SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Balsan: Tradičně vysoká kvalita podlahových krytin

Extrémně vysoké standardy značky Balsan se odrážejí mimo jiné ve výběru představ…

Přečtěte si více
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 20 z 390 Produkty

BALSAN KOBERCE – skvělá estetika a styl

Potřebujete silnou podlahovou krytinu se stylovým vzhledem, která potěší vaše hosty? Který vás každý den znovu inspiruje? Který lze díky odolnému materiálu instalovat téměř kdekoli, aniž by došlo ke snížení pohodlí nebo funkčnosti? Pak objevte vášeň pro čisté textilní koberce, objevte koberce od Balsanu!

BALSAN KOBERCE - NEJLEPŠÍ KVALITA Z FRANCIE A AKTIVNÍ OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Výrobce Balsan je ve Francii lídrem na trhu koberců a kobercových čtverců. Balsan se může ohlédnout za dlouhou tradicí ve zpracování přízí. Předchůdce dnešní společnosti lze vysledovat téměř 300 let zpět do královské dvorní manufaktury na textilní zboží pro Ludvíka XV. V poválečných letech se společnost specializovala na výrobu koberců v metrech o šířce 4 a 5 metrů a koberců ve formě kobercových čtverců a kobercových podlahových krytin. Hodnoty výrobce, které byly v té době stanoveny, jsou dodnes středem pozornosti kreativity kombinované s odvahou podporovanou špičkovou technologií a rozsáhlým know-how.

Dnes společnost Balsan koberce na metr ve dvou velkých závodech jižně od Paříže a vyrábí vysoce kvalitní koberce pro obytné, kancelářské a hotelové oblasti, které jsou obzvláště patrné díky velké paletě barev a vzorů. Použitým výrobním procesem je proces tufování, na který je Balsan specialista. Je třeba zdůraznit, že Balsan nabízí nejen celou výrobu od příze po hotový koberec z jednoho zdroje, ale díky modernímu strojnímu parku je také schopen přizpůsobit výrobky větším zakázkám.

Kromě nejvyšší možné kvality produktů je v popředí také ekologický aspekt výroby. Balsan se považuje za součást přírodního prostředí, které obklopuje společnost, a proto je ochrana životního prostředí zohledněna v každém výrobním kroku. Za tímto účelem se neustále vyvíjí nejen vlastní systém environmentálního managementu společnosti, ale také výroba, tj. Koberce a kobercové dlaždice a kobercové podlahy, jsou certifikovány různými známými ekologickými značkami.

Kromě sociálních aspektů se zvláštní pozornost zaměřuje také na udržitelný vývoj produktů a úplné zamezení vzniku výrobního odpadu. Balsan začíná s nákupem surovin za účelem ochrany životního prostředí. Použitím recyklovaného plastu pro kobercové příze a podklad koberce se společnost Balsan snaží zanechat celkově pozitivní ekologickou stopu.

FLEXIBILNÍ MOŽNOSTI a APLIKACE

Vyberte si z více než 35 různých kolekcí vysoce kvalitních koberců online u nás a najděte design, který plně vyhovuje vašim požadavkům. Až na několik výjimek má řada obzvláště vysoké užitné třídy, jako je 32 nebo 33, které dokonce vydrží zátěž středně až silně frekventovaných místností v komerčním sektoru. Balsan koberce tedy můžete snadno pokládat po metrech v menších obchodech, restauracích, hotelech nebo kancelářích, přičemž vynikající vlastnosti koberců budou pro váš podnik skutečným přínosem.

Výrobek s koberci, který vydrží každodenní provoz mnoha lidí, je samozřejmě také schopen odolat namáhání ve vaší domácnosti, kde ví, jak se díky měkkému povrchu a mnoha dekorům inspirovat. Naopak, tam jsou obzvláště vhodné podlahové koberce Balsan, které můžete použít i v oblastech, které jinak nelze koberci snadno vybavit. Mluvíme zde například o chodbách, pracovních místnostech nebo schodištích, kde dlouhodobě nestačí nízká užitná třída.

