Close icon

FORBO MARMOLEUM MODULAR – ekologické linoleum

Ekologické linoleum, stylový design a všestranné a spolehlivé funkce: to jsou někter&ea…

Přečtěte si více
1 - 20 z 58 Produkty

INDIVIDUÁLNÍ A ORIGINÁLNÍ PROJEKTY PŘINÁŠEJÍ NOVÉ PRODUKČNÍ TECHNOLOGIE

Co byste měli vědět o podlaze Forbo Marmoleum® Modular? Je vyrobena z 85% obnovitelných surovin, z nichž většina roste velmi rychle, a její designový nátěr (vzor viditelný na povrchu) vděčí ze 43% recyklovatelným materiálům. Ekologická základ lino může podléhat organickému rozkladu a sestává z lněného oleje, pryskyřice, dřevěné mouky, vápence a různých barvicích pigmentů. Díky nejmodernějším technologiím můžeme bez jakékoliv námahy dosáhnout jakékoli barvy podlahy. Výrobce Forbo zajišťuje, že výroba podlah je zodpovědná a pečlivě zpracovává stávající zdroje.

Při vývoji přirozeného designu linoleum byla pozornost věnována přirozenosti nejen při výběru materiálů, ale také při výstavbě podlahy. Objevte celou kolekci díky přibližně 20 různým barvám, včetně 8 různých dekorů dřeva a 12 kamenných dekorů. Bez ohledu na to, zda se jedná o ořechové dřevo, betonovou podlahu nebo ušlechtilý mramor - máte na výběr! Například si můžete vybrat originální, načervenalý model Fresh Walnut nebo elegantní, velmi tmavě hnědou s velšským Moorem. Modely Shade Black Hole nebo Shade Satellite nabízejí krásnou kamennou optiku v různých barvách.

Pokud dáváte přednost mramoru, věnujte pozornost jedinečným návrhům Marble Sparrow nebo Marble Lava. Tyto a mnoho dalších návrhů jsou k dispozici v našem internetovém obchodě. Ve třech různých velikostech, od 50x50 cm, 75x50 cm do 100x25 cm, kolekce nabízí autentické imitace dřevěných desek nebo keramických dlaždic, čímž poskytuje ideální podmínky pro navrhování obytného prostoru. Na druhé straně, světelná odolnost na úrovni 6 zajišťuje, že barvy nevymizí ani pod vlivem slunečního světla a UV záření. Požadovaný účinek zůstane s vámi po dlouhou dobu a potěší vás každý den.

BIO PODLAHY - VÍCE ZAJÍMAVÝCH VLASTNOSTÍ FORBO MARMOLEUM MODULAR

Organická podlaha Forbo přesvědčuje nejen vhodně zvolenými materiály a estetikou, ale i technickými hodnotami. Povrchová úprava Topshield² dále chrání vložku a usnadňuje údržbu. Linoleum Forbo Marmoleum Modular vydrží zátěž v kancelářských prostorách, což vyplývá z častého používání židlí na kolech. Povrch je navíc antistatický, takže jej lze bezpečně namontovat na místo s počítačovým vybavením. Linoleum má akustickou izolační kapacitu až 5 dB, což vám poskytne příjemnou atmosféru pro život a práci. Výrobky Forbo jsou třídy Cfl-s1, které v souladu s evropskou normou znamenají zpomalení hoření a nízké úrovně kouře v případě požáru.

Krátkodobý účinek zředěných kyselin, olejů nebo tuků nezpůsobuje žádné změny vlastností materiálu. Organická podlaha je také bez PVC, změkčovadel a syntetického kaučuku a navíc má antibakteriální vlastnosti. Díky nízké tepelné odolnosti 0,014 m² K / W je ekologická podlaha Forbo vhodná i pro instalaci v kombinaci s podlahovým vytápěním. Zvláště vhodné pro topné systémy využívající horkou vodu, může být Forbo Marmoleum Modular také vytápěn elektrickým topením. Pozornost by však měla být věnována pomalému zahřívání povrchu. Kromě toho nesmí být překročena teplota povrchu 27 ° C.

