SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

SAMOLEPICÍ PVC DLAŽBA: GERFLOR DESIGN, VINYLOVÁ PODLAHA S POTISKEM

V posledních letech se slovo design stále více zaměřuje na pozornost veřejnosti. Kromě oděvů, dekorac…

Přečtěte si více
1 - 3 z 3 Produkty

GERFLOR DESIGN: SAMOLEPICÍ PVC OBKLADY PRO KAŽDOU DOMÁCNOST

Výběrová konstrukce je charakterizována vysokým designem, který může pomoci každému místu, aby svítilo novými barvami. Samolepící PVC dlažba s click systémem přesvědčují v řadě návrhů, pod nimiž lze najít vhodnou variantu pro své čtyři stěny pro každý styl nábytku. S tímto designovým podlažím můžete přinést design a individualitu do svého každodenního života a užít si nově vytvořené prostředí naplno - den za dnem.

GERFLOR DESIGN: SAMOLEPICÍ PVC dlažba PRO KAŽDOU DOMÁCNOST

Samolepící PVC dlažba Gerflor Design je k dispozici v online obchodě BRICOFLOR v řadě návrhů, ze kterých můžete vybírat. Kromě jasně zbarvených obkladů z PVC najdete vinylovou podlahu v různých kamenných vzorech, které každému místu přinášejí přírodní a individuální dotek svým přirozeným zbarvením a vzory. S variantami, jako je Gerflor Design „0224 bílé dlaždice“ a Gerflor Design „0221 Černé dlaždice“, máte možnost vytvořit ještě futuristický vzhled svých pokojů. Máte možnost také si vybrat samolepící vinylové dlaždice Gerflor Design Collection z několika odstínů v šedé, antracitu a černé. Kromě toho má výběr designovou variantu, která kombinuje klasický vzhled dlaždic s jemnými designovými prvky. Světle šedá PVC dlaždice Gerflor design „0633 Palermo“ má klasický design, který je dokončen v oblasti dlaždice květinou.

SAMOLEPICÍ PVC dlažba PRO OBYTNÉ PROStoRY: SVĚTLO DO KAŽDÉ MÍSTNOSTI

Samolepící PVC dlažba výběrového designu od firmy Gerflor činí z každého pokoje vizuální vrchol. Dokonale se přizpůsobuje výzvám každodenního života, podlaha musí být zařazena do třídy služeb 22. V obývacím pokoji a dětském pokoji, v jídelně nebo na chodbě je vhodná pro běžně obývanou obytnou plochu. Díky celkové tloušťce 1,5 mm, s opotřebitelnou vrstvou 0,08 mm, může být návrhová podlaha položena bez jakýchkoliv problémů, aniž by se dvířka a podobně musely předem brousit. Navíc samolepící PVC dlaždice jsou velmi snadno čistitelné a dělají domácí úklid snadným. Je možno položit samolepící PVC dlaždice Gerflor Design v celém domě (s výjimkou vlhkých míst), nebo kombinovat různé vzory z jedné místnosti do druhé.

GERFLOR DESIGN: SNADNÁ INSTALACE PVC dlaždice 

Renovace je dnes dětská hra díky inovativním produktům, jako jsou samolepící PVC dlaždice z Gerfloru, které lze snadno ovládat i laiky a fandy. Samolepící PVC dlažba dělá renovaci dokonale jednoduchou bez zvláštních nástrojů. Při podobné rekonstrukci s jinými podlahovými krytinami musí být podklad připraven k pokládání. Z tohoto důvodu musí být zbavený mastnoty, nečistot, prachu a hrbolů. Na podklad lze případně aplikovat základní nátěr, který zaručuje optimální spojení mezi samolepící PVC dlažba a podlahou. Instalace samotná je pak provedena ve velmi krátkém čase: dlaždice je potřeba upravit několika výřezy pro spotřebiče a dále přetáhněte dlaždici filmem, který chrání lepicí vrstvu. Jakmile je místnost zcela pokrytá PVC dlaždicemi, je rekonstrukce kompletní. Vzhledem k tomu, že renovace může být provedena bez lepidla a podobně, je místnost přímo přístupná po instalaci.

