Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Vinylová podlaha – designová podlaha pro každého

Moderní řešení pro jakýkoli interiér. Tato prkna a dlaždice nejsou jen krásnými výrobky, ale vyznačují se zejména snesením velké zátěže, odolností a snadnou údržbou. Jejich výběr je značně rozmanitý a nabízí spoustu variant, které Vám zajistí perfektní vzhled podlahy, která bude nejlépe odpovídat Vašim představám a stylu, který máte rádi. Klasické dřevěné, elegantní kamenné nebo dokonce mramorové či metalické dekory jistě uspokojí i nejnáročnější a nejnovější trendy na trhu podlahových krytin.

Dozvědět se více

Vinylová podlaha

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Moderní řešení pro jakýkoli interiér. Tato prkna a dlaždice nejsou jen krásnými výrobky, ale vyznačují se zejména snesením velké zátěže, odolností a snadnou údržbou. Jejich výběr je značně rozmanitý a nabízí spoustu variant, které Vám zajistí perfektní vzhled podlahy, která bude nejlépe odpovídat Vašim představám a stylu, který máte rádi. Klasické dřevěné, elegantní kamenné nebo dokonce mramorové či metalické dekory jistě uspokojí i nejnáročnější a nejnovější trendy na trhu podlahových krytin. Na základě Vašich nároků si jistě vyberete to pravé v sortimentu designových podlah. U vinylu existují různé systémy, pomocí jichž se řídí pokládka. Dělí se na samolepicí, zámkové s click systémem, zámkové s volnou pokládkou a lepené. Tyto odlišné metody instalace umožňují ještě větší flexibilitu při výběru ideální podlahy pro Váš prostor a zajišťují také snadné zacílení pro domácí kutily i profesionály. Všechny druhy instalace jsou velmi snadné a nevyžadují žádné speciální nářadí ani přítomnost kvalifikovaných pracovníků. Díky tomu se můžete pokládáním vybrané podlahy bavit sami a vytvořit si precizní a příjemné prostředí, které Vám bude vyhovovat.

Vaše nová podlaha vytvoří ihned po jejím položení velmi laskavé a příjemné prostředí. Flexibilita luxusních vinylových krytin je jednou z neodmyslitelnou vlastností, která jí dělá tak odolnou. Vinyl je připraven na vystavení náporu a opotřebení, avšak podlaha si díky své vysoké odolnosti vždy zanechává svou původní strukturu. Nemusíte se obávat ani žádné nestálosti nebo poškození, pokud je vystavena vlhku. Právě obrovská odolnost proti opotřebení, která zahrnuje odolnost proti oděru, řezu i nárazům, je jednou z hlavních výhod vinylového krytí. BRICOFLOR nabízí široké spektrum luxusních vinylových podlah, které jsou odolné proti vlhkosti a opotřebení a které jsou vhodné pro podlahové vytápění a působí jako opravdové dřevo za skvělé ceny.

Čtyři různé systémy instalace vinylové podlahy

S firmou BRICOFLOR máte možnost vybrat si ze širokého spektra luxusních vinylových podlah, které skýtá mnoho odlišných systémů instalace. Co se týče pokládky prken i dlaždic, nabízí vinylové podlahy čtyři hlavní varianty montáže. Základním indikátorem, kterou z metod vybrat, by měl být prostor, kde se bude podlaha instalovat a zároveň činnost, která se na ní bude uskutečňovat. V první řadě, samolepicí vinylová prkna jsou vhodná především pro domácí použití, jejich instalace je tak snadná, jak je to jen možné a zvládne ji úplně každý. Na druhou stranu cílovou skupinou pro lepený vinyl jsou zejména průmyslové a komerční prostory s vyšší frekvencí provozu, který vyžaduje profesionála pro pokládku.

