Ušetřete ještě VÍCE peněz díky akci BRICOWeekend! Využijte od 25. do 27. listopadu naší 5% slevy a užívejte si online nákupy ve velkém! Promo kód: BRICOWEEKEND

Unfortunately, we are currently experiencing technical problems with our product pages. We are working on a fix, we estimate that it will be fixed by 17:00.

Tapety džungle - Váš domov bude jako nový

Přiveďte palmové listy a barevné ptáky z exotických džunglí do vašeho domu …

Přečtěte si více
-66%
origin-claim
20 / 179 Produkty

Tapety džungle dodají život každé místnosti

S dekorací v tropickém stylu naplníte svůj domov životem a optimismem. Chcete-li z tohoto odvážného vzhledu vytěžit maximum, doporučujeme, aby celková dekorace vašeho domu byla co nejjednodušší, aby celkový design místnosti doplňoval složité vzory těchto tapet. Tapety s tropickou tématikou společně s parketovými podlahami a jednoduchým nábytkem vytvoříte dojem, který Vás i vaše hosty oslní.

Tyto světlé tapety zaručí svěží pocit v celém domě, což se projeví ve způsobu, jakým vedete svůj každodenní život. Zeleň a živé tony okolo nás sebou přináší energii a život. Tato ozdobná tapeta se určitě hodí do vašeho domova, nezáleží na tom, zda ji aplikujete do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně nebo koupelny. Nezapomeňte vybrat správný materiál. O materiálech více hovoříme níže. Tyto tapety se hodí jako tapety do koupelny nebo tapety do kuchyně.

Rozdílné materiály, ve kterých tapety v tropickém stylu přichází 

V naší nabídce tapet najdete nejen všechny barvy a textury deštného pralesa, ale také různé materiálové složení. V BRICOFLOR si chceme být jistí, že můžete získat ten správný typ tapety online, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova. Proto představujeme dva velmi odlišné materiály: vinyl a papír

Vinylové tapety na zeď se vzorem džungle

Pokud jste si vybrali vinylovou tapetu, rozhodli jste se pro zvláštní kvalitu. Nejen, že nabízí skvělé návrhy, ale také poskytuje nejrobustnější skladbu. Z tohoto důvodu je vinylová tapeta oblíbená veřejnosti.  Tento produkt je vyroben z vláknité nebo papírové základny a vrchní vrstvy z PVC, což zaručuje vysokou odolnost a chrání jej před vlhkostí. Mezi jeho vlastnosti můžeme zařadit, jeho odolnost vůči světlu a omyvatelnost, což z něj činí tapetu ideální pro kuchyni nebo koupelnu. Jednoduše uchopte vlhký hadřík a vyčistěte jej beze strachu, že zničí texturou tapetu.

Papírové tapety na zeď džungle

O něco více tradiční materiál je papír, papírové tapety byli hojně používané jako součástí bytového designu. V dnešní době se od používání papírových tapet spíše odpustilo, pro jejich křehkost, proto tuto tapetu doporučujeme pouze do místností, které nejsou pravidelně používané. Tento druh tapet není omyvatelný, což může představovat problém.

Lepení tapety na zeď nikdy nebylo tak snadné

I když je pravda, že nalepení jakékoli tapety obvykle není příliš složitý úkol, její materiál to může ztěžovat více než je třeba. Exitují samolepící tapety na zeď, také známé jako stick and peal, ty velmi usnadňují přilepení tapet a jsou ideální pro kutily. Krom rozdílných povrchů tapet, také existují rozdíly v zadních stranách tapet. Tapety podle zadních stran rozdělujeme na papírový povrch a vliesový povrch. 

Tapety džungle s papírovou zadní stranou

Papírové tapety na zeď nemají žádný jiný materiál, který by posílil jeho odpor, proto je jeho umístění obvykle o něco složitější. Lepidlo naneseme na zadní stranu tapety a počkáme dvě minuty, až změkne papír, který pak může umístit na zeď. Současně byste na příslušnou zeď měli nalepit lepidlo. Když přijde čas na jejich odstranění, musíme být opatrní, protože jejich křehká povaha může vytvářet trhliny a zanechávat stopy, které lze jen obtížně odstranit. Jedná se o levné tapety na zeď, které ale budou více než dostačující pro místnosti, které se méně používají.

Tapety džungle s vliesovým povrchem

Netkané tapety na zeď s vliescovým povrchem se se vyznačuje jedinou lakovanou akrylovou zadní vrstvou. Název „netkaný“ vychází z toho, že vlákna, která tvoří jeho základnu, jsou sjednocena, aniž by byla tkaná, proto nevytvářejí uzly. Lepení těchto tapet je jednoduché a pohodlné, protože stačí nanést lepidlo na zeď a umístění můžete upravovat, pokud to bude nutné, dokud lepidlo nezaschne. Pro jejich odstranění je postup stejně jednoduchý. Stačí ji jen stáhnout a uvidíte, že nezanechávají žádné další zbytky. Díky akrylové podložce, které je vodotěsná jsou vhodné do každé místnosti. Proto se tyto tapety hodí jako tapety do kuchyně.

