SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Fortelock ECO 2010/2020/2040– Výhodná PVC dlažba do garáže, dílny a průmyslu

Česká společnost Fortemix obohacuje trh průmyslových podlah svými inovativními produkty &ndash…

Přečtěte si více
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
1 - 20 z 55 Produkty

Fortelock ECO – Výhodná PVC dlažba do garáže, dílny a průmyslu

Česká společnost Fortemix obohacuje trh průmyslových podlah svými inovativními produkty pro dílny, garáže a sklady: Fortelock ECO. Tato výhodné PVC dlažba do garáže Vás nadchne svými vlastnostmi a velmi jednoduchou pokládkou. Chcete už delší dobu konečně opravit podlahu ve Vaší garáži a stále hledáte tu nejlepší podlahovou krytinu, která bude odolná a jejíž cena bude odpovídat kvalitě? Potom je Vaše hledání u konce. S modely Fortelock ECO diamant, Fortelock ECO kůže a Fortelock ECO penízky získáte – stejně jako s ostatními modely Fortemix Fortelock PVC dlažby do garáže – podlahu, která je odolná vůči vlhkosti podkladu i vsakování kapalin, je odolná proti rázům a oproti standardní plastové dlažbě Fortelock Industry  také o 33 % nižší cenu. Renovujte a zároveň profitujte s dlaždicemi Fortelock ECO také Vy!

Kvalitní, praktické, vzhledné: Fortelock ECO vinylové dlažby do garáže

Masivní a velmi odolná PVC dlažba do garáže s váhou od 2,2 kilogramu si můžete objednat ve třech povrchových úpravách. Podle toho, zda ve Vašich prostorách upřednostňujete hrubější nebo jemnější podlahu, si můžete vybrat mezi výraznějšími povrchy Fortelock Diamant a Penízky ECO nebo méně nápadným povrchem Fortelock Kůže ECO. Zcela v souladu s úsporným zaměřením ECO dlaždic upustila firma Fortemix od široké palety barev a nabízí tuto řadu pouze v černém a šedém provedení. Fortemix se základnou v Paskově u Ostravy přesně ví, co potřebuje Vaše garáž, dílna nebo průmyslový závod, za jejichž renovaci nechcete utratit příliš mnoho, i když si chcete dopřát kvalitní a robustní podlahu. S moderními a kvalitními vinylovými dlažby do garáže Fortelock ECO, které jsou navíc zaměřeny na Vaše potřeby, zvolíte to pravé řešení. Díky dvěma barevným variantám, které jsou volně kombinovatelné, můžete navíc na Vaší podlaze v garáži vytvořit zajímavé vzory a dodat jí moderní vzhled. Pokud už nyní nejste těmito produkty nadšeni, v následujících odstavcích se dozvíte ještě více o dalších unikátních výhodách řady Fortelock ECO dlažby do garáže.

Nejrychlejší podlaha – průmyslová - senzační:  Fortelock ECO pokládka

Že není možné vyměnit podlahu během provozní doby Vaší dílny nebo fabriky? S plastovými dlaždicemi Fortelock ECO ve všech variantách to jde! Už za neuvěřitelných 60 minut může být Vaše dlažba do garáže (o výměře 46 m²) hotová. Jeden člověk položí 30 m² PVC dlažby do garáže za 1 hodinu. Tato blesková pokládka je možná díky tomu, že dlaždice Fortelock ECO jsou extrémně odolné a snesou velmi vysoké zatížení i bez jakéhokoli lepení nebo přímého kontaktu se stěrkou. Podle konkrétního použití unesou volně položené plastové dlaždice do garáže zátěž až 1 500 kilogramů.

Pro tento způsob položení Fortemix pouze doporučuje, abyste podklad řádné zametli a poté plochu, na kterou má být PVC dlažba do garáže umístěna, pomocí provázku a fixu rozdělili do čtyř kvadrantů. Z jejich středu směrem ven začínáte následně pokládat jednotlivé dlaždice, a to pouze s pomocí běžného gumového kladiva. Abyste mohli položit také okraje podlahy, musíte si objednat Nájezdové rampy Fortelock. Dle doporučení je nutné zaříznout dlaždice nebo nájezdy 5 mm od zdi či pevných bodů na podlaze a to z důvodu možné roztažnosti PVC. Takto rychle a jednoduše se průmyslová podlaha nikdy dříve nedala položit! Skvělé řešení pro garáže nebo autoservisu a navíc velmi atraktivní: Fortelock ECO je možné ihned zatížit. To znamená, že můžete na tuto stabilní podlahu vjet Vaším autem nebo na ni postavit jakékoli další předměty ihned po tom, co je PVC podlaha do garáže položena. 

Vyzbrojte se proti průmyslovému znečištění: Fortelock ECO dlažba do garáže

Ve Vaší firmě nebo garáži bude Fortelock dlažba denně vystavena vlhkosti, olejům nebo dokonce chemikáliím. Žádný problém! Fortelock PVC dlažba do garáže je díky své polymerové struktuře nejen odpudivá vůči olejům a chemikáliím, ale také minimálně propustná pro vodu. Toho je dosaženo zejména prostřednictvím Air-Flow systému vinylových dlaždic do garáže: moderní a velmi důmyslná síť kanálků na všech modelech Fortelock PVC dlažby do garáže optimalizuje odpařování vody pod dlaždicemi a zajišťuje tak jejich „dýchání“.

