SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
1 - 20 z 851 Produkty

Kusové koberce V RŮZNÝCH BARVÁCH - UDĚLEJTE ŽIVOT BAREVNĚJŠÍ

Chcete pokoj proměnit v jedninečný design? Kusové koberce, které jsou k dispozici v různých tvarech a velikostech, jsou k dispozici také v různých barvách, pomocí kterých můžete nastavit zcela individuální design. Využijte tuto příležitost a objevte barvu, která dokonale doplní váš životní koncept a dodá vaší podlaze finální vzhled.

CO DOKÁŽÍ BAREVNÉ KOBERCE ? 

Jednoduchou podlahovou krytinu lze dobře kombinovat se všemi druhy dekoračních prvků, ale z dlouhodobého hlediska může působit chmurně a monotónně. Světle šedé dlaždice brzy vypadají nudné a dubový dekor, který je vždy stejný, již není patrný díky své jemné struktuře, ale mnohem více díky monotónnímu povrchu. Existuje však rychlé a snadné řešení pro místnosti a povrchy, které jsou k dispozici již několik let: kusové koberce! S pestrobarevným kobercem lze ideálně uvolnit uvízlé koncepty místností a zvýraznit jednotlivé oblasti.

S různými barvami můžete dosáhnout různých efektů, které mají jedinečný účinek na váš pokoj. Kromě vizuálního vylepšení vám kusové koberce také nabízí možnost zakrýt opotřebované oblasti v podlaze a do určité míry snížit hluk v místnosti. V závislosti na materiálu navíc kusové koberce nabízí pod nohama hřejivý a měkký pocit, takže se na svých površích budete cítit úplně pohodlně. Objevte četné možnosti barevného provedení a objednejte si koberec pro tento určitý faktor dobrého pocitu v našem online obchodě BRICOFLOR!

KLASICKÉ BARVY PRO POHODLNÉ POKOJE - KUSOVÉ KOBERCE

Nezbytností pro každou podlahu jsou kusové koberce v jednoduché barvě. Kusové koberce lze snadno integrovat do jakékoli místnosti a svými umírněnými barvami vyzařují klidnou atmosféru. Bílé kusové koberce také poskytují určitou míru flexibility a lze jej kombinovat s barevnými i rustikálními styly vybavení. Bílé kusové koberce vypadají elegantně a vysoce kvalitně, zejména na prostorných plochách. Na druhé straně dávají malým místnostem svým světlým tónem větší otevřenost a velikost. Pokud máte bílou podlahovou krytinu, můžou ve vašich pokojích vypadat dobře i jednoduché černé kusové koberce. Vysoký kontrast mezi kobercem a povrchem dodává vaší oblasti větší útulnost.

KUSOVÉ KOBERCE VE SVĚŽÍCH BARVÁCH

Líbí se vám to samozřejmě a chtěli byste navrhnout své pokoje v sytých, svěžích barvách? Zelené kusové koberce jsou ideální! Bez ohledu na to, zda je tmavě zelená, mátová nebo smaragdově zelená, s kobercem v otevřené barvě můžete do svých čtyř stěn vnést přírodu. Dokonce i jemné tóny země v různých odstínech hnědé nebo kusové koberce v béžové barvě mohou poskytnout uzemněný efekt a vytvořit harmonický celkový obraz vašeho pokoje.

ZLATÉ A STŘÍBRNÉ KUSOVÉ  KOBERCE

Máte raději něco neobvyklého ve svých čtyřech zdech a chcete nastavit vzrušující akcenty, které okamžitě upoutají pozornost? Pak by vám mohl vyhovovat koberec v metalickém tónu. Zejména s jednoduchým interiérem v bílé nebo černé barvě dovedně vyniknou kusové koberce ve zlatě nebo dokonce kusové koberce v měděné barvě. Zdobí vaše povrchy jako jemné šperky a vytvoří harmonické spojení s dekoracemi stejné barvy.

ČERVENÉ, ZELENÉ NEBO NAPŘÍKLAD FIALOVÉ KUSOVÉ KOBERCE - NEBOJTE SE EXPERIMENTOVAT!

Máte už dost stejných koberců a chcete si do vašeho domu nebo do smluvního prostoru vnést nový nádech? Pak jsou kusové koberce v jasných barvách ideální pro vybavení vašich povrchů! Například kusové koberce v červené barvě lze dokonale kombinovat s jemnějšími tóny, zatímco žluté kusové koberce dokonale harmonizuje s přírodními tóny. Kusové koberce s podobným podtónem lze použít také společně. Co třeba kusové koberce v růžové a nebo v purpurové barvě?

BAREVNÉ KUSOVÉ KOBERCE 

Nemůžete se rozhodnout pro jednu barvu? Pak jednoduše uchopte vzorovaný kusový koberec! Bez ohledu na to, zda se jedná o skandinávský design nebo etnický vzhled, vzory mohou mít nejen různé barvy, ale i různé tvary mohou také vytvářet vzrušující efekty. Využijte příležitost realizovat své životní nápady a vybavte svou oblast vzorovaným kobercem!

OBJEDNÁVEJTE KUSOVÉ KOBERCE JEDNODUŠE ONLINE NA BRICOFLOR A VYUŽIJTE VÝHOD Z NAŠICH SLUŽEB!

Objevte nové kusové koberce na našem online obchodě a využijte výhod našich služeb. Ať už se jedná o luxusní hedvábný koberec, útulný chlupatý koberec do obývacího pokoje nebo vinylový koberec do kuchyně - na našem internetovém obchodě zaručeně najdete Váš nový koberec za nejlepší cenu! Máte dotazy, žádosti nebo návrhy? Na náš zákaznický servis se můžete dovolat v pracovní době telefonicky, e-mailem nebo pomocí našeho kontaktního formuláře BRICOFLOR. Rádi vám poradíme ve všech aspektech koberců. Těšíme se na Vás!

Plus icon Přečtěte si více