Desso - Kobercové čtverce z kvalitní společnosti 

Renomovaný výrobce koberců Desso, kter&ya…

Přečtěte si více
1 - 20 z 58 Produkty

Desso - Kobercové čtverce z kvalitní společnosti

Společnost Desso se zaměřuje zejména na sofistikovaný design a realizaci zvláště udržitelných produktů od výroby až po konec životnosti. Kobercové čtverce vyrobené podle speciálních požadavků na kvalitu proto do tohoto konceptu bez problému zapadají. Současně je nutné zmínit, že nejde o pozitivní prvek jen pro životní prostředí, ale rovněž pro velkou výhodu pro zákazníky, jelikož Desso klade důraz i na zdravé vnitřní klima, a to s ohledem na to, že v uzavřených prostorech trávíme 90 % svého času. Kobercové čtverce jsou čím dál tím víc oblíbené díky své flexibilitě, nekomplikované manipulaci a výjimečnému designu. Důležitou roli hraje také inovace, např. čištění vzduchu technologií AirMaster a lepší akustika v místnosti díky technologii SoundMaster. Desso si svými produkty udělal na trhu velmi dobré jméno a zařadil se mezi přední výrobce. Jeho koberce se používají v komerčních, i pohostinských prostorech, v lodní i letecké dopravě, stejně jako v domácnostech koncovými zákazníky. Nabízejí optimální vlastnosti pro všechny požadavky.

Kobercové čtverce firmy Desso - jedinečný design

Tím, že většinu našeho života trávíme ve vnitřních prostorech, je design podlahy velmi důležitý. Podvědomě jej neustále vnímáme, ovlivňuje naše pracovní i životní prostředí. Nizozemská společnost si tuto skutečnost uvědomuje, a tak při navrhování svých produktů sleduje stále současné trendy, čímž umožní každému interiéru vypadat moderně. Samoležící kobercové čtverce Desso jsou navržené s velkou kreativitou a důrazem na detail, ozdobí naprosto jakýkoli interiér. Ambiciózní tým konstruktérů odpovídá za barvy, textury a požadovanou atmosféru. To znamená, že Desso nabízí spoustu kolekcí takřka ve všech odstínech, od jemných a přirozených až po intenzivní a zářivé, od klasických až po neobvyklé a moderní. Také dekory jsou velmi různorodé, najdete zde body, pásy, lineární či organické vzory. Právě tato rozmanitost Vám umožní vytvořit zcela originální prostor, na který budete pyšní. Všechny tyto barvy a struktury samoležících koberců mají pozitivní vliv na zdraví, pohodu a výkon lidí v místnosti.

Dále se tyto kobercové čtverce vyznačují úspěšnou kombinací atraktivního vzhledu a vysoké kvality. Perfektní produkt dluží za svou odolnost a trvanlivost kvalitní, částečně recyklované, přízi. Univerzální použití i v obchodě a na veřejných místech dokazuje schopnost snášení denního vysokého provozu, přičemž ani po několika letech neztratí na atraktivitě.

Desso Essence: Samoležící kobercové čtverce vhodné do prostor s vysokou zátěží

Obzvláště atraktivní, s bezkonkurenčním poměrem cena/výkon. To jsou atributy, díky nimž se kolekce Desso Essence stala velice populární. Vysoce kvalitní příze vyrobená ze 100% čistého polyamidu vypadá v soukromém i komerčním sektoru velmi dobře. Řada nabízí 24 barev, přičemž všechny sestávají z kombinace dokonale koordinovaných odstínů, které vytváří vzrušující, a přesto jemnou strakatost. Desso dále představuje klasickou béžovou nebo šedou barvu, stejně jako tóny antracitu nebo výrazně červené nebo modré. Všechny barvy lze navíc vzájemně kombinovat, a tak si můžete vytvořit přesně takovou podlahu, po které toužíte. Okořenit to pak můžete například nepravidelně pruhovanými čtverci z kolekce Desso Essence Structure. Řadu Essence můžete používat i v těch nejpoužívanějších komerčních prostorech, je odolná vůči kolečkovým židlím, stabilní, protiskluzná a ohnivzdorná. Má tedy všechny základní bezpečnostní prvky, které ještě pozvedává výrazná absorpce zvuku. Maximální pohodlí tak máte zajištěno.

