SALE: Až 70% sleva na mnoho kategorií!

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Close icon
Joka 435 SB Kingston "E3803 Dub"Image maximise icon
Image maximise icon
Image maximise icon
  • 3vrstvé předdělané parkety s click systémem
  • 3,5 mm silná vrstva proti opotřebení
  • Třídění "Classic": lehké bělidlo, viditelné větve a barevné rozdíly, žádné trhliny
  • S matně naolejovaným povrchem
1 213,97 Kčza m²
Minimální množství objednávky 5 balení
Minimální množství objednávky 5 balení

Celkový součet(Vč. DPH)
16 510,00 Kč
Delivery icon
Doprava: 

950 Kč za objednávku

Delivery time icon
Čas doručení: 

7-10 pracovních dní

Bezpečná platba
Payment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method iconPayment method icon
Popis produktu
Arrow icon

O tomto Joka 435 SB Kingston "E3803 Dub"

Květinové motivy od baroka až po neoklasicismus: malby kolekce A.S. Création Kingston kombinují smysl pro styl s moderními podtextem. Díky široké škále barev od bílé až béžové, růžové, modré, taupe a šedé až černé s jemným metalickým efektem, které tvoří základ pro atmosférické puristicko-elegantní interiéry.

Ušlechtilé tapety sbírky Kingston zahrnují jak ušlechtilou barokní tapetu a jednoduché květinové tapety v džungli, tak jemné tapety s pruhy a texturou tapety se speciální konstrukcí.

Pruhované tapety vytváří v závislosti na konstrukci místnosti romantický nebo důstojný vzhled, který Vás vyzývá k lenošení. Tyto jemně barevné nástěnné výjevy lze ideálně kombinovat s těžkým starožitným nábytkem a nabízejí luxusní nastavení, které umožní zazářit.

Kingston sbírka A.S. Création zahrnuje vysoce kvalitní papírové tapety, které můžou být snadno připojeny ke stěně zcela po krátkém ponoření. Zvláštní stěnové oblečení má zapůsobit svou trvanlivostí a odolností.

Technické informace
Arrow icon