SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Tapety podle barvy – Barevné tapety pro veselejší dny

Zelená, žlutá, červená nebo modrá - bez ohledu na to, která barva je vaše obl&ia…

Přečtěte si více

Tapety podle barvy – Barevné tapety pro veselejší dny

Vyberte si tapety na zeď ve své oblíbené barvě a vytvořte prostředí, které vystihují vaší osobnost. Každá barva vytvářejí svůj vlastní efekt, takže můžete vytvářet neobvyklé efekty a akcenty. Máte na výběr nejen ze široké škály barev, ale také z různých vzorů a vzorových tapet. Bez ohledu na to, zda klasické pruhy tapety v černé a bílé, romantické květinové tapety v růžové, skandinávské tapety v modré nebo neobvyklé barevné tapety - v našem online obchodě najdete tu správnou tapetu ve svých oblíbených barvách!

Šedé, černé, bílé tapety – Klasická elegance

Rozhodněte se pro sportovní, elegantní šedé tapety, chcete-li vytvořit poněkud podhodnocenou estetiku. Šedá může být kombinována mnoha způsoby a může mít různé efekty. Někdy elegantní a kultivované, někdy velmi městské a někdy velmi přirozené – šedé tapety tvoří dokonalý rám pro individuální design interiéru. Kromě běžně zbarvené tapety v šedé barvě najdete v našem internetovém obchodě stimulující tapetu v šedobílé barvě, která poskytuje několik klasických a nostalgických ozvěn.

Bílé tapety – Perfektní tapety pro zesvětlení místnosti

Bílé tapety na zeď nemusí být vždy nuda. V našem online obchodě najdete bohatý výběr bílých tapet, které tvoří perfektní scénu pro lesklý vzhled! Kromě své univerzální použitelnosti může bílá tapeta také přesvědčit neobvyklými strukturami a efekty, které vytvářejí několik poutačů. Najdete zde také některé malovatelné tapety v bílé barvě, které lze v případě potřeby natřít jakoukoli barvou země.

Černé tapety – Art deco styl

Černá tapeta není vždy tmavá a ohromující. Naopak: černá tapeta může také vytvářet veselé nebo velmi elegantní akcenty. Zejména art deco nebo barokní tapety vyvolává sofistikovanou a sofistikovanou atmosféru se stylovými ornamenty, bohatými vzory ve zlatých, stříbrných nebo bronzových a sametových povrchech.

Téměř slavnostní efekt tapety v černé barvě je také ideální pro modernější nábytek, interiéry s mírně historickým nádechem a styly v extravagantní etnické eleganci. Pokud se vám líbí trochu více klasický, najdete také bohatou škálu tapet v černé a bílé.

Tapety v přírodních barvách – Tapety v zelených a jiných přírodních odstínech

Relaxace, klid a relaxace - se zelenou tapetou můžete vytvořit velmi přirozenou atmosféru plnou harmonie. Zelená tapeta mají uklidňující účinek a jsou zvláště vhodné pro místnosti, kde je vyžadována uvolněná atmosféra. Zelenou tapetu najdete ve všech představitelných designech, přičemž zde jsou přirozeně požadovány motivy, jako jsou rostliny, květiny a stromy.

V našem online obchodě najdete také zelené tapety s více městskými vzory. Džungle tapety na zeď v bohatých zelených tónech jsou vhodné pro velmi moderní vybavení, zatímco různá textilní optika dále zdůrazňuje přírodní dojem vaší nové tapety zeleně.

Hnědé a béžové tapety – Klasický přírodní styl

Béžové tapety a hnědé tapety vypadají velmi přirozeně a jsou zvláště vhodné pro nábytek v módním etnickém stylu nebo koloniálním stylu. Hnědé tapety lze ideálně kombinovat s vlivy africké nebo asijské kultury a přírodních materiálů. Ale i modernější a čistší nábytek může být navržen s tapetou v béžové, protože hnědé a krémové tóny vypadají velmi sofistikovaně a vážně. V našem internetovém obchodě najdete také například stylové barokní tapety v béžové, geometrické tapety nebo smyslné vintage tapety v hnědé barvě.

Modré tapety pro krásné prostředí

Modré tapety na zeď jsou díky chladnému vzhledu velmi uklidňující. Především grafické a geometrické dekory jako skandinávská tapeta vstupují do stimulující symbiózy s modrými odstíny. Vyžadují se však také dynamičtější vzory s modrou tapetou. Při výběru modré tapety můžete těžit nejen z vkusných návrhů a bohaté škály stylů, ale také ze speciální funkce. Protože modré tapety jsou také ideální pro menší místnosti, protože opticky místnost zvětší.

Nalepte tapety snadno a bez komplikací

Díky výběru kvalitních materiálů, ze kterých jsou vyrobeny si můžete být jistí snadnou instalací. Jednoduše naneste lepidlo na tapety a můžete začít s instalací. Ujistěte se, že následujete vzory vyobrazené na tapetách k nanášení jednotlivých pruhů, tak blízko jak je to jen možné. Pěnovým válečkem vytlačte všechny bubliny a vyrovnejte nerovnosti. Takto dosáhnete skutečně profesionálních výsledků.

