SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Fototapety na míru - Velikost je důležitá

Fototapety na míru již nepodléhají žádným podmínkám a omezením. Mů…

Přečtěte si více
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
1 - 20 z 640 Produkty

Fototapety na míru

Fototapety na míru jsou k dispozici v široké škále formátů, velikostí a designů. V závislosti na výrobci si můžete vybrat mezi velkoformátovými plakáty, které jsou tvořeny mnoha samostatnými pruhy, nebo užšími oblouky, které jsou vhodné i pro menší místnosti.

Díky vlastnímu plakátu již nemusíte věnovat pozornost proporcím každého modelu. Jednoduše si vyberte svůj oblíbený design, přesně změřte své stěny a při objednávce přidejte další dva až čtyři palce.

Rúznost designů a barvy fototapety na míru nyní i pro Vaše stěny

V naší kategorii fototapety na míru najdete širokou škálu motivů fototapety, které vám umožní dát vašim instalacím nový vzhled. Svěží motivy a neobvyklé vzory fototapety jsou ideální pro větší místnosti. S vlastní nástěnnou malbou si již nemusíte dělat starosti s příliš malými velikostmi nebo formáty a můžete se soustředit pouze na výběr designu, který vám nejlépe vyhovuje.

Fototapety na míru s krajinou k dosažení jedinečných senzací

Jedním z nejoblíbenějších motivů pro nástěnné malby na míru je krajina. Fototapety pláže a západu slunce vytváří po celý rok letní atmosféru, zatímco horská krajina vzdává hold kráse přírody. Budete mít také příležitost cestovat po světě s nástěnnou malbou a procházet se znovu a znovu před vaším oblíbeným koutem města, například s madridským plakátem.

FOTOTAPETY ZVÍŘAT, KTERÉ VÁS PŘEVEDOU NA AFRICKOU SAVANU

Pokud mluvíme o nejdivočejší přírodě, najdete tu také fototapety na míru tohoto typu. Velkolepé krajiny Afriky a Asie, díky nimž budou vaše pokoje příjemnější. S levým, elegantním nebo žirafovým plakátem upoutá pozornost vašich hostů pro jeho exotičnost a teplo.

KVĚTINY PRO POKOJ S ČERSTVOSTÍ A RADOSTÍ – FOTOTAPETY DO KAŽDÉ MÍSTNOSTI

Květinové vzory jsou také velmi populární na trhu s tapetami. I zde nabízí fototapety na míru tu výhodu, že vzory nejsou nijak zvlášť velké a fototapety lze flexibilně umístit do mnoha oblastí. Nezáleží na tom, zda chcete fototapetu s vlčími máky, pampelišky, růžemi nebo tulipány: fototapety na míru s květinovými motivy přinesou vašemu domovu svěžest, barvu a radost.

VINTAGE STYLE FOTOTAPETY TAKÉ PRO VAŠE STĚNY

Pokud máte rádi moderní a jednoduché fototapety, nabízíme vám mezi našimi fototapetami na míru černobílé nástěnné malby nebo motivy z minulých staletí a desetiletí. Od neoklasicistního stylu, stylu Art Deco, secese a období Wilhelminian až do šedesátých a sedmdesátých let existují fototapety na míru přizpůsobené všem vkusům a věkovým skupinám.

RŮZNÁ OPATŘENÍ A RŮZNÉ MATERIÁLY FOTOTAPETY

Fototapety na míru v našem online obchodě jsou té nejvyšší kvality. Fototapety na míru mají netkaný tkaný hřbet, který usnadňuje instalaci a péči. Lepidlo můžete nanést na stěnu a je také velmi robustní, odolné a odolné vůči světlu. Navíc díky svým vlastnostem propustnosti pro vzduch a páry můžou být vaše nové fototapety na míru umístěny také v koupelně a kuchyni a malé skvrny lze pečlivě vyčistit vlhkým hadříkem.

TAPETOVÁNÍ NIKDY NIKDY NEBYLO TAK SNADNÉ JAKO S FOTOTAPETY NA MÍRU

Stejně jako u mnoha věcí vám dobrá příprava může ušetřit spoustu práce, pokud jde o tapetování. Aplikace fototapety na míru se v zásadě neliší od běžné tapety, zejména proto, že podklad z netkané textilie usnadňuje instalaci, protože pasta se nanáší přímo na zeď. Budete potřebovat následující nástroje: pastu, vědro, tyčinku pro smíchání lepidla, žebřík, štětec na tapety, přítlačný váleček a jeden na spáry a v případě potřeby také řezačku, lepicí pravítko a tužka. Než začnete tapetovat, ujistěte se, že je zeď co nejčistší, hladká a suchá, protože nečistoty ovlivní přilnavost papíru. Ideální pokojová teplota je kolem 20 ° C.

Začněte smícháním lepidla podle pokynů a zajistěte, aby se nevytvořily žádné hrudky. Naneste pastu na zeď štětcem, ale ne na celý povrch, protože brzy vyschne. Vezměte první pás tapety a umístěte jej přesně na okraj stěny a stropu. Nyní pomocí štětce roztáhněte proužek shora dolů na zeď. Stejným způsobem postupujte s následujícími proužky a položte je vedle sebe, aniž by se překrývaly. Pokud se vytvoří vzduchové bubliny, můžete je odstranit válečkem.

KUPUJTE FOTOTAPETY NA MÍRU V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali fototapety  po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více