Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE A JEJICH OBROVSKÝ VÝBĚR

Jeden z předních výrobců a vynálezců kobercových dlaždic je holandská firma Heuga. V našem obchodě BRICOFLOR existuje velký výběr různých kolekcí této společnosti existující od roku 1956. S velkým výběrem různých barev, vzorů a textur Heuga kobercových čtverců je nabízeno pro každou místnost hned několik možností.

Dozvědět se více

HEUGA

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Firemní vývoj látek je na vysoké úrovní, a tak vás potěší nejen svým vzhledem, ale také kvalitou. Jednoduchý způsob instalace textilních dlaždic ozdobí místnosti rychle, a protože kobercové dlaždice z tohoto důvodu jsou také velmi snadno vyměnitelné, můžete také přinést rychle nový vzhled do místnosti.

 

Zakladatel firmy původně pracoval jako výrobce jezdeckých sedel, Heuga zakladatel Petrus Johannes van Heugten rychle experimentoval s novými produkty, jako jsou chrániče kolen. Díky textilní specializaci nebyl skok k experimentům s podlahovými krytinami daleko. První experimenty však byly stále výrobky se základním plstěným povlakem. Rychle však byla celá věc obrácena a předchůdce kobercových dlaždic byl vytvořen. První skutečné kobercové krytiny bylo nakonec vynalezeny před více než 55 lety a od té doby společnost Heuga neustále roste a vyvinula se mezi přední a inovativní výrobce kobercových čtverců.

 

HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE- VELKÝ VÝBĚR VE VŠECH OBLASTECH

Společnost Heuga kombinuje všechny důležité vlastnosti za atraktivní ceny svých kobercových dlaždic a současně vizuálně nabízí neuvěřitelně velký výběr. V našem obchodě BRICOFLOR si můžete vybrat z více než 20 kolekcí podle vašich osobních požadavků. Všechny kobercové dlaždice Heuga splňují nejvyšší standardy kvality, jsou extrémně robustní a odolávají i vysokým nárokům. Koberec Heuga současně nabízí nejvyšší úroveň pohodlí, kterou lze dále zlepšit izolační podložkou Interlay. Akustika místnosti je také vylepšena touto absorpcí zvuku a tím snižuje hluk - bezkonkurenční výhoda v domácnostech s dětmi i v komerčních oblastech. Vzhledem k vysoké životnosti a přispění k lepšímu ovzduší ve vnitřních prostorách, Heuga kobercové dlaždice jsou vhodné pro každou místnost v domě.

 

HEUGA KOBERCOVÉ DLAŽDICE V MNOHA BARVÁCH, VZORCÍCH A MATERIÁLECH

Díky velkému výběru různých barev a barevných kombinací jsou kobercové dlaždice Heuga extrémně všestranné při jejich použití. Například široká škála odstínů šedé, béžové a hnědé vytváří jemně tlumený vzhled. K dispozici jsou například teplé přírodní tóny jako Heuga Colour Collection „Camel“ nebo pískově zbarvené Heuga Soft Senses „Beach“, ale i chladné tóny jako Heuga Path „Granite“. Dokonce i pastelové barvy se nacházejí v nabídce firmy Heuga, která poskytuje jemné barvy jak v soukromém sektoru i v kanceláři a podnikání. Ale také pro intenzivní barevný zážitek Heuga drží některé trumfy: Opět platí, že existuje celá řada přírodě blízkých tónů, světlé barvy různých druhů ovoce nebo květin. Připravte se na módní růžové a fialové, jasně oranžové nebo modré, zelené, ... rychle je jasno: tvůrčí možnosti jsou téměř nekonečné.

 

Ale po výběru barev Heuga jste ještě daleko od konce: Dokonce i textury a materiály jsou k dispozici v mnoha kopiích. Různé typy zajišťují kontrasty nebo jemné rozmanitosti a zvýšenou odolnost proti nečistotám, úzké nebo široké smyčky uvolňují vzhled. Zvláště nadýchané dekorace s otevřenými smyčkami v sametově velurém provedení stejně jako v populární kolekci Heuga SoftSenses najdete v sortimentu Heuga. Různé materiály poskytují různé typy kobercových dlaždic. Například existují kobercové dlaždice vyrobené z robustního a snadno ošetřovaného polypropylenu nebo polyamidu, ale také se používají přírodní materiály, jako je vlna. Různé konstrukční metody dávají různým kobercům Heuga různé vlastnosti ve vzhledu. Například kobercové dlaždice, ve kterých je příze smyčková, jsou extrémně odolné. Prostřednictvím různých typů přízí lze vytvořit různé textury. U místností, ve kterých je požadována obzvláště měkká zem, jsou kobercové dlaždice velmi vhodné.

