Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Quick- Step laminátová podlaha: Rozmanité podlahy s jasným charakterem

Pokud chcete laminátovou podlahu od skutečných profesionálů, která něco vydrží, pak sáhněte po tradiční belgické firmě Quick-Step. Tato společnost vždy splňovala nejvyšší požadavky kvality a přicházela s tím nejlepším designem na světě. Ať už si vyberete jakoukoli kolekci, Quick-Step laminát na Vás zapůsobí svou technickou vyspělostí a sofistikovaným vzhledem.

Dozvědět se více

QUICK-STEP

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Kdokoli si myslí, že laminátová podlaha není atraktivní, a jde pouze o levný přebytečný produkt, bude přesvědčený o opaku. Quick-Step nabízí obrovské množství designů, pomocí nichž si můžete vytvořit vskutku netradiční a zajímavý domov. Neobyčejná kvalita produktů je daná desetiletími zkušeností, kdy firma v podstatě nastavovala trend podlahových krytin. 

Laminát z dílny Quick-Step se vyznačuje kvalitním zpracováním a jednoduchostí při používání. Právě vzhledu si každý všimne jako první, a je nutné říct, že v tomto případě jde o impozantní zážitek. Tajemství? Smysl pro detail a skutečný perfekcionalismus, pokud je řeč o designu. Právě to mají návrháři neustále na paměti a podle toho navrhují stále nové dekory, kterými inspirují všechny uživatele. Díky nim je možné splnit si své sny co se týče krásného interiéru.

Designéři společnosti Quick-Step čerpají inspiraci z několika zdrojů. Od inovativní architektury až po trendy v módě či interiérovém designu, moderní blogy, nebo z práce umělců. Svojí prací se pak snaží vytvořit dílo, které bude nadčasové a v každém případě in. A proto se nemusíte bát, že by Vaše podlaha vyšla brzo z módy.

 

Quick-Step má cit pro přírodu a eleganci

Laminátová podlaha je často považovaná za obyčejnou krytinu bez výrazu. Tyto předsudky však Quick-Step snadno rozmetá, když do svých produktů vkládá kus přírody. Propracované návrhy dělají ten hlavní rozdíl mezi laminátem a pevnými dřevěnými podlahami. Quick-Step laminát se vyznačuje silnými barvami dřeva a překvapujícími originálními strukturami, díky tomu vyzařuje pocit přirozené pevnosti. Autentický vzhled je ještě podtržený dokonalým povrchem, když přenáší přirozený dřevěný vzor se zrny.

 

Laminát do koupelny: Quick-Step Impressive a Quick-Step Impressive Ultra

Kolekce Quick-Step Impressive laminátových podlah je vyráběná s přitažlivými realistickými dekory a odolností. Nabízí 16 vynikajících designů, které imitují dřevěné podlahy. Prkna jsou velmi dlouhá a široká, ale tenká (138x19x8 mm). Stejně dlouhé a široké dílce najdete i v kolekci Quick-Step Impressive Ultra, nicméně jsou 1,5x tlustší (138x19x12 mm). Také zde najdete zmíněných 16 designů, které si po pokládce snadno spletete se skutečným dřevem. Kromě krásné laminátové podlahy si výběrem této řady zajistíte technicky vyspělý produkt. Díky ošetření HydroSeal Coating jsou obě kolekce voděodolné, a tak je můžete použít pro pokládku v koupelně, kuchyni či jiné místnosti podléhající zvýšené vlhkosti.

 

Laminát ve formátu dlaždic. Taková je kolekce Quick-Step Exquisa

V této jedinečné kolekci najdete dekory napodobující mnoho různých materiálů. Kamenné designy jsou vyráběné v obdélníkových dlaždicích, které obsahuje jednu, tři anebo více dlaždic na jednom kusu. Řada Quick-Step Exquisa nabízí jednoduchý systém pokládky na zakliknutí, s nímž se velmi dobře pracuje komukoli. Všestranná a odolná laminátová podlaha je ideální řešení pro jakýkoli prostor v domácnosti nebo na pracovišti. 

 

Matný a hedvábně hladký povrch. Řeč je o kolekci Quick-Step Largo

V řadě Quick-Step Largo naleznete 14 různých dubových barev, a proto Vás tato laminátová podlaha zaujme. Dostáváte tak příležitost najít perfektní podlahu, která zapadne do Vašeho interiéru. Nějaké podlahy mají povrch matný, jiné hladký a lesklý, a tak i zde si vyberete preferovaný povrch. Zda si zvolíte bělené dřevo nebo výrazné až načervenalé je jen na Vás. Zatímco tmavě hnědé lesklé zakončení umožňuje objevit klasiku a rustikálnost, matné ošetření společně s mikro spoji dodává podlaze na eleganci a sofistikovanosti, kterou snese každý pokoj. 

