Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

INTERFACE UR 501 PLANKS – SLOUČENÍ PŘÍRODY A ÚTULNÉ DOMÁCNOSTI

Více tvořivosti a dynamického pracovního prostředí ve vaší společnosti nebo doma nyní nabízí kolekce Interface Urban Retreat Planks. Společnost Interface přeměnila svět v oblasti vybavení s inovativními modulárními podlahovými krytinami. Kobercová prkna jsou dalším krokem v tomto vývoji. Název kobercové podlahy Interface Urban Retreat Planks mluví za vše: Urban UR 501 nyní mohou být kombinovány s dřevem jako v přírodě - a to i ve středu města.

Dozvědět se více

Interface UR 501 Planks

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Z přírodních tónů se setkávají městské šedé a jasné barvy. Ať už chcete vytvářet spojení nebo kontrasty, nemáte žádné limity s koberci Interface Urban Retreat Planks. Nejkvalitnější materiály a výroba zajišťují obzvláště odolnou podlahu, která zůstává krásná po dlouhou dobu. Spojení s přírodou je také jedinečné v tom, že čerpá inspiraci pro své návrhy od ní. Z hlediska udržitelnosti je také průkopníkem. 

INTERFACE UR 501 PLANKS: VARIABILNÍ MODULOVÉ PODLAHY V MNOHA BARVÁCH

Interface Urban Retreat Planks je řada koberců, které se mohou chlubit obrovskou barevnou paletou - nabízí šestnáct barev. Můžete také rozlišovat mezi různými přírodními, zemitými barvami a městskou barevnou paletou. Všechny barvy městské sbírky jsou definovány netradičními vzory a dávkou přírodní nepravidelnosti. Změna ve výběru přízí v různých odstínech přináší extra hloubku a nenápadný rozkvět.

Kromě dvou uklidňujících odstínů zelených, šedých a béžových odstínů jsou také k dispozici v přírodních barvách. Výběr je zaokrouhlován hlubokou tmavě hnědou, připomínající dřevo a slunečnou zlatožlutou barvu. Převládající šedé tóny Urban Retreat Planks doplňuje jasně modrá, jasně oranžová a intenzivně červená a tmavě modrý tón. Různé barvy lze kombinovat podle vaší nálady, takže můžete vytvořit zelenou oázu klidu uprostřed diskrétní šedé kancelářské podlahy nebo jasných barevných akcentů.

NABÍDKA KOBERCOVÝCH PRKEN VYSOKÉ KVALITY

Interface Urban Retreat Planks přináší nejen inovativní design, jsou vyrobeny také z velmi kvalitních materiálů a jsou výborně zpracovány. Vysoká kvalita přízí činí tyto kobercová prkna zvlášť odolnými díky třídě použitelnosti 33, takže se snadno dají použít s vysokým provozem v objektech a udržovat dlouhou formu a vzhled. Interface Urban Retreat Planks kobercová prkna jsou vhodná pro použití s ​​kolečkovými židlemi a podlahovým vytápěním a mají vynikající požární odolnost. Expozice slunce nemůže poškodit jejich brilantní vzhled. Texturovaný povrch nabízí vysoký komfort (luxusní třída 2) a výrazně tlumí hluk (27 dB) - nezbytný pro uvolněnou pracovní atmosféru. Anti-skluz DS poskytuje také optimální podporu rozhraní Urban Retreat Planks - v případě, že by to mělo být poněkud hektičtější 

INSTALACE KOBERCOVÝCH PRKEN JE RYCHLÁ A SNADNÁ

Velkou výhodou modulární podlahové krytiny je snadnější instalace. Interface Urban Retreat Planks lze také snadno přepravovat. Interface koberce mohou být rychle a snadno fixovány pomocí TacTiles® a snadno se instalují, abyste získali přesvědčivý výsledek s malým úsilím. Inovativní formát desek nabízí ještě více kreativní svobody než běžné kobercové dlaždice. Rychle jste vytvořili svou vlastní podlahu, kterou můžete renovovat podle vašich přání a kontrastů.

SOULAD S PŘÍRODOU: INTERFACE URBAN KOBERCE Z RECYKLOVANÝCH MATERIÁLŮ

Blízkost k přírodě již ilustruje výběr barev kolekce Urban Retreat Planks. Společnost Interface není pouze zaměřena na udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí samotného výrobku - prostřednictvím 100% recyklovaného polyamidu - celá společnost se věnuje tzv. "Mission Zero". Cílem tohoto projektu je úplné odstranění všech negativních vlivů na životní prostředí způsobených provozem společnosti do roku 2020, včetně prevence vzniku odpadů a obnovitelných zdrojů energie. Kobercová prkna z kolekce Interface Urban Retreat Planks jsou proto výrobkem s obzvláště udržitelnou výrobou a ekologickým zázemím.

Různé barvy desek Interface Urban Retreat 501 naleznete v našem internetovém obchodě BRICOFLOR.