Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Balsan koberce: Stylové designy a prvotřídní kvalita

Balsan je francouzský výrobce koberců pro zvelebení obytných a obchodních prostor. Extravagantní designy, luxusní struktura a vysoce kvalitní zpracování. Tak lze jednoduše shrnou základní charakteristiky prémiového producenta Balsan. V online obchodě BRICOFLOR najdete velký výběr koberců pro různá použití od této společnosti, nechte se inspirovat tím pravým.

Dozvědět se více

Balsan

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Balsan: Tradičně vysoká kvalita podlahových krytin

Extrémně vysoké standardy značky Balsan se odrážejí mimo jiné ve výběru představených kolekcí, jež vsázejí na tradice. Mnoho z nich je totiž pevně zakotvených ve výrobní bázi už řadu let, nebo dokonce desetiletí, a zůstává věrných jedinečným návrhům. Jednotlivé koberce jsou velmi přesvědčivé a nadčasové. Francouzi rádi zdůrazňují tradici a kvalitu, jelikož si uvědomují stále rychleji se měnící trh s koberci. Chtějí na něm pozitivně vynikat a přinášet zvláštní hodnotu, což se jim díky chytrému manévru daří.

Široký výběr Vám poskytne originální vzhled Vašeho pokoje

Koberce firmy Balsan jsou k dispozici ve všech úpravách jejich struktury. Nabízí smyčkové, velur nebo s dlouhým vlasem (Shaggy). Rozsáhlá je rovněž škála kolekcí, které Balsan vytvořil. Jednou z nejznámějších je řada Equinoxe, v níž najdete textilní podlahové krytiny v extrémně husté, nadýchané a měkké kvalitě veluru. Bez ohledu na to, pro jakou kolekci se nakonec rozhodnete, si můžete být jistí, že každý Balsan koberec Vám zajistí vnesení nejlepší kvality a jedinečného designu do jakéhokoli prostoru, a tak pokládka koberce bude tím nejlepším rozhodnutím.

Objednejte si Balsan koberce nyní v eshopu BRICOFLOR

Velká výhoda těchto koberců je jejich povrchová úprava Balsan Protect. Díky ní jsou všechny produkty mimořádně odolné vůči nečistotám všeho druhu. Patentovaný filtrační systém Balsan SilverCare pak přirozeně přispívá k čistému ovzduší a chrání jej před nepříjemnými škodlivými zápachy. Tyto trvanlivé, nadčasové a krásné levné kobercegarancí nejlepší ceny naleznete v eshopu podlahových krytin BRICOFLOR. Přesvědčte se sami a dejte Vaší místnosti nový moderní vzhled. Kontaktujte nás ještě dnes v případě jakýchkoli otázek. Těším se na Vás.