LIVINGWALLS MOMENTS – Elegantní TAPETY na zeď

Tapety na zeď pro velmi zvlá&scar…

Přečtěte si více

Nebyly nalezeny žádné produkty!

Změňte prosím kritéria vyhledávání a zkuste to znovu. Pokud stále nenajdete nic relevantního, navštivte domovskou stránku a vyzkoušejte některé z našich bestsellerů!

Livingwalls moments tapety na zeď

Zastavte se a užijte si ten okamžik - vkusné tapety na zeď z kolekce Moments od Livingwalls zaujmou kombinací elegantních vintage ornamentů, živé povrchové struktury a kovových efektů. Kromě nostalgicky vypadajících tapet na ozdoby poskytují květinové vzory i několik hravých a svěžích poutačů, zatímco černobílé tapety na zeď perfektně doplňují celkový obraz.

Nadčasové tapety na zeď Livingwalls Moments vyzařují v každém okamžiku klid a vyrovnanost a díky všestrannému designu jsou vhodné pro téměř každý styl a každou místnost. Vysoce kvalitní vliesové tapety Livingwalls vytváří uvolněnou atmosféru. Jsou vhodné také v koupelně nebo v kuchyni. Rozhodněte se pro klasickou tapetu s ornamentem a pomocí tapety Moments získáte okouzlující vintage styl. Pokud se vám líbí trochu modernější, květinové tapety na zeď jsou ideální pro několik dynamických poutačů, zatímco vkusné jednoduché tapety tvoří dokonalou scénu pro stylový design interiéru.

TAPETY na zeď MOMENTs LIVINGWALLS

Elegantní barokní tapety na zeď je zvláštním vrcholem kolekce Moments. V tlumených a elegantních barvách od jemné krémové, bílé, tupé a šedé až po smyslnou červenou, jemnou světle modrou a jemnou růži vypadají obklady stěn od Livingwalls Moments velmi skvěle a vytvářejí kultivované prostředí. Barokní tapety jsou někdy strukturovanější, někdy dynamičtější a někdy vypadají moderněji a někdy více historicky. Tapety na zeď s květinovým ornamentem vyzařují jemné nostalgické kouzlo v vybledlém vzhledu. Speciální struktura povrchu návrhů mezitím poskytuje několik modernějších ozvěn.

Kromě elegantní barokní tapety obsahuje kolekce Moments také jemné květinové tapety. Moderní interpretované květiny a girlandy vytvářejí hravé akcenty a stále vypadají velmi uvolněně v jednoduchých barvách, jako je šedo-modrá, tlumená červená nebo krémová. Jemné růžové dekory s jemnými konturami jsou také ideální pro uvolněnou atmosféru. Tečkovaná optika také zajišťuje lehkost a vzdušné a lehké prostředí pro dobrý pocit.

JEDNODUše SI UŽÍVEJTE MOMENTU S JEDNOBAREVNOU TAPETOU

Nechte se jít, uvolněte se a užijte si ten okamžik - to není problém s černobílými tapetami kolekce Moments od Livingwalls. I zde je paleta barev velmi elegantní, kultivovaná a jednoduchá: šedo-modrá, krémová, taupe, šedá, tlumená červená a benzín tvoří ideální rámec pro individuální design místnosti. Dokonale sladěné barvy tapety na zeď v kolekci Moments také umožňují kombinaci obyčejných tapet a ukázkových tapet. Obzvláště umělecký efekt vytváří vyvýšená povrchová struktura moderních tapet: struktury připomínající perlový náhrdelník hrají s kontrastem přímek a abstraktních vzorů, zatímco jemné nepravidelné vzory připomínají omítnuté stěny.

Tapety od LIVINGWALLS MOMENTS jsou krásné

Žijte v daném okamžiku a navrhněte si své stěny pomocí tapet s dlouhou životností od Livingwalls Moments, které jsou pro tento okamžik něco jiného než poutavé: protože stylové tapety z kolekce Moments jsou vliesové tapety, můžete těžit nejen z nekomplikovaného připevnění, ale také speciální robustnosti. Tapety z textilních a celulózových vláken jsou velmi rozměrově stabilní a lze je použít také v kuchyni nebo koupelně, protože tapety jsou voděodolné a propustné pro vzduch a páry.

Vliesové tapety lze v případě potřeby dokonce vyčistit, protože jsou odolné proti oděru a díky své dobré světlostálosti a intenzitě barev mohou být instalovány také v místnostech se silným slunečním zářením.

EXOTICKÉ VNĚJŠÍ, KVALITA VNITŘNÍ: VYSOKÉ KVALITNÍ TAPETY na zeď PODLE LIVINGWALLS MOMENTS

Tapety na zeď kolekce Moments jsou vliesové tapety. To má tu výhodu, že tapetu můžete na zeď připevnit rychle a snadno, protože jde o velmi robustní materiál, který nevyžaduje nasáknutí pasty. A nejen to, protože obklady stěn jsou vhodné pro instalaci téměř v jakékoli místnosti, takže ve společnosti Colibri máte po ruce skutečné všestranné použití.

Tapety na zeď na jedné straně od Livingwalls Moments jsou voděodolné, takže je můžete bez váhání použít jako tapetu do koupelny nebo kuchyně. Měli byste se však zdržet instalace v bezprostřední oblasti sprchování sprchy. Kvůli tvarové stabilitě se však obklady stěn neoddělí od stěny ani při zvýšené vlhkosti. Propustnost vzduchu a par mezitím brání tvorbě plísní a zajišťuje dobré vnitřní klima.

