SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Ekologické PODLAHY - NOVÝ TREND PRO MILOVNÍKY NAŠÍ PLANETY

Ekologické podlahy jsou vysoce kvalitní podlahové krytiny, které jsou z velké čá…

Přečtěte si více

Nejlepší kategorie

NABÍDKY
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 20 z 154 Produkty

Ekologické podlahy ve vysoké kvalitě

Díky jejich odolné konstrukci mohou být ekologické podlahy BIO instalovány v místnostech, kde jsou hygienické předpisy velmi přísné. Tímto způsobem se používají v mateřských školách, pečovatelských domovech a nemocnicích. To vše z nich činí zcela neškodnou organickou podlahu, která je také extrémně odolná vůči opotřebení. Díky praktické velikosti lze podlahu položit rychle a bez námahy. Naučte se přirozený design podlahy a vyberte si dobrou alternativu k tradičním vinylovým podlahám. Sbírky, které jsou k dispozici v našem obchodě, byly vyrobeny s patentovaným know-how, které lze přímo prožít: vynikající výkon nenechává nic, co by bylo nežádoucí. Díky vysoké odolnosti vůči UV záření jsou obzvláště atraktivní ekologické podlahové krytiny. Kromě toho jsou odolné vůči nečistotám a snadno se udržují: inovační kompozice umožňuje snadné a bezproblémové odstraňování nečistot použitím běžně dostupných čisticích prostředků.

EKOLOGICKÉ PODLAHY V NEJVĚTŠÍ KVALITĚ OD NEJLEPŠÍCH VÝROBCŮ V EVROPĚ

Dva známí výrobci Forbo a Wineo jsou považováni za průkopníky při výrobě ekologické podlahy. Sbírky těchto výrobců charakterizují vysokou kvalitu a odrážejí nejvyšší standardy podlah. Ekologické podlahy Forbo mají velký zájem nejen kvůli pozitivnímu vlivu na životní prostředí, ale také kvůli skvělému designu a různým technickým funkcím. Zveme vás k dalšímu přečtení, kde krátce představíme výrobce BIO podlah, abychom vám pomohli vybrat správný kryt.

PŘÍRODNÍ KRYT PRO VAŠE PODLAHY Z FORBO - ORIGINÁLNÍ A INOVATIVNÍ ROZTOK VYROBENÝ NA LINOLEUM

Forbo je předním výrobcem různých podlahových krytin, které jsou vyráběny na mnoha místech v Evropě. Při vývoji produktu přikládá velkou důležitost používání přírodních a obnovitelných surovin. Navíc recyklace hraje důležitou roli v organických podlahách Forbo: lze je znovu použít ze 100% a suroviny se regenerují. Kvalita je také předmětem pozornosti výrobce: nejpřísnější kontrola jakosti drahých materiálů činí přírodní krytiny ideální pro každodenní použití. Nejlepší technické vlastnosti zaručují vysokou odolnost vůči různým vlivům prostředí, takže se nemusíte obávat, že se povrch rychle zhorší a ztratí zář.

Jedinečný sortiment s různými vzory je ideální pro tvůrčí a originální projekty. Jak dřevěné vzory, tak i kamenný vzhled přinášejí - v pravém smyslu slova - přírodu do vašeho domova. Jak jsou přírodní podlahy Forbo vytvořeny? Odpověď je velmi důležitá a stejně jednoduchá! Ekologické podlahy jsou založeny na lněném oleji, pryskyřici, vápenci a dřevěné mouce. Jsou to kompletní, přírodní a obnovitelné suroviny, které jsou zdraví škodlivé a neobsahují škodlivé látky. Ekologické podlahy firmy Forbo neobsahují PVC, změkčovadla a syntetický kaučuk.

WINEO - UNIQUE FLOORS BIO "MADE IN GERMANY"

Díky vizuálně atraktivní sbírce organických podlah nabízí výrobce Wineo kvalitu "Vyrobeno v Německu". Co dělá tyto přirozené podlahy jedinečnými, je skutečnost, že sestává převážně z obnovitelných surovin. To zaručuje příjemnou atmosféru v místnosti. Ať už potřebujete podlahu v lepeném systému, nebo preferujete praktický click systém - v rozmanitém světě kolekce Wineo určitě najdete to, co hledáte. Vyberte si ze široké škály dřevěných a kamenných dekorů a objevte své vysněné podlahy. Jasné varianty přinášejí vstřícnost do místností a opticky zvětšují prostor, zatímco temné a rustikální varianty přinášejí váš domov ušlechtilý přízvuk. Ať tak či onak, organické podlahy společnosti Wineo dělají podlahu opravdu pozoruhodnou.

Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro luxusní verzi, nebo spíše na volnější design - možné kombinace jsou nekonečné! Autentické vzory dávají podlaze vzhled, který jste vždy hledali. Vaši hosté budou žárlit na vás! Ekologické podlahové krytiny vás nejen přiblíží vizuálně k přírodě: jsou téměř výhradně založeny na přírodních zdrojích. Těsnění "Modrý anděl" rozlišuje podlahy BIO jako nízké emise, což zajišťuje, že se v místnosti neobjeví nepříjemný chemický zápach. Díky vynikajícím technickým vlastnostem těchto podlah jsou odolné vůči měnícím se podmínkám v každé místnosti. Nevýhodou však je, že společnost Wineo používá polyuretan, tj. Plasty nebo syntetické pryskyřice. Wineo organické podlahy se však ukázaly být velmi dobrou alternativou k běžným vinylovým odrůdám.

JAK POUŽÍVAT INSTALACI ORGANICKÉ PODLAHY?

Ušetřete náklady a instalujte vlastní podlahu bez pomoci profesionálního instalatéra. Inovativní řešení umožňuje snadnou obsluhu a rychlou, bezproblémovou instalaci. Jen pár jednoduchých kroků k návrhu a obnovení interiéru. Co se týká stohování, rozlišujeme dvě možnosti: ekologické podlahy BIO pro lepení a click systém.

MONTÁŽ LEPIDLA JAKO SILNÉ A TRADIČNÍ ŘEŠENÍ

Tradiční a známá metoda montáže s použitím lepidla je vždy oblíbená a preferována našimi klienty. Dnes je také možné s přírodními podlahovými krytinami, které najdete v naší on-line prodejně: jak napovídá název, dlaždice nebo podlahové desky jsou pevně připevněny k zemi pomocí vhodného lepidla. Za prvé, surová podlaha musí být řádně připravena, vyplňte jakoukoliv nerovnost špachtlí. Zbytky staré podlahy by měly být také odstraněny, aby se vytvořil vyrovnaný povrch podlahy. Potom lepidlo rovnoměrně rozetřete na podlahu a lepte prvky na povrch. Po úplném vybavení místnosti novou ekologickou podlahovou krytinou se doporučuje použít podlahový válec o hmotnosti nejméně 70 kg, aby se upínaly prvky a odstranily vzduchové bubliny. Po lepení a sušení bude organická podlaha odolávat veškeré deformaci po mnoho let. Hlavní nevýhodou tohoto typu instalace jsou vyšší náklady a pracovní zátěž - pečlivá přilnavost prvků k podkladu vyžaduje čas a přesnost.

RYCHLÉ A PRAKTICKÉ ŘEŠENÍ - CLICK SYSTÉM

Click systém ekologické podlahy usnadňuje položení podlah a je již široce používaným standardem. Systém jazyka a drážky integrovaný do desek a dlaždic vám dává možnost vytvořit nový povrch několika jednoduchými kroky - to vše bez lepidla. To umožňuje rychlou instalaci a v případě potřeby i rychlé odstranění, aniž by došlo k rušení zbytku. I při tomto instalačním systému musí být povrch připraven: měl by být bez nerovností, prachu a nečistot. Nová podlaha může být umístěna rychle a snadno na tlumící podložce. Zda je nutná dodatečná izolace, závisí na vybrané kolekci a vašich individuálních potřebách. Začněte pokládat ze středu místnosti. Typický zvuk kliknutí znamená, že propojujete prvky správně. Tento inovativní způsob montáže vám ušetří čas a umožní vám dokončit pokoj v mnohem kratším čase. Díky tomu, že instalace probíhá bez lepidla, nemusíte čekat na to, aby fixační médium vyschlo.

MÁTE RÁDI KONCEPCI EKOLOGICKÉ PODLAHY? NAKUPUJTE V ESHOPU BRICOFLOR

Ekologické podlahy BIO podlahy jsou zcela nové oddělení v našem obchodě, které je však již velmi oblíbené v zemích západní Evropy. Zvyšování povědomí a odpovědnosti za přirozené prostředí způsobuje, že se zákazníci stále více zajímají o produkty, které mohou být znovu použity a neškodí naší planetě. Tento přístup nás činí velmi šťastnými a inspirovanými, proto do naší nabídky zavádíme organické podlahy BIO. Všechny sbírky lze prohlížet v našem obchodě a objednat je pohodlně díky několika kliknutím. Pokud si nejste jisti vybraným dekorem, objednejte si bezplatný vzorek a udělejte to správné rozhodnutí bez spěchu. A pokud máte otázky, napište nám nebo nám zavolejte! Jsme rádi, že mluvíme o našich produktech a rozptýlíme vaše pochybnosti. Pokud hodláte udělat větší projekt, zajistíme pro Vás individuální nabídku. Důvěřujte nám a vyberte pohodlné nakupování na internetu namísto dlouhých výletů do stavebních obchodů. Čekáme na vás!

Plus icon Přečtěte si více