Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Livingwalls je moderní značka se sídlem v Německu, Kolíně nad Rýnem. Jsou známé především pro designerské tapety a špičkové návrháře se kterými tato značka spolupracuje. Liwingwalls aktivně vyhledávají módní návrháře se kterým pak spolupracují na kolekci. Někdy se jedná o návrháře módního průmyslu, někdy je to návrhář šperků, a to jsou jen dva z mnoho případů.

Dozvědět se více

Livingwalls

Možnosti filtrování

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Mac Stopa, je návrhář, který se pohybuje v několika oborech jako je architektura, grafický design a interiérový design a Jette Joop známá návrhářka šperků oba spolupracovali s Livingwalls vytváří výjimečně kvalitní výrobky s moderním designem. V této kolekci najdeme spoustu rozdílných tapet, přičemž každá z nich je unikátní a jedinečná. Kolekce je velmi pestrá, protože uvnitř najdete jak klasické tapety, tak méně obvyklé vzory. Každý, kdo se s touto sbírkou seznámí bude pravděpodobně ohromen různými vzory, které se zde nabízí. Livingwalls má vysoké standarty kvality, takže si můžete být jistí, že vaše tapeta bude po dlouhou dobu vypadat jako nová. Kolekce, na které se podílel Mac Stopa dokonale odpovídá jménu Livingwalls. Vzory jsou tak jasné že vypadají jako živé. Poutavé barvy a vzory se velmi liší od kolekce kterou navrhla Jette Joop. Její sbírka je plná krásných barev, třpytivosti zlata a stříbra. To že Jette ve svých kolekcích používá zlaté a stříbrné náznaky není náhodou protože je to známá návrhářka šperků s působivým portfoliem.

Designerské tapety – livingwalls

Tato kolekce je moderní a bude se skvěle hodit do každé místnosti – kuchyně, obývacího pokoje i do dětského pokoje. Díky jejích různým designům a vzorům bude vaše příští renovace radostí. Budete mít tolik možností že ani nebude vědět co si vybrat. Kolekce od liwingwalls je velmi pestrá a najdete v ní všechno od květinových přes pruhované až po jednobarevné tapety. Jednotlivé tapety mezi sebou můžete kombinovat, což vede k vytvoření skutečně unikátního vzhledu. Bez ohledu na to, co je váš oblíbený motiv, v této kolekci ho pravděpodobně najdete.  

Around the world

Tato kolekce je velmi různorodá. Najdete v ní mnoho moderních motivů tapet s jemnými proužky. Ty jsou vytvořeny v jemných barvách. V této kolekci najdete i barokní motivy které jsou provedeny ve spíše moderním provedení a jemných barvách. Celou kolekci doplňují tapety s drobnými motivy květin v růžových tonech. Cihlové tapety, které se v této kolekci objevují jsou provedeny ve velice realistickém vzhledu. Jako doplnění celé řady zde najdete také tapetu, která je inspirovaná africkým kontinentem.

Jette 4 – Když šperky potkají nástěnné tapety

Tato tapeta je navrhnuta slavnou německou šperkařkou Jette Joop. Je to již čtvrtá řada, která byla navržena Jette Joop a Livingwalls. Vzhledem k tomu, že Jette Joop navrhuje šperky můžete se tešit z krásné řady s moderními designy. Ve sbírce také najdete stříbrné a zlaté motivy a odstíny, které byste očekávali od návrháře šperků. Celá kolekce je moderní a má mladiství ale zároveň elegantní nádech. Každá místnost, do které tyto tapety 

Harmonie v pohybu od Mac Stopa – tapety s geometrickými motivy

Nejedná se o průměrnou sbírku. Tyto neobvyklé tapety jsou vytvořeny moderním polským designerem a ukazují, že v této mimořádné řadě vyjadřuje svůj vlastní styl. Světlé barvy rozzáří váš pokoj a přinesou do něj novou energii. Tato kolekce je také jedinečná tím, že používá 3D motivy. Díky tomu, zeď vypadá jako by byla v pohybu. Název kolekce je Harmony in Motion a kolekce je přesně taková. Barvy v této kolekci jsou velmi neobvyklé, což přidává na jedinečnosti celé kolekce. Najdete zde růžové, modré, červené a žluté tony. Tyto barvy vytvoří krásné a poutavé zdi.

Moments – klasické návrhy

Na rozdíl od předchozí kolekce se jedná o velmi klasickou řadu s elegantními tapetami. Tyto tapety mají klidné barvy a dodají pokojům romantický nádech. V této kolekci je také spousta květinových vzorů. Některé vzory jsou také k dispozici s texturou. Vzhled místností se bude jemně lišit, pokud použijete tapetu s texturou místo klasické tapetě. Tapety bez textury jsou spíše klidnější. V kolekci můžete najít i barokní vzory, které jsou v dispozici v různých barvách s kombinací světlejších a tmavších odstínů.

Výhody netkaných nástěnných tapet

Tapeta vyrobena z netkaných materiálu má mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že je vyroben z ekologických materiálů, je vhodný pro životní prostředí. Vlastnosti tohoto materiálu dokazují vysokou kvalitu produktu. Výhody jsou patrné například při aplikaci tapet. Netkané tapety mají vysokou stálost barev, takže na slunečním světle nevyblednou. Díky odolnosti vůči vodě, jsou omyvatelné a můžete je čistit vlhkým hadříkem. Přečtěte si pokyny od výrobce na obalu, abyste věděli, co budete potřebovat.

Livingwalls tapety online na bricoflor

Na BRICOFLOR nabízíme nejen sbírky nejen od Livingwalls a mnoho dalších sbírek plných ohromujících vzorů. Pokud chcete nový pocit u Vás doma, podívejte se na našem internetovém obchodě. Abyste si byli jistí, jak tapeta skutečně vypadá a jestli se bude hodit do vašeho interiéru můžete si objednat vzorky a najít vhodné dekorace pro váš domov. Na našich stránkách je k dispozici online kalkulačka, která spočítá kolik rolí nástěnných tapet budete potřebovat.