Systém Air-Flow tak zabraňuje tomu, aby se pod modely Foretelock ECO tvořily plísně. Další nespornou výhodou dlažby Fortelock ECO zejména při využití v těžkém průmyslu je její snadná údržba. PVC dlažba do garáže od Fortemixu nepotřebuje k čištění víc než vodu a běžný čisticí prostředek. Fortemix nicméně také doporučuje speciální prostředky Dr. Schutz pro případy, kdy je vyžadováno, aby se podlaha Fortelock ECO leskla nebo byla chráněna před extrémním znečištěním. PVC dlažby do garáže z řady ECO Vás tedy jako nenáročná, cenově dostupná a zároveň vysoce odolná průmyslová podlaha jistě nezklamou! 

Nahlédnutí pod pokličku: Využití dlažby Fortelock ECO

Dlažba do garáže Fortelock ECO se samozřejmě výborně hodí do Vaší garáže, dílny, autoservisu nebo Vašeho skladu. Společnost Fortemix nicméně doporučuje využití tohoto produktu certifikovaného podle EN 14041 i v mnoha dalších prostorech jako na nádraží, v prodejně, veletržních halách nebo na policejních stanicích. Je jasné, že i díky velmi nízké hořlavosti, je škála využití PVC dlažby garáže ohromně široká a pokrývá téměř všechny oblasti.

Kromě těchto výhod ale Fortelock dlaždice nabízí ještě další finanční bonus: když si zvolíte Fortelock ECO jako Vaši podlahu, je český výrobce Fortemix ochoten materiál Vašeho Fortelocku znovu zpracovat a nechat nově vylisovat, abyste při opětovném pokládání Vaší podlahy nemuseli nést jakékoli případné náklady navíc. Recyklování je ve firemní politice Fortemixu obecně silně zakořeněno. Při produkci řady ECO je kladen velký důraz na ekologii a do klasického vinylu jsou zalisovány také plastové zbytky z jiných výrobních procesů. Kdo si zvolí Fortelock ušetří tak nejenom peníze, ale odlehčí tak i životnímu prostředí

Odolnost vůči různým druhům zatížení a vynikající vlastnosti – Fortelock dlažba do garáže je proto naprosto unikátní

Tato česká PVC dlažba do garáže a průmyslu Fortelock vyniká především tím, že může být použit v mnoha různých prostorách. Nezávisle na tom, pro jaký model se rozhodnete, Fortelock dlažba do garáže nebo jiných prostor Vám bude věrně sloužit i 25 let. Výrobce během vývoje vlastní kolekce usiloval také o to, aby mohl být produkt používán nejen v privátních, ale i v obchodních a veřejných prostorech. Když si člověk prohlédne všechny výrobcem doporučené oblasti využití Fortelock systému najednou, je mu ihned jasné, že dobrá podlaha do garáže dokáže mnohem více než jen nosit auto nebo vybavení dílny. Fortemix doporučuje dlaždicový systém (v závislosti na modelu) pro následující prostory: Výstavní a prodejní stánky, Autoservisy a pneuservisy, Nádraží a letiště, Kancelářské prostory, Nákupní centra, Továrny, Fitness studia, sportovní zařízení, tělocvičny, Garáže pro těžkou techniku, Garáže, dílny, sklepy, Hangáry, Školky a školy, Průmysl a sklady, Strojírenské závody, Provozy, Policejní a hasičské stanice, Prodejní místa a centra.

Další specifické přednosti Fortelock PVC dlažba do garáže spočívají v její nízké hořlavosti, absolutní protiskluznosti, zvukové izolaci a v neposlední řadě vyniká jeho volná pokládka (bez nutnosti lepení) – za 1 hodinu položí jeden člověk 30 m2 plochy (lepení je doporučováno při zatížení od 1,5 tuny). Fortelock PVC podlaha do garáže je navíc ihned připravena k používání a zatížení na rozdíl od ostatních materiálů, které musí po pokládce ještě dlouho vysychat. S Fortelock systémem je Vaše dlažba do garáže rychle hotová a Vy se můžete ihned vrátit ke svým každodenním (pracovním) činnostem. Tato unikátní PVC dlažba do garáže Vás tedy nebrzdí – podporuje Vaši produktivitu!

Krátké shrnutí toho, proč si vybrat PVC dlažbu Fortelock

Instalace dlažby je velmi jednoduchá. Nezávisí na tom, jaký podklad máte. Dlažba do garáže nebo jakéhokoliv jiného prostu se může položit bez toho, aniž byste museli řešit, jaký máte podklad. Dlažba Fortelock je vyrobena z velmi kvalitního a odolného materiálu. Dlažba do garáže Fortelock od společnosti Fortemix je velmi dobrý zvukový, tepelný a vibrační izolant. Dlažba do garáže je vysoce odolná a od Fortemix máte záruku až 12 let výdrže a stability.

Instalace dlažby je velmi jednoduchá a ušetří vám veškeré náklady! Dlažba do garáže se nemusí lepit, a proto časové a finanční náklady klesnou až o 10%.  Je to i ekonomicky velmi výhodné pro velké prostory!

OBJEDNÁVEJTE PVC dlažba do garáže NA BRICOFLORU!

Dlažba do garáže či jiných zátěžových prostor je velmi důležitá na kvalitu. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte dlažbu jednotlivých barev.. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek PVC dlažba do garáže přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více