Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Lepená vinylová podlaha – nejlepší řešení pro komerční prostory s velmi intenzivním používáním

Na místech jako jsou obchody, hotely, administrativní budovy a veřejné prostory je podlaha vystavená velkému stupni zátěže kvůli každodennímu náročnému provozu a tlaku, který je na ní vyvíjený. Pro takové prostory je rozhodně nejlepší řešení lepená vinylová podlaha. Dozvědět se více

Lepený vinyl

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Tento druh dlažby se samozřejmě používá v domácnosti i komerčních místnostech a liší se stylem, vzorem a barvami, aby uspokojila naprosto každého svého uživatele.

Na místech jako jsou obchody, hotely, administrativní budovy a veřejné prostory je podlaha vystavená velkému stupni zátěže kvůli každodennímu náročnému provozu a tlaku, který je na ní vyvíjený. Pro takové prostory je rozhodně nejlepší řešení lepená vinylová podlaha. Tento druh dlažby se samozřejmě používá v domácnosti i komerčních místnostech a liší se stylem, vzorem a barvami, aby uspokojila naprosto každého svého uživatele.

Lepidlo, které přichytává podlahu k zemi, je velmi silné a odolné, což činí novou podlahu značně stabilním a spolehlivým prvkem prostoru.Tyhle luxusní vinylové podlahy jsou vysoce kvalitní a nabízí Vám ideální způsob, jak splnit všechny Vaše požadavky. Mezi lepeným vinylem najdete dřevěné i kamenné vzory, designové dlaždice i prkna s tmavými i světlými odstíny, což dohromady zajišťuje rozmanitý výběr, v němž si hravě najdete svůj oblíbený produkt.

Lepená vinylová podlaha – mnoho výhod na jednom místě

Lepené vinylové dlaždice a prkna nejsou jen hezká na pohled, nabízí rovněž mnoho výhod plynoucích z každodenního používání. Jejich poměrně silná užitná vrstva zaručuje stálost a nedocenitelnou odolnost. Tato vrstva a obecně silnější konstrukce lepených vinylových podlah ji činí velmi stabilní a odolnou proti poškrábání. Další příjemnou vlastností je jednoduchá údržba, k níž Vám postačí dlažbu vytřít mopem.

Používání běžně dostupných čistících prostředků není problém pro většinu druhů lepidla. Navíc moderní vinylové dlaždice a prkna toho mají spoustu dalšího, v čem konkurují jiným podlahám. Díky inovativním výrobním procesům je dnes vinyl produkovaný z přírodních, realistických povrchů, což každému prostoru zajistí ten nejlepší vzhled. Povrch těchto podlah je navíc opatřený ochrannou vrstvou PUR, která zajišťuje mimo jiné odolnost proti oděru. Dlažba je po položení hladká, rovná a protiskluzná. Moderní technologie výroby pak zajišťuje ekologickou kompatibilnost a produkci ze 100% recyklovatelných materiálů.

Užijte si stylové a přirozeně vypadající designy od top výrobců

Lepení je naprosto běžná a zaužívaná technika instalace podlahy už po desetiletí. Právě to je důvod, proč skoro všichni výrobci mají kolekci lepeného vinylu. Výsledkem toho je spoustu odlišných stylů, vzorů a dekorů v prakticky každém odstínu a textuře, které si jen umíte představit. V eshopu BRICOFLOR Vám nabízíme pouze nejlepší a vysoce kvalitní řady od vedoucích hráčů na trhu. I mezi nimi můžete najít nepřeberné množství různých stylů, řazených od realistického přírodního dřeva až po mramorové a žulové vzory, což opět zajistí, že si zde luxusní vinylovou podlahu vybere opravdu každý.

Tyto lepené vinylové dílce tak mohou v závislosti na Vašich požadavcích ozvláštnit a přispět k velmi různorodému prostředí. Vzhledem ke stále se zvyšující poptávce po vysoce kvalitních produktech, je vinyl téměř neodlišitelný od pravých dřevěných podlah, vizuálně i texturami. Kromě svých nesporných technických kvalit je tu ještě jedna důležitá součást, a tou je cena. Za menší náklady totiž dostáváte nejkvalitnější možný produkt.

