Tapety od francouzského výrobce Daniel Hecher

Francouzský designer Daniel Hecher přichází se skutečně unikátními designy nejen ve svě…

Přečtěte si více
20 / 77 Produkty

Tapety na zeď od francouzského výrobce Daniel Hecher

Na výběr jsou nejen různé designy a styly ale i různé materiály, ze kterých jsou tapety vyrobeny. Díky materiálům tapet je rozdílné především použití. Mnoho lidí se vyhýbá tapetování, protože se mu připisuje mnoho stresu a úsilí. Výhody tapet ale už nejsou tak často zmiňované. V případě malovaní stěn je je potřeba barvu nanést dvakrát občas dokonce třikrát, což se nastane v případě tapet, které nalepíme jen jednou. Pokud nanášíte tapety se vzorem, dekor bude vypadat přesněji, než by tomu bylo u malby.

Co se týká použitého materiálu nepotřebujete při tapetovaní více než pokud se chystáte vymalovat. Jediné, co budete potřebovat je kobercový nůž, lepidlo a vámi vybrané tapety. Mimo to, ani lepidlo už není nutností, protože některé z dnešních tapet jsou samolepící. Další výhodou tapet pak je, že po jejich nalepení není potřeba zdlouhavého čištění.

Tapety na zeď vhodné pro každý pokoj

Různé značky a výrobci nám umožnují vybrat si z velice rozmanité řady produktů. Právě rozdílné řady produktů pro nás usnadňují vybrat si ideální tapetu pro každou místnost a vytvořit tak ideální atmosféru.

Rozsah stylů sahá od klasických stylů přes moderní vzory až po květinové dekory, které zkrášlují váš interiér přesně podle vašich představ. Nezáleží na tom, jestli plánujete renovaci vašeho obývacího pokoje, ložnice, koupelny nebo dětského pokoje. S tapetami tohoto všeho můžete dosáhnout. Tapety jsou krom toho, že se hodí do bytu vhodné také do kanceláře nebo obchodu. Kolekce mezi sebou můžete mixovat a vytvoříte tím kompletně nový styl. Váš osobitý styl bude vidět v každé místnosti.

Různé možnosti díky rozmanitosti tapety na zeď

Různé možnosti potěší nejen ty, kteří volí moderní styl, ale také ty, které jsou spíše pro klasické varianty. Každá značka nabízí kolekce s různými styly. Vyberete si tedy pokud preferujte extravagantní výrazné designy. Ale zároveň můžete zvolit čisté a jasné struktury, pokud jste spíše minimalista. V této kolekci se myslelo i na milovníky květin a přírody. S květinovým stylem přineste přírodu přímo k vám domů. Dopřejte tedy místnostem nový styl díky rozmanitosti tapet, které nabízíme. Vytvořte ve vašich bytech atmosféru, kterou vaši návštěvníci nezapomenou.

Pokoje by měli odrážet osoby, které v nich bydlí. Nechte svůj styl mluvit za vás. Ukažte, že jste kosmopolitní člověk a že máte smysl pro styl. Nastavte nový trend díky kolekcím tapet, které zařídí, že budete vystupovat z davu. Vytvořte si pokoj, ve vašem stylu, ve kterém se budete cítit dobře. Výhodou tapet také je, že dokáží opticky zvětšit pokoj. Pomocí tapet můžete také opticky rozdělit svůj pokoj na více částí. Jednoduše si ve části svého obývacího pokoje vytvořte čtecí koutek a opticky tuto část rozdělte od zbytku pokoje. Zapomeňte na fádní a šedé stěny a dostaňte do svého domu více života. Dejte svému domovu a kanceláři nového ducha. Rozšiřte své obzory a vydejte se na cestu dobrodružství s mnoha dekoracemi. Nezáleží na tom, jestli jsou tapety do dětských pokojů nebo vašich ložnic. Zpracované do nejmenších detailů.

Typy a materiály tapety na zeď 

Pro tapety na zeď je rozhodující nejen rozmanitost vzorů a různých stylů ale také jejich materiál a vlastnosti. Nabídka je skutečně velká. Existují papírové tapety, které jsou prodyšné a vyžadují krátkou dobu namáčení. Tapety strukturálních profilů mají trojrozměrný efekt a nastavují optické zvýraznění. Vinylové tapety mají lesklý reliéf, který dodává celému vzhledu různých dekorů potřebný lesk.

Netkané tapety zeď jsou vytvořeny z materiálu, který nevyžaduje namáčení do lepidla a lepidlo může být aplikováno přímo na zeď.  Pokud od tapet vyžadujeme také izolaci, sametové tapety jsou perfektní volbou, protože poskytují perfektní zvukovou izolaci. Pokud máte před očima velký obrázek, který se rozprostírá po celé zdi, jedná se o fototapety. 

