SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Fortemix Fortelock Industry 2010/2020/2040: PVC dlažba do garáže

Český výrobce Fortemix nabízí prvotřídní řešení dlažby do gar&aacu…

Přečtěte si více
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
1 - 20 z 25 Produkty

Fortemix Fortelock Industry – dlažba do garáže

Český výrobce Fortemix nabízí prvotřídní řešení dlažby do garáže, dílny a skladu: PVC dlažba do garáže Fortelock Industry svou odolností přesvědčí i Vás! Chcete renovovat podlahu Vaší dílny či autoservisu a hledáte kvalitní PVC dlažba do garáže, ale průmyslové podlahy jsou drahé a vyžadují speciální přípravu podkladu? Vaše provozovna by potřebovala zmodernizovat a betonová podlaha vyžaduje zastavení provozu? V tom případě se rozhodněte pro Fortelock Industry od firmy Fortemix. Odolnost dlažby proti vlhkosti díky systému Air-Flow, jednoduchá pokládka pomocí gumového kladiva a nože, 12-ti letá záruka při správné údržbě a zajímavá cena za metr čtvereční Vás nadchnou.

Vytvořte ty správné vzory: barevný design plastových dlaždic Fortelock Industry

Tyto masivní PVC dlažba do garáže Fortelock s váhou 2,2 kg jsou vyráběny ve třech povrchových úpravách. Podle Vašich individuálních preferencí se můžete rozhodnout pro drsnější modely Diamant a Penízky nebo pro hladší typ Kůže. Fortemix navíc se svým podlahovým systémem boří stereotypy o tom, že dlažba do garáže nebo dílně musí být nutně nevýrazná.

Váš vybraný model Fortelock dlažby si můžete objednat kromě klasické černé a šedé verze také v zářivých barvách jako ve žluté, modré, červené nebo zelené. Barevné dlaždice jsou ideální například k usnadnění orientace na ploše nebo pro označení jednotlivých oblastí. Nebo jak by se Vám například líbil stylový vzor šachovnice? To všechno Vám umožňuje PVC dlažba do garáže z kolekce Fortelock. Tato dlažba do garáže navíc není pouze opticky zajímavá, ale nabízejí řadu dalších výhod, které oceníte při denním užívání.

Nejrychlejší pokládka – dlažba do garáže Fortelock Industry

Že je nemožné renovovat podlahu za plného provozu? Dlažba do garáže Fortelock Industry to jde. Obě varianty PVC dlažby je možné položit velmi jednoduše a během jedné hodiny může být Vaše podlaha (46 m²) hotová. Z pravidla totiž jako podklad pro Váš Fortelock podlahový systém nepotřebujete stěrku ani lepidlo, protože i volně položené dlaždice snesou obrovskou zátěž (např. vysokozdvižní vozík se čtyřmi gumovými kolečky s nákladem do 1 500 kg). 

Vše, co musíte pro úspěšné položení Vaší vinylové podlahy do garáže nebo dílny udělat, je zamést podklad a rozdělit ho do čtyř kvadrantů. Od jejich středu začnete podkládat dlaždice, až se postupně dostanete na okraj plochy. K pokrytí menších okrajových ploch Vaší podlahy použijte pasující nájezdové rampy Fortelock. Takto rychle a jednoduše jste průmyslovou podlahu ještě nikdy nepoložili! Velmi vhodné pro garáž nebo dílnu: Fortelock Industry může být ihned zatížen. To znamená, že ihned po položení můžete na dlaždice najet Vaším autem.  

Robustní a nenáročná na údržbu: Fortelock Industry dlažba do garáže, dílen a dalších prostor

Ve Vaší provozovně vzniká denně spousta nečistot z olejů a chemikálií a často je tam velké vlhko? Právě pak je Fortelock PVC dlažba do garáže to pravé pro Vás, protože její polymerová struktura je nejen odolná vůči olejům a chemikáliím, ale také téměř nepropustná pro vodu. To je možné hlavně díky speciálnímu Air Flow systému, kterým jsou dlaždice opatřeny: Tento velmi důmyslný kanálků umožňuje optimální odpařování vody pod dlaždicemi a nechává je „dýchat“. 

Díky tomu se pod dlaždicemi Fortelock netvoří žádná plíseň. Další předností Fortelock dlažby je jeho nenáročná údržba. Tyto plastové dlaždice standardně nevyžadují nic víc než vodu a běžně dostupný čisticí prostředek. Tomu, kdo chce dosáhnout velkého lesku nebo chce zabránit extrémnímu znečištění Fortemix doporučuje speciální přípravky Dr. Schutz. Fortelock vinylové dlaždice, které izolují zvuk i teplo, jsou tak výborným příkladem robustní průmyslové podlahy nenáročné na údržbu.

