Vliesové tapety

Vliesové tapety vám nabízejí skvělou a nekomplikovanou alternativu skutečných dlaždic. …

Přečtěte si více
1 - 20 z 61 Produkty

Vliesové tapety na zeď – praktické tapety

Pokud jde o dlaždice, měli byste nejprve myslet na koupelnu a dlaždice v kuchyni. Díky různým vzorům však tyto návrhy nacházejí své místo i v jiných místnostech. Bez ohledu na to, zda jste fanouškem retro vzhledu nebo dáváte přednost městskému stylu. Díky velkému výběru různých vzhledů dlaždic máte jistotu, že najdete správné tapety do koupelny ale také tapety do kuchyně.

Dlaždicové tapety jsou krásné především v orientálním stylu nebo etnické eleganci. Optika připomíná mozaiky z dalekého východu a vytváří příjemnou atmosféru. Orientální tapeta vás díky lehkému vinobraní zve, abyste snili a cestovali časem. Různé vzory a ornamenty připomínají staré, okouzlené vily a strukturované návrhy připomínají propracovaná okna kostela.

Milující květinové tapety v barevné paletě je ideální pro dětský pokoj, zatímco tapety v černé a bílé vytváří ušlechtilé prostředí, vhodné pro obývací pokoj v městském stylu nebo půdní vestavby nebo do kanceláře. Tyto tapety působí jako velmi luxusní tapety.

Díky retro vzhledu, který mají některé tapety s dlaždicovým designem, můžete mít opravdu nádhernou kuchyň a tapety do koupelny, stejně jako v pokoji pro hosty nebo v obývacím pokoji.

Nejrůznějsí typy materiálu

Tapety pro obývací pokoje přichází v několika rozdílných materiálech. Konkrétně si můžete vybrat mezi vinylovými tapetami, papírovými tapetami a netkanými tapetami. Z nichž všechny mají rozdílné vlastnosti, užitečné pro různé aplikace. Přestože že všeobecně můžeme říct, že lepení tapet není složité, renovace může být složitější s ohledem na materiál.

Vinylové tapety na zeď

Mají jedinečnou konstrukci, které je vhodná pro téměř každou oblast použití. Vinylové tapety se skládají z vláknitého materiálu a vrchní vrstva je z PVC. Tato vrchní vrstva je to, co dělá vinylové tapety obzvláště odolnými a nabízí odolnost proti vlhkosti. To je důvod, proč je tapeta snadno omyvatelná a díky tomu je vhodná pro koupelny a kuchyně, protože vlhkost v těchto místnostech neovlivňuje složení těchto tapet.

Papírové tapety na zeď

Papír je materiál tradičně používaný pro tapety. Dnes se však stává poněkud zastaralým materiálem, protože neobsahuje žádné další materiály, díky nimž by jsou tapety stejně snadno udržitelné a odstranitelné jako je tomu u moderních tapet. Vzhledem k jemnosti materiálu, se doporučuje tapetu používat pouze do místnosti se slabším použitím. Při odstraňovaní tapety je třeba věnovat zvláštní pozornost tomu, že křehký materiál se může snadno potrhat, a proto obtížně odstranitelný.

Netkané tapety na zeď v luxusním provedením

Netkaná tapeta se vyznačuje lakovanou akrylovou vrstvou. Vlákna, která tvoří tapetu jsou spojena dohromady, aniž by byla tkaná, což eliminuje tvar nití na tapetách a zajišťuje, že materiál je odolný. Pokud jde o lepení netkaných tapet, postup je jednodušší, protože lepidlo stačí nanést na zeď. Další výhodou je že dokud lepidlo nezaschne, můžeme tapetu přemístit bez poškození, v případě že nejsou dokonale zarovnány. Pokud jde o odstraňování, proces je stejně jednoduchý jako u lepení, na zdi neustanou žádné zbytky a papír lze odstranit v jenom kuse. Moderní tapety jsou jednoduché a krásné.

