SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

PVC DLAŽBA – ROBUSTNÍ, POHLEDNÉ A UŽITEČNÉ

PVC podlahy jsou dnes jednou z nejvyhledávanějších podlahových krytin. Po desetiletích …

Přečtěte si více
NABÍDKY
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
In stock:
229 m²
origin-claim
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
NABÍDKY
1 - 20 z 741 Produkty

PVC dlažba, která je vysoce odolná

A přesto existují rozdíly mezi těmito dvěma populárními alternativními podlahovými krytinami. Lidé také často používají spojení PVC lino, čímž chtějí říct, že si přejí tuto podlahu ve formě rolí, druhou možností jsou tzv. dílce. PVC je hlavně název materiálu, který je současně jmenovec pro skupinu výrobků z PVC. CV (pro stínicí vinyl stojící), na druhou stranu, popisuje zvláštní strukturu podlahy: "vycpaný" vinyl. Většinou se tato podlahová krytina skládá z pěnového nosného materiálu, na kterém je ukotvena zobrazovací, často strukturovaná vrstva PVC. Takže CV-podlahy patří do stejné skupiny výrobků, ale liší se od svého čistého zástupce díky své pěněné, tlusté a obvykle měkčí vlastnosti. Nezáleží na tom, zda hledáte podlahy z PVC nebo CV: BRICOFLOR je tou správnou volbou! Zde najdete obrovský výběr moderních, atraktivních a současně robustních kolekcí, které jsou všestranné a flexibilní.

VÝHODY POVRCHU PVC dlažba OPROTI JINÝM

Seznam výhod vysoce kvalitních PVC dlažba je dlouhý. V neposlední řadě se tento typ pokrytí používá v asi 20% všech německých domácností. Zvláště ve srovnání s jinými oblíbenými podlahovými krytinami, jako je laminát a parkety, mají flexibilní podlahové krytiny určité výhody. Například PVC je vodoodpudivý, pohlcující zvuk, obzvláště tenký a snadno se pokladatelný.PVC dlažba nabízí mnoho výhod také pro vaši rekonstrukci, rekonstrukci nebo projektový projekt a především pro trvalé využití, lze nalézt v následujících výhodách:

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA - PVC Dlažba je velmi snadná na údržbu

Zatímco skutečná dřevěná podlaha vyžaduje zejména explicitní a často namáhavou péči, čištění a péče o PVC kryty je dětská hra. Zejména díky materiálu, termoplastu, péče uspěje rychle a bez námahy. Zvláštní důraz je však třeba klást na čištění, aby bylo zajištěno čisté a příjemné životní a pracovní prostředí. Na rozdíl od podlahových krytin, jako jsou parkety, které mohou být poškozeny působením vody a čisticích prostředků, tyto dva čisticí základy nepředstavují žádné nebezpečí pro CV krytiny. Na nečistoty lze tedy jak s použitím koštěte, jakož i přes použití vody a čisticí prostředky pro domácnost. To zaručuje odolný materiálový lesk a čistotu bez bakterií. V závislosti na zatížení na vinylové podlaze by měla být předem vyčištěna každých několik dní. To zaručuje hygienické životní a pracovní podmínky i dlouhou životnost nové PVC dlažba.

ZNEČIŠTĚNÉ PROSTŘEDÍ NEHROZÍ - výroba PVC dlažba

Díky své měkké struktuře je PVC dlažba zásadně dobrým izolačním materiálem. To znamená, že nejdříve není nutná žádná dodatečná zvuková izolace. Především se tím ušetří dodatečné náklady na podložku, která sleduje stopy, stejně jako čas instalace. Současně by izolace zvuku chodidel byla téměř neúčinná, protože podlaha nemohla být připevněna na zem - nerovnoměrné, v extrémním případě vlnitá půda by byla výsledkem. Avšak díky pružným materiálům a přidružené pružné konstrukci je podlaha CV neodmyslitelně neoddělitelná. PVC dlažba a její život a práce na ní je vždy a všude obzvláště příjemné: PVC dlažba minimalizuje nárazový zvuk a současně zaručuje příjemný, teplý a především měkký pocit pohybu.

