SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon

TER HÜRNE PARKETY -  VÝROBKY S NEJLEPŠÍMI TECHNICKÝMI PARAMETRY

Z malé továrny se společnost Ter Hürne stala jednou z nejznámějších německ&ya…

Přečtěte si více
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
NABÍDKY
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
origin-claim
1 - 20 z 177 Produkty

VYSOCE KVALITNÍ PARKETY Z MNICHOVA

Dřevěné parkety Ter Hürne jsou tzv. třívrstvé předem hotové parkety. Za tímto jménem se skrývají, jak napovídá název, parketové podlahy tří vrstev. V horní části je nosná vrstva, která je rozhodující pro trvanlivost a vzhled desek. Podkladová středová vrstva skutečného dřeva je namontována v opačném směru. Závěrem je návrat ze skutečné dřevěné dýhy, která má stejný směr jako opotřebitelná vrstva. Interakce tří vrstev a jejich orientace dává podlahové krytině vysokou rozměrovou stabilitu. To ji činí méně citlivou na vlhkost a vždy udržuje tvar. Dodatečná ochrana je zajištěna impregnací všech konců dlážky, aby nedošlo k vniknutí kapaliny.

Firma z regionu Münsterland je plně zodpovědna za kvalitu dřevěné podlahy, což je důvod, proč dostanete 15 nebo dokonce 30-ti letou záruku v závislosti na produktu, pokud jej používáte ve svém vlastním domě. To samo o sobě jasně ukazuje, že se můžete těšit na dlouhou trvanlivost. Vrstva o tloušťce 3,5 mm umožňuje brousit desky nejméně dvakrát, pokud je to nutné, aniž by byla viditelná středová vrstva.

DOBRÉ PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ A VAŠE ZDRAVÍ

Pokud je pro vás důležitá ekologicky šetrná výroba, můžete se bezpečně uchýlit ke sbírkám ter Hürne. Společnost používá dřevo z přírodního materiálu, a proto využívá dřeva z udržitelného lesního hospodářství pro sbírky. Odpovídající pečeť kvality dokazuje, že jeho dřevěné parkety mají nízké emise a jsou zdravé pro život. Den po dni si můžete ve svém apartmánu užívat čerstvého vzduchu. 

MNOHO VARINANT – PODLAHY PRO KAŽDÉHO

Dokonce i s parketami se nemusíte vzdát svého individuálního stylu vybavení. Protože ter Hürne nabízí velký výběr různých povrchů a vzorů, které splní vaše přání. Konkrétně je parketová podlaha vhodná pro klasický vzhled, takže vaše pokoje jsou zároveň větší. Na druhou stranu, s podlahou můžete přinést živost do vašeho domova. Ať už upřednostňujete uvolněný povrch nebo rustikální vzhled se spoustou trhlin a uzlů, můžete si také vybrat volně. Stačí se podívat na podrobnosti o řazení. Pro utěsnění desek se používá buď lak, matný lak nebo přírodní olej. Lakované povrchy nevyžadují velkou péči, ale olejované parkety jsou charakterizovány autentickou strukturou, která je dosažena speciální úpravou horní vrstvy.

S DETAILEM LÁSKY: JEDINEČNÉ DOKONČENÍ

Pro všechny, kteří jsou uhranuti dřevěnými podlahami, nabízí Ter Hürne jedinečný zážitek s jedinečnými prkny. Tyto nádherné parkety jsou vyrobeny z nádherného dřeva a ručně vyhotovený v továrně. Přirozený charakter materiálu je ještě více zřejmý a struktura, která je individuálně přizpůsobena zrnu, činí každou desku opravdu jedinečným kusem. Můžete si vybrat mezi třemi ručně vyrobenými povrchovými úpravami: dokončování větví, ručně broušená konstrukce a dubový štěrk. Dokončení větvení zvyšuje účinek uzlů ručním broušením měkkého dřeva. Dekorace s ručně opracovaným povrchem připomínají prkna z tradičních výrobních postupů a vykazují nepatrné znaky orby, které v kombinaci se světlem vytvářejí vzrušující vzhled. Lidé jsou nadšeni výraznými prasklinami, které dávají podlaze obzvlášť autentický vzhled. Díky jedinečnému nábytku získáte stylový vzhled zhotovený v Německu, který uchvátí vás i vaše smysly! 

