SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Korkové podlahy: Přírodní řešení pro Vaše pokoje

Korek jako materiál je tvořený z kůry korkového dubu. Strom, který roste převážně …

Přečtěte si více
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 20 z 74 Produkty

Korkové podlahy: Přírodní řešení pro Vaše pokoje

Mnoho produktů, které u nás najdete, má nový tlakový click systém, který umožňuje snadné zakliknutí desek do sebe a vytváří tak hladký povrch krytiny. Vzhledem k tomu, že pokládka funguje bez lepidla, je možné jednotlivé desky z podlahy vyjmout a v případě potřeby je nahradit novými. Korkové podlahy jsou navíc kompletně recyklovatelné díky výrobě z čistě přírodních materiálů, a přispívají tak ke zdravému životnímu prostředí.

Mezi korkovými krytinami si najde každý to své. Široká paleta dekorů i tříd zátěže 

Díky moderní technologii jsou korkové podlahy na trhu k dispozici v široké škále tříd použití. V závislosti na konstrukci mohou být instalované vedle obytného prostoru také v komerční oblasti. S korkem se tak můžete setkat v každém pokoji v domě, stejně jako v menších i větších kancelářích, obchodních domech a dalších. Ať už tedy hledáte podlahu pro jakýkoli prostor, máte různě preference a styl, do něhož chcete zapadnout, vězte, že si přijdete na své.

Korek nabízí atraktivní designy v různých barvách

Korek se prezentuje v různých provedeních a barvách. Klasický design korku je k dispozici v různých texturách a odstínech. To Vám umožní vybrat ten, který nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Najdete zde také dřevěné nebo kamenné designy. Na korkové jádro, které obsahuje příslušný vzor, se pokládá ještě vinylová vrstva neobsahující znečisťující látky. Prkna jsou zcela synchronní, a tak se dají jen sotva rozlišit od skutečných přírodních materiálů. Jde tudíž o cennou alternativu k běžným vinylovým podlahám. Korek skvěle imituje borovici, dub i jiné dřeviny a další. Světlé a tmavé odstíny pak zapříčiňují, že každý pokoj může být oázou klidu a stylu, čehož je těžké dosáhnout klasickými dekoracemi.

Těsnění u korkových podlah jako hlavní kritérium správného výběru

Klasické korkové podlahy bez dřevěného nebo kamenného vzhledu jsou obvykle utěsněné. Různí výrobci nabízejí již utěsněné produkty, ale jsou i výjimky, kde si těsnění můžete obstarat sami. Vždy je důležité použít speciální korkovou barvu, která se přizpůsobí elasticitě materiálu. Podlaha musí být vyčištěná od prachu a nečistot. Standardně je to však hotové a Vy si vybíráte preferovaný styl povrchové úpravy.

Kvalitní korkové podlahy pocházejí z Německa

Jakákoli podlahová krytina může být jen tak dobrá, jak je její výrobce, který ji vytváří. Naštěstí máme nejširší výběr kvalitních výrobců, takže se můžete procházet spousty kolekcí, z nichž některá určitě uspokojí Vaše potřeby. Níže uvádíme firmy, které vyrábějí ty nejlepší korkové podlahy.

Cortex: Inspirativní designy se snadnou pokládkou

Společnost byla založená v německém Norimberku a patří k předním odborníkům na technologii korkových podlah. Na trhu už působí více než 30 let. Tyto korkové krytiny splňují nejnovější standardy, které jsou dokumentované pravidelnými interními a vnějšími kontrolami kvality. Kolekce Cortex Aquanatura se vyznačuje nízkou konstrukční výškou a odolností vůči vodě. Všechny kolekce tohoto producenta jsou však výrazné svým přirozeným vzhledem, jde navíc o všestranné podlahy, které skvěle slouží v obytném i komerčním prostoru.

Joka: Korek s velkým výkonem za nízkou cenu

Společnost Joka se korkovými podlahami zabývá už dlouho. V dlouhém procesu firma optimalizovala své výrobky šetrné k životnímu prostředí. Použité vinylové komponenty neobsahují PCP, změkčovadla ani syntetické kaučuky. Podlahy jsou tedy zcela neškodné a představují výborného společníka pro každý den. Pokud si chcete užít přírodní vzhled Joka korkové podlahy, pak je tou pravou řada 531 Sentivo. Přírodní desky kromě komfortu charakterizují teplé barvy korku, které Vás myšlenkami přenesou do jihozápadní Evropy.

Hebo: Vysoce kvalitní produkty díky zkušenostem

Pro firmu Hebo je spokojenost zákazníků na prvním místě. Korkové podlahy jsou opatřené korkovým logem. Při pravidelných testech se testuje kvalita přísad. Pokud vybíráte ekologické produkty, zde máte jistotu. Nepřekonané tepelné vlastnosti, příjemný a měkký povrch dělají z prefabrikovaných parket Hebo korkovou podlahu, která Vám dodá vždy příjemný pocit. Korek je skvělý izolant tepla, a pro alergiky. Jeho profesionální zpracování zaručuje dlouhotrvající a zdravý produkt, který je k dispozici v mnoha různých provedeních. Některé kolekce nabízejí nebarvené korkové parkety, jiné pak přinášejí výrobky v ušlechtilých tónech, které ozvláštňují každou místnost.

Granorte: Korek všestranného designu s jednoduchou péčí

Už v roce 1972 byla založená firma Granorte, která se postupně vyvinula v předního portugalského výrobce korkových podlah. Ekologicky šetrné výrobky splňují nejvyšší environmentální standardy. Ve všechstraných kolekcích korkových podlah jsou k dispozici klasické designy, stejně jako moderní symbiózy vinylu a korku v dřevěném vzhledu. V závislosti na povrchovém těsnění jsou tyto podlahové krytiny vhodné pro různě používané oblasti. Granorte nabízí korkovou podlahu pro každou příležitost.

Objednejte si korkové podlahy online na eshopu BRICOFLOR za nejlepší cenu

V našem online obchodě BRICOFLOR naleznete nejdůležitější kolekce korkových podlah v mnoha zajímavých variantách přímo od předních výrobců. Proces objednávání jsme udělali co nejjednodušší, a proto pokud ještě nevíte, který vzor bude vypadat ve Vašem interiéru nejlépe, využijte naší služby zasílání vzorků zdarma. Následně už se snadno budete moct rozhodnout, jaký produkt zvolíte. Díky naší garanci nejlepší ceny si navíc můžete být jistí, že nikdy neutratíte více peněz než nutné. Objednávku zaplatíte pohodlně kartou nebo převodem. Pokud máte jakékoli dotazy nebo přání větší objednávky, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo telefonu, vždy Vám jsme rádi k dispozici. Spokojení zákazníci v západní Evropě nám věří už více než 10 let, přijdete se k nim. Těšíme se na naši spolupráci.

Plus icon Přečtěte si více