Bez ohledu na to, jakému materiálu dáváte přednost a jaký druh tapety bude v budoucnu zdobit vaše stěny všechny mají jednu společnou věc. Díky kvalitním formám zpracování máte jistotu vysoké kvality. Nemusíte se starat o sluneční světlo, protože vaše nové tapety pod slunečním zářením nevyblednou.

Typy tapet také poskytují dostatečnou rozmanitost. Pomocí různých tapet, docílíte různých dojmů. Díky 3D návrhům zcela oslníte vaše hosty. Díky sametové tapetě do vašeho domu přinesete luxusní pocit domova a budete se cítit jako v paláci.

Snadné a jednoduché lepení tapety na zeď

Tapetování je často spojeno se spoustou stresu a úsilí. Zapomeňte na to, s čím jste si tapetu doposud spojovali. Díky vysoce kvalitně zpracovaným surovinám se nemusíte bát, že se potrhají a že budete muset s tapetováním začít znovu. Součástí našeho velkého výběru jsou také samolepící tapety, které usnadňují jejich lepení ke zdi. Tapety také můžete nalepit pomocí lepidla, potřebujeme jen opravdu malé množství lepidla. Žádné předchozí znalosti nejsou vyžadovány a dosáhnete výsledků, jako byste byli profesionálové.

Moderní výrobní techniky tapet jejich instalaci stále více usnadňují. Tapetu můžete nalepit na zeď bez velkého úsilí a za krátkou dobu. Rozbalte tapety a můžete okamžitě začít s lepením. Pomocí odpovídajících vzorů můžete vytvořit celkový obrázek, který vypadá jako malé umělecké dílo. V krátkém čase tak můžete kombinovat různé styly a rozvíjet tak vaše tvůrčí schopnosti.

Dlouho trvající radost s nástěnnými tapetami

I poté co jste bez námahy nalepili tapetu na stěnu, nebudete mít s údržbou mnoho práce. Čištění a údržba tapet je stejně snadná jako samotné tapetování. Jednoduše si vezměte hadřík a odstraňte nečistoty z vašich tapet. Budete si tak moci užívat jednotlivé dekory po mnohem delší dobu. Pokud se ale rozhodnete design změnit i tento krok pro vás bude velmi snadný. Většinu tapet lze jednoduše odstranit.

Výrobci a značky tapet

V oboru tapet vynikají především dva výrobci, a to jsou A.S Creation se sídlem v Gummersbach a Rasch, který má sídlo v Bramsche. Tito dva výrobci jsou mezinárodně proslulí svými vysoce kvalitními tapetami a každý rok uvádějí na trh nové kolekce, které vynikají z davu nejen svou kvalitou ale také svou univerzálností. Tito výrobci také vyrábějí tapety pro velké množství značek.

Jednou z těchto značek je Schöner Wohnen. Známý časopis už roky lidem pomáhá zkrášlit si obydlí. Architects Paper je značka která je obzvláště oblíbená u dekoratérů interiéru a architektů. Díky těmto tapetám se budete cítit jako opravdový profesionálové. Časopis Brigitte již také nepřináší pouze časopis se zaměřením na interiérový design ale i krásné a stylové tapety. Co se týká návrhářů, za zmínku stojí například Barbora Becker, která uvedla na trh svou vlastní značku B.B Home. Tato značka je nádherných motivů tapet.

Pokude jste fanouškem esprit mody, pak Vás jistě potěší, že značka Esprit se věnuje i navrhování tapet. S tapetami značky esprit přinesete do vašich pokojů svěží vánek a originální návrhy. Daniel Hechter je známý francouzský návrhář a jeho návrhy tapet jsou velice elegantní. Velice elegantní a luxusní návrhy nabízí i kolekce tapet od Versace Home.

Různé značky a vysoká kvalita

Díky nejmodernějším výrobním technikám je zaručené že kvalita vašich tapet bude vysoká. K výrobě těchto tapet jsou použity jen nejkvalitnější materiály což zaručí dlouhodobost tapet.

LUXUSNÍ TAPETY, KTERÉ MAJÍ STYL

Tato řada byla jejími návrháři popsaná jako vysoce kvalitní řada tapet s moderními, rozmanitými vzory. Designy zahrnují grafické styly kombinované s tradičními styly tapet. Tato kolekce je doplněna o několik jasných barev. Jednobarevné tapety této řady jsou snadno kombinovatelné s nejrůznějšími návrhy. Například pastelové odstíny můžeme kombinovat s tapetami, které mají drobné vzory. Červená, žlutá (Téměř zlatá) a bílá se používají v kombinaci s tmavými odstíny. Výhodou je, že tyto barevné kombinace se hodí do téměř jakéhokoliv interiéru. Tapety lze čistit štětcem nebo trochou mýdla. To že jsou tapety voděodolné je ukazatelem vysoké kvality.

