SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

Heuga kobercové čtverce a jejich obrosvký výběr

Jeden z předních výrobců a vynálezců kobercových dlaždic je holandská firma Heuga. V na…

Přečtěte si více
1 - 20 z 121 Produkty

HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE A JEJICH OBROVSKÝ VÝBĚR

Firemní vývoj látek je na vysoké úrovní, a tak vás potěší nejen svým vzhledem, ale také kvalitou. Jednoduchý způsob instalace textilních dlaždic ozdobí místnosti rychle, a protože kobercové dlaždice z tohoto důvodu jsou také velmi snadno vyměnitelné, můžete také přinést rychle nový vzhled do místnosti.

Zakladatel firmy původně pracoval jako výrobce jezdeckých sedel, Heuga zakladatel Petrus Johannes van Heugten rychle experimentoval s novými produkty, jako jsou chrániče kolen. Díky textilní specializaci nebyl skok k experimentům s podlahovými krytinami daleko. První experimenty však byly stále výrobky se základním plstěným povlakem. Rychle však byla celá věc obrácena a předchůdce kobercových dlaždic byl vytvořen. První skutečné kobercové krytiny bylo nakonec vynalezeny před více než 55 lety a od té doby společnost Heuga neustále roste a vyvinula se mezi přední a inovativní výrobce kobercových čtverců.

HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE- VELKÝ VÝBĚR VE VŠECH OBLASTECH

Společnost Heuga kombinuje všechny důležité vlastnosti za atraktivní ceny svých kobercových dlaždic a současně vizuálně nabízí neuvěřitelně velký výběr. V našem obchodě BRICOFLOR si můžete vybrat z více než 20 kolekcí podle vašich osobních požadavků. Všechny kobercové dlaždice Heuga splňují nejvyšší standardy kvality, jsou extrémně robustní a odolávají i vysokým nárokům. Koberec Heuga současně nabízí nejvyšší úroveň pohodlí, kterou lze dále zlepšit izolační podložkou Interlay. Akustika místnosti je také vylepšena touto absorpcí zvuku a tím snižuje hluk - bezkonkurenční výhoda v domácnostech s dětmi i v komerčních oblastech. Vzhledem k vysoké životnosti a přispění k lepšímu ovzduší ve vnitřních prostorách, Heuga kobercové čtverce jsou vhodné pro každou místnost v domě.

HEUGA KOBERCOVÉ čtverce V MNOHA BARVÁCH, VZORCÍCH A MATERIÁLECH

Díky velkému výběru různých barev a barevných kombinací jsou kobercové čtverce Heuga extrémně všestranné při jejich použití. Například široká škála odstínů šedé, béžové a hnědé vytváří jemně tlumený vzhled. K dispozici jsou například teplé přírodní tóny jako Heuga Colour Collection „Camel“ nebo pískově zbarvené Heuga Soft Senses „Beach“, ale i chladné tóny jako Heuga Path „Granite“. Dokonce i pastelové barvy se nacházejí v nabídce firmy Heuga, která poskytuje jemné barvy jak v soukromém sektoru i v kanceláři a podnikání. Ale také pro intenzivní barevný zážitek Heuga drží některé trumfy: Opět platí, že existuje celá řada přírodě blízkých tónů, světlé barvy různých druhů ovoce nebo květin. Připravte se na módní růžové a fialové, jasně oranžové nebo modré, zelené, ... rychle je jasno: tvůrčí možnosti jsou téměř nekonečné.

Ale po výběru barev Heuga jste ještě daleko od konce: Dokonce i textury a materiály jsou k dispozici v mnoha kopiích. Různé typy zajišťují kontrasty nebo jemné rozmanitosti a zvýšenou odolnost proti nečistotám, úzké nebo široké smyčky uvolňují vzhled. Zvláště nadýchané dekorace s otevřenými smyčkami v sametově velurém provedení stejně jako v populární kolekci Heuga SoftSenses najdete v sortimentu Heuga.

Různé materiály poskytují různé typy kobercových dlaždic. Například existují kobercové dlaždice vyrobené z robustního a snadno ošetřovaného polypropylenu nebo polyamidu, ale také se používají přírodní materiály, jako je vlna. Různé konstrukční metody dávají různým kobercům Heuga různé vlastnosti ve vzhledu. Například kobercové dlaždice, ve kterých je příze smyčková, jsou extrémně odolné. Prostřednictvím různých typů přízí lze vytvořit různé textury. U místností, ve kterých je požadována obzvláště měkká zem, jsou kobercové čtverce velmi vhodné.

