Tapety hvězdy

Transformujte dětské pokoje díky stylové hvězdné tapetě. Kosmické lodě, planety a kosmo…

Přečtěte si více
-69%
origin-claim

VYTVOŘTE HVĚZDNOU vizi ve vaší domácnosti pomocí tapety

Vyberte dokonalé tapety pro dětské pokoje a prozkoumejte dekory hvězdných tapet, které nabízíme. Přineste dětem hvězdnou noc s touto tapetou s různými dekoracemi, z nichž si můžete vybírat, včetně dekorů, které září ve tmě! Tyto prvky přinesou smysl pro kouzlo do každé dětské místnosti a v noci vytvářejí uklidňující a zasněné prostředí.

Tapeta s hvězdami DOSTUPNé  V RŮZNÝCH MATERIÁLECH

Vyberte si z mnoha materiálů a povrchu jako je  vinyl nebo papír. Oba materiály vykazují různé vlastnosti, v závislosti na vzhledu a struktuře, kterou hledáte.

Vinylové tapety na zeď

Vinylové tapety se vyznačují speciální konstrukcí, která se skládá z vláknité nebo papírové základny a vrchní vrstvy z PVC, která poskytuje odolnost a odolnost. Díky této speciální vrchní vrstvě z vinylu je zvláště odolný vůči vlhkosti a světlu a je omyvatelný. To je to, co z nich dělá perfektní tapety do kuchyně a koupelny.

MODERNÍ papírové tapety na zeď

Papírová tapeta je materiál, který se tradičně používá pro dekorace interiéru. Nicméně, tento materiál se stává poněkud zastaralým. Je to proto, že vzhledem k jemnosti materiálu se doporučuje pouze pro místnosti s malým využitím. LepenÍ tapet nikdy nebylo tak jednoduché. Přestože lze říci, že lepenÍ tapet není obvykle náročným úkolem, úroveň obtížnosti renovace může záviset na materiálu. Zde můžeme rozlišovat dva typy tapet: papírové a netkané tapety.

Tapeta s hvězdami S PAPÍROVÝM ZÁKLADEM

Jak již bylo zmíněno, papírová tapeta má jednoduchou konstrukci, takže nevykazuje žádnou odolnost vůči vlhkosti a při manipulaci je o něco objemnější. Proto naneste lepidlo na zadní stranu tapety a nechte lepidlo změkčit papír na několik minut. Lepidlo by mělo být také naneseno na stěnu pro přípravu. Na druhou stranu, při odstraňování tapety je třeba věnovat zvláštní pozornost tomu, že vzhledem k tomu, že je křehký materiál, může se rozbít a opustit části stěny, které bude obtížné později odstranit.

Netkaná tapeta a HVĚzdné motivy

Netkaná tapeta se vyznačuje lakovanou akrylovou vrstvou. Netkaných vlastností je dosaženo tím, že vlákna, která tvoří textilní tapetu, jsou spojena dohromady, aniž by byla tkaná, což eliminuje tvar nití. S ohledem na jeho umístění je postup jednodušší, protože lepidlo musíte nanášet pouze na zeď. Výhodou je to, že dokud nezaschne, můžete v případě potřeby upravit umístění tapety. Pokud jde o odstranění, proces je stejně jednoduchý, nezůstanou žádné zbytky a papír lze vyjmout z jednoho kusu.

Moderní tapety na zeď s dlouhodobou kvalitou

Jakmile dokončíte tapetování, údržba bude tou nejmenší starostí. Chcete-li tapety vyčistit jednoduše použijte vlhký hadřík k odstranění nečistot z tapety. Pokud se rozhodnete změnit tapetu nebo ji zcela odstranit, mnoho z tapet, které prodáváme na našem internetovém obchodě lze odstranit beze zbytků.  

Krásné tapety na zeď od těch nejlepších výrobců

Naším cílem je nabídnout výběr luxusní tapety nejvyšší kvality od nejlepších výrobců tapet v Evropě. Zejména A.S. Création a Rasch jsou mezinárodně známé svými tapetami. Nabízí zdánlivě nekonečné množství sbírek tapet inspirovaných nejnovějšími trendy a koncepty interiérového designu. Čistá univerzálnost nabízených kolekcí je inspirativní a je určena téměř pro každou aplikaci. Navíc Rasch stejně jako A. S Création jsou oblíbené díky spolupráci s prémiovými značkami při vytvoření jedinečných návrhářských tapet.

Mezi oblíbené značky také patří Versace a Schöner Wohnen. Kolekce tapety Versace jsou ztělesněním luxusních designů v elegantních barokních motivech. Zatímco Schöner Wohnen, známý časopis v oblasti interiérů v Německu, produkuje domácké vzory v různých dekorech. Architects Paper jsou řadou kolekcí návrhářů inspirovaných architektonickými strukturami od nejlepších designérů interiérů.

Najdete zde také sbírky z časopisu pro ženy - Brigitte se sbírkou okouzlujících tapet. Mezi další módní značky s designovými tapetami patří EspritDaniel Hechter a Lutéce. Všechny mají sbírky pro domácnosti a kanceláře, a hlavně vašeho domu, včetně tapety do ložnice, jídelen a obývacích pokojů.

Objednávejte barevné kolekce tapet z našeho online obchodu BRICOFLOR

V našem internetovém obchodě můžete najít více než 2 500 tapet v různých provedeních a koncepcích. Nabízíme velký výběr tapet pro školky, tapety do ložnic a tapet pro kuchyně, tapety do koupelny a další aplikace. V několika kliknutích si můžete objednat svou oblíbenou tapetu. Výběr mezi jednotlivými styly vám usnadní naše služba, která Vám umožní objednat si vzorek, který nejlépe zapadá do vašich přestav a vkusu. V případě velkého množství objednávek také získáte lepší ceny, která Vám pomohou rekonstruovat ještě levněji.

V případě jakéhokoliv dotazu neváhejte kontaktovat náš tým, který Vám rád poradí.

Plus icon Přečtěte si více