Luxusní tapety v moderních dekorech

Oživte své zdi pomocí našeho unikátního výběru návrhářských…

Přečtěte si více
-12%
origin-claim
1 - 20 z 515 Produkty

Luxusní tapety na zeď v klasických a moderních dekorech

Barokní motivy, nádherné 3D efekty, klasické vize. Zde však motivy nekončí, můžeme zde však nekončí.  Najdeme zde i tapety s geometrickými motivy a motivy zvířat. Díky široké škále kvalitních možností, se můžete být jistí, že si vyberete ty nejlepší možnosti pro vaše interiéry.

Jednobarevné luxusní tapety na zeď dostupné v různých materiálech

V této kategorii najdete řadu luxusní tapety v různých materiálech jako jsou například vinyl nebo papír. Materiály vykazují různé vlastnosti v závislosti na vzhledu a struktuře, kterou hledáte.

Vinylové tapety v trendy barvách

Vinylové tapety se vyznačují speciální konstrukcí, která se skládá z vláknité nebo papírové základny a vrchní vrstvy z PVC díky které jsou tapety velice odolné. Se speciální vrstvou z vinylu je obzvláště odolná vůči vlhkosti a světlu a zároveň je omyvatelná, což z ní dělá ideální tapety do kuchyně nebo tapety do koupelny.

Moderní tapety na zeď v papírovém provedení

Papírová tapeta je materiál, který se tradičně používá pro dekorace interiéru. Nicméně tento materiál se v poslední době stává poněkud zastaralým. Z tohoto důvodu se doporučuje používat tento druh tapet pouze do místností, které jsou spíše méně využívané, jako například pokoje pro hosty.

Lepení luxusní tapety na zeď nikdy nebylo tak snadné

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála.

Krásné tapety na zeď od těch nejlepších výrobců

Naším cílem je nabídnout výběr luxusních tapet nejvyšší kvality od nejlepších výrobců tapet v Evropě. Zejména A.S Création a Rasch jsou mezinárodně známé svými tapetami. Nabízí zdánlivě nekonečné množství sbírek tapet inspirovaných nejnovějšími trendy a koncepty interiérového designu. Čistá univerzálnost nabízených kolekcí je inspirativní a je určena téměř pro každou aplikaci. Navíc Rasch stejně jako A. S Création jsou oblíbené díky spolupráci s prémiovými značkami při vytvoření jedinečných návrhářských tapet.

Mezi oblíbené značky také patří Versace a Schöner Wohnen. Kolekce tapety Versace jsou ztělesněním luxusních designů v elegantních barokních motivech. Zatímco Schöner Wohnen, známý časopis v oblasti interiérů v Německu, produkuje domácké vzory v různých dekorech. Architects Paper jsou řadou kolekcí návrhářů inspirovaných architektonickými strukturami od nejlepších designérů interiérů.

Najdete zde také sbírky z časopisu pro ženy - Brigitte se sbírkou okouzlujících tapet. Mezi další módní značky s designovými tapetami patří Esprit, Daniel Hechter a Lutéce. Všechny mají sbírky pro domácnosti a kanceláře, a hlavně vašeho domu, včetně tapety do ložnice, jídelen a obývacích pokojů.

Proč nakupovat moderní tapety na zeď online

Naše služba zaslání vzorků Vám umožnuje objednat až osm vzorků, abyste mohli produkt sami posoudit v pohodlí vašeho domova. Zaslání vzorků je zdarma jelikož jejich hodnota je Vám později při nákupu odečtena z celkové ceny produktu.

V případě, že budete objednávat velké množství. Ať už pro rekonstrukci domů nebo protože jste interiérovým návrhářem, dostanete speciální nabídku. Jednoduše nám zašlete email, s Vaší objednávkou abyste zjistili, zda máte nárok na naši službu na míru.

V BRICOFLORU vám vždy rádi pomůžeme, takže pokud potřebujete radu, obraťte se na náš tým odborníků nebo nás kontaktujte na naší lince zákaznické podpory.

Plus icon Přečtěte si více