 

HEUGA KOBERCE JSOU SNADNO INSTALOVATELNÉ

Kobercové dlaždice Heuga jsou velmi přizpůsobivé každému prostoru, a tím poskytují zajímavou alternativu ke konvenčnímu koberci. Dokonce i jejich položení je velmi snadné a rychlé. Postačuje fixovat klíčové dlaždice, protože až do velikosti místnosti 30 m² můžete položit koberec Heuga volně. Křída, měřicí páska, pravítko a nůž dělají zařízení kompletním. Abyste vytvořili ideální podmínky pro váš nový koberec značky Heuga, je nejlepší dlaždice vydělat z obalu pro aklimatizaci předem. Povrch by měl být hladký, tvrdý a čistý.

 

Existují různé směry, podle kterých se můžete orientovat šipkami na zadní straně koberců Heuga. Nejběžnější způsob kladení se nazývá "monolitický" - všechny šipky směřují stejným směrem. Koberce Heuga samozřejmě nabízejí i další možnosti instalace, které vám umožní živit svou kreativitu a vytvářet individuální vzory a uspořádání. Obrázky produktů firmy Heuga nabízejí spoustu inspirace, jak dát místnostem zvláštní nádech. Pokládka koberců Heuga začíná určením středu místnosti. S pomocí páskové mezery se měří délka a šířka prostoru a střed, kde se obě linie nacházejí, označené křídou. Umístěte středovou dlaždici v pravém úhlu dvou čar. Z tohoto počátečního bodu položte přímou čáru kobercových dlaždic podél vykreslených čar a vytvoříte kříž. Chcete-li zaručit optimální přilnavost, můžete tyto klíčové dlaždice připevnit. Na okrajích místnosti musí být zkráceny hraniční dlaždice. Vždy krájejte kobercové dlaždice ze spodu pomocí nožů a pravítka. Potom můžete zbývající část místnosti naplnit kobercovou dlažbou Heuga ze středu. Mělo by být vždy zajištěno, že směr pokládky je zachován a že koberečky jsou navzájem propojené. Rozhraní by mělo směřovat ke stěně.

 

Aby byla zajištěna co nejlepší stabilita, Heuga má také inovativní systém TacTiles. Jedná se o tenké, jednostranné samolepky, které zajišťují soudržnost jednotlivých dlaždic. Podrobnější informace a podrobné pokyny, jak položit Heugu a jiné kobercové dlaždice vám poskytuje také jejich výrobce.

 

KOBERCE HEUGA JSOU URČENY PRO DĚTI

Kobercové dlaždice Heuga se snadno ošetřují a udržují. Stejně jako u obyčejného koberce bude pravidelné vysávání zajišťovat, že budete mít dlouhou dobu něco nového. Samozřejmě, v každodenním životě může dojít k malé nehodě. Ale také skvrny mohou být řešeny s několika jednoduchými kroky. Kobercové dlaždice Heuga jsou obecně vyrobeny z velmi odolného materiálu. Přesto byste měli co nejdříve ošetřit potenciální místa, abyste dosáhli optimálních výsledků. S papírovým ručníkem můžete nejdříve vytřít tekutiny - tak, abyste zbytečně nezvětšili skvrnu a nezapracovali ji do materiálu. Pokud je to nutné, můžete prostě odstranit koberec Heuga z kompozitu a opláchnout jej vodou, nebo jemně jej ošetřit jemným čisticím prostředkem a kartáčem. Nepokládejte kobercovou dlažbu Heuga zpět, dokud nebude zcela vysušena ve vzduchu. Pro více tvrdohlavých skvrn je velkou výhodou kobercové dlaždice, že může být znovu použita, například na nenápadnějším místě nebo zcela nahrazena.

