SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Forbo Marmoleum Real – Linoleum s velkou škálou barev

Linoleum Forbo Marmoleum Rea…

Přečtěte si více
1 - 20 z 53 Produkty

LINOLEUM MARMOLEUM REAL FORBO: PRO VŠECHNY POKOJE

Linoleum řady Forbo Marmoleum Real je flexibilní podlahová krytina díky svým různým konstrukčním výškám. Vzhledem k dostupným instalačním výškám 2,0 mm, 2,5 mm, 3,2 mm a 4,0 mm najdete vhodný design pro každou aplikaci. Například varianta o tloušťce 2,0 mm je vhodná pro pokládání do provozních tříd 23 až 41. Varianty o tloušťce 2,5 mm, 3,2 mm a 4,00 mm mohou být naopak navrženy v rozsahu služeb 42/43 (NK 23 až 42/43). Lze tak nalézt vhodný model pro každou potřebu zatížení a pro každou výzvu, přičemž linoleum firmy Forbo může být navrženo v silně frekventovaných obytných zónách, stejně jako v nízkých až vysokých provozech (v závislosti na konstrukční výšce). Všechny verze mají šířku sítě 2,00 m a jednoduchost péče. Díky přirozeným a robustním vlastnostem lze linoleum snadno navlhčit pro lepení a vyčistit pomocí komerčních čisticích prostředků.

Lino - RŮZNÉ VZORY KOMBINovanÉ S MNOHA BARVAMI

Linoleum této kolekce má klasický mramorový vzor, ​​který se skládá ze směsi dvou až pěti barev. Provedení mramoru se vyznačuje přirozeným zakaleným výrazem, který zde vzniká koordinovanými barvami. Jemná koordinace barev vytváří harmonický celkový obraz, který dokonale zapadá do mnoha místností. Mramorový vzhled je jak klasický, tak nadčasový, takže je již mnoho let vyhledávaným designem, který v nadcházejících letech neztratí své kouzlo. Design této kolekce se navíc vyznačuje širokým barevným spektrem, ve kterém je k dispozici linoleová podlaha této kolekce.

Lino a jeho ŠIROKÁ NABÍDKA VÁM UMOŽŇUJE ROZHODNOUT SE PRO NĚKOLIK VARIANT

Linoleum z kolekce Forbo Marmoleum Real s více než 50 odstíny nabízí v rámci kolekce Forbo Marmoleum nejširší škálu barev. S barvami, jako je měkká béžová, slunná žlutá, oranžová, zářivě červená, fialová, nebeská modrá, zelená, hnědá, černá a variace těchto zbarvení, naleznete vždy, co hledáte. Díky tomuto širokému spektru jasných a smíšených barev je atraktivní linoleum pro všechny účely. Přírodní podlahy tak lze snadno přizpůsobit stávajícímu nábytku, podnikovým barvám nebo podobně.

Barevné spektrum kolekce lino Forbo Marmoleum Real zahrnuje variantu Forbo Marmoleum Real "3055 Fresco Blue". Linoleum v chladném modrošedém tónu je tak výrazné, jak je jednoduché, takže je obzvláště vhodné pro použití ve školách, kde linoleum může vytvořit přitažlivý, ale ne rušivý prostorový obraz. Například béžová verze Forbo Marmoleum Real "2707 Ječmen" nebo šedá varianta lino Forbo Marmoleum Real "3136 Beton" jsou vhodné pro vytvoření jednoduchého interiéru. Objevte nyní své oblíbené zbarvení v kolekci linoleum Marmoleum Real výrobce značky Forbo a vytvořte barevné prostory.

LINOLEUM FORBO - ODOLNÉ PODLAHY PRO LEPENÍ

Přímo od veřejných budov, jako jsou školy, školky, domovy důchodců, nemocnice a další, je podlaha linoleum téměř nepostradatelná. Ve všech těchto oblastech linoleum přesvědčuje díky svým četnými výhodami a své pevnosti proti zatížení. Pro plné využití robustnosti linolea musí být linoleum Forbo pevně spojeno se substrátem. Pouze trvalým spojením lepidlem lze využít celý rozsah pevnosti. Často se říká, že pokládka lepení může být zvládnuta pouze profesionálními řemeslníky. Dokonce i hobby řemeslníci mohou zvládnout instalaci s malou dovedností a know-how. Z tohoto důvodu musí být pokládka jednoduše provedena podlahovými vrstvami nebo podle pokynů výrobce. Pokládka probíhá vždy po přibližně stejných krocích ...