DESIGN A KVALITA PRO VŠECHNY POKOJE: PVC dlažba GERFLOR DESIGN

Samolepící PVC dlažba kolekce Gerflor Design mají vysoký designový standard a řadu technických vlastností. Ve formátu 30,5 x 30,5 cm jsou dlaždice optimálně přizpůsobeny takřka jakémukoli rozměru obytného prostoru. Ať už v malých nebo velkých místnostech: šikovný formát má za následek jednotný, přitažlivý celkový obraz. Designová podlaha má také technické vlastnosti, jako je odolnost proti požáru Bfl-s1, protiskluzová třída R9 / R10 a antistatické vlastnosti. Kromě toho mohou být samolepící PVC dlaždice položeny na podlahové topení a v případě potřeby přispívají k příjemnému zahřátí nohou v zimě. Výrobce Gerflor také přesvědčuje dobrou výrobní praxí. Vyrobeno bez použití formaldehydu, těžkých kovů a rozpouštědel, designové podlahy jsou pro člověka a přírodu neškodné. Kromě toho jsou PVC dlaždice 100% recyklovatelné.

SAMOLEPICÍ PVC dlažba – ŘEŠENÍ PRO VŠECHNY

Mezi největší výhody samolepicích dílců patří skutečnost, že kromě odlišných barev mohou velmi dobře imitovat také mnoho přírodních materiálů, jako je dřevo nebo kámen. Samolepící PVC dlažba je skvělou alternativou k nejpopulárnějším krytinám na trhu. Samolepící PVC dlaždice je excelentní alternativou také pro prostředí, kterým dokáže dodat naprosto jedinečnou atmosféru. Díky své široké paletě nejrůznějších designů a barev je ideálním řešením pro zákazníky, kteří chtějí dodat interiéru jedinečný vzhled. Mezi největší výhody samolepicích dílců patří skutečnost, že kromě odlišných barev mohou velmi dobře imitovat také mnoho přírodních materiálů, jako je dubové dřevo nebo kámen. Výběr mezi dekory je tedy velmi rozmanitý a instalace luxusních vinylových podlah velmi rychlá a snadná.

Hlavní výrobci PVC dlaždice, Gerflor a Tarkett, nabízejí ve svých kolekcích „Senso“ a „Starflor“ obrovský výběr pro každou zákazníkovu potřebu. Najdete si zde jistě takové samolepící vinyl dílce, které budou nejlépe odpovídat Vašim technickým i estetickým požadavkům. Všechny dostupné produkty se vyznačují následujícími výhodami – realistické barvy, rychlá a snadná montáž, tvorba teplé dlažby, která je tichá a příjemná na dotek a protiskluznost. Vinylová podlaha se celkově považuje za ekologicky vyspělou podlahovinu, která je jako jedna z mála 100% recyklovatelná, a jelikož obsahuje pouze zanedbatelné množství emisí, tak všeobecně přispívá k udržování celkového zdraví.

Cena PVC dlaždice s pokládkou je poměrně nízkáSamolepící PVC dlažba je velmi snadno instalovatelné, rychlé a nenáročně udržovatelné, jednoduše odstranitelné. Pokládka vinylu je možná na stávající podlahu. Kromě toho mají výborné tepelné a zvukově izolační vlastnosti a navíc neuchovávají prach. Samolepící PVC dlažba si tedy právem užívá popularitu a také stále vzrůstající prodej. To je zásluha jejich mnoha výhod a také výbornému poměru cena/výkon v porovnání s jinými materiály používanými v podlahářském průmyslu.

ODOLNÁ A STYLOVÁ PVC dlažba PRO VÁŠ DOMOV

Kolekce podlahových krytin PVC dlaždice Gerflor Design je vysoce odolná proti opotřebení. Vinylová podlaha či dlaždice jsou ošetřené ochrannou vrstvou PUR, která zabraňuje vzniku nečistot a poškrábání. Vynikající zpracování výrobku umožňuje jeho instalaci do vlhkých prostor a také dobrou snášenlivost s podlahovým vytápěním. Každý nám dá určitě za pravdu, že v zimě neexistuje nic lepšího než vyhřátá vinylová podlaha. Pro zvýšení bezpečnosti ve Vašem domě je i tato vinylová podlaha protiskluzná.

samolepící PVC dlažba Gerflor A JEJÍ RYCHLÁ A SNADNÁ INSTALACE

Placení pokladače už je minulostí. Vinylová podlaha a její montáž nebyla ještě nikdy snazší, navíc šetří Vaše peníze i čas a může to být dokonce i zábava. Samolepící vinylová podlaha řady Senso Urban nepotřebuje k instalaci žádné speciální vybavení, a proto ji zvládne úplně každý bez ohledu na předchozí zkušenosti. Protože je tato vinylová podlaha samolepicí, nemusíte k jeho pokládce kupovat žádné drahé lepidlo ani jiné pojivo. Jediné, co Vás čeká před samotným položením jednotlivých dlaždic či prken, je odstranění ochranné fólie ze zadní strany, která chrání lepidlo, a pak už můžete skládat dílce jeden po druhém těsně vedle sebe.

