SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Ter Hürne Flemish Heritage Collection "Dub světle béžový M13"Image maximise icon
Ter Hürne Flemish Heritage Collection "Dub světle béžový M13"Image maximise icon
Image maximise icon
Room planner icon
Plánovače interiérů
Room planner icon
Plánovače interiérů
Brand claim
  • 3-vrstvé předpřipravené parkety pro celoplošné lepení
  • Opotřebovací vrstva 2,5 mm s přírodním olejem, měkký kartáčovaný povrch
  • Expresivní třídění: vysoký kontrast, viditelné uzly a běl
  • Kartáčovaný - bílý - přirozeně naolejovaný
1 406,68 Kčza m²
Minimální množství objednávky 5 balení
Minimální množství objednávky 5 balení

Celkový součet(Vč. DPH)
7 385,05 Kč
Delivery icon
Doprava: 

950 Kč za objednávku

Delivery time icon
Čas doručení: 

7-10 pracovních dní

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Popis produktu
Arrow icon

O tomto Ter Hürne Flemish Heritage Collection "Dub světle béžový M13"

Líbí se vám elegantní klasické parketové podlahy, ale přesto chcete, aby byl váš byt moderní a otevřený s jemným přírodním vzhledem? Pak prvotřídní parkety ter Hürne Flemish Heritage Collection jsou přesně to, co hledáte! Díky dvěma různým výrobkům nabízí kolekce řadu možností designu parketové podlahy. Pozoruhodný vzor v kolekci ter Hürne Flemish Heritage „M06 červenohnědý dub“ promění váš životní prostor v elegantní a útulné místo pro dlouhé večerní rozhovory nad sklenkou vína. Kartáčovaný, extra matný povrch ve světle šedé přináší jas a poskytuje perfektní základ pro tichý a prostorný pokoj.
Parkety ter Hürne jsou vaším pomocníkem, také pokud jde o vytváření vlastních návrhů pro váš vlastní vkus! Jako vodítko můžete použít vyzkoušená spojení, jako je šachovnicový vzor, ​​nebo díky kompaktní velikosti prkna a více než s 10 barevnými odstíny sami vytvořit zcela nové motivy.
S parketovou podlahou z ter Hürne Flemish Heritage Collection získáte vysoce kvalitní produkt, a to navíc s dlouhou životností. Expert na podlahy nabízí pozoruhodnou záruku výrobce v délce nejméně 30 let pro soukromé použití. Dubová prkna mají robustní vrstvu proti opotřebení z tvrdého dřeva, proto je můžete při běžném opotřebení dokonce dvakrát brousit. Když si koupíte parkety Ter Hürne, můžete si být jisti, že kupujete podlahovou krytinu, která je zdravá pro život a má zvláště nízké emise, protože výrobce nese označení ekologického institutu a výrobky pravidelně podléhá přísné kontrole. Díky všem těmto vlastnostem je jasné, že tato renovace parket vám vydrží po dobu několika let.
Kolekce parket je kompatibilní s podlahovým vytápěním teplou vodou, takže se nemusíte vzdát příjemného tepla pod nohama. S ter Hürne Flemish Heritage Collection si můžete navrhnout svůj domov podle svého osobního blaha.

Technické informace
Arrow icon