VLASTNOSTI DĚLAJÍCÍ PODLAHY VÝJIMEČÝMI - PVC dlažba

PVC dlažba je nejen extrémně robustní a tichá, ale také rychle a snadno položitelná. Instalace je podobná instalaci koberců, a proto by neměla být problémem pro domácí a hobby řemeslníky. S pouhými třemi základními kroky a nástroji pro domácnost se expanze provádí bez prodlení. Za tím účelem musí být nejdříve vytvořen základ surové půdy a kompenzace nerovností.Nová PVC dlažba lze přemístit do příslušné místnosti. Poté musí být pružná vinylová podlaha fixována pouze před konečným řezem. Ve velmi krátkém čase se vám podaří vytvořit opravdovou oázu pohody. Podrobný návod k instalaci naleznete v tomto článku.

DALŠÍ CHARAKTERISTIKY, KTERÉ VÁS PŘESVĚDČÍ

S mnoha originálními povrchovými dekory lze imitovat s podlahou z PVC téměř každý povrch v kamenném nebo dlaždicovém vzhledu, až po dřevo a betonový vzhled. Flexibilní jako výběr dekorace je použití tohoto obložení. Takže najdete v našem on-line obchodě jak obaly pro soukromé obytné účely, tak pro použití v sektoru obchodu a další. Při výběru nové podlahy vyrobené z PVC je obzvláště důležité, aby to odpovídalo použití. Rozhodující jsou zde především takzvané třídy použitelnosti. Zatímco použitelná třída 21-23 je obzvláště vhodná pro obytnou plochu, v oblasti komerční se jedná o třídu 31-33 / 34, které rozlišují plášť PVC pro tuto oblast. Nejspolehlivější zástupci jsou dokonce vhodní pro pokládku v průmyslových odvětvích s třídami 41-43. Níže najdete mnoho možných způsobů použití podlah PVC:

CV PODLAHY PRO LOŽNICI, KUCHYNI I OBÝVÁK

Zvláště pro soukromý obývací prostor je vinylová podlaha velmi oblíbená. Nejdůležitějšími silnými stránkami PVC jsou nejen nízké náklady, ale také rozmanitost výzdoby a dlouhá životnost. Proto není překvapující, že zejména u obývacího prostoru je volba téměř neomezená. Související s klasifikací obytné zóny 21 (místnosti s nízkou návštěvností) až 23 (obtížně navštěvované místnosti) jsou dány tak obvykle při každé realizaci. Takže CV podlaha s těmito cenami může být použita jak v obývacích pokojích, jídelnách a ložnicích, tak v chodbách, dětských ložnicích a dalších oblastech vašeho domova. Dokonce i použití ve vlhkých prostorách, jako jsou koupelny, není problémem díky vlastnostem z PVC odolných proti vlhkosti.

PVC dlažba může být použita i V OBLASTI KOMERČNÍHO POUŽITÍ 

Také pro použití v oblasti objektu je široký výběr sbírek. Jsou vyrobeny obzvlášť odolné a robustní, a tak mají certifikáty užitkové třídy 31-33 / 34 (prostory s nízkým až vysokým provozem). Díky tomu je ideální pro použití v prostorách, jako jsou kanceláře (zejména s vestavěným křeslem), obchody, salonky a konferenčních prostory, stejně jako v hotelovém a gastronomickém průmyslu. To má za následek téměř neomezené použití, které můžete také využít. Samozřejmě, že užitné třídy pro oblast zakázky nejsou vyloučením pro obytné prostory, takže můžete použít podlahu pokrývající třídu použití 32 také snadno domů.

