SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Kobercová prkna: Inovativní změna mezi kobercovými dlaždicemi

Jedná se o nový sortiment kobercových dlaždic, které jsou dostupné v obdéln…

Přečtěte si více
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
1 - 20 z 132 Produkty

Široké spektrum barev a dekorů lze vzájemně kombinovat, čímž dodáte Vašemu prostoru zcela jedinečný vzhled. Tzv. úzká prkna mají rozměr 25x100 cm, a díky tomu je lze používat společně s dalšími kobercovými prkny i kobercovými čtverci, což je další bonus.

Kobercová prkna nabízí dosud neobjevené možnosti

Jedná se o koberce, které imitují dřevěnou podlahu, ale přináší benefity v podobě ticha pohodlí pod nohama. Jednolitý design prken zajišťuje hladký přechod mezi jednotlivými dlaždicemi, které tak působí jako metrážový koberec. Oproti němu však nabízí extrémní odolnost a možnost nahrazení poškozeného dílce. Kobercová prkna jsou k dispozici s mnoha strukturami povrchu a typy vláken (smyčky i shaggy). Značky jako Interface používají k výrobě výhradně recyklovaný materiál, což z produktů činí ekologicky zodpovědnou volbu, stejně jako neuvěřitelně praktickou.

Pokládka mnoha způsoby. Výjimečné dekory Vás uhranou 

Kobercová prkna lze instalovat například ve vzoru rybí kosti, což je skvělé řešení při tvorbě směrových vzorů podlahy, 3D efektů a dynamické krytiny. Vzor rybí kosti navíc pomáhá při napodobování vzhledu skutečné dřevěné podlahy.

Dalším možným vzorem, v němž mohou být dlaždice instalované, je „konstrukce z masivních kvádrů“. Tento design imituje prkna dřevěné podlahy, skvěle vytváří jednolitý a hladký povrch. Mixem různých dlaždic vytvoříte zcela originální prostor.

Můžete zcela libovolně kombinovat a skládat k sobě prkna i čtverce, čímž docílíte naprosto osobitého stylu, kterého si všimne naprosto každý návštěvník. Možnosti jsou v tomto případě prakticky neomezené. Probuďte v sobě designéra, popusťte uzdu fantazii, a realizujte se.

Pokládka kobercových prken vždy zajistí hladký a jednotný povrch podlahy. To Vám umožňuje vytvořit vzhled klasického koberce, nicméně s přednostmi dlaždic. Klasický a jednolitý dekor je pak ideální pro vytvoření přírodního prostředí v každém pokoji.

Odolné a robustní. Kobercová prkna nabízejí dlouhou životnost

Vzhledem ke kvalitním materiálům použitým při výrobě, lze kobercová prkna využít naprosto všude. Prkna jsou také produkovaná jako odolná proti nečistotám, díky čemuž vyžadují pouze minimální údržbu. Jejich robustnost z nich činí skvělé řešení pro obytné i komerční prostory. Pokud se nějaká část koberce nenávratně poškodí, pochopíte další obrovskou výhodu. Lze totiž vyjmout jen zničené dílce, které nahradíte novými, aby celek působil opět jako nový. Čištění je pouze běžnou praxí, je nutné, abyste koberce alespoň jednou týdně vysáli, a případně jednou za čas důkladně ošetřili speciálním přípravkem na koberce. Tím přispějete ještě k prodloužení už tak dlouhé životnosti tohoto inovativního produktu.

Kobercová prkna: Investice do budoucna

Největší výhodou kobercových prken je snadnost, s níž mohou být přemístěné. Jednoduše je sbalíte a znovu položíte na jiném místě. Jedná se o nenáročný proces, jelikož u většiny prken není vyžadované lepení při pokládce, a tak jsou lehce odstranitelné. Díky tomu ušetříte své peníze i čas. Svůj kousek „domova“ si tedy můžete vždy přenést s sebou.

Další předností je formát. Oproti kobercům ode zdi ke zdi, zaručují kobercová prkna méně řezání a jiných úprav. To vede ke zvýšení hospodárnosti a snížení odpadu. Váha a stabilita jednotlivých prken pracují dohromady, ty tak leží na místě a zabraňují jakémukoli ohybu nebo nejednotnému spoji.

Objednejte si rychle a snadno kobercová prkna v online obchodě BRICOFLOR

Evropský výrobce Interface nabízí neuvěřitelný počet variant kobercových podlah. Obrovský výběr najdete také v eshopu BRICOFLOR CZ. Vzhledem k tomu, že vybrat si jeden dekor může být obtížné, nabízíme službu zaslání vzorků zdarma. Jakmile je budete mít fyzicky v ruce, zvolíte si ideální řešení snadněji. Pokud máte v plánu větší projekt nebo jen chcete poradit, kontaktujte náš zákaznický servis prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, rádi Vám poradíme a případně připravíme nabídku na míru. Budeme se těšit na Váš kontakt.

Plus icon Přečtěte si více