Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

FORBO MARMOLEUM REAL – NEJVĚTŠÍ MOŽNÝ VÝBĚR BAREV KOLEKCÍ MARMOLEUM

Kolekce linolea Forbo Marmoleum Real s více než 50 barvami představuje jeden z největších barevných rozsahů všech linoleí. Například v rámci řady Marmoleum® je tato kolekce ta, která má nejširší škálu barev, takže máte nejlepší možnost volby. Podlahy z linolea zapůsobí klasickým realistickým mramorovým vzorem v atraktivních barvách a mnoha moderních kvalitních prvcích.

Dozvědět se více

Forbo Marmoleum Real

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Linoleum má neutrální, přitažlivý design, který vizuálně zapadá do jakéhokoliv prostředí, stejně jako technické funkce výrobku, které se vyplatí při používání. Objevte nyní toto multifunkční linoleum, které nyní najdete v internetovém obchodě firmy BRICOFLOR.

 

LINOLEUM MARMOLEUM REAL FORBO: PRO VŠECHNY POKOJE

Linoleum řady Forbo Marmoleum Real je flexibilní podlahová krytina díky svým různým konstrukčním výškám. Vzhledem k dostupným instalačním výškám 2,0 mm, 2,5 mm, 3,2 mm a 4,0 mm najdete vhodný design pro každou aplikaci. Například varianta o tloušťce 2,0 mm je vhodná pro pokládání do provozních tříd 23 až 41. Varianty o tloušťce 2,5 mm, 3,2 mm a 4,00 mm mohou být naopak navrženy v rozsahu služeb 42/43 (NK 23 až 42/43). Lze tak nalézt vhodný model pro každou potřebu zatížení a pro každou výzvu, přičemž linoleum firmy Forbo může být navrženo v silně frekventovaných obytných zónách, stejně jako v nízkých až vysokých provozech (v závislosti na konstrukční výšce). Všechny verze mají šířku sítě 2,00 m a jednoduchost péče. Díky přirozeným a robustním vlastnostem lze linoleum snadno navlhčit pro lepení a vyčistit pomocí komerčních čisticích prostředků.

 

RŮZNÉ VZORY KOMBINAOVÉ S MNOHA BARVAMI

Linoleum této kolekce má klasický mramorový vzor, ​​který se skládá ze směsi dvou až pěti barev. Provedení mramoru se vyznačuje přirozeným zakaleným výrazem, který zde vzniká koordinovanými barvami. Jemná koordinace barev vytváří harmonický celkový obraz, který dokonale zapadá do mnoha místností. Mramorový vzhled je jak klasický, tak nadčasový, takže je již mnoho let vyhledávaným designem, který v nadcházejících letech neztratí své kouzlo. Design této kolekce se navíc vyznačuje širokým barevným spektrem, ve kterém je k dispozici linoleová podlaha této kolekce.

 

ŠIROKÁ NABÍDKA VÁM UMOŽŇUJE ROZHODNOUT SE PRO NĚKOLIK VARIANT

Kolekce Forbo Marmoleum Real s více než 50 odstíny nabízí v rámci kolekce Forbo Marmoleum nejširší škálu barev. S barvami, jako je měkká béžová, slunná žlutá, oranžová, zářivě červená, fialová, nebeská modrá, zelená, hnědá, černá a variace těchto zbarvení, naleznete vždy, co hledáte. Díky tomuto širokému spektru jasných a smíšených barev je atraktivní linoleum pro všechny účely. Přírodní podlahy tak lze snadno přizpůsobit stávajícímu nábytku, podnikovým barvám nebo podobně. Barevné spektrum kolekce Forbo Marmoleum Real zahrnuje variantu Forbo Marmoleum Real "3055 Fresco Blue". Linoleum v chladném modrošedém tónu je tak výrazné, jak je jednoduché, takže je obzvláště vhodné pro použití ve školách, kde linoleum může vytvořit přitažlivý, ale ne rušivý prostorový obraz. Například béžová verze Forbo Marmoleum Real "2707 Ječmen" nebo šedá varianta Forbo Marmoleum Real "3136 Beton" jsou vhodné pro vytvoření jednoduchého interiéru. Objevte nyní své oblíbené zbarvení v kolekci Marmoleum Real výrobce značky Forbo a vytvořte barevné prostory.