DLOUHOVĚKOST A PRAKTIČNOST TAPET OD Daniel Hechter -OMYVATELNÉ TAPETY.

Tato kolekce nabízí širokou škálu vynikajících technických vlastností navržených tak aby instalace a údržba byli co nejjednodušší. Například ikona slunce značí, že produkt má dobrou stálost barev, což znamená že ani sluneční záření nezpůsobuje vyblednutí barev. Za normálních okolností by tapety měli mít trvanlivost až 50 let, přičemž normálními podmínkami se rozumí pouze interiér v nepřímém slunečním světle. Dalším indikátorem vysoké kvality je ikona s vlnou a štětcem. To znamená, že tapeta je omyvatelné měkkým kartáčem nebo houbou mýdlovým roztokem. Tato metoda čistění je možná protože tapety jsou vyrobeny z netkaného materiálu, který má oproti tradičně používaným materiálům řadu výhod. Je bezesporu velmi praktické mít tapety, kterou lze snadno čistit zejména pokud s jedná o kuchyň.

LEPENÍ TAPET

Všechny tapety v této sbírce jsou vyrobeny z netkaných materiálu. Tento vysoce kvalitní materiál je v posledních letech více a více populární, a to hned z několika důvodů. První důvod je, že lepení je velice jednoduché. Lepidlo nanášíme na zeď, a ne na zadní stranu tapety, tak jak je zvykem u tradičního druhu tapet. Další výhodou je, že tapety jsou snadno odstranitelné a zároveň na zdi nezanechávají žádné zbytky a zeď po jejich odstranění není poškozena. Během instalace byste měli věnovat pozornost ikoně, která ukazuje, jak tapetu aplikovat s ohledem na design. Pokud máte určitý vzor je potřeba tapetu nanášet s ohledem na vzor. V každém případě je potřeba následovat instrukce od výrobce tapet.

VYSOKÁ KVALITA TAPET – UDRŽITELNÉ KOLEKCE OD ARCHITECTS PAPER

Tato řada luxusních tapet nabízí mnoho možností kombinovat a být kreativní. Nálepka vyrobeno v Německu sebou přináší záruku vysoké kvality. Tyto obklady stěn mají také štítek RAL což znamená, že výrobky byly zkontrolovány kvalifikovanou německou společností, aby byla zajištěna stejná kvalita, jakou očekáváte. Před udělením této kvalifikace je zkontrolována odolnost proti vodě,omyvatelnoststálost barev a odolnost proti nárazům. Označení CE přidáno k tomuto výrobku znamená, že výrobce splňuje evropská pravidla. Štítek FSC znamená že tapety jsou vyrobeny z materiálů, které jsou ekologické a udržitelné.

VÝHODY NETKANÝCH NÁSTĚNNÝCH TAPET

Tapety na zeď vyrobeny z netkaných materiálu mají mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že je vyroben z ekologických materiálů, je vhodný pro životní prostředí. Vlastnosti tohoto materiálu dokazují vysokou kvalitu produktu. Výhody jsou patrné například při aplikaci tapet. Netkané tapety na zeď mají vysokou stálost barev, takže na slunečním světle nevyblednou. Díky odolnosti vůči vodě, jsou omyvatelné a můžete je čistit vlhkým hadříkem. Přečtěte si pokyny od výrobce na obalu, abyste věděli, co budete potřebovat.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu z BRICOFLOR, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála. Nabízíme tapety pro každý pokoj

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety na zeď z kolekce od Livingwalls.

Tapety na zeď – to nejlepší pro vaši stěnu

Jednou z největších výhod vliesové tapety na zeď je to, že ji lze rychle a snadno připevnit. Potřebujete pouze standardní nádobí a můžete dosáhnout výsledku jako od profesionála. Budete potřebovat následující materiály: tapetovací stůl a žebřík, tužka, skládací metr a svinovací metr, nůžky nebo tapetovací nůž, pasta, hůl nebo hůl a kbelík na smíchání pasty, kastrol, tapetovací štětec a nejlépe váleček a přítlačný váleček.

Než se rozhodnete pro svou oblíbené tapety na zeď, měli byste změřit stěny, které se mají tapetovat, abyste si mohli v našem online obchodě objednat správný počet rolí tapet. V ideálním případě byste měli naplánovat ještě jednu roli, protože by to mohlo vést ke škrtům. Ořízněte proužky tapety na zeď s přídavkem asi pěti centimetrů, které můžete úhledně odříznout, když tapeta konečně visí na zdi.

