekci linoleum Marmoleum od společnosti Forbo najdete celý ohňostroj barev. S přibližně 90 barvami existuje vhodné zbarvení pro každou příležitost. Forbo Marmoleum má tři verze: Forbo Marmoleum Real, Forbo Marmoleum Fresco a Forbo Marmoleum Vivace. Linoleum Marmoleum Real má nejrozsáhlejší škálu barev a má klasický mramorový design. Linoleum Marmoleum Fresco je barevná řada rozšířena o další barviva.

Kromě barevného spektra světlých pastelových tónů, teplých a tmavých barev se tato kolekce vyznačuje jemně mramorovanou strukturou založenou na historických freskách. Tyto dvě kolekce doplňuje Linoleum Forbo Marmoleum Vivace. Toto linoleum má barevný mramorovaný design, který je tvořen směsí osmi koordinovaných barev. Objevte celý svět barevných mramorových vzorů ve velké kolekci marmolea Forbo!

 Všestrannost v jednom produktu – Linoleum jako UDRŽITELNÁ ALTERNATIVA

Linoleum je jednou z nejekologičtějších pružných podlahových krytin, jejichž receptura se zachovala dodnes, ale byla vylepšena. Dnes je linoleum stále vyrobeno z více než 90% obnovitelných surovin a téměř ve všech případech se skládá z lněného oleje, korku, dřevěné mouky, pryskyřic, vápencového prášku a dalších přírodních složek. Kromě těchto vlastností je nyní linoleum k dispozici v široké škále designů. Bez ohledu na to, zda se jedná o jasné obyčejné barvy, jednoduchý mramorový design nebo něco podobného: přirozené zbarvení znamená ohromnou autentičnost a všestrannost. Objevte nyní rozmanitý výběr linolea v internetovém obchodě BRICOFLOR a najděte svou novou linoleovou podlahu!

LINOLEUM – klasická podlaha, která je známá ve zkratce jako lino

Každý zná tento pojem lino a už zná některé podrobnosti o populární podlahové klasice. Ale ne každý ví, co je opravdu za populárním linoleem. Pružný materiál lino dokáže mnohem více než jen zkrášlit podlahu a díky odlišnému zpracování jej nyní najdete také na stěnách nebo na nábytku. Každý, kdo stojí před novým projektem renovace, by měl přesně vědět o různých výhodách praktického linoleum, aby se mohl jednoduše rozhodnout.

Lino je často zaměňováno s podobným PVC. PVC podlahy a linoleum se navzájem neliší pouze svou strukturou. Zatímco linoleum je čistě přírodní produkt, PVC se vyrábí synteticky a má své vlastní výhody. Pokud byste se chtěli dozvědět více o vlastnostech PVC, můžete si prohlédnout naši rozsáhlou online nabídku a najít tam ten správný produkt pro vás.

LINOLEUM - O CO PŘESNĚ jde

Linoleum je ekologická podlahová krytina vyrobená z lněného oleje, korkové mouky a juty. Lino je nejen obzvláště přírodní, ale také extrémně odolné. Vzhledem k výrobě převážně obnovitelných surovin je linoleum považováno za extrémně šetrné k životnímu prostředí, a proto nabízí přidanou hodnotu pro lidi i přírodu. Jeho přírodní složky dodávají materiálu jedinečnou flexibilitu. Proto je linoleum tradičně jednou z elastických podlahových krytin. Linoleum je zpravidla nabízeno v rolích o šířce 2 m, ale existuje také řešení pro kutily s linoleem pro kutily.

LINOLEUM, PVC NEBO VINYL? - A V ČEM JE ROZDÍL?

Na první pohled mohou PVC podlahy a linoleum vypadat velmi podobně, strukturovaná ražba povrchů se dnes těžko rozlišuje. Podlahové krytiny se však velmi liší svým složením.

PVC a vinyl jsou čistě syntetické materiály, zatímco linoleum je vyrobeno z přírodních surovin. Struktura produktu se také liší, protože zatímco PVC krytiny mají často vícevrstvou strukturu - rozlišuje mezi podkladovou a vinylovou vrstvou - lino je obvykle jednovrstvé s průběžnou otěruvzdornou vrstvou. Právě tato jednoduchá struktura činí linoleum tak obzvláště odolným, protože podlahovou krytinu lze několikrát leštit nebo brousit. Linoleum je podstatně těžší než vinylové podlahy, a proto jsou k dispozici pouze v šířce role 2 m, zatímco podlahy z PVC jsou k dispozici také v šířce role 4 m nebo dokonce 5 m.

VYUŽIJTE VÝHODY VÝHOD - VŠEOBECNÉ LINOLEUM

Díky svému jedinečnému složení má linoleum celou řadu výhod. Lino je odolné proti opotřebení a vyznačuje se zejména slibnou trvanlivostí a robustností. Linoleum je tedy vhodné nejen pro instalaci v silně frekventovaných obytných prostorech, ale také se často používá pro obložení veřejných prostor. Ve školách, administrativních budovách nebo dokonce v nemocnicích se obvykle setkáte s řešením elastické podlahy, kde se kromě své trvanlivosti vyplatí také kolečka pro židle a vhodnost pro schodiště. Linoleum je navíc extrémně nehořlavé a je považováno za rezistentní vůči všem tukům a olejům. Čištění je dále vylepšeno hygienickými a antibakteriálními vlastnostmi, které jsou výsledkem pojiva Linoxyn.

Linoleum je obzvláště populární v obytných prostorech kvůli výraznému zlepšení kročejového zvuku. Odolnost proti přenosu tepla také umožňuje pokládat praktický materiál na podlahové topení a těžit tak z teplých nohou po celý rok.

Linoleum – pokládka

Linoleum z role musí být po dobré přípravě podkladu po celé ploše přilepeny přítlačným válečkem. Švy mezi válci jsou zpracovány technologií svařování za studena. Pokládání linolea je nejvyšší disciplínou v podlahovém průmyslu a mělo by být rozhodně ponecháno na odborníka. Click linoleum je dobrou alternativou pro soukromé uživatele a díky systému kliknutí je také snadno položitelné pro kutily.

OBJEDNÁVEJTE FORBO MARMOLEUM CLICK PODLAHY V BRICOFLOR 

Stejně jako s instalací Forbo Marmoleum Click, je to u nás s objednávkou výrobku. Nákup v BRICOFLOR má mnoho výhod. Využijte například nejlepší záruku ceny, abyste získali produkt v nejlepší online nabídce. Znáte již náš bezplatný vzorkovací servis? Objednejte si bezplatný vzorek vaší budoucí podlahy BIO, abyste získali nejlepší možnost k rozhodnutí. Díky tomu můžete mít 100% jistotu, že budete s objednaným produktem spokojeni. V případě větších objednávek může naše oddělení také připravit individuální nabídku, která se vám přesně přizpůsobí. Čekáme na vás!

Plus icon Přečtěte si více