VKLÁDÁNÍ PVC A CV: KROK PO KROKU

Použití PVC podlahové krytiny je velmi snadné. Z tohoto důvodu je tento typ podlahy ideální pro fanoušky a laiky, kteří chtějí levně a rychle položit novou podlahu. Materiály, které jsou k tomu potřebné, jsou již k dispozici v mnoha domácnostech. Při pokládce podlah CV jsou v zásadě dvě možnosti pro upevnění: ukládání a upevnění loose / semiloose lepením. Volba vhodného způsobu instalace by měla být vždy přizpůsobena velikosti místnosti a typu použití. Podrobnější informace by měly být vždy dodrženy v rámci pokynů výrobce k instalaci. Obecně se však instalace provádí pomocí následujících nástrojů a následujících kroků a parametrů:

NÁSTROJE, KTERÉ NESMÍ BÝT POUŽITY V DOMÁCNOSTI

Každá domácnost obvykle nabízí výběr nástrojů, které jsou užitečné v každodenním životě. A nejlépe nepotřebujete více než tyto nástroje k instalaci PVC dlažba. A pokud by něco chybělo, můžete si to koupit levně. Chcete-li pracovat s CV podlahovými krytinami, budete potřebovat tři základní nástroje: pravítko, nůž nebo řezačku s lichoběžníkovým nožem a tapetování nebo oceli. Tyto tři položky vám mohou pomoci začít s vaší novou vinylovou podlahou.

RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE - PVC Dlažba

PVC dlažba a její instalace je jednoduchý úkol. V každém případě byste se nejprve měli ujistit, že jsou přítomny všechny materiály a nástroje. Kromě toho by vinylová podlaha měla mít možnost si zvyknout na teploty v místnosti, která má být renovována. V prvním kroku musí být substrát nejprve připraven pro nadcházející práci. Staré pokrytí, nečistoty a mastnoty by měly být v každém případě odstraněny. Dokonce i nárazy, jako jsou otvory nebo trhliny, by měly být vyrovnány pomocí komerčně dostupného tmelu, aby byla základna čistá a rovnoměrná. Následně může být PVC podlaha odsazena. Válce by měly být rozloženy v místnosti, zarovnány. Měly by být na všech stranách vyčnívající okraje o velikosti asi 10 cm. Poté musí být podlaha CV opatřena lepidlem nebo případně lepicí páskou. Za tímto účelem je sklopen asi do poloviny, takže fixační prostředek může být aplikován. Pak lze podlahu sklopit a připevnit stisknutím. Po tomto postupu následuje druhá polovina. Konečně musí být PVC dlažba přizpůsobena rozměrům místnosti. Za tímto účelem se vinylová podlaha rozřeže na kolejnici a řezací stroj podél hranic a rohů místnosti a znovu se přitiskne. Díky těmto jednoduchým krokům lze do jedné hodiny uspořádat přibližně 15 m² interiéru - rychlé a snadné.

OBJEVTE VÝROBKY VELKÉ ZNAČKY A KOLEKCE PVC dlažba

Podobně jako v módě existuje celá řada značkových výrobců podlahových krytin z PVC, které neustále vyvíjejí nové vzory, a nabízejí je ve formě sbírek. V našem internetovém obchodě najdete mimo jiné kolekce značkových výrobců jako Beauflor, Forbo, Gerflor, Joka, Tarkett a Wineo. Rádi bychom obzvláště doporučili některé výrobce a odpovídající bestsellerové sbírky:

S KVALITOU A ZKUŠEBNÍM BESTSELLEREM: KOLEKCE PVC Dlažba Gerflor

Francouzský výrobce značky Gerflor se zavazuje několika lety vývoje, výroby a uvádění na trh jako inovativní, dekorační a ekologicky šetrné řešení pro oblasti podlahových krytin, obklady stěn a další. Vyrábí vysoce kvalitní levné PVC dlažba, což vizuálně i materiálně a technicky těží z mnohaletých zkušeností. Kromě sběrných linek jako Gerflor Primetex a Gerflor Texline najdete sbírky, jako Gerflor Home Comfort - skutečný bestseller.