Smíchejte pastu podle příbalového letáku a zabraňte tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že jsou vaše stěny suché a hladké, protože vliesová tapeta může zakrýt pouze malé praskliny v sádrovém podkladu. Naneste pastu co nejrovnoměrněji na zeď a štětcem na tapety na zeď vyhlaďte proužky tapety na zeď na stěnu shora dolů. Věnujte pozornost vybranému designu vaší tapety a vyhlaďte všechny jizvy, které by mohly na zrnitém válečku vzniknout.

A.S. CRÉATION – VÝROBCE TAPETY

Značka A.S. Création si dala za úkol vytvořit špičkové produkty, které jsou inovativní a elegantní a poskytují Vám nejlepší možný konečný výsledek. Značka A.S. Création má ve svém rozsáhlém katalogu přes 6000 různých tapet, mezi nimiž je spousta zbrusu nových vzorů. Jeden z charakteristických znaků této firmy je jejich spolupráce se značkami jako je Porsche. Tato partnerství umožňují A.S Creation zahrnovat výjimečné designy. Jistě vás tedy nepřekvapí že A.S. Création je považována za vedoucí postavu v tapetovém designu. Růžné řady, které jsou součásti jejich katalogu jsou rozmanité a uzpůsobené tak, aby vyhovovali vkusu každého.

Rozsáhlé řada pokrývá celé spektrum od cenově nejdostupnějších tapet až po špičkové tapety s výjimečnou kvalitou.  A.S Création jsou skutečně tak rozmanité, že si každý najde tu nejvhodnější možnost pro svůj domov.

A.S. CRÉATION ODOLNÉ A VYSOCE KVALITNÍ TAPETY

Všechny produkty nabízené v kolekci A.S. Création jsou vysoce kvalitní. Ikona slunce označuje, že za normálních okolností barvy tapet nejsou poškozeny. To znamená, že barvy nevyblednou. Pod pojmem normální okolnosti se rozumí že tapety nejsou vystaveny přímému slunečnému záření. Ikona označená vlnkou znamená, že tapeta je odolná vůči vlhkosti, což znamená že je můžeme očistit pomocí vlhkého hadříku. To je velmi výhodné v případě, že jsou tapety umístěné v dětském pokoji nebo v jídelně případně kuchyni. Další ikonou je, na které je štětec a jedna vlnka znamená že tapeta je velice odolná vůči vodě. Tapetu můžete vyčistit měkkým kartáčem a mýdlem. Vysokou kvalitu podtrhuje logo – Vyrobeno v Německu. Všechny tyto vlastnosti vás ujistí, že vaše zdi budou krásné po dlouhá léta. Tyto moderní tapety od A.S. Création se hodí kamkoliv, protože většina z nich je velmi odolná.

A.S. CRÉATION A JEJICH EKOLOGICKY UDRŽITELNÉ VÝROBKY

Pokud jde o enviromentální normy A.S. Création překonává evropské a mezinárodní normy. Díky tomu, se řadí do kategorie A+, což zaručuje extrémně nízkou míru znečištění. Tapety od A.S. Creation jsou barvené pomocí barev na vodní bázy, které je navržena tak, aby neznečišťovala životní prostředí. Jejich produkty jsou také vyrobeny z udržitelného papíru a firma dokonce vynakládá úsilí na ochranu a udržitelnost lesů. To dokazuje logo FSC, které najdete na obalech. Při nákupu A.S Creation produktů si můžete být jistí, že investujete do ekologicky odpovědné společnosti. Všechny jejich tapety mají logo CE, to znamená, že splňují nejpřísnější zákony požární bezpečnosti. Kolekce tapet od A.S Creation zároveň splňují i německé zákony o požární bezpečnosti, což dokazuje logo RAL. Německé standarty o požární bezpečnosti jsou nejpřísnější v Evropě.

OBJEDNÁVEJTE TAPETY ONLINE NA ESHOPU BRICOFLOR

Zde v našem internetovém obchodě nabízíme všechny druhy tapet. Nezáleží na tom, jaký styl plánujete pro svůj domov. Pokud si nevyberete ve sbírkách od Architects Paper jistě najdete přesně to, co hledáte v jiných sbírkách od ostatních výrobců. BRICOFLOR nabízí zákazníkům všech produktů zdarma, tato možnost je pro vás ideální, pokud si nejste jisti, jaké tapety budou nejlépe vyhovovat vašemu interiéru nebo v případě že chcete kombinovat dvě tapety. V tomto případě můžete pomocí vzorku zjistit, jak spolu tapety budou ladit. Další službou, kterou na našem obchodě můžete najít je kalkulačka, díky které budete vědět kolik rolí tapet budete potřebovat. Podívejte se do našeho online ochodu a vyberte si ze značek které nabízíme.

Plus icon Přečtěte si více