Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 608 900 010 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Jeden z nejvlivnějších italských módních domů na světe – Versace je synonymem elegance a dekadence. Versace teď přináší svůj ikonický styl do našich domovů, a to ve formě luxusních tapet. Poslední kolekce Versace tapet je k dostání na našem internetovém obchodě. Tato kolekce obsahuje klasické barokní vzory, řecké vzory a také tapety s ikonickým logem Versace.

Pozdvihněte své interiéry díky těmto bohatém sbírkám exkluzivních tapet.

Dozvědět se více

Versace

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Versace tapety – luxusní kolekce nástěnných tapet

V této kolekci můžete vidět design, eleganci a luxus typický pro Versace. Do všech designu jsou zahrnuty barvy a motivy klasické pro tuto značku. Tyto kolekce jsou vytvořeny tak aby vyhovovali všem vkusům. At už se jedná o dekadentní zlatou barvu nebo designy v černé varvě případně, sametově měkké šedé Odstíny, které dodávají elegantní nadčasový vzhled. Extravagantní vzory lze také použít ke zvýraznění místnosti nebo k vytvoření sálu s živou atmosférou.

Kvalita těchto je vynikající, což můžeme také vidět díky vlastnostem těchto tapet. Kolekce Versace jsou – Versace I, ve které najdete spíše barokní motivy a barokní styl. Živé tony žluté, zlaté, červené a černé Vás nadchnou díky své vznešenosti. Versace II také obsahuje mnoho zlatých tonu, ale kolekce má spíše moderní vzhled.

VERSACE I – naprostý luxus

V této kolekci najdete téměř 70 rozdílných druhů tapet s mnoha tématy jako jsou Barokní květiny od Vesrace – které jemná ženský styl a eleganci především ve zlatých a černých tonech. Pro Versace tak typický řecký klíč v bílém zlatě, stříbře, černých a krémových odstínech. Versace Barocco a versace pruhy si zachovávají tradiční barokní styl. Versace Harald zobrazuje reinterpretaci klasického barokního stylu od Versace, zatímco používá jemní odstíny a poněkud tmavší barvy. Versace Creamy Barocco včleňuje květiny v barokním stylu a vytváří květinové téma. Krémové odstíny se také používají pro zjemnění. Díky použité jedné z 11 bordur mezi sebou můžete tapety míchat a vytvářet nekonečné množství kombinací.

VERSACE II – Ornamentální vzory

Další sbírkou tapet Versace je stále více populární Versace II, která nabízí více než 60 tapet s tématy – Versace La coupe des dieux, Pompei, Giungla, #GREEK a Baroque and Roll. Tato kolekce je směsicí detailů, elegance a tradice v kombinaci s moderními aspekty. V této kolekci Versace také používá zlaté odstíny, stejně jako žluté, černé a krémové. Kolekce La coupe des dieux je tapeta se zobrazením dlaždic. Díky modré, zlaté a krémové barvě získáte klidný pocit. V kolekci Pompei je tématem starověký Řím s využitím zlatých tonů, krémové a bílé. V kolkci Giugla jsou zobrazené květinové tapety a listy džungle. Listy mají tradiční zelenou barvu. Tento rok Versace znovu uplatnil řecký styl ve své řadě # GREEK, letos v sortimentu najdete bílou, hnědou, černou a zlatou. Celá kolekce je opět plna barokního stylu. 

VERSACE III – Nautické prvky a prchavé odlesky

Tapety Versace, které přináší italskou modu do interiérového designu jsou ztělesněním stylu. Kolekce Versace III spojuje několik konceptů v jedné řadě. Barevní motýly a jemné mušle s dotekem ženskosti, vytváří příjemný a lehký pocit domova. Na druhé straně v kolekci najdeme ženské postavy vyjádřené ve zvířecích postavách jako jsou leopard nebo exotický tygr. V kolekci si vybere každý díky její velké variaci od chladného ledovcového stříbra a modrých odstínů až po hnědé tony.

Versace IV – MODERNÍ ELEGANCE

Versace IV je nejnovější sbírka tapet. Najdeme v ní neutrální paletu barev se složitými a jemnými vzory, a naopak pudrově růžové tony a odstín čerstvé barvy – které vytváří moderní styl v domácnosti. S výraznými motivy od této prémiové značky jednoho z nejlepších módních domů, které působí velmi elegantně jistě uděláte dojem na své hosty.

Charakteristiky Versace nástěnných tapet – vysoká kvalita

V případě že se rozhodnete pro takto špičkovou tapetu, očekáváte že vydrží po dlouho dobu a zůstane krásná. Versace tapety tyto schopnosti mají díky své vysoké kvalitě. Krásný vzhled nestačí jen na začátek, ale musí přetrvat. Tapety mají určité charakteristiky, které jsou označeny ikonami. Tyto ikony Vám usnadní vybrat si tu nejlepší tapetu. Vzhled je samozřejmě důležitý ale stejně důležitý je vzhled tapety. Další důležité aspekty jsou – trvanlivost barev, omyvatelnost tapet, možnost snadno odstranit tapety

Omyvatelnost tapet - pohodlí pro každého

Luxusní Versace tapety jsou vyrobeny z netkaného materiálu. Díky volbě tohoto materiálu jsou kolekce mimořádně kvalitní. Mezi jejich charakteristicky patří například omyvatelnostkartáčem, houbou, nebo vlhkým hadříkem. V případě že tapety jsou označeny malým štětcem a vodou znamená to, že můžete použít vodu v kombinaci s trochou mýdla a měkkého kartáče k čištění slabých skvrn tapety. To je velmi praktické především v místnostech, které jsou často používané. Omyvatelné tapety jsou také vhodné pro dětské pokoje nebo například kuchyně.

Trvanlivost barev

Kvalitu této kolekce také poznáte na vysoké stálosti barev. Ikona s malým sluncem označuje stálost barev produktu. Pod pojmem vysoká stálost barev se rozumí že za normálních okolností barva na tapetách vydrží přibližně 50 let. Tyto okolnosti jsou – nevystavené přímému slunci. V tomto případě si tapety Versace udrží svou kvalitu a barvu.

Přátelské pro renovaci – snadné odstranění tapet

V případě že se rozhodnete pro renovaci tento druh tapet má opravdu dobrou funkci. Tapetu lze snadno odstranit a její odlepení nepoškozuje zeď, na které byla naklepaná. Tapeta také nezanechává na zdi žádné zbytky. Pro odstranění tapety nepotřebujete žádné nástroje, chemikálie ani vodu. To usnadňuje cellovou změnu nálady ve vašem domě, v případě že se rozhodnete pro renovaci.

Versace tapety – přiveďte italský styl do vašich domovů

Nejen pro tapety Versace poskytuje BRICOFLOR exkluzivní cenu. Získáte nejen vysoce kvalitní tapetu ale i rychlý servis. Na našem internetovém obchodě se můžete vybrat i spoustu dalších sbírek. Další speciální službou, kterou nabízíme je zaslání vzorků zdarma. Díky této službě si tapety prohlédnout případně se přesvědčit, jestli se k sobě vybrané motivy hodí. Další bezplatnou službu, kterou můžete na našem internetovém obchodě využít je kalkulačka rolí. Prohlédněte si náš internetový obchod a najděte ty perfektní motivy pro Váš domov.