Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Linoleum – Autentická, trvanlivá a všestranná pružná podlahová krytina

Příběh linolea jakožto podlahové krytiny je poměrně dlouhý. Tuto pružnou podlahu vyvinul už v šedesátých letech Frederick Walton. A podle mnoha zdrojů šlo o náhodu. Jedná se o podlahu vyrobenou z přírodních materiálů, jako je lněný olej, kalafuna, korkový prach, dřevitá moučka a minerální plniva. Stoprocentní přírodní produkt se stal udržitelným, autentickým a všestranným, který je odolnější než kdy dřív, a po němž je stále poptávka.

Dozvědět se více

LINOLEUM

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Kromě toho, že jde o ekologicky šetrné řešení, linoleum je k dispozici v různých provedeních. Nabízí zářivé syté barvy či jednoduchý design mramoru. Přirozené barevné schéma představuje ohromnou výhodu, že každý si zde najde svůj oblíbený styl. Objevte nyní pestrý výběr linolea v online obchodě BRICOFLOR a vyberte si svou novou podlahu.

Forbo linoleum: Světový lídr v lino produktech

Jakožto přední hráč v produktech linoleum přináší značka Forbo širokou škálu kolekcí linolea. Každou řadu pak jde označit atributy – ekologická, pevná, odolná proti opotřebení, trvanlivá, snadno udržovatelná atd. Například kolekce Forbo Marmoleum Click kombinuje dlouhou životnost s robustností. Je možné ji použít v obytných i komerčních prostorech s nejintenzivnějším používáním. Je odolná vůči opotřebení a oděru. Její pokládka je pak snadná jako hračka. Zaklikávací systém zajišťuje, že nebudete potřebovat lepidlo ani pokladače. Instalaci podlahy zvládnete sami. Pokládka funguje na systému pera a drážky. Obrovskou výhodou pak je možné rozpojení podlahy, nahrazení kusu za kus, případně přenesení podlahy při stěhování. Získejte tuto jedinečnou zkušenost.

Tarkett linoleum: Odolnost, kterou ocení i objekty s nejintenzivnějším provozem

Lino společnosti Tarkett se stává stále oblíbenějším, protože je ekologicky šetrné a lehce se čistí a udržuje. Výrobce se zaměřuje na různé oblasti použití. Zpravidla své kolekce dělá tak, aby se mohly použít ve všech komerčních prostorech, disponují užitnou třídou 23 až 41. Linoleum je navíc velmi vhodné pro objekty. Zvláštní důraz je kladený na vhodnost pro citlivé aplikace, jako jsou školy, školky, nemocnice apod. Zejména v těchto budovách je trvanlivé linoleum s výraznými technologickými a přirozenými bakteriostatickými vlastnostmi ideální řešení. Francouzský producent podlahových krytin zde navíc nezapomíná ani na atraktivní design. Přesvědčte se sami.

Nadčasový design v mnoha módních barvách. Tako je linoleum

Spektrum dekorů linoleových podlah je vskutku obrovské. Kromě čistých jednoduchých designů zde najdete mramorové či zakalené vzory. K dispozici jsou bílé, béžové, hnědé, šedé či antracitové varianty, stejně jako jasné duhové barvy. Různé styly dávají každému místu zcela nový vzhled. Díky různorodosti designu a stovkám odstínů neexistují prakticky žádné limity pro návrh obytného ani komerčního prostoru.  Objevte nyní velký svět linolea. Jsme si jistí, že Vás překvapí, jak nápaditou podlahu můžete mít.

Největší výhoda linolea? Dlouhá životnost

Linoleum se lepí k podlaze, a díky trvalému způsobu pokládky je následně lino silnou podlahovou krytinou po mnoho desetiletí. Podlahu charakterizuje zvláštní trvanlivost, zaručuje je nejčastěji využívaná povrchová úprava PUR. Toto ošetření současně zajišťuje snadné čištění a dobré hygienické prostředí. Linoleum je zároveň odolné i vůči vysoké zátěži (a mechanickému namáhání). Další předností je odolnost proti oděru a chemikáliím, což lina činí dokonalou podlahovou krytinu.

Objednejte si linoleum v online obchodě BRICOFLOR. Vyberte si podlahu, která vydrží vše

Největší evropští výrobci Forbo a Tarkett nabízí neuvěřitelný počet variant linoleových podlah. Obrovský výběr najdete také v eshopu BRICOFLOR CZ. Vzhledem k tomu, že vybrat si jeden druh může být obtížné, nabízíme službu zaslání vzorků zdarma. Jakmile je budete mít fyzicky v ruce, zvolíte si ideální řešení snadněji. Pokud máte v plánu větší projekt nebo jen chcete poradit, kontaktujte náš zákaznický servis prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, rádi Vám poradíme a případně připravíme nabídku na míru. Budeme se těšit na Váš kontakt.