Krásné tapety pro všechny typy pokojů

Pokud jde o tapety, existuje celá řada materiálů, z nichž si můžete vybrat tapety určené pro rozdílné místnosti. Za prvé existují originální papírové tapety, což je tradiční formát tapet. K dispozici je také tapeta se zvýšeným povrchem. Tato 3D tapeta má skvělý vizuální charakter. K dispozici je také vinylová tapeta, která má papírovou konstrukci, s vrchní vrstvou z PVC pro větší odolnost proti vlhkosti a snadnou omyvatelnost. Díky tomu je vinylová tapeta skvělou volbou do kuchyně nebo koupelny. Kromě toho existují také netkané tapety, které se nejen snadno čistí ale jejich vlastnosti také usnadňují manipulaci.

Bez ohledu na to, jakému materiálu dáváte přednost, díky nejmodernějším výrobním postupům nabízí každý z těchto materiálů vysokou úroveň kvality. Nemusíte se starat o úroveň přirozeného světla, kterému jsou vystaveny naše stěny. Tyto tapety jsou vysoce odolné vůči světlu.

Nalepte tapety na zeď snadno a bez komplikací

Díky výběru kvalitních materiálů, ze kterých jsou vyrobeny si můžete být jistí snadnou instalací. Jednoduše naneste lepidlo na tapety a můžete začít s instalací. Ujistěte se, že následujete vzory vyobrazené na tapetách k nanášení jednotlivých pruhů, tak blízko jak je to jen možné. Pěnovým válečkem vytlačte všechny bubliny a vyrovnejte nerovnosti. Takto dosáhnete skutečně profesionálních výsledků.

Moderní tapety s dlouhodobou kvalitou

Jakmile dokončíte tapetování, údržba bude tou nejmenší starostí. Chcete-li tapety vyčistit jednoduše použijte vlhký hadřík k odstranění nečistot z tapety. Pokud se rozhodnete změnit tapetu nebo ji zcela odstranit, mnoho z tapet, které prodáváme na našem internetovém obchodě lze odstranit beze zbytků.  

Krásné tapety od těch nejlepších výrobců

Naším cílem je nabídnout výběr luxusních tapet nejvyšší kvality od nejlepších výrobců tapet v Evropě. Zejména A.S. Création a Rasch jsou mezinárodně známé svými tapetami. Nabízí zdánlivě nekonečné množství sbírek tapet inspirovaných nejnovějšími trendy a koncepty interiérového designu. Čistá univerzálnost nabízených kolekcí je inspirativní a je určena téměř pro každou aplikaci. Navíc Rasch stejně jako A. S Création jsou oblíbené díky spolupráci s prémiovými značkami při vytvoření jedinečných návrhářských tapet.

Mezi oblíbené značky také patří Versace a Schöner Wohnen. Kolekce tapety Versace jsou ztělesněním luxusních designů v elegantních barokních motivech. Zatímco Schöner Wohnen, známý časopis v oblasti interiérů v Německu, produkuje domácké vzory v různých dekorech. Architects Paper jsou řadou kolekcí návrhářů inspirovaných architektonickými strukturami od nejlepších designérů interiérů.

Najdete zde také sbírky z časopisu pro ženy - Brigitte se sbírkou okouzlujících tapet. Mezi další módní značky s designovými tapetami patří EspritDaniel Hechter a Lutéce. Všechny mají sbírky pro domácnosti a kanceláře, a hlavně vašeho domu, včetně ložnic, jídelen a obývacích pokojů.

Objednávejte barevné kolekce tapet z našeho online obchodu BRICOFLOR

V našem internetovém obchodě můžete najít více než 2 500 tapet v různých provedeních a koncepcích. Nabízíme velký výběr tapet pro školky, tapety do ložnice a tapet pro kuchyně, koupelny a další aplikace. V několika kliknutích si můžete objednat svou oblíbenou tapetu. Výběr mezi jednotlivými styly vám usnadní naše služba, která Vám umožní objednat si vzorek, který nejlépe zapadá do vašich přestav a vkusu. V případě velkého množství objednávek také získáte lepší ceny, která Vám pomohou rekonstruovat ještě levněji.

V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte kontaktovat náš tým, který Vám rád poradí.

Plus icon Přečtěte si více