Jako zástupce podlah Gerflor PVC dlažba kolekce Home Comfort slibuje pohodlí ve všech oblastech. Díky měkké a teplé celkové konstrukci 4,00 mm se vstup do této podlahy CV stává zvýrazněným každým dnem. Použití této podlahové krytiny je stejně flexibilní, jak je příjemné. Vhodná je pro použití v obtížně obydlených obytných oblastech a oblastech s nízkým provozem, může být sbírka použita v různých místnostech. A Gerflor Home Comfort také slibuje hodně z hlediska vzhledu. S výběrem světelných odstínů a přírodních šedých a hnědých odstínů najdete v každé místnosti atraktivní podlahovou krytinu ve dřevě nebo kameni. Díky této kolekci dostanete, pokud jde o design, pohodlí chůze, akustický komfort (asi 20 dB silný zvuk nárazu) a tepelnou izolaci, která kromě toho je ekologicky bezpečná.

PVC dlažba Z TARKETTU - VYŠŠÍ, VĚTŠÍ, LEPŠÍ

Tarkett je jedním z největších světových výrobců podlahových krytin pro domy a obytné prostory, stejně jako sportovní podlahy. Ať už ve veřejném nebo soukromém životě, na nájemní bydlení, budování nových nebo renovaci staré budovy: výběr z PVC dlažba Tarkett je věc, které nikdy nebudete litovat. Zde najdete širokou škálu sbírek, z nichž si můžete vybrat svůj oblíbený vzor. Například, Discover nejprodávanější kolekce například produktové řady Tarkett Acczent Excellence s kolekcemi Tarkett Acczent Excellence 80 Wood, Tarkett Acczent Excellence 80 Tarkett a Acczent Excellence 80.

Linka Tarkett Accent Excellence 80 zaujme designem a dlouhou životností a tím zajistí nejvyšší vizuální a technickou kvalitu. Vhodné pro silně těžké použití, a tedy oblasti zdravotní péče, administrativní budovy nebo obchody, sbírka nabízí širokou škálu atraktivních dřevěných a kamenných dekorů, strakaté a pevné barevné varianty, stejně jako abstraktní vzory.

PVC dlažba BELAG JOKA: PŘÍRODNÍ PODLAHY

PVC dlažba z Joky se vyznačuje vlastnostmi: přírodní a krásná. Sbírek, jako je Joka Andante, Joka Milán, Ragusa a mnohé další ukazují, jak příroda reálně může být vinyl podlahou. S velkým důrazem na detail, moderními tiskovými technikami a propracovaným designem, návrhy těchto sbírek je těžké odlišit od svých přirozených protějšků. Dřevěné dekory jako Malaga Joka „223“ se zdají tak autentické, že mohou být rozlišeny pouze na třetím nebo čtvrtém prohlédnutí. Současně výrobce značek Joka přikládá velkou důležitost technickému vybavení a použitým materiálům. Takže vždy najdete správnou vinylovou podlahu pro svůj projekt renovace!

KUPUJTE NOVÉ PODLAHY PVC V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Zamilovali jste se do PVC dlažba nebo podlahové krytiny a chtěli byste ji dnes uložit do svých prostor? Objednejte si nyní v našem on-line obchodě a využívejte naše služby, které zaručují hladký a rychlý online nákup. Nejste si jisti, zda zvolená konstrukce zapadá do celkového obrazu vašich prostor? Využijte bezplatnou ukázkovou službu a my vám zašleme vzorek. Na základě toho můžete posoudit vzhled, pocit a kvalitu vybraných PVC podlah sami. Pokud si chcete objednat od nás, máte prospěch z naší osvědčené záruky nejlepší ceny. To vám zajistí nejlepší cenu na trhu. Je plánován větší stavební projekt, pro který potřebujete větší množství CV-podlah? Žádný problém s našim servisním týmem BRICOFLOR! Využijte příležitosti požádat o individuální nabídku při plánování komplexnějšího projektu renovace nebo výstavby. Naši kvalifikovaní zaměstnanci vám rádi pomohou najít vhodnou cenu pro obě strany. Rozhodněte se nyní o mnoha výhodách PVC podlah a obalů z CV a využijte šanci na bezproblémový online nákup. Stačí nás kontaktovat e-mailem, telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Jsme rádi, že vám pomůžeme.

Plus icon Přečtěte si více