HEUGA KOBERCOVÉ ČTVERCE JSOU SNADNO INSTALOVATELNÉ

Kobercové čtverce Heuga jsou velmi přizpůsobivé každému prostoru, a tím poskytují zajímavou alternativu ke konvenčnímu koberci. Dokonce i jejich položení je velmi snadné a rychlé. Postačuje fixovat klíčové dlaždice, protože až do velikosti místnosti 30 m² můžete položit koberec Heuga volně. Křída, měřicí páska, pravítko a nůž dělají zařízení kompletním. Abyste vytvořili ideální podmínky pro váš nový koberec značky Heuga, je nejlepší dlaždice vydělat z obalu pro aklimatizaci předem. Povrch by měl být hladký, tvrdý a čistý.

Existují různé směry, podle kterých se můžete orientovat šipkami na zadní straně koberců Heuga. Nejběžnější způsob kladení se nazývá "monolitický" - všechny šipky směřují stejným směrem. Koberce Heuga samozřejmě nabízejí i další možnosti instalace, které vám umožní živit svou kreativitu a vytvářet individuální vzory a uspořádání. Obrázky produktů firmy Heuga nabízejí spoustu inspirace, jak dát místnostem zvláštní nádech.

Pokládka koberců Heuga začíná určením středu místnosti. S pomocí páskové mezery se měří délka a šířka prostoru a střed, kde se obě linie nacházejí, označené křídou. Umístěte středovou dlaždici v pravém úhlu dvou čar. Z tohoto počátečního bodu položte přímou čáru kobercových dlaždic podél vykreslených čar a vytvoříte kříž. Chcete-li zaručit optimální přilnavost, můžete tyto klíčové dlaždice připevnit. Na okrajích místnosti musí být zkráceny hraniční dlaždice. Vždy krájejte kobercové čtverce ze spodu pomocí nožů a pravítka. Potom můžete zbývající část místnosti naplnit kobercovou dlažbou Heuga ze středu. Mělo by být vždy zajištěno, že směr pokládky je zachován a že koberečky jsou navzájem propojené. Rozhraní by mělo směřovat ke stěně.

Aby byla zajištěna co nejlepší stabilita, Heuga má také inovativní systém TacTiles. Jedná se o tenké, jednostranné samolepky, které zajišťují soudržnost jednotlivých dlaždic. Podrobnější informace a podrobné pokyny, jak položit Heugu a jiné kobercové čtverce vám poskytuje také jejich výrobce.

KOBERCOVÉ ČTVERCE HEUGA JSOU URČENY PRO DĚTI

Kobercové čtverce Heuga se snadno ošetřují a udržují. Stejně jako u obyčejného koberce bude pravidelné vysávání zajišťovat, že budete mít dlouhou dobu něco nového. Samozřejmě, v každodenním životě může dojít k malé nehodě. Ale také skvrny mohou být řešeny s několika jednoduchými kroky. Kobercové čtverce Heuga jsou obecně vyrobeny z velmi odolného materiálu. Přesto byste měli co nejdříve ošetřit potenciální místa, abyste dosáhli optimálních výsledků. S papírovým ručníkem můžete nejdříve vytřít tekutiny - tak, abyste zbytečně nezvětšili skvrnu a nezapracovali ji do materiálu.

Pokud je to nutné, můžete prostě odstranit koberec Heuga z kompozitu a opláchnout jej vodou, nebo jemně jej ošetřit jemným čisticím prostředkem a kartáčem. Nepokládejte kobercovou dlažbu Heuga zpět, dokud nebude zcela vysušena ve vzduchu. Pro více tvrdohlavých skvrn je velkou výhodou kobercové čtverce, že může být znovu použita, například na nenápadnějším místě nebo zcela nahrazena.

HEUGA – UDRŽITELNOST A ŠETRNOST K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

Stále více lidí si dnes uvědomuje svou zodpovědnost za naše prostředí a zdroje, které nám nabízí. Zachování a udržitelnost jsou čím dál důležitější pro naši budoucnost. Společnost Heuga se zabývá ve velké míře se touto problematikou, a zakladatel Heuga Ray Anderson, již řešil udržitelnou podnikovou kulturu, dlouho předtím, než měla takový význam. Nejvyšším závazkem je pracovat směrem k cíli a stát se plně udržitelnou společností v roce 2020 a ještě provést dodatečný příspěvek pro životní prostředí. To je také implementováno společností Heuga jako součást mise.

