Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

A.S. CRÉATION KINGSTON – ELEGANTNÍ TAPETY NA ZEĎ

Květinové motivy od baroka po neoklasicistní styl: papírové tapety kolekce Kingston od A.S. Création kombinují povědomí o stylu s moderními doteky. Díky široké škále barev od bílé po béžovou, růžovou, modrou, taupu a šedou až černou a jemné kovové efekty vytvářejí atmosférické pozadí pro puristicky elegantní interiéry.

Dozvědět se více

A.S. Création Kingston

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

A.S. CRÉATION KINGSTON – TAPETY, DÍKY KTERÉMU BUDETE MÍT STYLOVÉ BYDLENÍ

Zažijte útulnou britskou atmosféru u vás doma a vytvořte stylovou atmosféru jako v Downing Street. Jemné tapety s palmami, ušlechtilé barokní tapety s heraldickými liliemi a květinovými kyticemi a prosté pruhované tapety, to vše zahrnuje elegantní kolekce Kingston od renomovaného výrobce značky A.S. Création.

A.S. CRÉATION KINGSTON TAPETY – BAROKO A NEOKLASICISMUS

Nechte se unášet do minulých století a zažijte klasické kouzlo zvláštních a stylových časů. Luxusní barokní ozdoby a květinové úponky v liliovém vzhledu vytvářejí rytířský pocit a díky jemným odstínům smetany, růže, světle modré a černé poskytují ideální atmosféru pro interiérový design se speciálními doplňky, jako jsou křesla Chesterfield nebo nábytek Empire z tmavého dřeva.

A.S. CRÉATION KINGSTON TAPETY – PRUHY JSOU POPULÁRNÍ

Tapeta s pruhy z kolekce Kingston nabízí mnoho možností pro kombinaci a kreativní bytové dekorace. Navzdory jednoduché výzdobě je pruhovaná tapeta dodávána s ušlechtilým vylepšením, což je patrné ve vznešených strukturách a optice. Okouzlete námořní atmosféru královského letního domu na svých čtyřech stěnách nebo vytvořte důstojnou atmosféru pánského klubu. Díky tapetě v anglickém stylu je každý pokoj zvlášť příjemným a působivým zážitkem.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu od A.S. Création, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety z kolekce od A.S. Création.

KUPTE TAPETY V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!