SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Cortex korkové podlahy: Přírodní alternativa pro všechny místnosti

Přírodní korek pochází z Portugalska a podlaha z něj vyrobená přisp&iacu…

Přečtěte si více
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 20 z 46 Produkty

V dnešní době je obzvláště důležité, aby byli výrobci podlah zodpovědní a uvědomělí co se týče zdravého okolního prostředí. V důsledku zvýšeného povědomí by měly být zdroje využívané rozumně a bez rozsáhlého poškození naší planety. Tuto filozofii razí také firma Cortex, která je rovněž bezkonkurenční na poli pohodlí. Kombinace přírodních a exkluzivních funkcí s moderní výrobní technologií vedla k vytvoření vysoce kvalitních krytin. Vinylové komponenty neobsahují PCP, plastifikátory ani syntetické kaučuky. Proto jsou tyto korkové podlahy zcela neškodné a jsou skvělou volbou pro každodenní používání.

Cortex korek. Prověřená kvalita a udržitelná výroba

Společnost Cortex byla založená v roce 1986 jako rodinný podnik v německém Norimberku. Dnes patří k předním dodavatelům vysoce kvalitních podlahových řešení s korkovou technologií (corktech). Použití přírodních, trvale obnovitelných zdrojů, využití inovací a prvotřídních surovin bylo základem pro výrobu přírodních korkových podlah. Produkty Cortex lze charakterizovat nejvyššími standardy kvality, které podporují pravidelné interní i vnější kontroly a certifikace. Všechny produkty pak získaly pečeť německé kvalit Korkverband

Cortex korkové podlahy nabízí výjimečné kolekce pro všechny příležitosti

Kromě toho, že jsou všechny řady vyrobené z obnovitelných surovin, zaručují také realistický vzhled. Můžete si vybrat z přírodního vzhledu korku, imitace dřeva nebo kamene. Atraktivní a ekologické designy různých typů dřeva máte na dosah, stejně tak návrhy z přírodního kamene. Dále zaujmou bezvadné technické vlastnosti, mezi něž patří neklouzavý povrch s různými třídami zátěže. Korkové podlahy se také velmi snadno udržují. Jejich pokládku zvládnete ve velmi krátké době, a navíc úplně sami bez pomocí pokladače. Podlahy Cortex mohou být navíc kombinované s podlahovým topením i kolečkovými židlemi, a jejich povrch je antistatický, což umožňuje pokládku i například do počítačové místnosti. Nic víc asi nepotřebujete.

Cortex Corknatura – všechny výhody přírodního korku na jednom místě

Kolekce Cortex Corknatura přináší přednosti korku a přirozený vzhled. Desky s teplými barvami Vám umožní okamžitý přesun do Portugalska, alespoň v mysli. Díky mnoha vzorům si zde vybere každý. Světlé i tmavé barvy, hladký i zrnitý povrch jsou naprostou samozřejmostí širokého výběru. V závislosti na povrchovém těsnění může být podlaha instalovaná v různých obytných prostorech s různou intenzitou používání (užitné třídy 23 a 31). Verze s UV-Pro již obsahuje ochranu proti UV záření a je speciálně navržená pro pokládku v prostorech vystavených přímému slunci. Povrchová úprava CM-Pro činí podlahu obzvláště odolnou vůči skvrnám a poškrábání, a hodí se do obytných prostor s velmi vysokým provozem a do komerčních prostor s mírným provozem. 

Cortex Vinatura – nadčasové designy Vás uhranou

Korkové podlahy z kolekce Cortex Veranatura jsou k dostání ve třech různých povrchových úpravách, které poskytují to pravé pro jakoukoli aplikaci. Nejmodernější povrchová a reliéfní technologie zajišťují realistický vzhled horní vrstvy vinylového materiálu. Výběr z 35 vzorů pokrývá velmi širokou paletu stylů z přírodního dřeva a kamene. Inovativní click systém pracuje s technologií, kterou lze rychle a snadno použít. Pokládku, při které se nepoužívá žádné lepidlo, zvládnou všichni i bez předchozích zkušeností. Kromě perfektního designu si můžete vychutnat také přírodní a komfortní vlastnosti korku, který se nachází pod horní dekorativní vrstvou. Funkční vrstva o tloušťce 0,2 mm umožňuje použití této řady v obytných i komerčních prostorech (užitné třídy 23 a 31). Pokud je silná 0,3 mm, pak je možné použití v třídách 23 a 32. A nakonec šířka nášlapné vrstvy 0,55 mm je ideální pro nejpoužívanější obytné i komerční prostory (23/33). 

Cortex Aquanatura – Skvělé řešení pro prostory vystavené vlhkosti

Kolekce Cortex Aquanatura obsahuje korkové podlahy se speciální funkcí, díky níž mohou být položené ve vlhkých prostorech, jako je kuchyň nebo koupelna. Tento jedinečný design na jedné straně nabízí všechny výhody použití korkové podlahy a zároveň krásný, přirozený vzhled s odolností vůči vodě Díky rytmickému lisování je obtížné rozlišit povrch od skutečných materiálů. Kromě mnoha ekologicky šetrných vlastností funguje inovační instalační systém pro lisování stejně jako click systém. Všechno je zcela bez lepidla, jednotlivé desky propojíte pomocí pera a stiskem proti sobě. Protože korek dokonale izoluje zvuk i kročejový hluk, nepotřebujete dodatečnou izolaci. K dispozici je s 0,55 mm silnou nášlapnou vrstvou a 25 lety záruky při použití v domácím prostředí a 15 lety záruky v komerčním prostředí (užitné třídy 23 a 33).

Objednejte si Cortex korkové podlahy online v eshopu BRICOFLOR

Hledáte ekologickou korkovou podlahu, ale nechcete se vzdát elegantního vzhledu a široké škály barev? Ani nemusíte. Objednejte si nyní v našem online obchodě BRICOFLOR a využijte nejkvalitnějších služeb, díky nimž se z Vašeho nákupu stane jedinečný zážitek. Řekněte si při objednávce o naši garanci nejlepší ceny. Pokud se chcete prvně na podlahy podívat, abyste se správně rozhodli, pak využijte naši bezplatnou službu zaslání vzorků zdarma. Při větších objednávkách Vám rádi připravíme nabídku na míru. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. V západních zemích nám spokojení zákazníci důvěřují už více než 10 let, přidejte se k nim. Těšíme se na naši spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více