Pokud si chcete sbírky přinést do svého domova nejen kvůli jejich trvanlivosti, ale jednoduše proto, že jsou tak krásně jemné a inspirují svými barvami, můžete je samozřejmě použít také klasickým způsobem v obývacím pokoji nebo v ložnici. Koberce od Balsanu vám nabízejí širokou škálu designů a barev, díky nimž je váš koberec na metr skutečným prostředkem výrazu, s nímž můžete každé místnosti dát individuální poznámku.

JEDNODUCHÁ A NEKOMPLIKOVANÁ ÚDRŽBA – Balsan koberce

Skutečnost, že Balsanův koberec vydrží tolik a zároveň je tak pohodlný, že jej lze bez problémů použít v obytných prostorech, je způsoben především materiálem, který francouzská společnost používá k výrobě svých výrobků. Protože využitelná plocha všech kolekcí je vyrobena z vysoce kvalitního polyamidu - s výjimkou kolekce obývacího pokoje Balsan Majestic, která je metrem k dispozici jako vlněný koberec ze 100% panenské vlny.

Tento materiál příze má vynikající hodnoty oděru, takže je obtížné vytvářet zbytkové otisky nebo přistávací dráhy. Kromě toho je velmi obtížné zašpinit se a zároveň energicky reprodukovat barvy, ve kterých byl obarven.

Tento materiál příze má vynikající hodnoty oděru, takže je obtížné vytvářet zbytkové otisky nebo přistávací dráhy. Kromě toho je velmi obtížné zašpinit se a zároveň energicky reprodukovat barvy, ve kterých byl obarven. Navíc lichotí pokožce na dotek a rozmazluje smysly, zejména když je zpracována například jako sametový velur.

Kromě již tak silných vlastností materiálu byla řada podlah také vylepšena vlastními povrchovými úpravami. To by mělo ještě více ztížit usazování nečistot a zajistit ještě větší hygienu a pohodu v obytném prostoru. Například povrchová úprava Balsan SilverCare zajišťuje, že bakterie nebo roztoči nehledají ve vašem koberci nový domov. Povrchová úprava Balsan Protect naopak podporuje přirozenou sílu polyamidu a na povrchu leží jako ochranný film, který jej chrání před pronikáním nečistot. Jejich účinek je patrný, nemají ani vlastní vůni, ani je nelze vidět očima nebo cítit prsty.

Pro každodenní odstraňování nečistot, prachu a jiných nečistot postačuje v každodenním životě povrch důkladně vysát vysavačem. Takto na veřejných prostranstvích vždy vytvoříte úhledný a reprezentativní dojem a během několika minut odstraníte nečistoty. To samozřejmě platí i pro koberce v obývacím pokoji nebo balsanové koberce v dětském pokoji, pokud se několik hostů spontánně zaregistruje.

Široký výběr Vám poskytne originální vzhled Vašeho pokoje

Koberce firmy Balsan jsou k dispozici ve všech úpravách jejich struktury. Nabízí smyčkové, velur nebo s dlouhým vlasem (Shaggy). Rozsáhlá je rovněž škála kolekcí, které Balsan vytvořil. Jednou z nejznámějších je řada Equinoxe, v níž najdete textilní podlahové krytiny v extrémně husté, nadýchané a měkké kvalitě veluru. Bez ohledu na to, pro jakou kolekci se nakonec rozhodnete, si můžete být jistí, že každý Balsan koberec Vám zajistí vnesení nejlepší kvality a jedinečného designu do jakéhokoli prostoru, a tak pokládka koberce bude tím nejlepším rozhodnutím.

Objednejte si Balsan koberce nyní na eshopu BRICOFLOR

Velká výhoda těchto koberců je jejich povrchová úprava Balsan Protect. Díky ní jsou všechny produkty mimořádně odolné vůči nečistotám všeho druhu. Patentovaný filtrační systém Balsan SilverCare pak přirozeně přispívá k čistému ovzduší a chrání jej před nepříjemnými škodlivými zápachy. Tyto trvanlivé, nadčasové a krásné levné kobercegarancí nejlepší ceny naleznete v eshopu podlahových krytin BRICOFLOR. Přesvědčte se sami a dejte Vaší místnosti nový moderní vzhled. Kontaktujte nás ještě dnes v případě jakýchkoli otázek. Těším se na Vás.

Plus icon Přečtěte si více