Desso Torso: Samoležící kobercové čtverce měkké tak, že se do nich budete chtít ihned schoulit

Zcela odlišná struktura povrchu, ale stejně tak vysoce kvalitní. Kolekce Desso Torso nabízí kombinaci příjemného načechraného povrchu s vysokou odolností, která Vám umožní pokládat koberec také do komerčních prostor. Kudrnatý velur má velmi atraktivní vzhled a hodí se do všech místností, které vyžadují trvanlivost a komfort současně. Celkem 60 různých barevných variací zajišťuje této řadě obrovskou všestrannost, díky níž zapadne opravdu všude. Nerozhodí ji ani podlahové vytápění nebo kolečkové židle, tyto dlaždice jsou vždy připravené. Dále jsou rozměrově stabilní, snadno se pokládají a zajišťují pohodlí pod nohama. Hustý povrch pak zaručuje rovněž lepší zvukovou izolaci a tím klidný všední život.

Kobercové čtverce Desso - jednoduchá pokládka

Zvýšený komfort, který nabízí koberce ve srovnání s hladkými podlahovými krytinami, je všeobecně známý – jsou příjemnější, poskytují jemnost nohám i zádům, vylepšují akustiku a barevně koordinují design. Teď k tomu můžete ještě přidat kobercové dlaždice. Jakožto modulární podlaha rozšiřují tvůrčí možnosti, lehce se s nimi manipuluje, příp. se transportují. Samoležící čtverce společnosti Desso kombinují všechny tyto výhody a zjednodušují celou věc. Instalaci totiž zvládne i dítě. Dílce se nelepší, na zemi drží svou vlastní vahou a rozměrově stabilní zadní konstrukci. Čtverce jsou tedy volně položené, ale přesto vytváří stálou, jednotnou a protiskluznou podlahu, která je velmi bezpečná. Obrovskou výhodou je také možnost změny uspořádání nebo přesunu čtverců bez velké námahy či zanechávání stop. To je užitečné také ve chvíli, kdy dojde k trvalejšímu znečištění, modul můžete snadno vyjmout a vyčistit odděleně. Poté jej můžete vložit zpět, aniž by se změnil původní vzhled. Podlaha bude zase jako nová.

Desso - Výrobce dbající na životní prostředí a udržitelný proces

Stát se světovým lídrem ve výrobě ekologických podlahových krytin. Takový je cíl výkonné firmy Desso. Nejen v oblasti designu je společnost mimořádně kreativní, také co se týče environmentálního povědomí lze zaznamenat jistou progresivní linku. Kreativita a funkčnost by totiž měla jít ruku v ruce. Například Desso má svůj vlastní systém zpětného odběru, který rozebírá staré koberce a recykluje obnovitelné materiály, jež lze znovu použít. Mnoho kolekcí pak tvoří již recyklovaná příze Econyl a do roku 2020 budou všechny výrobky, včetně všech koberců, vyrobené podle zásady od kolébky ke kolébce.

AirMaster, SoundMaster a EcoBase. Inovativní dlaždice

Již v základní výbavě je těžké porazit Desso kobercové čtverce, přinášejí lepší vnitřní prostředí, snížení hluku, čímž zajišťují klidnější životní a pracovní podmínky. Jsou navíc vyráběné šetrně k životnímu prostředí. Nicméně všechny tyto funkce lze ještě zdokonalit a navýšit pomocí volitelných rozšíření. 

Mezi nejznámější vývoje patří jedinečný systém AirMaster. Sofistikovaná souhra tenké příze Sesso airfilters a hustší Desso DustCollectors účinně filtruje jak malé, tak hrubé prachové částice ze vzduchu, čímž podstatně snižuje znečištění částic v místnosti. Struktura kobercových dlaždic drží částice, dokud nejsou odstraněné při pravidelným vysávání. Tím je zajištěný obzvláště čistý vnitřní vzduch, který významně přispívá ke zdravému životu.