Tento projekt je realizován, ale ne pouze v malém měřítku při výběru materiálů pro kobercových čtverců Heuga a jejich ideálními vlastnostmi a účinky na vnitřní prostředí a zdraví. Využití zelené energie a bioplynu ve všech evropských závodech, zavedení uzavřených vodních systémech s přepracováním, doprava se sníženými emisemi CO2 a zamezení plýtvání, aby vaše Heuga kobercové dlaždice byly ekologicky obzvlášť nezávadné. Všechny tyto snahy ale mají vliv také na osobní pohodu. Heuga kobercové dlaždice jsou také vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který filtruje prachové částice ve vzduchu, a tak poskytují lepší klima v místnosti.

Kobercové čtverce do všech místností

Pokud jde o kobercové čtverce, většina lidí nejprve vymyslí měkkou a pohodlnou podlahovou krytinu pro svůj domov. Ale kobercové čtverce dokážou ještě více: S pomocí obzvláště robustních materiálů a přízí, jakož i pečlivým moderním zpracováním se vytvářejí extrémně odolné výrobky, které vydrží i ve vysokém zatížení ve smluvním sektoru a s nimiž není žádný problém. Můžete tak těžit ze svobody designu a příjemného vzhledu textilních podlahových krytin v komerčním sektoru. Samozřejmě také těžíte z mnoha výhod textilních dlaždic: zejména v kancelářích nebo vzdělávacích institucích, kde je důležitá klidná pracovní atmosféra, se například vyplatí vynikající izolace hluku. Díky vysoké kvalitě, kterou mnozí renomovaní výrobci dodržují, není nic, co by jim bránilo v instalaci na takových místech.

Kobercové čtverce pro váš domov

V obytné části se modulární podlaha okouzlí svým teplým vzhledem a příjemným pocitem chůze. Díky široké škále barev mohou být vaše obytné prostory navrženy přesně podle vašich představ. Materiál příze je jemný a měkký a a ucítíte jeho příjemný komfort, jakmile vstanete. Použijte kobercové čtverce pro návrh vašich chodeb, ložnic a obývacích pokojů a budete se cítit jako doma! Textilní dlaždice jsou také vhodné pro alergiky. Kolekce lze snadno vyčistit pomocí vysavače, aby se o vaši podlahu bylo rychle a snadno postaráno!

Kobercové čtverce do kanceláře či hotelu

Kobercové čtverce nejsou jen něco pro váš domov! V hotelu vytváří útulnou atmosférou a díky snadné údržbě jsou často používány v obchodech se stravováním, take pro jejich pozitivní vliv na akustiku místnosti. Modulární podlaha a generované vnitřní klima spíše podporují kreativitu a koncentraci. Potěší také jejich antistatické vybavení a vhodnost pro komerční prostory, kde se používají kolečkové židle.

Kobercové čtverce pro veletrhy a akce

Ale také to může být odolnější! Pokládejte kobercové čtverce na veletrzích nebo jako podklad pro spontánní události! Vyčnívejte z davu a odlište se od ostatních vystavovatelů prezentací svých produktů na skvělých podlahách. Pokud skončí současný veletrh, můžete jednoduše zabalit podlahovou krytinu a znovu ji použít v budoucnu! Veletržní výrobky mají také vysokou protipožární třídu, aby splňovaly bezpečnostní požadavky! Buďte dobře připraveni bez ohledu na to, kde chcete podlahu použít!

Objednávejte kobercové čtverce na webu Bricoflor

To bylo jen několik z mnoha výrobců kobercových dlaždic, které bychom vám rádi představili v našem online obchodě. Bez ohledu na účel nebo požadavky na design, které hledáte, jistě najdete to, co hledáte, s obrovským výběrem sbírek pro širokou škálu použití. Přesvědčte se sami a kombinujte kobercové čtverce s podlahami! Ušetřete peníze zakoupením kobercových čtverců s naší prověřenou nejlepší zárukou ceny, která vám zajistí produkt za nejlevnější cenu. Pokud se však chcete osobně podívat na vybraný design, je vám kdykoliv k dispozici naše bezplatná vzorková služba, pomocí které můžete získat vzorek kobercového čtverce přímo k vám domů! Chcete koupit větší množství, například proto, že chcete předělat celý kancelářský komplex? Pak kontaktujte náš přátelský personál a my vám vypracujeme individuální nabídku! Můžete nás kdykoli kontaktovat telefonicky, online pomocí kontaktního formuláře nebo jednoduše e-mailem. Kontaktujte nás s vaší žádostí! Už se na vás těšíme!

Plus icon Přečtěte si více