POUZE VÝHODY, ŽÁDNÉ OBTÍŽE - Samolepící PVC dlaždice Gerflor

Samolepící PVC dlažba Gerflor nabízí obrovské výhody v porovnání s tradičními dřevěnými krytinami. Nejen, že jsou nejlepší alternativou, co se týče poměru cena/výkon, ale rovněž jsou vinylové dílce vybavené výbornými technickými vlastnostmi – vysoká odolnost proti opotřebení a také ohni. Tato samolepící vinylová podlaha navíc drží pokojovou teplotu, takže je příjemná na dotek, a protože k její montáži se nevyužívá lepidlo, je šetrná k životnímu prostředí potažmo zdraví, když neuvolňuje žádné škodlivé emise. Tohle řešení krytiny doma nebo v kanceláři je navíc 100% recyklovatelné na konci svého života a přináší tak rostoucí ekologické povědomí, které vedlo ke vzniku ekologických kolekcí složených výhradně z materiálů šetrných k životnímu prostředí.

Tento typ samolepící PVC dlaždice může být jednoduše instalovaný v domácnostech, administrativních budovách či dokonce ve vysoce zátěžových lokalitách. Výběr je tak široký, že samolepící PVC dlažba bude sedět k jakémukoli prostoru i stylu vybavení. Další nespornou výhodou samolepící vinylové podlahy je jejich výrazná zvuková izolace díky pružnosti materiálu. To může vést jednak k většímu klidu, ale také kompletní zvukové izolaci v uzavřených prostorech.

Na základě těchto vlastností v případě silného a náhlého nárazu umožňuje flexibilita materiálu samolepicím dílům absorbovat tlak a zabraňovat deformaci a hlubokým škrábancům. Zejména z toho důvodu se jedná o odolnou podlahu, která nevyžaduje speciální údržbu.

PRAKTICKY BEZÚDRŽBOVÉ ŘEŠENÍ - SAMOLEPÍCÍ PVC Dlažba

Alternativa, která má spoustu atraktivních výhod. Jsou jimi nenáročná instalace, odolnost a praktická inovace. Ovšem tou úplně nejlepší vlastností vinylové podlahy je údržba, respektive její takřka nepotřebnost. Povaha této samolepící vinylové podlahy je totiž taková, že i přes její pouze rutinní rychlý úklid je možné udržovat je v nejvyšší kvalitě. Nemusíte si k čištění pořizovat žádné speciální chemické prostředky, což napomáhá udržování ekologického statusu těchto krytin. Právě to má za důsledek, že tento typ vinylové podlahy si našel oblibu mezi lidmi, když k jeho dokonalé údržbě stačí dlažbu zamést anebo vytřít mopem. Dokonce ani s mastnými skvrnami si nemusíte lámat hlavu!

OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

Tato vinylová PVC dlažba je naprosto ideální řešení pro rodinné domy, jelikož neobsahuje žádné škodlivé kovy (těžké kovy, olovo, rozpouštědla nebo toxické plasty). Tato skutečnost pak přispěla k zařazení do emisní třídy A+, produkt je rovněž 100% recyklovatelný. Gerflor se už roky pyšní výrobou z přírodních materiálů a udržitelným výrobním procesem.

SAMOLEPICÍ PVC dlažba – NYNÍ NA ESHOPU BRICOFLOR

Samolepící PVC dlaždice kombinuje stylovost a praktičnost, což Vám umožňuje obnovit tvůrčí touhy i přesto, že se budete držet jednoduchého procesu a snadné péče. Několik důležitých technických vlastností, kterými samolepicí vinyl disponuje, dovoluje užití této podlahy v jakémkoli prostředí včetně vysoce intenzivního používání, přičemž nadále garantuje dlouhou životnost a stabilitu. V eshopu BRICOFLOR naleznete širokou paletu aktuálních kolekcí, mezi kterými najdete i samolepicí vinyl, který jistě bude vyhovovat Vašim požadavkům. Nabízíme nejlepší produkty na trhu při zachování odpovídajícího poměru cena/výkon. Prosím kontaktujte nás, náš personál Vám rád pomůže objevit samolepicí vinyl, který splní Vaše potřeby a přání. Profitujte z předností vinylu co nejdříve!

Plus icon Přečtěte si více