SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Ekologické PODLAHY FORBO – lepší PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Díky více než 100 letům zkušeností, nejmodernějším výrobním techni…

Přečtěte si více
1 - 20 z 95 Produkty

Ekologické  PODLAHY FORBO –  lepší PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Témata jako udržitelnost a ochrana našeho životního prostředí jsou v posledních letech výraznější než po dlouhou dobu a na dnešním trhu se staly nepostradatelné zejména ekologické produkty. Produkce přírodních půd je však pro mezinárodní společnost Forbo více než jen pomíjivý trend, který se stará o blaho naší Země a živých bytostí, které na ní žijí. Jaké jsou ale vlastnosti ekologických podlah?

Díky  více než 100 letům zkušeností, nejmodernějším výrobním technikám šetrným k životnímu prostředí a neustálému dalšímu vývoji produktů je výrobce značky Forbo schopen nabídnout rozsáhlou a inovativní řadu ekologické podlahy pro obytné a komerční oblasti.

Ekologické podlahy Forbo

Pro výrobce je obzvláště důležité využívat zdroje šetrně a odpovědně. Vyjádřeno v číslech, produkty v různých sbírkách se skládají z 85% - 97% obnovitelných surovin, z nichž 72% rychle roste! Ekologické podlahy mají navíc podíl recyklace 43%, takže není vždy nutné používat zcela nové zásoby materiálu!

Přírodní povrchové úpravy ekologické podlahy Forbo jsou založeny na pružném linoleu, které neobsahuje PVC, změkčovadla ani syntetický kaučuk. Přírodní suroviny se skládají převážně z lněného oleje, pryskyřice, dřevěné mouky, vápence a různých barevných pigmentů, aby vám zaručily nejen ekologickou, ale také vizuálně atraktivní podlahu!

UDRŽITELNOST ekologické podlahy

Skutečnost, že společnost Forbo má skutečnou potřebu chránit naše životní prostředí, ukazuje řada programů, které společnost zahájila, ale také zásadní přístup k vlastní kvalitě nejen ekologické podlahy! Protože součástí ochrany životního prostředí je také to, že společnost Forbo dodává vysoce kvalitní produkt ekologické podlahy, který vydrží dlouho a lze jej udržovat s co nejmenším počtem čisticích prostředků! Proto společnost také přizpůsobila jednotlivé produkty speciálním oblastem, aby zajistila dlouhodobé používání a tímto způsobem se co nejlépe přizpůsobila vašim potřebám.

S cílem nabídnout ekologické podlahy šetrné k životnímu prostředí používá Forbo již při výrobě ekologické procesy a například používá pouze elektřinu z obnovitelných zdrojů. Bez ohledu na to, zda se jedná o ekologické podlahy nebo jiné výrobky, je vždy cílem společnosti využívat použité materiály a zdroje co nejúčinněji a minimalizovat jakékoli environmentálně škodlivé aspekty zboží. Kromě toho se neustále pracuje na snižování spotřeby surovin při současném šetření energie a odpadu. Když už mluvíme o odpadu: společnost často odebírá staré výrobky nebo vzorky a poté je zpracovává na nové výrobky, ekologické podlahy. Proto byla řada produktů společnosti oceněna známými ekoznačkami, jako je Nordic Swan nebo Blue Angel.

Ekologické podlahy Forbo - VNITŘNÍ ZÁVAZEK k ŽIVOTNÍMu PROSTŘEDÍ

Forbo nezanechává kámen na kameni, aby dosáhl cílů, jako je snížení spotřeby energie, surovin nebo odpadu! Proto mají zaměstnanci také příležitost předložit nápady na ochranu životního prostředí prostřednictvím platformy nebo o nich diskutovat. Interní program s názvem „Forbo Way to Win“ byl spuštěn v roce 2010 a od té doby vygeneroval více než 1700 nápadů. Výsledkem již bylo 600 možných projektů na ochranu našeho životního prostředí, z nichž některé již byly realizovány. S pomocí svých zaměstnanců dokázala společnost shromáždit nové přístupy k recyklaci, snížit spotřebu energie při výrobě některých produktů a prokázat velké úspěchy při ukládání papíru a lepenky.

Ekologické podlahy - PŘÍRODNÍ ESTETIKA S ORGANICKOU PŮDOU FORBO

Ekologické podlahy od mezinárodního výrobce jsou vyrobeny nejen z obnovitelných surovin, ale také slibují přirozený vzhled. Zajistěte vzhled různých druhů dřeva podle libosti, vyberte si optiku přírodního kamene nebo si užívejte moderní betonové vzory.