 

HEUGA – UDRŽITELNOST A ŠETRNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Stále více lidí si dnes uvědomuje svou zodpovědnost za naše prostředí a zdroje, které nám nabízí. Zachování a udržitelnost jsou čím dál důležitější pro naši budoucnost. Společnost Heuga se zabývá ve velké míře se touto problematikou, a zakladatel Heuga Ray Anderson, již řešil udržitelnou podnikovou kulturu, dlouho předtím, než měla takový význam. Nejvyšším závazkem je pracovat směrem k cíli a stát se plně udržitelnou společností v roce 2020 a ještě provést dodatečný příspěvek pro životní prostředí. To je také implementováno společností Heuga jako součást mise. Tento projekt je realizován, ale ne pouze v malém měřítku při výběru materiálů pro kobercových čtverců Heuga a jejich ideálními vlastnostmi a účinky na vnitřní prostředí a zdraví. Využití zelené energie a bioplynu ve všech evropských závodech, zavedení uzavřených vodních systémech s přepracováním, doprava se sníženými emisemi CO2 a zamezení plýtvání, aby vaše Heuga kobercové dlaždice byly ekologicky obzvlášť nezávadné. Všechny tyto snahy ale mají vliv také na osobní pohodu. Heuga kobercové dlaždice jsou také vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který filtruje prachové částice ve vzduchu, a tak poskytují lepší klima v místnosti.

 

HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE - K DISPOZICI NA BRICOFLOR

V našem internetovém obchodě BRICOFLOR nabízíme širokou škálu Heuga kobercových čtverců za nejlepší cenu.

Obzvláště populární a vhodná pro nároky obytného prostoru je například sbírka Heuga Walk Way. Zde je trvanlivost kombinována s individuálními možnostmi. Široké barevné spektrum dává vaší kreativitě volnou oporu. Obě diskrétní, klasické odstíny béžové a antracitu a barevné tóny, jako je například jasně červené lze považovat za skvělé barvy. Ale nejen se svým expresivním výrazem Heuga může zářit - kolekce je také vybavena úzkou žebrovou konstrukci pro každodenní použití, je robustní a lze ji snadno udržovat v čistotě.

 

Produktová řada Heuga SonftSenses nabízí stejnou rozmanitost barev a nejvyšší komfort. Heuga SoftSenses je inspirovaná odstíny různých světelných scén a krajin a lze ji kombinovat podle vaší nálady. Zvláštností této kolekce Heuga je - jak napovídá název - neuvěřitelně měkká velurová plocha. To je zvláště vhodné pro obytný prostor a je požehnáním pro vaše nohy. Použití vysoce kvalitních materiálů činí tuto kolekci Heuga extrémně luxusní volbou.

Ti, kteří hledají vysokou kvalitu a širokou škálou barev za velmi dobrý poměr ceny a výkonu, by se rozhodně měli podívat na řadu Heuga ColorCollection. Řada teplých a chladných, silných a jemných tónů vám dává možnost navrhnout širokou škálu vzorů a dát osobní dotek svým pokojům. Kolekce Heuga Color Collection je také cenově dostupná pro malý rozpočet s obvyklou vysokou kvalitou výrobce.

 

Řada Heuga 727 nabízí neuvěřitelných 48 různých barev a je vhodná pro různé typy zařízení, takže si můžete skutečně zařádit s vaší kreativní myslí. Dokonce i neobvyklé barvy, jako je modrá, světle žlutá nebo světle růžová drží krok s touto sbírkou. Vysoká odolnost, tyto kobercové dlaždice mohou zlepšit nejen soukromý sektor, ale také udržet vysoké nároky pro komerční použití.

Další luxusní varianta, která dává každému pokoji domácí a měkkou povahu, je řada Heuga TwistedTexture. Vysoce kvalitní ošuntělý povrch Vám nabízí výjimečný, pohodlný pocit šlapání s každým krokem a zajišťuje příjemné teplo i v chladných měsících. Tento jemný lesk dává této sbírce Heugy obzvlášť vznešený vzhled. Navzdory domácím komfortním charakterům je Heuga TwistedTexture vhodná také pro smluvní sektor, a je tedy skutečně všestranná.

 

HEUGA KOBERCE NA BRICOFLOR

Díky dlouholetým zkušenostem, kvalitním materiálům a pečlivému zpracování jsou hedvábné kobercové dlaždice Heuga přesvědčivým produktem. Paleta barev, dlouhé či krátké vlasy, plyšové měkké domácí – to vše je pro vás k dispozici. Prohlédněte si kolekce Heuga v našem on-line obchodě na BRICOFLOR.cz a uvidíte sami!