Plovoucí vinylové podlahy s click systémem – rychlé a snadné zacházení

Technologie click systému je uznávaná díky své snadné a efektivní instalaci. Jedná se o nejjednodušší a okamžitý systém položení podlahy. Praktická i krásná – vinylová podlaha s click systémem je velmi odolná, ačkoli vůbec neztrácí kvalitu a eleganci. Montáž této plovoucí podlahy je velmi jednoduchá a perfektně ji zvládnete sami. Je to úplná hračka. Při rekonstrukci prostor jednotlivé díly jednoduše přizpůsobte rozměrům Vaší místnosti, dlaždice, které jsou ke snadnému zaklikávání vyrobené, postupně zasuňte do sebe pomocí drážek a přesvědčte se, že brzy máte hotovo. Nebude k tomu potřebovat žádné speciální nářadí ani mimořádné schopnosti. Doporučujeme při instalaci použít podložku, která Vaší nové podlaze zajistí větší stabilitu a také delší životnost. Zkontrolujte, že je podložka čistá, rovná, pevná a suchá, aby nová krytina byla v nejlepší možné kondici. V závislosti na vlastnostech jednotlivých podlah a na výrobci můžete pod podlahu ještě položit speciální izolaci tlumící zvuk, která také umí vyrovnat mírné nerovnosti na podloží a může pozitivně ovlivnit i teplotu v místnosti. Nová vinylová podlaha click Vám podstatně sníží čas při rekonstrukci a umožní Vám užívat si dřív nového prostoru.    

Samolepicí vinylová podlaha – jednoduché a komfortní řešení

Další okamžité, jednoduché, a navíc velmi efektivní řešení rekonstrukce podlahy je využití prken, které disponují samolepicími zadními stranami. Nejedná se navíc jen o snadné a praktické řešení, tímto druhem podlahy dopřejete jakémukoli prostoru novou stylovou atmosféru. Vrchní dekorativní vrstva, která může mít vzhled dřeva, železa nebo dokonce porcelánu, je vyráběná tak, aby prostoru dodala naprosto originální a osobitý styl. Když se rozhodnete rekonstruovat Váš domov, nemusí to být nutně nekonečný projekt. Tyto dlaždice i prkna jsou ze spodní strany opatřené vrstvou lepidla citlivého na tlak. Při jejich pokládce tedy stačí strhnout ochrannou fólii a přilepit je na zem. Tento systém nevyžaduje žádné speciální vybavení ani dovednosti, naopak je ideální pro domácí kutily, a je vhodný pro běžné domácí použití. Další výhodou těchto samolepicích dlaždic a prken je jejich jednoduchá údržba a odolnost proti vlhkosti, díky čemuž se hodí do všech místnosti v obytných prostorech. Před montáží se ujistěte, že podloží je čisté a není na něm žádná nerovnost. Jakmile je podklad podlahy řádně připravený pro položení samolepicího vinylu, jde již všechno ráz na ráz. Jednoduše přizpůsobte dílce rozměrům místnosti, případně je seřízněte kolem trubek a dalších překážek, a dílce kousek po kousku připevněte k podlaze. Po položení tato samolepicí vinylová podlaha vytvoří homogenní a díky lepidlu perfektně stabilní plochu, která je ihned pochozí. A tím je Vaše rekonstrukce u konce. Mezi největší výhody této podlahy patří nenáročná údržba, excelentní přilnavost a voděodolnost. Naše rozmanité dekory, které jsou Vám k dispozici, zajistí Vašemu povrchu ten nejlepší vzhled.

Samoležící vinylová podlaha (loose-lay) – sebevědomá varianta

Tento typ vinylové podlahy je vynikající kombinací plovoucí a lepené podlahy. Důvodem je, že ačkoli k jejímu položení nepotřebujete lepidlo ani jiné pojivo, velmi silně přilne k podložce díky velkému spodnímu tření. Tento systém je tak efektivní a dílce drží tak pevně, že můžou kohokoli zmást, že byly k podlaze přilepené. Nicméně k montáži se žádný druh lepidla nepoužívá, což z tohoto druhu pokládky činí snadnou variantu pro každého. Při instalaci dlaždic a prken i jejich odstraňování nezůstávají žádné zbytky. Díky své vlastní vysoké váze mohou být tyto dílce, podobně jako kobercové dlaždice, jednoduše položeny. Jediné, co musíte udělat, je přizpůsobit loose-lay vinylovou podlahu rozměrům místnosti a potom ji dílec po dílci pokládat, až budete s renovací hotoví. Loose lay se hodí do všech obytných prostor.

