SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Dlažba do garáže z PVC – Vysoká odolnost

Dlažba do garáže, dílny nebo například autoservisu musí ihned po položení odoláv…

Přečtěte si více
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 20 z 271 Produkty

Dlažba do garáže z PVC – Vysoká odolnost

Dlažba do garáže, dílny nebo napříkald autoservisu musí ihned po položení odolávat vysokému zatížení: nečistoty, vlhkost a váha automobilu nebo vybavení dílny. Z tohoto důvodu se většina vlastníků rozhodne pro položení dlažby do garáže, protože je vysoce odolná vůči již zmíněným vnějším vlivům. Jako optimální podlahu do garáže volí většina uživatelů keramické dlaždice, kamenné dlaždice nebo PVC dlažbu.

Nicméně především PVC dlažba Fortelock se vyznačuje vysokou odolností vůči nárazům, odření a rozbití. Po správném položení se PVC dlažba do garáže vyznačuje navíc také vysokou tolerancí proti škrábancům, nečistotám nebo změnám teplot. V souladu s tím je vysoká odolnost proti otěru – Fortelock je perfektní volbou, protože Vaše podlaha v garáži či dílně nebo autoservisu, jak už bylo uvedeno, je téměř neustále nesmírně namáhána. Také z optického pohledu nabízí výše uvedený PVC dalžba do garáže jednolitě působící povrch, především ve světle dostupných designů.

PVC dlažba do garáže – Když se perfektní stane jednoduchým

Namísto pokrytí holé betonové podlahy v garáži tekutou umělou hmotou neboli tzv. epoxidovou pryskyřicí se doporučuje speciální PVC dlažba Fortelock jako možnost snadné instalace, bez nutnosti specializované firmy pro její položení, jednoduché údržby a navíc PVC dlažba do garáže skvěle vypadá. Nabízí oproti klasickým keramickým dlaždicím a dlaždicím z kamene některé nepřekonatelné výhody ve vysoce zatěžovaných prostorech garáže nebo autoservisu, což má samozřejmě za důsledek i to, že se tyto podlahy kromě privátních garáží a dílen používají stejně často i pro komerční prostory, v průmyslu nebo ve veřejných zařízeních jako například sportovních hřištích.

Konstrukce PVC dlažby do garáže nebo kamkoliv jinam z jednotlivých navzájem spojených vinylových dlaždic umožňuje volné položení na Vaši podlahu do garáže, které ušetří spoustu času a neubere nic z její odolnosti. Naopak se PVC dlažba do garáže se ukazuje jako méně náročná než všechny ostatní podlahové krytiny, protože jsou neustále výjimečně odolné proti otěru a velmi jednoduché na údržbu: při běžném každodenním užívání stačí dlaždice občas setřít vlhkým hadrem, protože jsou už jenom díky svému materiálu velmi odolné vůči nečistotám. Tím pádem se u vinylových dlaždic neobjevují nehezké známky stárnutí jako u ostatních materiálů, protože PVC dlažba do garáže si uchovává svou odolnost řadu desetiletí a díky ní bude vypadat neustále čistá. Pro dokonalou údržbu je dobré použít ještě produkt Dr. Schutz – Secura.

PVC dlažba do garáže firmy Fortemix: Vyberte si to pravé pro Vaši podlahu do garáže!

Největší inovace v oblasti PVC podlaha do garáže v současnosti nabízí český výrobce Fortemix, který svůj neobyčejný Fortelock systém představil již také na trhu v Evropě (Německu, Anglie, Francie či Itálie), ale také v USA nebo Austrálii. Přesvědčte se v našem online-shopu BRICOFLOR, jaké výjimečné vlastnosti dokázal Fortemix z PVC ve své kolekci Fortelock získat. Tato kolekce je Vám zde dostupná ve všech povrchových a barevných variantách! Nechte se přesvědčit nosností jednotlivých modelů, ekologickým smýšlením firmy a velmi zajímavými cenami produktu Fortelock ECO.

Podlaha průmyslová? I zde je Fortelock dlažba nepřekonatelná!