Nástěnné tapety a jejich lepení

Před tím, než začnete hledat novou tapetu s tečkami, měli byste stěny změřit vaše zdi, abyste věděli, kolik rolí tapet i objednat. Za tímto účelem změřte výšku a šířku stěny. K výsledku, je vhodné připočítat jednu roli navíc. K úspěšné renovaci a nalepení nových tapet budete potřebovat následující: lepidlo, kbelík, ve kterém smícháte lepidlo, štětce, tapety, nůž nebo nůžky, váleček, žebřík, vodováhy.

V momentě, kdy máte všechno, co budete potřebovat pohromadě, můžete začít s prvním krokem, který je vždy stejný bez ohledu na materiál. Rozložte jednotlivé role a rozřežte je podle vašeho měření s přesahem pěti centimetrů.

Jak nalepit vliesové tapety

V případě že zvolíte tuto tapetu, máte tu výhodu, že nemusíte dodržovat čas namáčení a materiál tapet je mnohem robustnější. Lepidlo můžete aplikovat přímo na zeď. V několika následujících krocích vám ukážeme, jak úspěšně aplikovat netkanou tapetu na zeď. Míchejte lepidlo podle příbalové informace, dokud nedosáhnete požadované konzistence. Pomocí štětce natřete lepidlo na zeď, na kterou jste se rozhodli nanést tapetu. Ujistěte se, že lepidlo nanášíte na zeď rovnoměrně. Vezměte první část tapety a položte ji ke stěně od horní části. Pomocí štětce připevněte tapetu pevněji ke stěně. Teď odstřihněte nadbytečnou tapetu. Mějte ale na paměti, že materiál je robustní a nemůže být odstřihnut snadno. Při lepení respektuje jakýkoli design, který je na tapetě vyobrazen. V případě že se na tapetě vyskytnou nerovnosti, můžete je vyrovnat pomocí válečku.

Jak nalepit papírové tapety

Papírové tapety jsou skutečně levné, ale na rozdíl od netkané tapety potřebují delší dobu namáčení. Jednotlivé pruhy tapet musí být namočené po asi 5 až 10 minut, aby tapety lepidlo plně absorbovali. Ujistěte se, že doba namáčení pro jednotlivé pruhy je přibližně stejná a že všechny druhy jsou ošetřeny přibližně stejným množstvím lepidla. Zamíchejte lepidlo podle příbalové informace. Rozbalte role tapet a natřete tapety lepidlem, ujistěte se, že tapety jsou potřeny přibližně stejným množstvím lepidla. Umístěte tapetu na horní okraj zdi a otřete jej kartáčem. Ujistěte se, že tapety jsou pevně připevněné ke zdi a nemůže spadnout. Na první pás tapety navážeme další tak, aby oba pásy a jejich vzory přesně navazovaly. Pomalu odřežte přebytečnou tapetu. Nezapomeňte na to, že materiál je změkčen, a proto se tapeta může snadno potrhat. V případě že se na tapetě vyskytnou nerovnosti, můžete je vyrovnat pomocí válečku.

Moderní tapety s dlouhodobou kvalitou

Jakmile dokončíte tapetování, údržba bude tou nejmenší starostí. Chcete-li tapety vyčistit jednoduše použijte vlhký hadřík k odstranění nečistot z tapety. Pokud se rozhodnete změnit tapetu nebo ji zcela odstranit, mnoho z tapet, které prodáváme na našem internetovém obchodě lze odstranit beze zbytků.  

Krásné tapety od těch nejlepších výrobců

Naším cílem je nabídnout výběr luxusních tapet nejvyšší kvality od nejlepších výrobců tapet v Evropě. Zejména A.S Création a Rasch jsou mezinárodně známé svými tapetami. Nabízí zdánlivě nekonečné množství sbírek tapet inspirovaných nejnovějšími trendy a koncepty interiérového designu. Čistá univerzálnost nabízených kolekcí je inspirativní a je určena téměř pro každou aplikaci. Navíc Rasch stejně jako A. S Création jsou oblíbené díky spolupráci s prémiovými značkami při vytvoření jedinečných návrhářských tapet.

Mezi oblíbené značky také patří Versace a Schöner Wohnen. Kolekce tapety Versace jsou ztělesněním luxusních designů v elegantních barokních motivech. Zatímco Schöner Wohnen, známý časopis v oblasti interiérů v Německu, produkuje domácké vzory v různých dekorech. Architects Paper jsou řadou kolekcí návrhářů inspirovaných architektonickými strukturami od nejlepších designérů interiérů.

Najdete zde také sbírky z časopisu pro ženy - Brigitte se sbírkou okouzlujících tapet. Mezi další módní značky s designovými tapetami patří EspritDaniel Hechter a Lutéce. Všechny mají sbírky pro domácnosti a kanceláře, a hlavně vašeho domu, včetně ložnic, jídelen a obývacích pokojů.

Objednávejte barevné kolekce tapet v našem online obchodě BRICOFLOR

V našem internetovém obchodě můžete najít více než 2 500 tapet v různých provedeních a koncepcích. Nabízíme velký výběr tapet pro školky, tapety do ložnice a tapet pro kuchyně, koupelny a další aplikace. V několika kliknutích si můžete objednat svou oblíbenou tapetu. Výběr mezi jednotlivými styly vám usnadní naše služba, která Vám umožní objednat si vzorek, který nejlépe zapadá do vašich přestav a vkusu. V případě velkého množství objednávek také získáte lepší ceny, která Vám pomohou rekonstruovat ještě levněji.

V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte kontaktovat náš tým, který Vám rád a dobře poradí.

Plus icon Přečtěte si více