SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Hebo korkové podlahy: Vysoce kvalitní trvanlivé podlahy

Korek jako materiál je tvořený z kůry korkového dubu. Strom, který roste převá…

Přečtěte si více

Nejlepší kategorie

1 - 20 z 28 Produkty

Produkty, které nabízí společnost Hebo, používají k položení click systém, který umožňuje snadné zakliknutí desek do sebe a vytváří tak hladký povrch krytiny. Vzhledem k tomu, že pokládka funguje bez lepidla, je možné jednotlivé desky z podlahy vyjmout a v případě potřeby je nahradit novými. Korkové podlahy jsou navíc kompletně recyklovatelné díky výrobě z čistě přírodních materiálů, a přispívají tak ke zdravému životnímu prostředí.

Zákazník hraje prim. Hebo nabízí jen ověřené produkty

Pro firmu Hebo je spokojenost zákazníků na prvním místě. Korkové podlahy jsou opatřené korkovým logem. Při pravidelných testech se testuje kvalita přísad. Pokud vybíráte ekologické produkty, zde máte jistotu. Nepřekonané tepelné vlastnosti, příjemný a měkký povrch dělají z prefabrikovaných parket Hebo korkovou podlahu, která Vám dodá vždy příjemný pocit. Korek je skvělý izolant tepla, a také perfektní volbou pro alergiky. Jeho profesionální zpracování zaručuje dlouhotrvající a zdravý produkt, který je k dispozici v mnoha různých provedeních. Některé kolekce nabízejí nebarvené korkové parkety, jiné pak přinášejí výrobky v ušlechtilých tónech, které ozvláštňují každou místnost.

Hebo Kontrast: Nadčasové dekory přitahující pozornost

Tyto korkové podlahy bezvadně kombinují moderní design s komfortními vlastnostmi přírodního korku. Nabízí 10 různých vzorů, přičemž některé jsou dřevěné, jiné umělecké a retro. Dřevěné dekory jen velmi těžko odlišíte od skutečné dřevěné podlahy. Naopak velmi oceníte pohodlnost pod nohama a už výše zmíněnou izolaci. Krytinu je možné umístit do všech obytných prostor, stejně jako komerčních s mírným provozem (třída zátěže 23/31). Její voděodolnost pak zajišťuje vhodné použití také v kuchyni nebo koupelně. Kolekce Hebo Kontrast také obsahuje moderní a inovativní instalační systém UNICLIC, díky němuž lze pokládku provést snadno a rychle bez lepení. Ohnivzdornost, odolnost vůči kolečkovým židlím či kompatibilita s podlahovým topením je pro tento produkt samozřejmostí. 

Hebo Classic: Přeneste si portugalské kouzlo do Vašeho domu

Tyto podlahy bezvadně kombinují moderní design s komfortními vlastnostmi přírodního korku. Nabízí 16 různých vzorů, přičemž jedna polovina je utěsněná tvrdým voskovým olejem a druhá přírodním olejem. Najdete zde bílé, šedé i zcela přírodní dekory, a tak si můžete vytvořit malé Portugalsko mezi Vašimi čtyřmi stěnami. Dřevěné dekory jen velmi těžko odlišíte od skutečné dřevěné podlahy. Naopak velmi oceníte pohodlnost pod nohama a už výše zmíněnou izolaci. Krytinu je možné umístit do všech obytných prostor, stejně jako komerčních s mírným provozem (třída zátěže 23/31). Její voděodolnost pak zajišťuje vhodné použití také v kuchyni nebo koupelně. Kolekce Hebo Classic také obsahuje moderní a inovativní instalační systém UNICLIC, díky němuž lze pokládku provést snadno a rychle bez lepení. Ohnivzdornost, odolnost vůči kolečkovým židlím či kompatibilita s podlahovým topením je pro tento produkt samozřejmostí.

Hebo Premium: Malý kousek přírody doma vždy potěší

Tyto korkové podlahy bezvadně kombinují moderní design s komfortními vlastnostmi přírodního korku. Nabízí 12 různých vzorů, přičemž až na jeden jsou všechny ošetřené přírodním olejem (zbývající pak tvrdým voskovým olejem). Dřevěné dekory jen velmi těžko odlišíte od skutečné dřevěné podlahy. Naopak velmi oceníte pohodlnost pod nohama a už výše zmíněnou izolaci. Krytinu je možné umístit do všech obytných prostor (třída zátěže 23). Její voděodolnost pak zajišťuje vhodné použití také v kuchyni nebo koupelně. Technologie Auqastop pak zabraňuje vzniku jakýchkoli bublin a jiné nadzvedávání podlahy. Kolekce Hebo Premium také obsahuje moderní a inovativní instalační systém UNICLIC, díky němuž lze pokládku provést snadno a rychle bez lepení. Ohnivzdornost, odolnost vůči kolečkovým židlím či kompatibilita s podlahovým topením je pro tento produkt samozřejmostí.

OBJEDNEJTE SI HEBO KORKOVÉ PODLAHY ONLINE V ESHOPU BRICOFLOR

Hledáte ekologickou korkovou podlahu, ale nechcete se vzdát elegantního vzhledu a široké škály barev? Ani nemusíte. Objednejte si nyní v našem online obchodě BRICOFLOR a využijte nejkvalitnějších služeb, díky nimž se z Vašeho nákupu stane jedinečný zážitek. Řekněte si při objednávce o naši garanci nejlepší ceny. Pokud se chcete prvně na podlahy podívat, abyste se správně rozhodli, pak využijte naši bezplatnou službu zaslání vzorků zdarma. Při větších objednávkách Vám rádi připravíme nabídku na míru. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. V západních zemích nám spokojení zákazníci důvěřují už více než 10 let, přidejte se k nim. Těšíme se na naši spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více