Firma Fortemix se od svého vzniku zaměřila na výrobu suchých směsí pro vyrovnání podlahy, vytvrzení podlahy a další systému pro betonovou podlahu. Následně díky Fortelock PVC dlažbě zozšířila svoje portfolio o zajímavý produkt, který předčí vaše očekávání. Díky jeho unikátním vlastnostem si jej oblíbila již řada firem. Je vhodný pro pokládku v autoservisech, dílnách, průmyslových halách. Protože je velice snadné podlahu svépomocí položit a opět rozebrat, můžete ji využít také pro podlahu na akce, veletrhy a události. Vynikající je také pro logistická centra a rychlou opravu průmyslové podlahy do garáže.

Odolnost vůči různým druhům zatížení a vynikající vlastnosti – Fortelock dlažba do garáže je proto naprosto unikátní

Tato česká PVC dlažba do garáže a průmyslu Fortelock vyniká především tím, že může být použit v mnoha různých prostorách. Nezávisle na tom, pro jaký model se rozhodnete, Fortelock dlažba do garáže nebo jiných prostor Vám bude věrně sloužit i 25 let. Výrobce během vývoje vlastní kolekce usiloval také o to, aby mohl být produkt používán nejen v privátních, ale i v obchodních a veřejných prostorech. Když si člověk prohlédne všechny výrobcem doporučené oblasti využití Fortelock systému najednou, je mu ihned jasné, že dobrá podlaha do garáže dokáže mnohem více než jen nosit auto nebo vybavení dílny. Fortemix doporučuje dlaždicový systém (v závislosti na modelu) pro následující prostory: Výstavní a prodejní stánky, Autoservisy a pneuservisy, Nádraží a letiště, Kancelářské prostory, Nákupní centra, Továrny, Fitness studia, sportovní zařízení, tělocvičny, Garáže pro těžkou techniku, Garáže, dílny, sklepy, Hangáry, Školky a školy, Průmysl a sklady, Strojírenské závody, Provozy, Policejní a hasičské stanice, Prodejní místa a centra.

Další specifické přednosti Fortelock PVC dlažba do garáže spočívají v její nízké hořlavosti, absolutní protiskluznosti, zvukové izolaci a v neposlední řadě vyniká jeho volná pokládka (bez nutnosti lepení) – za 1 hodinu položí jeden člověk 30 m2 plochy (lepení je doporučováno při zatížení od 1,5 tuny). Fortelock PVC podlaha do garáže je navíc ihned připravena k používání a zatížení na rozdíl od ostatních materiálů, které musí po pokládce ještě dlouho vysychat. S Fortelock systémem je Vaše dlažba do garáže rychle hotová a Vy se můžete ihned vrátit ke svým každodenním (pracovním) činnostem. Tato unikátní PVC dlažba do garáže Vás tedy nebrzdí – podporuje Vaši produktivitu!

Ta správná a odolná dlažba do garáže nebo někam jinam – Produkty Fortelock

V online-shopu BRICOFLOR si každý najde to pravé pro svou garážovou podlahu díky obsáhlé produktové řadě od firmy Fortemix. Každý z dodávaných modelů (Fortelock diamantFortelock kůže, Fortelock penízky i Fortelock ECO) nabízí uspokojivou nabídku v různých cenových kategoriích. U BRICOFLOR naleznete veškerou kvalitu a zkušenosti firmy Fortemix na jednom místě. V klidu si zjistěte všechny informace o sortimentu PVC dlažba do garáže Fortelock, vyžádejte si nezávazně vzorky Vámi zvoleného typu dlaždice k Vám domů a osobně a jednoduše se seznamte s přednostmi a vlastnostmi systému Fortelock. Pokud už máte jasnější představu o tom, pro jaké zatížení by měl být Vámi zvolený typ dlaždic Fortelock určen, najdete v následujícím přehledu hrubé charakteristiky Fortelock řad, které BRICOFLOR dodává:

Fortelock Industry diamant – stabilní a masivní dlažba do garáže, které jsou díky vzoru diamant protiskluzové. Jsou vhodné do míst s vysokou zátěží, požadavkem na odolnost a kvalitní a rychlou pokládku a renovaci. Jejich uplatnění nalezneme zejména ve sféře průmyslu, kde se velmi často používají. Ať už se jedná o odvětví strojírenství, farmacie nebo sklady a expedice. Vhodné pro Váš sklad, expedici, dílnu apod.