FORBO LINOLEUM LEPENÁ PODLAHA - DLOUHODOBÉ ŘEŠENÍ

Po pokládce mohou podlahy z linolea vydržet vysoké zatížení a nároky po mnoho let, což stojí za to i časově náročné renovační práce. I když pokládka podlah pro lepení znamená určité mimořádné úsilí, toto použití může být provedeno s trochou know-how všemi. Pro pokládku linolea podlahy pro lepení to vyžaduje několik základních kroků. Za tímto účelem musí být podklad nejprve zbaven starých krytin, nečistot, mastnoty a nerovností. Nárazy, jako jsou trhliny nebo díry, jsou jen překážkou pro přírodní linoleum. Ty však mohou být kompenzovány pomocí komerční výplně, jaká je k dispozici například v železářstvích. Následně musí být podlaha linolea nebo její dráhy přizpůsobeny stávajícím rozměrům místnosti. V tomto případě musí být všechny výřezy pro okna, topné trubky a podobně provedeny tak, aby nic nebránilo konečné instalaci. Poté musí být povrch linolea pevně spojen se substrátem. Pro tento pracovní krok musí být podklad nejprve opatřen rovnoměrným lepidlem. Jednotlivé pásy nebo polotovary musí být umístěny do lepicího lůžka vedle sebe tak, aby nevznikaly žádné mezery. Jakmile je místnost kompletně ukončena linolem, lepicí lože musí pouze vytvrdnout nebo zaschnout, takže podlaha z linolea je pevně spojena se substrátem.

LINOLEUM FORBO MARMOLEUM REAL – SKVĚLÁ TECHNOLOGIE

Kromě svých optických a fyzických sil nabízí podlaha linoleum Forbo Marmoleum Real také řadu technických vlastností. V oblasti tzv. technických kvalitních prvků zaujímá linoleum ohnivzdorností Cfl-s1, odolností proti skluzu třídy R9, odolností proti skluzu DS a mnoho dalšími vlastnostmi výrobku. Ale také vlastnosti, jako jsou přírodní bakteriostatické a snadno udržovatelné vlastnosti, činí z linolea spolehlivého partnera. Povlak na linoleu tak může být snadno navržen v oblastech, kde jsou hygienické záležitosti rychle a snadno čištěny. Podlahu z linolea lze také pokládat v mnoha jiných aplikacích.

Všestrannost v jednom produktu – Linoleum jako UDRŽITELNÁ ALTERNATIVA

Linoleum je jednou z nejekologičtějších pružných podlahových krytin, jejichž receptura se zachovala dodnes, ale byla vylepšena. Dnes je linoleum stále vyrobeno z více než 90% obnovitelných surovin a téměř ve všech případech se skládá z lněného oleje, korku, dřevěné mouky, pryskyřic, vápencového prášku a dalších přírodních složek. Kromě těchto vlastností je nyní linoleum k dispozici v široké škále designů. Bez ohledu na to, zda se jedná o jasné obyčejné barvy, jednoduchý mramorový design nebo něco podobného: přirozené zbarvení znamená ohromnou autentičnost a všestrannost. Objevte nyní rozmanitý výběr linolea v internetovém obchodě BRICOFLOR a najděte svou novou linoleovou podlahu!

LINOLEUM – klasická podlaha, která je známá ve zkratce jako lino

Každý zná tento pojem lino a už zná některé podrobnosti o populární podlahové klasice. Ale ne každý ví, co je opravdu za populárním linoleem. Pružný materiál lino dokáže mnohem více než jen zkrášlit podlahu a díky odlišnému zpracování jej nyní najdete také na stěnách nebo na nábytku. Každý, kdo stojí před novým projektem renovace, by měl přesně vědět o různých výhodách praktického linoleum, aby se mohl jednoduše rozhodnout.

Lino je často zaměňováno s podobným PVC. PVC podlahy a linoleum se navzájem neliší pouze svou strukturou. Zatímco linoleum je čistě přírodní produkt, PVC se vyrábí synteticky a má své vlastní výhody. Pokud byste se chtěli dozvědět více o vlastnostech PVC, můžete si prohlédnout naši rozsáhlou online nabídku a najít tam ten správný produkt pro vás.

LINOLEUM - O CO PŘESNĚ jde

Linoleum je ekologická podlahová krytina vyrobená z lněného oleje, korkové mouky a juty. Lino je nejen obzvláště přírodní, ale také extrémně odolné. Vzhledem k výrobě převážně obnovitelných surovin je linoleum považováno za extrémně šetrné k životnímu prostředí, a proto nabízí přidanou hodnotu pro lidi i přírodu. Jeho přírodní složky dodávají materiálu jedinečnou flexibilitu. Proto je linoleum tradičně jednou z elastických podlahových krytin. Linoleum je zpravidla nabízeno v rolích o šířce 2 m, ale existuje také řešení pro kutily s linoleem pro kutily.

LINOLEUM, PVC NEBO VINYL? - V ČEM JE ROZDÍL?

Na první pohled mohou PVC podlahy a linoleum vypadat velmi podobně, strukturovaná ražba povrchů se dnes těžko rozlišuje. Podlahové krytiny se však velmi liší svým složením.

