Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

FORBO MARMOLEUM MODULAR – NOVÉ MOŽNOSTI OBNOVITELNÝCH SUROVIN

Ekologické podlahy, stylový design a všestranné a spolehlivé funkce: to jsou některé z jedinečných vlastností kolekce Forbo Marmoleum® Modular. K dispozici v různých provedeních přesvědčují vysokou užitnou třídou 23/34, což umožňuje použití v rezidenčním i komerčním sektoru. Můžete je využít nejen v hale, ložnicích nebo v kanceláři, ale i v obchodech a galeriích.

Dozvědět se více

Forbo Marmoleum Modular

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Co byste měli vědět o podlaze Forbo Marmoleum® Modular? Je vyrobena z 85% obnovitelných surovin, z nichž většina roste velmi rychle, a její designový nátěr (vzor viditelný na povrchu) vděčí ze 43% recyklovatelným materiálům. Ekologická základna linolea může podléhat organickému rozkladu a sestává z lněného oleje, pryskyřice, dřevěné mouky, vápence a různých barvicích pigmentů. Díky nejmodernějším technologiím můžeme bez jakékoliv námahy dosáhnout jakékoli barvy podlahy. Výrobce Forbo zajišťuje, že výroba podlah je zodpovědná a pečlivě zpracovává stávající zdroje.

 

INDIVIDUÁLNÍ A ORIGINÁLNÍ PROJEKTY PŘINÁŠEJÍ NOVÉ PRODUKČNÍ TECHNOLOGIE

Při vývoji přirozeného designu linolea byla pozornost věnována přirozenosti nejen při výběru materiálů, ale také při výstavbě podlahy. Objevte celou kolekci díky přibližně 20 různým barvám, včetně 8 různých dekorů dřeva a 12 kamenných dekorů. Bez ohledu na to, zda se jedná o ořechové dřevo, betonovou podlahu nebo ušlechtilý mramor - máte na výběr! Například si můžete vybrat originální, načervenalý model Fresh Walnut nebo elegantní, velmi tmavě hnědou s velšským Moorem. Modely Shade Black Hole nebo Shade Satellite nabízejí krásnou kamennou optiku v různých barvách. Pokud dáváte přednost mramoru, věnujte pozornost jedinečným návrhům Marble Sparrow nebo Marble Lava. Tyto a mnoho dalších návrhů jsou k dispozici v našem internetovém obchodě. Ve třech různých velikostech, od 50x50 cm, 75x50 cm do 100x25 cm, kolekce nabízí autentické imitace dřevěných desek nebo keramických dlaždic, čímž poskytuje ideální podmínky pro navrhování obytného prostoru. Na druhé straně, světelná odolnost na úrovni 6 zajišťuje, že barvy nevymizí ani pod vlivem slunečního světla a UV záření. Požadovaný účinek zůstane s vámi po dlouhou dobu a potěší vás každý den.

 

BIO PODLAHY - VÍCE ZAJÍMAVÝCH VLASTNOSTÍ FORBO MARMOLEUM MODULAR

Organická podlaha Forbo přesvědčuje nejen vhodně zvolenými materiály a estetikou, ale i technickými hodnotami. Povrchová úprava Topshield² dále chrání vložku a usnadňuje údržbu. Linoleum Forbo Marmoleum Modular vydrží zátěž v kancelářských prostorách, což vyplývá z častého používání židlí na kolech. Povrch je navíc antistatický, takže jej lze bezpečně namontovat na místo s počítačovým vybavením. Linoleum má akustickou izolační kapacitu až 5 dB, což vám poskytne příjemnou atmosféru pro život a práci. Výrobky Forbo jsou třídy Cfl-s1, které v souladu s evropskou normou znamenají zpomalení hoření a nízké úrovně kouře v případě požáru. Krátkodobý účinek zředěných kyselin, olejů nebo tuků nezpůsobuje žádné změny vlastností materiálu. Organická podlaha je také bez PVC, změkčovadel a syntetického kaučuku a navíc má antibakteriální vlastnosti. Díky nízké tepelné odolnosti 0,014 m² K / W je ekologická podlaha Forbo vhodná i pro instalaci v kombinaci s podlahovým vytápěním. Zvláště vhodné pro topné systémy využívající horkou vodu, může být Forbo Marmoleum Modular také vytápěn elektrickým topením. Pozornost by však měla být věnována pomalému zahřívání povrchu. Kromě toho nesmí být překročena teplota povrchu 27 ° C.

 

KRÁSNÉ, FUNKČNÍ A BEZPEČNÉ

Kromě mnoha vynikajících vlastností je pro naše zákazníky obzvláště důležitá bezpečnost. Nemusíte se obávat rizika uklouznutí na tomto nenápadném, hladkém povrchu. Byl navržen tak, aby vám poskytoval maximální pohodlí a bezpečnost. Povrch klasifikovaný jako R9 poskytuje odpovídající koeficient tření.

 

OBJEDNÁVEJTE FORBO MARMOLEUM MODULAR V BRICOFLOR STORE

Tato a další ekologické podlahy najdete přímo v internetovém obchodě BRICOFLOR. Již 10 let nabízíme našim klientům pouze ty nejlepší produkty od renomovaných výrobců. Máte-li jakékoli dotazy, zůstaneme k dispozici telefonicky nebo online. Pro nerozhodné klienty nabízíme bezplatný vzorkový servis, který je k dispozici na vyžádání u vašich dveří. Jsme vždy otevřeni návrhům a vašim potřebám. Větší projekt? Kontaktujte nás - obdržíte individuální, atraktivní cenovou nabídku. Věřte nám a zajistěte co nejlepší podlahu. Vyberte si rychlé a pohodlné nakupování v BRICOFLOR.