 

LINOLEUM FORBO - ODOLNÉ PODLAHY PRO LEPENÍ

Přímo od veřejných budov, jako jsou školy, školky, domovy důchodců, nemocnice a další, je podlaha linoleum téměř nepostradatelná. Ve všech těchto oblastech linoleum přesvědčuje díky svým četnými výhodami a své pevnosti proti zatížení. Pro plné využití robustnosti linolea musí být linoleum Forbo pevně spojeno se substrátem. Pouze trvalým spojením lepidlem lze využít celý rozsah pevnosti. Často se říká, že pokládka lepení může být zvládnuta pouze profesionálními řemeslníky. Dokonce i hobby řemeslníci mohou zvládnout instalaci s malou dovedností a know-how. Z tohoto důvodu musí být pokládka jednoduše provedena podlahovými vrstvami nebo podle pokynů výrobce. Pokládka probíhá vždy po přibližně stejných krocích ...

 

FORBO LINOLEUM PRO LEPENÍ - DLOUHODOBÉ ŘEŠENÍ

Po pokládce mohou podlahy z linolea vydržet vysoké zatížení a nároky po mnoho let, což stojí za to i časově náročné renovační práce. I když pokládka podlah pro lepení znamená určité mimořádné úsilí, toto použití může být provedeno s trochou know-how všemi. Pro pokládku linolea podlahy pro lepení to vyžaduje několik základních kroků. Za tímto účelem musí být podklad nejprve zbaven starých krytin, nečistot, mastnoty a nerovností. Nárazy, jako jsou trhliny nebo díry, jsou jen překážkou pro přírodní linoleum. Ty však mohou být kompenzovány pomocí komerční výplně, jaká je k dispozici například v železářstvích. Následně musí být podlaha linolea nebo její dráhy přizpůsobeny stávajícím rozměrům místnosti. V tomto případě musí být všechny výřezy pro okna, topné trubky a podobně provedeny tak, aby nic nebránilo konečné instalaci. Poté musí být povrch linolea pevně spojen se substrátem. Pro tento pracovní krok musí být podklad nejprve opatřen rovnoměrným lepidlem. Jednotlivé pásy nebo polotovary musí být umístěny do lepicího lůžka vedle sebe tak, aby nevznikaly žádné mezery. Jakmile je místnost kompletně ukončena linolem, lepicí lože musí pouze vytvrdnout nebo zaschnout, takže podlaha z linolea je pevně spojena se substrátem.

 

LINOLEUM FORBO MARMOLEUM REAL – SKVĚLÁ TECHNOLOGIE

Kromě svých optických a fyzických sil nabízí podlaha linoleum Forbo Marmoleum Real také řadu technických vlastností. V oblasti tzv. technických kvalitních prvků zaujímá linoleum ohnivzdorností Cfl-s1, odolností proti skluzu třídy R9, odolností proti skluzu DS a mnoho dalšími vlastnostmi výrobku. Ale také vlastnosti, jako jsou přírodní bakteriostatické a snadno udržovatelné vlastnosti, činí z linolea spolehlivého partnera. Povlak na linoleu tak může být snadno navržen v oblastech, kde jsou hygienické záležitosti rychle a snadno čištěny. Podlahu z linolea lze také pokládat v mnoha jiných aplikacích.

 

PŘÍRODNÍ PODLAHY V  BRICOFLORU: LINOLEUM FORBO MARMOLEUM REAL

Podlaha z linolea Forbo Marmoleum Real je spolehlivá podlahová krytina z přírodních surovin, jako je lněný olej. S pevností přírodních komponentů, kouzlem mramorového designu a širokou paletou barev je výběr Forbo Marmoleum Real navržen jako kompletní balíček. Objevte tyto a mnoho dalších kolekcí značkového výrobce Forbo v internetovém obchodě firmy BRICOFLOR.