Fortelock Industry kůže – dlažba do garáže pro nejvyšší zatížení. Díky jemně strukturovanému povrchu výborná do všech provozů, kde je nutné brát ohled na design. Vhodná pro jakoukoliv místnost. Navíc opět splňuje všechny standardy a požadavky na otěr, zátěž a kvalitu povrchu.

Fortelock Industry penízky – posledním typem povrchu v nabídce Fortelock PVC dlažba do garáže je struktura penízková dlařba do garáže Fortemix Fortelock IndustrySplňuje všechny parametry jako výše pospaný Fortelock Industry diamant a Fortelock industry kůže, povrch je opět neklouzavý a tím pádem je volba vzhledu již čistě volbou, co Vám více líbí. Pro tyto dlaždice není žádný problém těžká manipulační technika. Vysokozdvižné nebo elektrické paletové vozíky.

Fortemix Fortelock Light diamant – je dlažba do garáží , která je ale taky určená do, hobby dílen, garáží a fitness prostorům. Jedná se o prostory, které nevyžadují maximální odolnost vůči zátěži, přesto se jedná o technické prostory. 

Fortelock Light kůže – další z produktové řady pro střední zátěž. Vzorem je kůže a díky ideálně sestavenému žebrování ze spodní strany každé dlaždice ji oceníte v prostorech se středním bodovým nebo dynamickým zatížením. Vhodné například do škol, kotelen, komerčních prostor.

Fortelock Light penízky – penízkový povrch u dlaždic ze střední zátěže se hodí do všech výše popsaných prostor. Zvládá střední zátěž v posilovnách, garážích a dalších prostorách.

Fortelock ECO diamant – ideální varianta PVC dlažby pro vysoké zatížení a nízké ceny. Fortemix Fortelock ECO ddlažba do garáže si technicky nezadají s ostatní výroby firmy Fortemix, nicméně cena určitě potěší. Jedná se o výrobek z recyklovaného materiálu. Zvládá veškerý průmysl, těžké provozy a sklady.

Fortelock ECO kůže – toto označení přísluší vzoru kůže a to jako všechny ECO dlaždice ve dvou barevných provedeních. Černá a tmavě šedá.

Fortelock ECO penízky – i dlaždice s penízkovým vzorem jsou ve variantě ECO, tedy vyrobené z recyklovaných elektrických kabelů, dostupné ve dvou barvách. Jejich odolnost proti chemikáliím, otěrům a olejům Vás mile překvapí.

Krátké shrnutí toho, proč si vybrat PVC dlažbu Fortelock

Instalace dlažby je velmi jednoduchá. Nezávisí na tom, jaký podklad máte. Dlažba do garáže nebo jakéhokoliv jiného prostu se může položit bez toho, aniž byste museli řešit, jaký máte podklad. Dlažba Fortelock je vyrobena z velmi kvalitního a odolného materiálu. Dlažba do garáže Fortelock od společnosti Fortemix je velmi dobrý zvukový, tepelný a vibrační izolant. Dlažba do garáže je vysoce odolná a od Fortemix máte záruku až 12 let výdrže a stability.

Instalace dlažby je velmi jednoduchá a ušetří vám veškeré náklady! Dlažba do garáže se nemusí lepit, a proto časové a finanční náklady klesnou až o 10%.  Je to i ekonomicky velmi výhodné pro velké prostory!

OBJEDNÁVEJTE PVC dlažbu do garáže na eshopu Bricoflor

Dlažba do garáže či jiných zátěžových prostor je velmi důležitá na kvalitu. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte dlažbu jednotlivých barev.. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek PVC dlažba do garáže přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více