Kromě toho vás různé ekologické podlahy potěší svými vysoce kvalitními vlastnostmi a poskytnou vám protiskluzové povrchy, širokou škálu tříd použití, necitlivost na statiku, snadné čištění nebo vás prostě překvapí neuvěřitelně snadnou instalací. V následujícím textu zjistíte, co vám jednotlivé kolekce mohou nabídnout, když vám je podrobně představíme:

FORBO IMPRESSA ekologické podlahy – CHARAKTERISTIka ekologické podlahy v dřevěném designu

Objevte Forbo Impressa, kolekci ekologické podlahy, která vám nabízí obrovský výběr vzhledu dřeva. Vyberte si z 15 různých dekorů dřeva, které odpovídají řadě druhů stromů. Ozdobte svůj obývací pokoj designem ekologické podlahy z borového, dubového, třešňového nebo ořechového dřeva a užijte si obrovskou paletu barev, která sahá od klasického hnědého dřeva až po bílé, načervenalé, béžové nebo dokonce černé dekory. Vyzkoušejte, jak podlouhlý formát prkna ekologické podlahy přispívá k dokonalému zobrazení vaší ekologické podlahy.

Na druhé straně třídy užitkovosti 23 a 33 jsou vhodné jak do silně využívaných obytných, tak smluvních prostor a potěší vás doma i v kancelářích nebo ve školách! Ekologické podlahy můžete snadno kombinovat s podlahovým vytápěním na bázi teplé vody nebo použít antistatické vlastnosti k bezpečnému umístění IT zařízení ve vašich prostorách. Tyto a mnoho dalších vlastností na vás čeká s Forbo Impressa!

FORBO MARMOLEUM MODULAR – ekologické podlahy s nadčasovámi designy

Ekologické podlahy z kolekce Forbo Marmoleum Modular se také prezentuje přirozeně. Tyto ekologické podlahy vám umožní vybrat si z celkem 20 designů, z nichž osm je k dispozici v elegantním dřevěném vzhledu, zatímco zbývajících 12 dekorů vám slibuje výběr různých betonových a kamenných povrchů.

Ekologické podlahy z kolekce Modular odpovídají třídě užitkovosti 23 a 34, a je proto vhodná i pro váš obývací prostor, ale může být instalována také ve více frekventovaných oblastech. Stejně jako Impressa je ekologická podlaha antistatická a vhodná pro kolečka, takže vám Forbo Marmoleum Modular udělá spoustu potěšení!

Ekologické podlahy FORBO MARMOLEUM CLICK – praktická a rychlá pokládka

Ukázalo se, že ekologické podlahy Forbo Marmoleum Click jsou obzvláště ekologické, skládající se z 97% obnovitelných surovin. Kolekce, která je k dispozici ve 23 designech, slibuje výběr mezi elegantním vzhledem dřeva a kamene, které jsou k dispozici ve formě podlahových desek nebo dlaždic. Ekologické podlahy jsou navíc k dispozici v jasných barvách, takže můžete vyzdobit pokoje v zelené, modré, červené nebo žluté barvě. V souladu s užitnou třídou 23 pro obytnou část a třídou 33 ve smluvní ploše lze ekologické podlahy z přírodního designu od společnosti Forbo snadno umístit ve vašem domě, v kuchyni, obývacím pokoji a ložnici nebo v mírně až normálně frekventovaných kancelářských místnostech.

Kromě mnoha ekologických vlastností tato kolekce ekologické podlahy zaujme především svou schopností rychlé a snadné instalace. Protože název Click není náhoda: Nainstalujte Marmoleum Click bez velké námahy díky praktickému uzamykacímu systému. Výhody takové instalace nejsou jen v rychlé a nekomplikované konstrukci, ušetříte také nákup a náklady na lepidlo nebo v případě poškození můžete rychle vyměnit jednotlivé dlaždice nebo prkna. Přestože ekologické podlahy již mají korkovou vrstvu pohlcující zvuk, lze s touto podlahou bez dalších potíží kombinovat další izolační rohož!

OBEJDNÁVEJTE EKOLOGICKÉ PODLAHY NYNÍ NA ESHOPU BRICOFLOR

Ekologické podlahy Forbo s trvanlivou designovou podlahou, která technicky a vizuálně zvyšuje každou místnost. Kompletní výběr různých dekorů najdete v sortimentu populárního internetového obchodu pro stěnové a podlahové krytiny BRICOFLOR. Můžete také využít naší záruky nejlepší ceny. Díky tomu nemusíte trávit hodiny porovnáním nabídek, než si koupíte, ale můžete se těšit na atraktivní cenu. Pokud byste chtěli získat první dojem o kvalitě zboží, můžete využít bezplatnou ukázkovou službu. Stačí si vybrat až osm dekorů a zašleme vám odpovídající vzorky. Pokud plánujete používat podlahovou krytinu ve velkých objektech nebo průmyslových prostorách, můžete si od nás dokonce pořídit individuální nabídku. Jednoduše kontaktujte jednoho z našich zaměstnanců, kterého můžete kontaktovat telefonicky, mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Pokud máte nějaké dotazy ohledně našich produktů nebo objednávky, můžete nás také kontaktovat. Těšíme se na Vás!

Plus icon Přečtěte si více