A moderní tapety na zeď jsou také vhodné pro zimní zahradu díky své dobré světlostálosti a intenzitě barev. A pokud si někdy zamilujete jinou tapetu z našeho internetového obchodu, můžete starou tapetu snadno odstranit, aniž by vám zbyly zbytky.

LIVINGWALLS Moments: vliesové tapety jsou velmi praktické

V kolekci Moments spojila Livingwalls to nejlepší ze světa tapet. Zde najdete pouze vliesové tapety na zeď, které lze připevnit velmi rychle a snadno, protože pastu můžete jednoduše aplikovat přímo na zeď a nemusíte pastou namočit proužky tapety. A to není vše, protože tapety Moments jsou velmi robustní, a proto se hodí téměř do každé místnosti.

Vyberte si například tapetu do koupelny nebo tapetu do kuchyně z kolekce Livingwalls Best of Vlies a využijte praktičnosti těchto nástěnných maleb. Tapety na zeď jsou voděodolné a propustné pro vzduch a páry, takže je potlačena tvorba plísní a je zajištěno dobré klima v místnosti. Výrazná rozměrová stabilita zajišťuje, že se tapety neodlepí od stěny ani nezkroutí, a to ani při zvýšené vlhkosti.

A tapety na zeď z kolekce Moments jsou také ideální pro zimní zahradu, protože mají dobrou stálost světla a intenzitu barev. Pokud byste se někdy rozhodli pro jiné tapety z našeho online obchodu, lze staré tapety snadno a beze zbytku odstranit. Styl tapet je velmi rozmanitý.

VÝHODY NETKANÝCH NÁSTĚNNÝCH TAPET

Tapety na zeď vyrobeny z netkaných materiálu mají mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že je vyroben z ekologických materiálů, je vhodný pro životní prostředí. Vlastnosti tohoto materiálu dokazují vysokou kvalitu produktu. Výhody jsou patrné například při aplikaci tapet. Netkané tapety na zeď mají vysokou stálost barev, takže na slunečním světle nevyblednou. Díky odolnosti vůči vodě, jsou omyvatelné a můžete je čistit vlhkým hadříkem. Přečtěte si pokyny od výrobce na obalu, abyste věděli, co budete potřebovat.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu z BRICOFLOR, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála. Nabízíme tapety pro každý pokoj

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety na zeď z kolekce od Livingwalls.

Tapety na zeď – to nejlepší pro vaši stěnu

Jednou z největších výhod vliesové tapety na zeď od Best of Vlies je to, že ji lze rychle a snadno připevnit. Potřebujete pouze standardní nádobí a můžete dosáhnout výsledku jako od profesionála. Budete potřebovat následující materiály: tapetovací stůl a žebřík, tužka, skládací metr a svinovací metr, nůžky nebo tapetovací nůž, pasta, hůl nebo hůl a kbelík na smíchání pasty, kastrol, tapetovací štětec a nejlépe váleček a přítlačný váleček.

Než se rozhodnete pro svou oblíbené tapety na zeď, měli byste změřit stěny, které se mají tapetovat, abyste si mohli v našem online obchodě objednat správný počet rolí tapet. V ideálním případě byste měli naplánovat ještě jednu roli, protože by to mohlo vést ke škrtům. Ořízněte proužky tapety na zeď s přídavkem asi pěti centimetrů, které můžete úhledně odříznout, když tapeta konečně visí na zdi.

Smíchejte pastu podle příbalového letáku a zabraňte tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že jsou vaše stěny suché a hladké, protože vliesová tapeta může zakrýt pouze malé praskliny v sádrovém podkladu. Naneste pastu co nejrovnoměrněji na zeď a štětcem na tapety na zeď vyhlaďte proužky tapety na zeď na stěnu shora dolů. Věnujte pozornost vybranému designu vaší tapety a vyhlaďte všechny jizvy, které by mohly na zrnitém válečku vzniknout.

LIVINGWALLS BEST OF VLIES: NEJLEPŠÍ KVALITA ZNAČKY

Tapety na zeď od Livingwalls přicházejí s velmi módními vzory a svědčí o speciální kvalitě. To je také případ kolekce Best of Vlies, která byla vyvinuta ve spolupráci s renomovaným výrobcem tapet A.S. Création byl vytvořen pro vás. Zde se kombinuje moderní a mladý design s odborností zkušené společnosti. A.S. Création přikládá velký význam ekologicky šetrné produkci, používání nejlepších surovin ze zodpovědného lesního hospodářství a neustálé kontrole kvality vyškolenými zaměstnanci.

Značka A.S. Création si dala za úkol vytvořit špičkové produkty, které jsou inovativní a elegantní a poskytují Vám nejlepší možný konečný výsledek. Značka A.S. Création má ve svém rozsáhlém katalogu přes 6000 různých tapet, mezi nimiž je spousta zbrusu nových vzorů. Jeden z charakteristických znaků této firmy je jejich spolupráce se značkami jako je Porsche. Tato partnerství umožňují A.S Creation zahrnovat výjimečné designy. Jistě vás tedy nepřekvapí že A.S. Création je považována za vedoucí postavu v tapetovém designu. Růžné řady, které jsou součásti jejich katalogu jsou rozmanité a uzpůsobené tak, aby vyhovovali vkusu každého.

Rozsáhlé řada pokrývá celé spektrum od cenově nejdostupnějších tapet až po špičkové tapety na zeď s výjimečnou kvalitou.  A.S Création jsou skutečně tak rozmanité, že si každý najde tu nejvhodnější možnost pro svůj domov.

KUPUJTE TAPETY NA ZEĎ V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více