Další možností zvýšit pohodlí je systém SoundMaster. Z 80 % se skládá z recyklovaných PET lahví, šetrné řešení k životnímu prostředí poskytuje mimořádně klidnou a uvolněnou atmosféru. Pokud už konvenční kobercové dlaždice redukují hluk, zvuková izolace se zvýší až o 15 dB a míra absorpce zvuku se zvýší dokonce až o 100 %. Ve školách či kancelářích tak snadno vytvoříte produktivnější pracoviště.

V neposlední řadě se snaží firma splnit vysoké nároky na ekologii, a proto vyvinula udržitelnou konstrukci EcoBase. Ta je prokazatelně vyrobená na principu od kolébky ke kolébce, který je environmentálně i zdravotně nezávadný. Kromě toho může být vrstva EcoBase na bázi polyefinů plně recyklovaná ve vlastních zařízeních společnosti. Díky kobercům značky Desso tak získáváte produkt, který kombinuje design, funkčnost a šetrnost k životnímu prostředí.

Kobercové čtverce do všech místností

Pokud jde o kobercové čtverce, většina lidí nejprve vymyslí měkkou a pohodlnou podlahovou krytinu pro svůj domov. Ale kobercové čtverce dokážou ještě více: S pomocí obzvláště robustních materiálů a přízí, jakož i pečlivým moderním zpracováním se vytvářejí extrémně odolné výrobky, které vydrží i ve vysokém zatížení ve smluvním sektoru a s nimiž není žádný problém. Můžete tak těžit ze svobody designu a příjemného vzhledu textilních podlahových krytin v komerčním sektoru. Samozřejmě také těžíte z mnoha výhod textilních dlaždic: zejména v kancelářích nebo vzdělávacích institucích, kde je důležitá klidná pracovní atmosféra, se například vyplatí vynikající izolace hluku. Díky vysoké kvalitě, kterou mnozí renomovaní výrobci dodržují, není nic, co by jim bránilo v instalaci na takových místech.

Kobercové čtverce pro váš domov

V obytné části se modulární podlaha okouzlí svým teplým vzhledem a příjemným pocitem chůze. Díky široké škále barev mohou být vaše obytné prostory navrženy přesně podle vašich představ. Materiál příze je jemný a měkký a a ucítíte jeho příjemný komfort, jakmile vstanete. Použijte kobercové čtverce pro návrh vašich chodeb, ložnic a obývacích pokojů a budete se cítit jako doma! Textilní dlaždice jsou také vhodné pro alergiky. Kolekce lze snadno vyčistit pomocí vysavače, aby se o vaši podlahu bylo rychle a snadno postaráno!

Kobercové čtverce do kanceláře či hotelu

Kobercové čtverce nejsou jen něco pro váš domov! V hotelu vytváří útulnou atmosférou a díky snadné údržbě jsou často používány v obchodech se stravováním, take pro jejich pozitivní vliv na akustiku místnosti. Modulární podlaha a generované vnitřní klima spíše podporují kreativitu a koncentraci. Potěší také jejich antistatické vybavení a vhodnost pro komerční prostory, kde se používají kolečkové židle.

Kobercové čtverce pro veletrhy a akce

Ale také to může být odolnější! Pokládejte kobercové čtverce na veletrzích nebo jako podklad pro spontánní události! Vyčnívejte z davu a odlište se od ostatních vystavovatelů prezentací svých produktů na skvělých podlahách. Pokud skončí současný veletrh, můžete jednoduše zabalit podlahovou krytinu a znovu ji použít v budoucnu! Veletržní výrobky mají také vysokou protipožární třídu, aby splňovaly bezpečnostní požadavky! Buďte dobře připraveni bez ohledu na to, kde chcete podlahu použít!

Objednávejte kobercové čtverce na eshopu Bricoflor

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více