SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Lepený vinyl – nejlepší řešení pro komerční prostory s velmi intenzivním používáním

Na místech jako jsou obchody, hotely, administrativní budovy a veřejné prostory je podlaha vystaven&a…

Přečtěte si více
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
1 - 20 z 849 Produkty

Lepený vinyl – nejlepší řešení pro komerční prostory s velmi intenzivním používáním

Lepený vinyl se samozřejmě používá v domácnosti i komerčních místnostech a liší se stylem, vzorem a barvami, aby uspokojila naprosto každého svého uživatele. Na místech jako jsou obchody, hotely, administrativní budovy a veřejné prostory je podlaha vystavená velkému stupni zátěže kvůli každodennímu náročnému provozu a tlaku, který je na ní vyvíjený. Pro takové prostory je rozhodně nejlepší řešení vinylová podlaha lepená. .

Lepidlo, které přichytává podlahu k zemi, je velmi silné a odolné, což činí novou podlahu značně stabilním a spolehlivým prvkem prostoru.Tato vinylová podlaha jsou vysoce kvalitní a nabízí Vám ideální způsob, jak splnit všechny Vaše požadavky. Mezi lepeným vinylem najdete dřevěné i kamenné vzory, designové dlaždice i prkna s tmavými i světlými odstíny, což dohromady zajišťuje rozmanitý výběr, v němž si hravě najdete svůj oblíbený produkt.

Lepená vinyl – mnoho výhod na jednom místě

Lepené vinyl není jen hezký na pohled, nabízí rovněž mnoho výhod plynoucích z každodenního používání. Jejich poměrně silná užitná vrstva zaručuje stálost a nedocenitelnou odolnost. Tato vrstva a obecně silnější konstrukce lepených vinylových podlah ji činí velmi stabilní a odolnou proti poškrábání. Další příjemnou vlastností je jednoduchá údržba, k níž Vám postačí dlažbu vytřít mopem.

Používání běžně dostupných čistících prostředků není problém pro většinu druhů lepidla. Navíc moderní lepený vinyl a dlaždice toho mají spoustu dalšího, v čem konkurují jiným podlahám. Díky inovativním výrobním procesům je dnes lepený vinyl produkovaný z přírodních, realistických povrchů, což každému prostoru zajistí ten nejlepší vzhled. Povrch těchto podlah je navíc opatřený ochrannou vrstvou PUR, která zajišťuje mimo jiné odolnost proti oděru. Lepený vinyl je po položení hladký, rovný a protiskluzný. Moderní technologie výroby pak zajišťuje ekologickou kompatibilnost a produkci ze 100% recyklovatelných materiálů.

Užijte si stylové a přirozeně vypadající designy od top výrobců - lepený vinyl

Lepený vinyl je naprosto běžný a zaužívaná technika instalace podlahy už po desetiletí. Právě to je důvod, proč skoro všichni výrobci mají kolekci lepeného vinylu. Výsledkem toho je spoustu odlišných stylů, vzorů a dekorů v prakticky každém odstínu a textuře, které si jen umíte představit. V eshopu BRICOFLOR Vám nabízíme pouze nejlepší a vysoce kvalitní řady od vedoucích hráčů na trhu. I mezi nimi můžete najít nepřeberné množství různých stylů, řazených od realistického přírodního dřeva až po mramorové a žulové vzory, což opět zajistí, že si zde luxusní vinylové podlahy vybere opravdu každý.

Tento lepený vinyl tak může v závislosti na Vašich požadavcích ozvláštnit a přispět k velmi různorodému prostředí. Vzhledem ke stále se zvyšující poptávce po vysoce kvalitních produktech, je vinylová podlaha téměř neodlišitelný od pravých dřevěných podlah, vizuálně i texturami. Kromě svých nesporných technických kvalit je tu ještě jedna důležitá součást, a tou je cena. Za menší náklady totiž dostáváte nejkvalitnější možný produkt.

S řadou dostupných kolekcí, od Gerflor až po Tarkett, máte obrovský počet produktů, které Vám poskytují vše, co si jen můžete přát. Snadno si vyberete pro Vás ten pravý. Výrobců vinylových podlah je hodně a v eshopu BRICOFLOR naleznete ty nejznámější včetně jejich tvorby. Můžeme zde vyjmenovat pár, jsou jimi například Amtico, Joka, Tarkett nebo Gerflor. Užijte si právě jejich nejnovější styly.