S řadou dostupných kolekcí, od Gerflor až po Tarkett, máte obrovský počet produktů, které Vám poskytují vše, co si jen můžete přát. Snadno si vyberete pro Vás ten pravý. Výrobců vinylových podlah je hodně a v eshopu BRICOFLOR naleznete ty nejznámější včetně jejich tvorby. Můžeme zde vyjmenovat pár, jsou jimi například Amtico, Joka, Tarkett nebo Gerflor. Užijte si právě jejich nejnovější styly.

Gerflor Creation kolekce

Vysoce kvalitní vinylová podlaha lepená z kolekce Gerflor Creation obsahuje produkty, které Váš prostor eskalují do urbanistického nebo průmyslového vzhledu. Nabízí rovněž podlahu ve stylu vintage nebo s rustikálním nádechem a mnoho dalších. Toto stálé řešení podlahy je připravené vydržet denní nápor a odolávat opotřebení mnoho let. Lepený vinyl můžete mít v moderním i klasickém provedení, čímž výrobci zajišťují uspokojení všech potřeb uživatelů.

Tato rozmanitá kolekce čítá třináct minerálních dekorů, které bezvadně imitují autentickou kamennou dlažbu a 46 imitací dřeva. Užitná vrstva na těchto dlaždicích je široká 0,3 mm a je opatřena ochrannou vrstvou PUR+. Tato krytina je připravená Vás překvapit. Gerflor je populární producent nejen díky neuvěřitelně odolným podlahám, ale také pro nízkou emisní třídu a šetrnost k přírodě i zdraví.

Lepený vinyl – pokládka, která vydrží

Na rozdíl od ostatních typů instalace luxusní vinylové podlahy, při té lepené potřebujete pár extra materiálů navíc. Jde o speciální vinylové lepidlo a těžký válec na vyhlazování a upevnění dílců. Jakmile je pojivo nanesené na připravenou podložku, jednotlivé vinylové dlaždice nebo prkna můžou být pokládané těsně vedle sebe. Vrstva lepidla pak fixuje všechny kusy na zem, takže po zaschnutí nebudou nijak klouzat ani se jinak hýbat.

Jakmile je tedy instalace dokončená a podlaha kompletně suchá, lepený vinyl Vám zaručí dlouhou životnost a stabilitu i při vysokém zatížení. Jedná se navíc o voděodolnou variantu, která je vhodná také pro podlahové vytápění. Ani tato pokládka podlahy nevyžaduje přítomnost odborníka, zvládne ji naprosto každý. Je však důležité připomenout, že to zabere víc času než jiné systémy, a rozhodně doporučujeme pečlivě si přečíst postup. Ani zde nesmíte zapomenout na přísloví: „Dvakrát měř, jednou řež.“.

Objednejte si Vaši vinylovou podlahu s click systémem u BRICOFLOR

Přesvědčte se sami, jak výborné jsou tyhle produkty, prohlédnutím si všestranných kolekcí v našem online obchodě. Určitě si zde najdete lepené vinylové dlaždice nebo prkna dle Vašich preferencí. Není podstatné, zda se bude jednat o dřevěné nebo kamenné designy, pro instalaci v obytném, komerčním i průmyslovém prostoru jistě vyberete ideální řešení, které pro Vás bude tím pravým. Právě v eshopu BRICOFLOR budete mít všechny produkty k dispozici.

Zvolili jsme pro Vás nejlepší výrobce a jejich kolekce, které zprostředkovávají pouze vysoce kvalitní produkty. Objevte tedy všechny možnosti a užijte si novou dlažbu s garancí nejlepší ceny. Všechny kolekce mají excelentní poměr cena/výkon a vyznačují se pečlivostí a přesností používaných výrobních postupů.