Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

SAMOLEPICÍ PVC DLAŽBA: GERFLOR DESIGN, VINYL PODLAHY S POTISKEM

V posledních letech se slovo design stále více zaměřuje na pozornost veřejnosti. Kromě oděvů, dekorací a podobných vizuálních předmětů každodenního chodu, i podlaha zaslouží pozornost. Vinylové podlahové konstrukce jsou dnes k dispozici v různých provedeních, formátech a od různých výrobců. Jedním z nich je Gerflor, který dobývá současný trh renovací s PVC dlaždicemi s kolekcí Gerflor Design.

Dozvědět se více

Gerflor Design

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Výběrová konstrukce je charakterizována vysokým designem, který může pomoci každému místu, aby svítilo novými barvami. PVC dlaždice s click systémem přesvědčují v řadě návrhů, pod nimiž lze najít vhodnou variantu pro své čtyři stěny pro každý styl nábytku. S tímto designovým podlažím můžete přinést design a individualitu do svého každodenního života a užít si nově vytvořené prostředí naplno - den za dnem.

 

GERFLOR DESIGN: SAMOLEPICÍ PVC OBKLADY PRO KAŽDOU DOMÁCNOST

Samolepící designové pokrytí sbírky Gerflor Design je k dispozici v online obchodě BRICOFLOR v řadě návrhů, ze kterých můžete vybírat. Kromě jasně zbarvených obkladů z PVC najdete vinylovou podlahu v různých kamenných vzorech, které každému místu přinášejí přírodní a individuální dotek svým přirozeným zbarvením a vzory. S variantami, jako je Gerflor Design „0224 bílé dlaždice“ a Gerflor Design „0221 Černé dlaždice“, máte možnost vytvořit ještě futuristický vzhled svých pokojů. Máte možnost také si vybrat samolepící vinylové dlaždice Gerflor Design Collection z několika odstínů v šedé, antracitu a černé. Kromě toho má výběr designovou variantu, která kombinuje klasický vzhled dlaždic s jemnými designovými prvky. Světle šedá PVC dlaždice Gerflor design „0633 Palermo“ má klasický design, který je dokončen v oblasti dlaždice květinou.

 

SAMOLEPICÍ PVC OBKLADY PRO OBYTNÉ PROSOTRY: SVĚTLO DO KAŽDÉ MÍSTNOSTI

Samolepící konstrukční podlaha výběrového designu od firmy Gerflor činí z každého pokoje vizuální vrchol. Dokonale se přizpůsobuje výzvám každodenního života, podlaha musí být zařazena do třídy služeb 22. V obývacím pokoji a dětském pokoji, v jídelně nebo na chodbě je vhodná pro běžně obývanou obytnou plochu. Díky celkové tloušťce 1,5 mm, s opotřebitelnou vrstvou 0,08 mm, může být návrhová podlaha položena bez jakýchkoliv problémů, aniž by se dvířka a podobně musely předem brousit. Navíc samolepící PVC dlaždice jsou velmi snadno čistitelné a dělají domácí úklid snadným. Je možno položit podlahy Gerflor Design v celém domě (s výjimkou vlhkých míst), nebo kombinovat různé vzory z jedné místnosti do druhé.

 

GERFLOR DESIGN: SNADNÁ INSTALACE

Renovace je dnes dětská hra díky inovativním produktům, jako jsou samolepící PVC dlaždice z Gerfloru, které lze snadno ovládat i laiky a fandy. Se samolepící PVC podlahou je renovace dokonale jednoduchá bez zvláštních nástrojů. Při podobné rekonstrukci s jinými podlahovými krytinami musí být podklad připraven k pokládání. Z tohoto důvodu musí být zbavený mastnoty, nečistot, prachu a hrbolů. Na podklad lze případně aplikovat základní nátěr, který zaručuje optimální spojení mezi samolepící PVC podlahou a podlahou. Instalace samotná je pak provedena ve velmi krátkém čase: dlaždice je potřeba upravit několika výřezy pro spotřebiče a dále přetáhněte dlaždici filmem, který chrání lepicí vrstvu. Jakmile je místnost zcela pokrytá PVC dlaždicemi, je rekonstrukce kompletní. Vzhledem k tomu, že renovace může být provedena bez lepidla a podobně, je místnost přímo přístupná po instalaci.

 

DESIGN A KVALITA PRO VŠECHNY POKOJE: PVC OBKLADY GERFLOR DESIGN

Samolepící PVC dlaždice kolekce Gerflor Design mají vysoký designový standard a řadu technických vlastností. Ve formátu 30,5 x 30,5 cm jsou dlaždice optimálně přizpůsobeny takřka jakémukoli rozměru obytného prostoru. Ať už v malých nebo velkých místnostech: šikovný formát má za následek jednotný, přitažlivý celkový obraz. Designová podlaha má také technické vlastnosti, jako je odolnost proti požáru Bfl-s1, protiskluzová třída R9 / R10 a antistatické vlastnosti. Kromě toho mohou být samolepící PVC dlaždice položeny na podlahové topení a v případě potřeby přispívají k příjemnému zahřátí nohou v zimě. Výrobce Gerflor také přesvědčuje dobrou výrobní praxí. Vyrobeno bez použití formaldehydu, těžkých kovů a rozpouštědel, designové podlahy jsou pro člověka a přírodu neškodné. Kromě toho jsou PVC dlaždice 100% recyklovatelné.

 

GERFLOR DESIGN: PERFEKTNÍ SYMBIÓZA DESIGNU A TECHNOLOGIE

S ukázanými konstrukčními a kvalitativními charakteristikami se design a technické charakteristiky kolekce Gerflor Design skládají v ideální symbiózu. Výsledkem je, že samolepící designové podlahy jsou dokonalým každodenním společníkem, který nejen zdůrazňuje design, ale je také odolný, např. v péči o půdu. Dlaždice PVC z kolekce Gerflor Design najdete v různých modelech v online obchodě BRICOFLOR. Vyberte si své oblíbené a přesvědčte se sami o harmonii mezi designem a technologií.