Všestranná dlažba do garáže: Fortelock Industry PVC dlažba

Tyto plastové dlaždice certifikované podle evropské normy EN 14014 mohou být mimo jiné použity v garáži, dílně nebo skladu. Výrobce Fortemix tento produkt ale doporučuje také pro nádraží, letištní hangáry, nákupní centra nebo dokonce školy. Vaší představivosti se tedy s těmito všestrannými, odolnými a těžko hořlavými dlaždicemi meze nekladou.

Fortelock navíc nabízí atraktivní možnost i pro ty, kdo rádi ušetří. Pokud se rozhodnete pro dlažbu Fortelock Industry, nabízí Vám Fortemix, že na konci její životnosti podlahu za poplatek stoprocentně recykluje a podlaha do garáže se znovu vylisuje tak, aby Vám s opětovnou pokládkou nevznikly další náklady. Recyklování patří k důležitým zásadám firemní politiky Fortemixu, a tak již při výrobě dlaždic v Ostravě se firma snaží zpracovat co nejvíce materiálu z jiných výrobních procesů. Ten, kdo pokládá Fortelock, zároveň podporuje životní prostředí! 

Odolnost vůči různým druhům zatížení a vynikající vlastnosti – Fortelock dlažba do garáže je proto naprosto unikátní

Tato česká PVC dlažba do garáže a průmyslu Fortelock vyniká především tím, že může být použit v mnoha různých prostorách. Nezávisle na tom, pro jaký model se rozhodnete, Fortelock podlaha do garáže nebo jiných prostor Vám bude věrně sloužit i 25 let. Výrobce během vývoje vlastní kolekce usiloval také o to, aby mohl být produkt používán nejen v privátních, ale i v obchodních a veřejných prostorech

Když si člověk prohlédne všechny výrobcem doporučené oblasti využití Fortelock systému najednou, je mu ihned jasné, že dobrá podlaha do garáže dokáže mnohem více než jen nosit auto nebo vybavení dílny. Fortemix doporučuje dlaždicový systém (v závislosti na modelu) pro následující prostory: Výstavní a prodejní stánky, Autoservisy a pneuservisy, Nádraží a letiště, Kancelářské prostory, Nákupní centra, Továrny, Fitness studia, sportovní zařízení, tělocvičny, Garáže pro těžkou techniku, Garáže, dílny, sklepy, Hangáry, Školky a školy, Průmysl a sklady, Strojírenské závody, Provozy, Policejní a hasičské stanice, Prodejní místa a centra.

Další specifické přednosti Fortelock PVC dlažba do garáže spočívají v její nízké hořlavosti, absolutní protiskluznosti, zvukové izolaci a v neposlední řadě vyniká jeho volná pokládka (bez nutnosti lepení) – za 1 hodinu položí jeden člověk 30 m2 plochy (lepení je doporučováno při zatížení od 1,5 tuny). Fortelock PVC podlaha do garáže je navíc ihned připravena k používání a zatížení na rozdíl od ostatních materiálů, které musí po pokládce ještě dlouho vysychat. S Fortelock systémem je Vaše dlažba do garáže rychle hotová a Vy se můžete ihned vrátit ke svým každodenním (pracovním) činnostem. Tato unikátní PVC dlažba do garáže Vás tedy nebrzdí – podporuje Vaši produktivitu!

Krátké shrnutí toho, proč si vybrat PVC dlažbu Fortelock

Instalace dlažby je velmi jednoduchá. Nezávisí na tom, jaký podklad máte. Dlažba do garáže nebo jakéhokoliv jiného prostu se může položit bez toho, aniž byste museli řešit, jaký máte podklad. Dlažba Fortelock je vyrobena z velmi kvalitního a odolného materiálu. Dlažba do garáže Fortelock od společnosti Fortemix je velmi dobrý zvukový, tepelný a vibrační izolant. Dlažba do garáže je vysoce odolná a od Fortemix máte záruku až 12 let výdrže a stability.

Instalace dlažby je velmi jednoduchá a ušetří vám veškeré náklady! Dlažba do garáže se nemusí lepit, a proto časové a finanční náklady klesnou až o 10%.  Je to i ekonomicky velmi výhodné pro velké prostory!

OBJEDNÁVEJTE PVC dlažba do garáže NA BRICOFLORU!

Dlažba do garáže či jiných zátěžových prostor je velmi důležitá na kvalitu. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte dlažbu jednotlivých barev.. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek PVC dlažba do garáže přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více