Krásné tapety džungle pro všechny typy pokojů

Pokud jde o tapety na zeď, existuje celá řada materiálů, z nichž si můžete vybrat tapety určené pro rozdílné místnosti. Za prvé existují originální papírové tapety, což je tradiční formát tapet. K dispozici je také tapeta se zvýšeným povrchem. Tato 3D tapeta má skvělý vizuální charakter. K dispozici je také vinylová tapeta, která má papírovou konstrukci, s vrchní vrstvou z PVC pro větší odolnost proti vlhkosti a snadnou omyvatelnost. Díky tomu je vinylová tapeta skvělou volbou do kuchyně nebo koupelny. Kromě toho existují také netkané tapety, které se nejen snadno čistí ale jejich vlastnosti také usnadňují manipulaci.

Bez ohledu na to, jakému materiálu dáváte přednost, díky nejmodernějším výrobním postupům nabízí každý z těchto materiálů vysokou úroveň kvality. Nemusíte se starat o úroveň přirozeného světla, kterému jsou vystaveny naše stěny. Tyto tapety jsou vysoce odolné vůči světlu.

Nelepte tapety na zeď snadno a bez komplikací

Díky výběru kvalitních materiálů, ze kterých jsou vyrobeny si můžete být jistí snadnou instalací. Jednoduše naneste lepidlo na tapety a můžete začít s instalací. Ujistěte se, že následujete vzory vyobrazené na tapetách k nanášení jednotlivých pruhů, tak blízko jak je to jen možné. Pěnovým válečkem vytlačte všechny bubliny a vyrovnejte nerovnosti. Takto dosáhnete skutečně profesionálních výsledků.

Moderní tapety džungle s dlouhodobou kvalitou

Jakmile dokončíte tapetování, údržba bude tou nejmenší starostí. Chcete-li tapety vyčistit jednoduše použijte vlhký hadřík k odstranění nečistot z tapety. Pokud se rozhodnete změnit tapetu nebo ji zcela odstranit, mnoho z tapet, které prodáváme na našem internetovém obchodě lze odstranit beze zbytků.  

Tropické tapety džungle – Výrobci a značky s nejlepšími styly na trhu

Cílem našeho internetového obchodu je představit pouze ty nejlepší značky na trhu. Uvidíte, že náš katalog obsahuje širokou škálu více než 50 návrhů jungle tapet a snaží se našim klientům přinést pouze ty nejodolnější a nejstabilnější tapety.  

kRÁSNÉ TAPETY džuNGLE od těch nejlepších výrobců

Naším cílem je nabídnout výběr luxusních tapet nejvyšší kvality od nejlepších výrobců tapet v Evropě. Zejména A.S. Création a Rasch jsou mezinárodně známé svými tapetami. Nabízí zdánlivě nekonečné množství sbírek tapet inspirovaných nejnovějšími trendy a koncepty interiérového designu. Čistá univerzálnost nabízených kolekcí je inspirativní a je určena téměř pro každou aplikaci. Navíc Rasch stejně jako A. S Création jsou oblíbené díky spolupráci s prémiovými značkami při vytvoření jedinečných návrhářských tapet.

Mezi oblíbené značky také patří tapety Versace a Schöner Wohnen. Kolekce jsou ztělesněním luxusních designů v elegantních barokních motivech. Zatímco Schöner Wohnen, známý časopis v oblasti interiérů v Německu, produkuje domácké vzory v různých dekorech. Architects Paper jsou řadou kolekcí návrhářů inspirovaných architektonickými strukturami od nejlepších designérů interiérů.

Najdete zde také sbírky z časopisu pro ženy - Brigitte se sbírkou okouzlujících tapetMezi další módní značky s designovými tapetami patří Esprit, Daniel Hechter a LutéceVšechny mají sbírky pro domácnosti a kanceláře, a hlavně vašeho domu, včetně tapety do ložnice, jídelen a obývacích pokojů.

Vyberte si své oblíbené tapety džungle v našem online obchodě BRICOFLOR

Pokud chcete, aby vaše zdi vyzařovaly styl, pak už nehledejte. Vyberte si v našem internetovém obchodě svůj oblíbený model! Kromě toho budete moci využívat našich specializovaných služeb, jako je nejnižší zaručená cena, která zajistí, že kupujete za nejnižší možnou cenu na trhu. Pokud chcete ušetřit ještě více, velké objednávky také umožňují lepší ceny. Jediné, co za tímto účelem musíte udělat je kontaktovat náš tým, který vám s potěšením nabídne nejlepší možné řešení. Pokud chcete mít lepší představu u kvalitě materiálů nebo barev, objednejte si vzorek, který je zdarma. Můžete nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Plus icon Přečtěte si více