SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

SAMOLEPICÍ PVC dlažba GERFLOR PRIME – NEJLEPŠÍ STANDARD PRO DOMÁCNOST

Při hledání vhodné podlahové krytiny pro obytný prostor je potřeba se zamyslet předev&s…

Přečtěte si více
1 - 8 z 8 Produkty

GERFLOR PRIME: SAMOLEPICÍ PVC dlažba V KLASICKÉM I LEHCE ODLIŠNÉM STYLU

Pro obytnou plochu jsou oblíbené zejména PVC dlaždice, které jsou modelovány na přírodních materiálech. Jedná se zejména o PVC dlaždice dřevo, kámen a mramor - klasické suroviny, které jsou dostupné pouze s vysokou rekonstrukcí. Takže se už nemusíte starat o vysoké náklady, můžete přejít na PVC dlaždice, což je vzhledem k technickým možnostem vizuálně často těžko odlišitelné od skutečného dřeva, kamene nebo mramoru. Tyto technické možnosti patří také k vlastnostem samolepicí PVC dlaždice Gerflor Prime: díky výběru kvalitních parket, kamene a mramoru můžete mít svůj domov vybavený přesně tak, jak budete chtít.

Kolekce samolepící PVC dlažba Gerflor Prime nabízí několik klasických dekorů v teplých dřevěných tónech. Pláty s prostým vzorem, jako je varianta Gerflor Prime "Wood Clear", dávají každému pokoji domácí atmosféru. Ale také zakalená mramorová optika v jasných barvách dovoluje pohodlí a eleganci do každé místnosti. Verze Gerflor Prime "Granite Gray" ve stylu žula doplňuje sbírku odlišným vzhledem. Samolepící PVC dlaždice vytvářejí jednoduchý efekt ve všech oblastech. Vzhledem k formátu s čtvercovými dlaždicemi o rozměrech 30,5 x 30,5 cm nejsou místnosti rozdrceny, ale díky klasickým vzorkům se mohou plně rozvinout.

SAMOLEPÍCÍ PVC dlažba PRO VÁŠ DOMOV: GERFLOR PRIME

S celkovou tloušťkou pouhých 1,3 mm je samolepící PVC dlažba kolekce Gerflor Prime přátelskou pro rekonstrukci v rámci domu. Díky malé složitosti uspořádání nové podlahy lze snadno instalovat bez nutnosti brousit dveře a podobně. Tenké PVC dlaždice mají vrstvu opotřebení o tloušťce 0,08 mm a jsou proto vhodné především pro obytnou plochu (NK 22). PVC dlažba může být instalovány v různých místnostech, jako je obývací pokoj, jídelna, ložnice nebo dětský pokoj, a vytvářejí tak příjemnou atmosféru. Kromě výše uvedených oblastí lze samolepící PVC dlaždice položit také na chodbě nebo v kuchyni, kde její formát zajišťuje klasickou a přímočarou atmosféru. Stačí si vybrat svůj oblíbený dekor nebo jej přizpůsobit stávajícímu nábytku. Můžete také měnit PVC dlaždice z obývacího prostoru z místnosti do místnosti a tím dosáhnout jasného vymezení jednotlivých místností. Gerflor Prime: partner pro obývací prostory, který je přátelský k rekonstrukci.

GERFLOR PRIME: PVC dlažba PRO KAŽDÉHO

Díky inovativním výrobkům je dnes renovace dětskou hrou, která se snadno ovládá i pro laiky a fandy. U samolepící PVC dlaždice je renovace snadná i bez speciálních nástrojů a lepidla. Podobná rekonstrukce s jinými podlahovými krytinami musí mít podklad připraven k pokládání. Z tohoto důvodu musí být bez prachu i hrbolů. Případně lze na podklad aplikovat základní nátěr, aby bylo zaručeno optimální spojení mezi samolepící PVC dlaždice a podlahou. Instalace samotná je pak provedena ve velmi krátkém čase: upravte PVC dlaždice snadno na rozměry místnosti tím, že výřezy pro vytápění, překlady a podobně, přetáhněte dlaždice filmem, který chrání lepicí vrstvu. Jakmile je místnost zcela pokrytá PVC dlaždicemi, je dokončena rekonstrukce. Vzhledem k tomu, že renovace může být provedena bez přídavného lepidla, je místnost přímo přístupná hned po instalaci, takže nábytek může být rychle vrácen zpět.

VYUŽIJTE NYNÍ VELKÝCH VÝHOD SAMOLEPICÍ VINYLOVÉ PODLAHY

Kromě snadného použití mají samolepící PVC dlaždice řadu výhod, které jsou obzvláště patrné díky technickým vlastnostem. Gerflor Prime přesvědčí především vlastnostmi, jako je požární odolnost Bfl-s1, odolnost tříd R9 a R10. Podlahy navíc mají antistatické vlastnosti, jsou vhodné pro pokládku na podlahové topení a pohlcují zvuk 3 dB. Tyto vlastnosti přispívají k příjemnému bydlení a poskytují potřebnou bezpečnost pro vás a vaše blízké. Díky provedeným vlastnostem kvality jsou samolepící PVC podlahy Gerflor kolekce Gerflor Prime optimálně vybaveny pro použití v obytných prostorech.

GERFLOR PRIME PVC dlažba: ŘEŠENÍ ŠETRNÉ K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ NA WEBU BRICOFLOR

Vyrobené bez formaldehydu, těžkých kovů a rozpouštědel, samolepící PVC dlaždice jsou šetrné k životnímu prostředí a mohou být 100% recyklovány. Gerflor Prime: více než standardní prémiový standard. Nyní zvolte svůj oblíbený vzor a využijte mnoha výhod samolepicích vinylových krycích materiálů. Nejste stále přesvědčeni? Pak využijte bezplatnou ukázkovou službu společnosti BRICOFLOR.

Plus icon Přečtěte si více