PVC a vinyl jsou čistě syntetické materiály, zatímco linoleum je vyrobeno z přírodních surovin. Struktura produktu se také liší, protože zatímco PVC krytiny mají často vícevrstvou strukturu - rozlišuje mezi podkladovou a vinylovou vrstvou - lino je obvykle jednovrstvé s průběžnou otěruvzdornou vrstvou. Právě tato jednoduchá struktura činí linoleum tak obzvláště odolným, protože podlahovou krytinu lze několikrát leštit nebo brousit.

Linoleum je podstatně těžší než vinylové podlahy, a proto jsou k dispozici pouze v šířce role 2 m, zatímco podlahy z PVC jsou k dispozici také v šířce role 4 m nebo dokonce 5 m.

VYUŽIJTE VÝHODY VÝHOD - VŠEOBECNÉ LINOLEUM

Díky svému jedinečnému složení má linoleum celou řadu výhod. Lino je odolné proti opotřebení a vyznačuje se zejména slibnou trvanlivostí a robustností. Linoleum je tedy vhodné nejen pro instalaci v silně frekventovaných obytných prostorech, ale také se často používá pro obložení veřejných prostor. Ve školách, administrativních budovách nebo dokonce v nemocnicích se obvykle setkáte s řešením elastické podlahy, kde se kromě své trvanlivosti vyplatí také kolečka pro židle a vhodnost pro schodiště. Linoleum je navíc extrémně nehořlavé a je považováno za rezistentní vůči všem tukům a olejům. Čištění je dále vylepšeno hygienickými a antibakteriálními vlastnostmi, které jsou výsledkem pojiva Linoxyn.

Linoleum je obzvláště populární v obytných prostorech kvůli výraznému zlepšení kročejového zvuku. Odolnost proti přenosu tepla také umožňuje pokládat praktický materiál na podlahové topení a těžit tak z teplých nohou po celý rok.

Linoleum – pokládka

Linoleum z role musí být po dobré přípravě podkladu po celé ploše přilepeny přítlačným válečkem. Švy mezi válci jsou zpracovány technologií svařování za studena. Pokládání linolea je nejvyšší disciplínou v podlahovém průmyslu a mělo by být rozhodně ponecháno na odborníka. Click linoleum je dobrou alternativou pro soukromé uživatele a díky systému kliknutí je také snadno položitelné pro kutily.

LINOLEUM Z FORBO: VYROBENO S ZNALOSTMI ZE VÍCE NEŽ 100 LET ZKUŠENOSTÍ

Jako lídr na světovém trhu s výrobky z linolea nabízí společnost Forbo širokou škálu podlahových krytin, které nyní také najdete v internetovém obchodě BRICOFLOR. Díky více než 100 letům zkušeností, nejmodernějším výrobním technikám šetrným k životnímu prostředí a neustálému dalšímu vývoji produktů je výrobce značky Forbo schopen nabídnout rozsáhlou a inovativní řadu linolea pro obytné a komerční oblasti.

FORBO MARMOLEUM - LINOLEUM V ŠIROKÉ ODLIŠNOSTI BAREV

Díky zkušenostem je podlaha linoleum Forbo nejen ekologická, odolná proti opotřebení, ale také vysoce , snadno se udržuje a je hygienická. S těmito a mnoha dalšími atributy je podlaha linolea Forbo praktickým a robustním partnerem při renovaci, na kterého se můžete spolehnout po celá desetiletí.

Ve velké kolekci linoleum Marmoleum od společnosti Forbo najdete celý ohňostroj barev. S přibližně 90 barvami existuje vhodné zbarvení pro každou příležitost. Forbo Marmoleum má tři verze: Forbo Marmoleum Real, Forbo Marmoleum Fresco a Forbo Marmoleum Vivace. Linoleum Marmoleum Real má nejrozsáhlejší škálu barev a má klasický mramorový design. Linoleum Marmoleum Fresco je barevná řada rozšířena o další barviva.

Kromě barevného spektra světlých pastelových tónů, teplých a tmavých barev se tato kolekce vyznačuje jemně mramorovanou strukturou založenou na historických freskách. Tyto dvě kolekce doplňuje Linoleum Forbo Marmoleum Vivace. Toto linoleum má barevný mramorovaný design, který je tvořen směsí osmi koordinovaných barev. Objevte celý svět barevných mramorových vzorů ve velké kolekci marmolea Forbo!

Objednejte si linoleum v online obchodě BRICOFLOR. Vyberte si podlahu, která vydrží vše

Největší evropští výrobci Forbo a Tarkett nabízí neuvěřitelný počet variant linoleových podlah. Obrovský výběr najdete také v eshopu BRICOFLOR CZ. Vzhledem k tomu, že vybrat si jeden druh může být obtížné, nabízíme službu zaslání vzorků zdarma. Jakmile budete mít linoleum fyzicky v ruce, zvolíte si ideální řešení snadněji. Pokud máte v plánu větší projekt nebo jen chcete poradit, kontaktujte náš zákaznický servis prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, rádi Vám poradíme a případně připravíme nabídku na míru. Budeme se těšit na Váš kontakt.

Plus icon Přečtěte si více