Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Bambusový koberec pro nejpřirozenější dekoraci

Jste člověk, který miluje přírodní dekorace? Pak byste neměli nechat ujít bambusový koberec. Bez ohledu na to, jak jste svůj byt dosud zařídili, bambusový koberec tohoto stylu určitě vytvoří ve vašich prostorách poutavé místo.

Dozvědět se více

Bambusový koberec

Pro tento výběr nejsou bohužel k dispozici žádné produkty.

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Kvalitní přírodní materiál - bambusový koberec

Máme tendenci si myslet, že skutečnost, že materiál není umělý, znamená, že je méně odolný, to vůbec není pravda! Ve skutečnosti byl bambus v minulosti používán v mnoha východních městech k výrobě mostů a dokonce i domů, takže pokud ho umístíte do svých zařízení, vydrží vše, co na něj hodí.

Kromě toho je bambusový koberec udržitelný materiál, protože po řezání bambusových stromů není nutné jej znovu vysazovat, ale samotná rostlina regeneruje stonky, takže životní prostředí není kdykoli poškozeno. Rovněž je třeba poznamenat, že bambus je jednou z rostlin, která absorbuje nejvíce CO2. Na druhou stranu je to velmi hygienický materiál, protože má menší tendenci hromadit nečistoty a prach a velmi snadno se čistí.

Bambusový koberec v různých tvarech, takže výzdoba vašeho domova nemá žádná omezení

Nyní můžete také kombinovat bambusový koberec různými způsoby nebo jej umístit do prostor domu, které nemusí být tak prostorné, ale také je třeba je zdobit. Široká škála koberců tohoto typu se vyznačuje rozmanitostí tvarů a dekorací, díky nimž žádný roh nezůstává bez ozdoby.

Všestranný a okouzlující bambusový koberec

Hledáte bambusový koberec, který můžete umístit kamkoli a vždy se hodí ke stávajícímu nábytku? Pak je pro vás bambusový koberec ideální volbou. Bez ohledu na to, do které místnosti jej umístíte, stane se automaticky středem pozornosti.

Bambusový koberec je tak univerzální, že jej lze umístit i do koupelny, což mu dodává nádech toho nejčistšího rustikálního stylu. Bambusový koberec bude také skvěle vypadat v pokoji pro mladé v kombinaci s bílým nábytkem a pastelově barevnými stěnami. Kromě toho bambusový koberec často připomíná mnoho prvků japonské výzdoby, a proto vás v kombinaci s japonskou tapetou přenese do japonských lesů s medvědy panda.

Péče o váš bambusový koberec

Bambusový koberec a čištění je velmi jednoduchý úkol. Doporučuje se však dodržovat některá preventivní opatření, aby nedošlo k budoucímu poškození. Vždy doporučujeme nepoužívat agresivní čisticí prostředky na bambusový koberec, protože se jedná o přírodní materiál. Stejně tak by mělo být neutrální mýdlo zředěné v teplé vodě nanášeno přímo na čistý hadřík, nikoli na samotný bambusový koberec. Povrch by měl být ihned poté vysušen, v případě potřeby sušičkou. Můžete je také vyčistit vysavačem. Je také důležité neumísťovat bambusový koberec na místo, kde by byl vystaven přímému slunečnímu záření, protože by mohlo dojít ke změně barvy a zhoršení jeho vzhledu.

Kusové koberce – rozměry koberců

V závislosti na tom, kam chcete nové kusové koberce umístit, různé formáty a velikosti zajišťují dokonalé uložení. Zejména v případě, že se na kusové koberce položí kus nábytku, jako je konferenční stolek, postel nebo kuchyňský stůl, dokonale sladěné kusové koberce zajistí rovnost a vytvoří dojem pořádku a vyrovnanosti. V našem online obchodě určitě najdete to, co hledáte, pokud jde o ten správný koberec na míru!

Kusový KOBEREC 160X230 CM

Kusový koberec 160x230 centimetrů je jedním z nejpopulárnějších formátů koberců pro větší místnosti, jako je obývací pokoj nebo ložnice. Koberec 160 x 230 cm je ideální pro většinu konferenčních stolků, menších jídelních stolů a dalšího nábytku a také vypadá skvěle před postelemi. Tato velikost koberce je v rovnováze mezi velkým a malým, a proto je vhodná pro téměř každou místnost. Bez ohledu na to, zda se jedná o kuchyňský koberec nebo ložnicový koberec - s kobercem o rozměrech 160 x 230 cm zažijete život s formátem!

Bambusový KOBEREC 120X170 CM - KOMFORTNÍ VELIKOST KOBERCE PRO KAŽDOU POKOJ

Bambusový koberec 120x170 cm také zaujme vyváženým poměrem velikostí. Tento typ koberce je také ideální jako základna pro konferenční stolky a menší kusy nábytku a je k dispozici v široké škále barev, materiálů a vzorů. Od kusové koberce z obývacího pokoje po ložnici až po dětský koberec 120x170 cm je tato velikost koberce vhodná pro každý styl nábytku a místnost a lze ji flexibilně použít.

Kusové KOBERCE PRO KAŽDÝ STYL - KOMFORT

Kusové koberce vám nejen zajistí trochu více útulnosti ve svých pokojích, ale také můžete doplnit svůj osobní životní styl a vyjádřit svou postavu! V závislosti na vašem vkusu a umístění si můžete vybrat z hlubokých koberců, jako jsou plyšové, měkké chlupaté koberce nebo snadno udržovatelné koberce s krátkými vlasy s neobvyklými vzory. Kromě toho najdete téměř každou barvu v bohaté paletě barev, aby váš nový koberec dotvořil vkusnou atmosféru!

Bambusový KOBERec - Nadčasovost

S moderním kobercem nejen předvedete smysl pro styl a nadčasovost, ale také těžíte z kvalitních materiálů a funkčních výhod. Protože v dnešní době by koberec neměl jen bodovat svým estetickým a vkusným designem, ale také inspirovat z hlediska péče a odolnosti. V našem internetovém obchodě se setkáváte s výběrem moderního koberce s mnoha tvary: najdete vše od načechraných šedých koberců pro elegantní a moderní interiér, přes koberec skyndinávský styl a dokonce i luxusní 3D koberce vše zde vyjadřovat svůj osobní styl moderním způsobem.

Kupte si svůj bambusový koberec online nyní v BRICOFLOR!

Pokud vás již přesvědčily skvělé vlastnosti tohoto přírodního materiálu, nechte se přesvědčit také našimi službami! Garantujeme, že nakupujete za spravedlivou cenu díky naší záruce nejlepší ceny. Kromě toho, pokud zadáváte velké objemy objednávek, můžeme vám také učinit individuální nabídku. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Čekáme na tebe!