KRÁSNÉ, FUNKČNÍ A BEZPEČNÉ

Kromě mnoha vynikajících vlastností je pro naše zákazníky obzvláště důležitá bezpečnost. Nemusíte se obávat rizika uklouznutí na tomto nenápadném, hladkém povrchu. Byl navržen tak, aby vám poskytoval maximální pohodlí a bezpečnost. Povrch klasifikovaný jako R9 poskytuje odpovídající koeficient tření.

LINOLEUM Z FORBO: VYROBENO S ZNALOSTMI ZE VÍCE NEŽ 100 LET ZKUŠENOSTÍ

Jako lídr na světovém trhu s výrobky z linolea nabízí společnost Forbo širokou škálu podlahových krytin, které nyní také najdete v internetovém obchodě BRICOFLOR. Díky více než 100 letům zkušeností, nejmodernějším výrobním technikám šetrným k životnímu prostředí a neustálému dalšímu vývoji produktů je výrobce značky Forbo schopen nabídnout rozsáhlou a inovativní řadu linolea pro obytné a komerční oblasti.

FORBO MARMOLEUM - LINOLEUM V ŠIROKÉ ODLIŠNOSTI BAREV

Díky zkušenostem je podlaha linoleum Forbo nejen ekologická, odolná proti opotřebení, ale také vysoce , snadno se udržuje a je hygienická. S těmito a mnoha dalšími atributy je podlaha linolea Forbo praktickým a robustním partnerem při renovaci, na kterého se můžete spolehnout po celá desetiletí.

Ve velké kolekci linoleum Marmoleum od společnosti Forbo najdete celý ohňostroj barev. S přibližně 90 barvami existuje vhodné zbarvení pro každou příležitost. Forbo Marmoleum má tři verze: Forbo Marmoleum Real, Forbo Marmoleum Fresco a Forbo Marmoleum Vivace. Linoleum Marmoleum Real má nejrozsáhlejší škálu barev a má klasický mramorový design. Linoleum Marmoleum Fresco je barevná řada rozšířena o další barviva.

Kromě barevného spektra světlých pastelových tónů, teplých a tmavých barev se tato kolekce vyznačuje jemně mramorovanou strukturou založenou na historických freskách. Tyto dvě kolekce doplňuje Linoleum Forbo Marmoleum Vivace. Toto linoleum má barevný mramorovaný design, který je tvořen směsí osmi koordinovaných barev. Objevte celý svět barevných mramorových vzorů ve velké kolekci marmolea Forbo!

Všestrannost v jednom produktu – Linoleum jako UDRŽITELNÁ ALTERNATIVA

Linoleum je jednou z nejekologičtějších pružných podlahových krytin, jejichž receptura se zachovala dodnes, ale byla vylepšena. Dnes je linoleum stále vyrobeno z více než 90% obnovitelných surovin a téměř ve všech případech se skládá z lněného oleje, korku, dřevěné mouky, pryskyřic, vápencového prášku a dalších přírodních složek. Kromě těchto vlastností je nyní linoleum k dispozici v široké škále designů. Bez ohledu na to, zda se jedná o jasné obyčejné barvy, jednoduchý mramorový design nebo něco podobného: přirozené zbarvení znamená ohromnou autentičnost a všestrannost. Objevte nyní rozmanitý výběr linolea v internetovém obchodě BRICOFLOR a najděte svou novou linoleovou podlahu!

LINOLEUM – klasická podlaha, která je známá ve zkratce jako lino

Každý zná tento pojem lino a už zná některé podrobnosti o populární podlahové klasice. Ale ne každý ví, co je opravdu za populárním linoleem. Pružný materiál lino dokáže mnohem více než jen zkrášlit podlahu a díky odlišnému zpracování jej nyní najdete také na stěnách nebo na nábytku. Každý, kdo stojí před novým projektem renovace, by měl přesně vědět o různých výhodách praktického linoleum, aby se mohl jednoduše rozhodnout.

Lino je často zaměňováno s podobným PVC. PVC podlahy a linoleum se navzájem neliší pouze svou strukturou. Zatímco linoleum je čistě přírodní produkt, PVC se vyrábí synteticky a má své vlastní výhody. Pokud byste se chtěli dozvědět více o vlastnostech PVC, můžete si prohlédnout naši rozsáhlou online nabídku a najít tam ten správný produkt pro vás.