EFEKTÍVNÍ DESIGN POKOJŮ S PARKETAMI TER HÜRNE

Abyste se neztratili v džungli produktu, Ter Hürne vytváří jasnou orientaci se svými čtyřmi kolekcemi. Každá z nich představuje svou vlastní paletu barev, takže výběr vhodného dekoru je ještě snadnější. Nicméně každá kolekce má spoustu různých designů, takže můžete snadno přizpůsobit svůj domov svým vlastním zájmům a vybrat si ideální parkety.

PURE COLLECTION – SEVERSKÁ KVALITA PRO VÁŠ DOMOV

Díky bílým a šedivým vzorkům kolekce Ter Hürne Pure přinášejte svým pokojům jas a vzhled. Tyto dřevěné parkety jsou klidné a vyzývají vás k relaxaci s lehkým charakterem. Jsou dokonalým doplňkem ke skandinávskému stylu nábytku a dokonale se sladí s dalšími přírodními materiály a dřevěným nábytkem. Pro vrstvu opotřebení si můžete vybrat mezi dubem, jasem a javorem.

BRIGHT COLLECTION – ŠIROKÁ ŠKÁLA DEKORŮ

S přirozeným šarmem desky Ter HÜRNE Bright Collection v béžové barvě získáte do svého pokoje harmonii a radost ze života a usnadníte více než kdy jindy, aby příbuzní a přátelé u vás doma byli spokojeni. S celkovým počtem 31 dekorů je tato kolekce nejkomplexnější ze společnosti. Není to překvapující, protože můžete snadno kombinovat podlahy s různými barvami a styly. Ve středu kolekce je dub, který slibuje klasicky elegantní vzhled. 

SMYSLUPLNÁ PODLAHA - SENSUAL COLLECTION

Parkety série Ter Hürne Sensual Collection vyzařují teplo, které je jasně znatelné. Důkazem tohoto efektu je červenohnědá barevná paleta, která svým komfortem přináší pocit pohodlí. V kombinaci se šedými a hnědými prvky vypadá moderní i elegantní. Kromě populárních variant z dubu nebo buku nabízí kolekce také unikátní dekory z americké třešně a bambusu. 

STRAIGHT COLLECTION: STÁLÉ A TRVANLIVÉ

Parkety Ter Hürne Straight Collection jsou velmi vznešené a vysoce kvalitní. Tmavé barevné schéma dává každému pokoji nezaměnitelný charakter a vytváří živé kontrasty v kombinaci s jasnými zdmi nebo kusy nábytku. Tato kolekce je vynikající volbou pro každého, kdo nechce skrýt pevný vzhled dřeva, ale chce jej zdůraznit. V prvé řadě se půjčuje modernímu stylu vybavení, který následuje jasnou čárou.

INSTALACE POMOCÍ SNADNÉHO ZÁMKOVÉHO SYSTÉMU

Dnes se stále více a více lidí chystá vzít svůj projekt renovace do vlastních rukou. S parketovou podlahou Ter Hürne je to snadné - díky nekomplikovanému systému ClickitEasy je instalace možná i bez velké řemeslné práce. Protože instalace může být sotva snadnější: S několika jednoduchými kroky jsou desky spojeny dohromady a po krátké době vytvářejí atraktivní podlahovou krytinu. U tohoto typu plovoucí instalace doporučujeme použít izolaci proti nárazovému hluku, aby se předešlo rámusu. Samozřejmě, že v případě, kdy potřebujete dodatečnou stabilitu, nic nehovoří o celoplošném lepení. Dřevěné parkety mohou být také kombinovány s teplovodním podlahovým topením, takže se můžete těšit na luxus teplých nohou!

OBJEDNÁVEJTE PODLAHY TER HÜRNE V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Prvotřídní kvalita a technické výhody Ter Hürne Parkett vás přesvědčily? Pak se podívejte do našeho online obchodu - tam najdete různé sbírky společnosti a porovnáte je. Je to ještě snadnější díky bezplatnému výběrovému servisu: Můžete si vyžádat vzorky pro několik dekorů a vzít je domů v pohodlí vašeho domova. Jakmile se rozhodnete, můžete využít vynikající cenu na objednávku od společnosti BRICOFLOR díky naší záruce nejlepší ceny. V případě větších množství vám můžeme poskytnout i individuální nabídku! Stačí nás kontaktovat, například prostřednictvím zákaznické hotline nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Máte-li dotazy ohledně našich produktů, můžete nás vždy kontaktovat. Těšíme se na vás!

Plus icon Přečtěte si více