 

Quick-Step laminátová podlaha: Odolná vůči oděru i poškrábání

Vzhled je samozřejmě důležitý, ale není to jediný faktor, který musíte zvážit při výběru jakékoli podlahy. Dlouhodobá zkušenost belgické společnosti ukazuje, že rovněž robustnost a odolnost podlahy hrají prim při rozhodování. Silná a vícevrstvá konstrukce panelů, společně s odolností vůči opotřebení a odolností vůči poškrábání díky technologii Scratch Guard Vám zajistí velmi dlouhou životnost podlahy. V jádru, kterým tato laminátová podlaha disponuje, se navíc nachází podpůrná HDF deska vyrobená ze dřeva, která je výborný stabilizačním a tlumícím prvkem. Průhledný povlak na povrchu pak chrání krytinu před mikro škrábanci a jinými oděrkami. Pro veškeré podlahy jsou samozřejmostí antistatické vlastnosti, díky čemuž výborně slouží i v místnostech s elektronikou. Velmi často se stává, že po instalaci se Vám zdá barva podlahy trochu jiná oproti té, co vidíte po vybavení pokoje nábytkem nebo na přímém slunci. Nicméně u Quick-Step laminátu to neplatí, protože proti přímému slunečnímu záření je ošetřený. Pokud tedy vsadíte na tuto světovou značku, můžete si být jistí, že krytina si udrží přirozenou a originální barvu dlouhé roky. Nic se na tom nemění ani při pokládce na systém podlahového vytápění. V neposlední řadě je laminátová podlaha velmi snadno čistitelná a udržovatelná, nečistoty se nikde nekumulují, zem stačí vysát a vytřít. 

 

Rychlá a snadná pokládka díky Unilic a Multifit systému

Ať už máte zkušenost s pokládkou podlahy nebo nemáte, laminátová podlaha z dílny Quick-Step můžete snadno instalovat sami. Inovativní a do jisté míry revoluční Uniclic click systém Vám umožňuje položit podlahu, jako byste byli profesionálové. Systém je navržený pro usnadnění celého procesu, jak je to jen možné. U konvenčních click systémů musíte jednotlivá prkna spojit dohromady pod jistým úhlem a tzv. zakliknutím. To je poměrně složité v malých prostorech či úzkých rozích. Uniclic systém zaručuje jednoduchou a rychlou pokládku, která se dokáže přizpůsobit. Umí to, co jiné systémy neumí, a to je horizontální zaklikávání. Ani v omezeném prostoru tak nebudete mít s instalací žádný problém. 

 

Péče o laminátové podlahy nikdy nebyla snazší

HDF desky, které obsahuje každá laminátová podlaha, jsou vyráběné interně. Nášlapná vrstva má navíc patentovanou, ultra ochrannou vrstvu Scratch Guard, která podlahám dodává nejvyšší možnou úroveň ochrany proti věcem, které spadnou na zem, podpatkům a jiným ostrým předmětům. Dokonce ani spadený nedopalek od cigarety nepoškodí tuto silnou a odolnou vrstvu.

Suchou údržbu je možné provádět se speciálním hadříkem s mikrovlákny od Quick-Step anebo pomocí vysavače. Ujistěte se pouze, že je vysavač vybavený měkkými kolečky a speciální násadou na parkety a jiné tvrdé podlahy, abyste se vyhnuli poškrábání laminátové podlahy. Nikdy zde nepoužívejte čistič na páru. Mokrá údržba je absolutně zakázaná. Pokud chcete přece jen podlahu „vytřít“, pak použijte speciální prostředky k tomu určené a pouze minimální vlhkost. Nohy nábytku a židlí opatřete podložkami.


Uvědomělá volba s ohledem na životní prostředí

Tato společnost bere ochranu životního prostředí opravdu vážně. Naprosto si uvědomuje, že celý proces výroby představuje nadměrnou zátěž pro naše okolí, a proto se snaží dbát na jeho zachování v co nejvyšší kvalitě. Vědomě usiluje o minimalizaci dopadu své produkce na životní prostředí a redukuje odpad. Investuje do nových technologií a používá jen surové materiály. Její kolekce pak splňují standardy a jiné regule, které mají na starosti zachování zdravého prostředí. Pouze laminátová podlaha, která projde všemi testy a podléhá všem certifikacím, může skončit ve Vašem domě.

 

Objednejte si Quick-Step laminátové podlahy v eshopu BRICOFLOR s garancí nejlepší ceny

Pokud hledáte elegantní a nadprůměrně funkční podlahu, podívejte se na nabídku BRICOFLOR. Chceme, abyste se rozhodli, které řešení funguje nejlépe v pohodlí Vašeho domova nebo firmy, a proto jsme vytvořili příležitost získat bezplatnou ukázku zvoleného vzoru. Quick-Step má pro Vás celou řadu zajímavých řešení, moderní podlahy budou jistě oživení Vašich místností. Díky individuálnímu přístupu k našim klientům Vám rádi připravíme nabídku, která splní Vaše očekávání, kontaktujte nás ještě dnes. Máte-li jakékoli otázky ohledně našich produktů, ozvěte se nám prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, rádi o Vás uslyšíme. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší produkt pro Vás. Naše výrobky pocházejí od nejlepších evropských výrobců, klienti na Západě nám věří už více než 10 let, přidejte se k nim. Těšíme se na Vás.