Gerflor Creation kolekce - lepený vinyl

Vysoce kvalitní vinylová podlaha lepená z kolekce Gerflor Creation obsahuje produkty, které Váš prostor eskalují do urbanistického nebo průmyslového vzhledu. Nabízí rovněž podlahu ve stylu vintage nebo s rustikálním nádechem a mnoho dalších. Toto stálé řešení podlahy je připravené vydržet denní nápor a odolávat opotřebení mnoho let. Lepený vinyl můžete mít v moderním i klasickém provedení, čímž výrobci zajišťují uspokojení všech potřeb uživatelů.

Tato rozmanitá kolekce čítá třináct minerálních dekorů, které bezvadně imitují autentickou kamennou dlažbu a 46 imitací dřeva. Užitná vrstva na těchto dlaždicích je široká 0,3 mm a je opatřena ochrannou vrstvou PUR+. Tato krytina je připravená Vás překvapit. Gerflor je populární producent nejen díky neuvěřitelně odolným podlahám, ale také pro nízkou emisní třídu a šetrnost k přírodě i zdraví.

Lepený vinyl – pokládka, která vydrží

Na rozdíl od ostatních typů instalace luxusní vinylové podlahy, při té lepený vinyl potřebujete pár extra materiálů navíc. Jde o speciální vinylové lepidlo a těžký válec na vyhlazování a upevnění dílců. Jakmile je pojivo nanesené na připravenou podložku, jednotlivé vinylové dlaždice nebo prkna můžou být pokládané těsně vedle sebe. Vrstva lepidla pak fixuje všechny kusy na zem, takže po zaschnutí nebudou nijak klouzat ani se jinak hýbat.

Jakmile je tedy instalace dokončená a podlaha kompletně suchá, lepený vinyl Vám zaručí dlouhou životnost a stabilitu i při vysokém zatížení. Jedná se navíc o voděodolnou variantu, která je vhodná také pro podlahové vytápění. Ani tato pokládka vinylové podlahy lepené nevyžaduje přítomnost odborníka, zvládne ji naprosto každý. Je však důležité připomenout, že to zabere víc času než jiné systémy, a rozhodně doporučujeme pečlivě si přečíst postup. Ani zde nesmíte zapomenout na přísloví: „Dvakrát měř, jednou řež.“.

Pokládka vinylové podlahy čtyřmi různými způsoby

S firmou BRICOFLOR máte možnost si vybrat ze široké nabídky luxusních vinylových a PVC lino podlah, která skýtá mnoho odlišných systémů instalace. Vinylová podlaha pokládka - čtyři hlavní varianty montáže. Základním indikátorem, kterou z metod vybrat, by měl být prostor, kde se bude podlaha instalovat a zároveň činnost, která se na ní bude uskutečňovat.

V první řadě, samolepící podlaha z vinylu je vhodná především pro domácí použití, jejich instalace je tak snadná, jak je to jen možné a zvládne ji úplně každý. Na druhou stranu cílovou skupinou pro lepený vinyl představují zákazníci s průmyslovými a komerčními prostory s vyšší frekvencí provozu, který vyžaduje profesionála, aby mohla být pokládka podlahy provedena.

Lepený vinyl – cenově výhodný lepený vinyl s autentickým vzhledem pro profesionály

Nejoriginálnějším způsobem pokládání vinylové podlahy je lepený vinyl. Instalace není snadná a vyžaduje spoustu dovedností a know-how. Podklad pro vinylové podlahy lepené musí být zcela rovný, protože i malé částice mohou být viditelné na povrchu díky malé celkové tloušťce. Zvláště důležitou roli hraje umístění prken a volba správného množství lepidla. Pouze tímto způsobem lze zabránit následnému prokluzování.

Po instalaci však tyto klasické lepené dlaždice nabízí mnoho výhod, které ostatní druhy pokládky nemohou přinést: Designová vinylová lepená podlaha má enormně malou konstrukční výšku. Obvykle to jsou jen 2 mm. Díky tomu je lepicí vinyl ideální podlahou pro renovaci a zvláště pak i pro využití v bezbariérových prostorách, jelikož není nutné brousit dveře a navíc přechod do jiných místností je téměř neviditelný.

Dlaždice a prkna jsou vysoce kvalitní produkty a mohou dobře sloužit na mnoha místech – od intenzivně používaného domácího prostředí až po komerční prostory s velkou zátěží. Jejich výjimečná pevnost spočívá v tom, že jsou samy o sobě silné. Jejich stabilita, kterou poskytují, vychází z vrstvy lepidla, které zvyšuje robustnost a také odolnost dílců proti opotřebení. Podlaha lepený vinyl je kvůli lepidlu trvalým řešením podlahy. Lze jej aplikovat prakticky na jakýkoli povrch, přičemž k tomu není potřebné mít žádné další nástroje.