Lepená vinylová podlaha – cenově výhodný vinyl s autentickým vzhledem pro profesionály

Lepené vinylové dlaždice a prkna jsou vysoce kvalitní produkty a mohou dobře sloužit na mnoha místech – od intenzivně používaného domácího prostředí až po komerční prostory s velkou zátěží. Jejich výjimečná pevnost spočívá v tom, že jsou samy o sobě silné, a navíc ještě vyžadují extra vrstvu lepidla, která zvyšuje robustnost a také odolnost dílců proti opotřebení. Lepený vinyl je kvůli lepidlu trvalým řešením podlahy. Lze jej aplikovat prakticky na jakýkoli povrch, přičemž k tomu není potřebné mít žádné další nástroje. Dílce jsou opatřené speciální lepící hranou, díky níž podlaha nepotřebuje žádnou dobu sušení, a je ihned po dokončení pochozí. Vinylová podlaha lepená je nevyšší kvality a zároveň inovativní produkt s barvami a texturami surových materiálů, jako je dřevo nebo kámen, které zajišťují autentický elegantní vzhled. V BRICOFLOR najdete několik vinylových kolekcí, které budou jistě pasovat Vašim požadavkům.

Designové podlahy od top světových výrobců s všestranným využitím

Nejslavnějšími mezinárodními výrobci vinylových podlah jsou Adore, Allure, Amtico, Gerflor, Hebo a Tarkett. Podlahové řešení od firmy Gerflor nachází uplatnění i na takových událostech jako jsou olympijské hry, a důvěřují jí velké společnosti jako Boeing. Její ohromující úspěchy činí z podlah Gerflor nejlepší volbu ve spolehlivosti, odolnosti a důvěryhodnosti. Gerflor luxusní vinylové dlaždice a prkna nabízí nepřeberné množství stylových barev a designů zároveň s vysokou trvanlivostí a celkovou kvalitou zpracování. Gerflor se rovněž snaží být přátelský k životnímu prostředí, a proto jsou všechny jeho výrobky 100% recyklovatelné. Vinyl zvládne opravdu všechno, hodí se totiž do každého prostoru. Tarkett přináší široké spektrum vinylových dílců mnoha odstínů a inspirací, mezi nejcennější vlastnosti podlah od firmy patří robustnost a kvalita surových materiálů, díky čemuž Tarkett poskytne to pravé pro každá druh využití. A v neposlední řadě velmi odolné dlaždice a prkna od Allure, které si svou slávu vydobyly kvalitní výrobou a snadnou instalací. Všechny výrobky jsou kompletně přizpůsobivé a všestranné, a tak je možné jejich domácí i komerční použití. V eshopu BRICOFLOR najdete kromě těchto i mnoho dalších výrobců, kteří jsou známí svým citem pro dokonalost a dokáží Vám, že vinyl opticky i technicky uspokojí veškeré nároky.

Vinylové podlahy s obrovským výběrem – zvolte si to pravé!

Vinylové dlaždice a prkna jsou opravdu všestranné, což je jedním z důvodů, proč velmi rychle dobyly trh s podlahovými krytinami. V online obchodě BRICOFLOR najdete obrovský výběr různých desginových podlah s téměř 1000 odlišných stylů, které mohou být bezpečně instalované v domácnosti i komerčních prostorech. Máte na výběr mezi dlaždicemi i prkny vhodnými pro obytné i průmyslové prostory a rovněž čtyřmi systémy instalace, které uspokojí Vaše potřeby. Někteří z nejznámějších výrobců luxusních vinylových podlah, včetně renomovaných výrobců jako jsou Allure, Gerflor a Tarkett svými kolekcemi přispívají k našemu velkému výběru a poukazují na to, jak vinylové dílce vizuálně i technicky změní Váš domov. Zvolte si tedy nový domov dle Vašich požadavků, vyberte si mezi druhem dílců, variantu jejich montáže, která Vám nejvíc vyhovuje, barvu a technické i kvalitativní nároky, jimiž disponují. Eshop BRICOFLOR nabízí širokou škálu produktů, v níž jistě objevíte to, co hledáte!