LINOLEUM - O CO PŘESNĚ jde

Linoleum je ekologická podlahová krytina vyrobená z lněného oleje, korkové mouky a juty. Lino je nejen obzvláště přírodní, ale také extrémně odolné. Vzhledem k výrobě převážně obnovitelných surovin je linoleum považováno za extrémně šetrné k životnímu prostředí, a proto nabízí přidanou hodnotu pro lidi i přírodu. Jeho přírodní složky dodávají materiálu jedinečnou flexibilitu. Proto je linoleum tradičně jednou z elastických podlahových krytin. Linoleum je zpravidla nabízeno v rolích o šířce 2 m, ale existuje také řešení pro kutily s linoleem pro kutily.

LINOLEUM, PVC NEBO VINYL? - V ČEM JE ROZDÍL?

Na první pohled mohou PVC podlahy a linoleum vypadat velmi podobně, strukturovaná ražba povrchů se dnes těžko rozlišuje. Podlahové krytiny se však velmi liší svým složením.

PVC a vinyl jsou čistě syntetické materiály, zatímco linoleum je vyrobeno z přírodních surovin. Struktura produktu se také liší, protože zatímco PVC krytiny mají často vícevrstvou strukturu - rozlišuje mezi podkladovou a vinylovou vrstvou - lino je obvykle jednovrstvé s průběžnou otěruvzdornou vrstvou. Právě tato jednoduchá struktura činí linoleum tak obzvláště odolným, protože podlahovou krytinu lze několikrát leštit nebo brousit.

Linoleum je podstatně těžší než vinylové podlahy, a proto jsou k dispozici pouze v šířce role 2 m, zatímco podlahy z PVC jsou k dispozici také v šířce role 4 m nebo dokonce 5 m.

VYUŽIJTE VÝHODNÉ NABÍDKY NA LINOLEUM

Díky svému jedinečnému složení má linoleum celou řadu výhod. Lino je odolné proti opotřebení a vyznačuje se zejména slibnou trvanlivostí a robustností. Linoleum je tedy vhodné nejen pro instalaci v silně frekventovaných obytných prostorech, ale také se často používá pro obložení veřejných prostor. Ve školách, administrativních budovách nebo dokonce v nemocnicích se obvykle setkáte s řešením elastické podlahy, kde se kromě své trvanlivosti vyplatí také kolečka pro židle a vhodnost pro schodiště. Linoleum je navíc extrémně nehořlavé a je považováno za rezistentní vůči všem tukům a olejům. Čištění je dále vylepšeno hygienickými a antibakteriálními vlastnostmi, které jsou výsledkem pojiva Linoxyn.

Linoleum je obzvláště populární v obytných prostorech kvůli výraznému zlepšení kročejového zvuku. Odolnost proti přenosu tepla také umožňuje pokládat praktický materiál na podlahové topení a těžit tak z teplých nohou po celý rok.

Linoleum – pokládka

Linoleum z role musí být po dobré přípravě podkladu po celé ploše přilepeny přítlačným válečkem. Švy mezi válci jsou zpracovány technologií svařování za studena. Pokládání linolea je nejvyšší disciplínou v podlahovém průmyslu a mělo by být rozhodně ponecháno na odborníka. Click linoleum je dobrou alternativou pro soukromé uživatele a díky systému kliknutí je také snadno položitelné pro kutily.

OBJEDNÁVEJTE FORBO MARMOLEUM MODULAR NA WEBU BRICOFLOR

Tato a další ekologické podlahy najdete přímo v internetovém obchodě BRICOFLOR. Již 10 let nabízíme našim klientům pouze ty nejlepší produkty od renomovaných výrobců. Máte-li jakékoli dotazy, zůstaneme k dispozici telefonicky nebo online. Pro nerozhodné klienty nabízíme bezplatný vzorkový servis, který je k dispozici na vyžádání u vašich dveří. Jsme vždy otevřeni návrhům a vašim potřebám. Větší projekt? Kontaktujte nás - obdržíte individuální, atraktivní cenovou nabídku. Věřte nám a zajistěte co nejlepší podlahu. Vyberte si rychlé a pohodlné nakupování v BRICOFLOR.

Plus icon Přečtěte si více