Dílce jsou opatřené speciální lepící hranou, díky níž podlaha nepotřebuje žádnou dobu sušení, a je okamžitě po dokončení pochozí. Vinylová podlaha lepená je nejvyšší kvality a zároveň inovativní produkt s barvami a texturami surových materiálů, jako je dřevo nebo kámen, které zajišťují autentický elegantní vzhled. Je také dobrou alternativou ve vlhkých místnostech, protože je zcela imunní proti vlhkosti, pokud je podlaha správně utěsněna. Voda ani vlhkost nemají na lepený vinyl dopad, proto je možné tento typ lepené využít jak v kuchyni tak koupelně. V BRICOFLOR najdete několik kolekcí vinylové podlahy, které budou jistě pasovat Vašim požadavkům.

Designové vinylové podlahy od top světových výrobců s všestranným využitím

Nejslavnějšími mezinárodními výrobci vinylových podlah jsou Adore, Allure, Amtico, Gerflor, Hebo a Tarkett. Podlahové řešení od firmy Gerflor nachází uplatnění i na takových událostech jako jsou olympijské hry, a důvěřují jí velké společnosti jako Boeing. Její ohromující úspěchy činí z podlah Gerflor nejlepší volbu ve spolehlivosti, odolnosti a důvěryhodnosti. Gerflor luxusní vinylové dlaždice a prkna nabízí nepřeberné množství stylových barev a designů zároveň s vysokou trvanlivostí a celkovou kvalitou zpracování. Gerflor se rovněž snaží být šetrný k životnímu prostředí, a proto jsou všechny jeho výrobky 100% recyklovatelné.

Tarkett přináší široké spektrum vinylových dílců mnoha odstínů a inspirací, mezi nejcennější vlastnosti podlah od firmy patří robustnost a kvalita surových materiálů, díky čemuž Tarkett poskytne to pravé pro každý druh využití. A v neposlední řadě velmi odolné dlaždice a prkna od Allure, které si svou slávu vydobyly kvalitní výrobou a snadnou instalací. Všechny výrobky jsou kompletně přizpůsobivé a všestranné, a tak je možné jejich domácí i komerční použití. V eshopu BRICOFLOR najdete kromě těchto i mnoho dalších výrobců, kteří jsou známí svým citem pro dokonalost a dokáží Vám, že vinyl opticky i technicky uspokojí veškeré nároky.

MADE IN EUROPE – záruka té nejvyšší kvality

Vinylová podlaha „Made in Europe“ podléhá přísným pravidlům a požadavkům. Obecně lze brát rozhodnutí vyrábět a produkovat v Evropě pod se značkou „vyrobeno v Evropě“ jako známku a strvrzení prvotřídní, celosvětové kvality. Vinylové podlahy od firmy Gerflor se vyrábí na evropském kontinentě a splňují tak standardy vysoce kvalitních podlah. Dokonce i vinylová podlahová krytina Forbo se vyrábí lokálně a vyznačuje se výběrovou kvalitou. Pokud hledáte kvalitní designovou podlahu, měli byste věnovat pozornost místu výroby a zahrnout ji mezi svá kritéria.

Podlahy z vinylu „Made in Europe“ podléhají přísným pravidlům a požadavkům. Obecně lze brát Made in Europe tedy „vyrobeno v Evropě“ jako známku a stvrzení prvotřídní, celosvětové kvality. Podlahy od firmy Gerflor se vyrábí na evropském kontinentě a musí tak splňovat vysoké standardy kvalitních podlah. Také podlahy Forbo se vyrábí lokálně a vyznačují se výběrovou kvalitou. Pokud hledáte kvalitní designovou podlahu, měli byste věnovat pozornost místu výroby a zahrnout ji mezi svá kritéria.

Objednejte si Váš lepený vinyl na eshopu BRICOFLOR

Přesvědčte se sami, jak výborné jsou tyhle produkty, prohlédnutím si všestranných kolekcí v našem online obchodě. Určitě si zde najdete lepené vinylové dlaždice nebo prkna dle Vašich preferencí. Není podstatné, zda se bude jednat o dřevěné nebo kamenné designy, pro instalaci v obytném, komerčním i průmyslovém prostoru jistě vyberete ideální řešení, které pro Vás bude tím pravým. Právě v eshopu BRICOFLOR budete mít všechny produkty k dispozici. Zvolili jsme pro Vás nejlepší výrobce a jejich kolekce, které zprostředkovávají pouze vysoce kvalitní produkty. Objevte tedy všechny možnosti a užijte si novou dlažbu s garancí nejlepší ceny. Všechny kolekce mají excelentní poměr cena/výkon a vyznačují se pečlivostí a přesností používaných výrobních postupů.

Plus icon Přečtěte si více