Tapety dřevo

Pokud si plánujete vytvořit útulné místo pro Vás a vaši rodinu nebo pokud se chc…

Přečtěte si více
-69%
origin-claim
1 - 20 z 144 Produkty

Představujeme tapety na zeď ve stylu dřeva

Tento vzhled není vyhrazen pouze pro podlahy. Dřevo je klasický, ale nadčasový materiál. Pokud chcete čerpat z tohoto útulného a rustikálního vzhledu, pak máme široký výběr vzorů, které pomohou vašemu nábytku vyniknout a učinit z vašeho domu něco, na co se těšíte celý den. Dřevo je drahé, ale tapety dřevo, které vypadají jako dřevo, nejsou, takže můžete mít stejný styl za zlomek ceny.

Rustický styl - z města na vesnici 

Buďte kreativní a také více v souladu s přírodou. Stačí kombinovat tapetu s dřevěným motivem s dekoracemi ze dřeva nebo tapety beton, tato kombinace bude působit krásným a uklidňujícím dojmem.

Nejběžněji se ke dřevu hodí světlé barvy například světle hnědá nebo bílá. Pokud již máte nábytek, který se hodí k této paletě barev, jste na cestě ke krásnému a stylovému interiéru. Tento styl by měl být spíše jednoduchý a nepůsobit překombinovaně. Prosvětlené a velké prostory tento styl doplňují nejlépe. 

Tyto tapety přicházejí v mnoha variantách dřeva a dřevěných motivů. Díky velké rozmanitosti si vybere každý, to také umožňuje velkou rozmanitost v jejich použití. Tapety se hodí jako tapety do obýváku nebo ložnice, ale stejně dobré pro koupelnu nebo kuchyň. Jiné vzory z teplejšího dřeva, jako je kolekce malých hvězd, by vypadaly skvěle v dětském pokoji, dětském pokoji. Je jen na vás, jak se rozhodnete, jak chcete tyto tapety použít, aby vynikly všechny jedinečné vlastnosti vašeho domova. 

Tapety dřevo v různých variantách 

Stejně tak jako samotné dřevo, tyto tapety přicházejí v různých materiálních variantách. Zde v BRICOFLOR se ujišťujeme, že můžete získat ten správný typ tapety online, aniž byste museli opustit pohodlí svého domova. Představujeme dva velmi odlišné materiály: vinyl a papír.

Vinylové tapety na zeď v provedení dřeva

Vinylové tapety se vyznačují speciální strukturou, která se skládá z vláknité nebo papírové základny a vrchní vrstvy z PVC, která poskytuje a odolnost materiálu. S touto speciální vrchní vrstvou z vinylu je obzvláště odolná vůči vlhkosti a světlu a je omyvatelná. To je to, co z nich dělá perfektní tapetu do kuchyně a koupelny. Jednoduše uchopte vlhký hadřík a vyčistěte jej beze strachu, že zničí texturou tapetu

Papírové tapety dřevo

Papír byl běžně používaným materiálem a byl tradičním designem interiéru. V dnešní době se papírové tapety kvůli své křehkosti trochu nepoužívaly, proto tuto tapetu doporučujeme pouze do místností, kde není vidět žádné použití. Navíc není omyvatelný, což může představovat problém.

Krásné tapety dřevo pro všechny typy pokojů

Pokud jde o moderní tapety, existuje celá řada materiálů, z nichž si můžete vybrat tapety určené pro rozdílné místnosti. Za prvé existují originální papírové tapety, což je tradiční formát tapet. K dispozici je také tapeta se zvýšeným povrchem. Tato 3D tapeta má skvělý vizuální charakter. K dispozici je také vinylová tapeta, která má papírovou konstrukci, s vrchní vrstvou z PVC pro větší odolnost proti vlhkosti a snadnou omyvatelnost. Díky tomu je vinylová tapeta skvělou volbou do kuchyně nebo koupelny. Kromě toho existují také netkané tapety, které se nejen snadno čistí ale jejich vlastnosti také usnadňují manipulaci.

Bez ohledu na to, jakému materiálu dáváte přednost, díky nejmodernějším výrobním postupům nabízí každý z těchto materiálů vysokou úroveň kvality. Nemusíte se starat o úroveň přirozeného světla, kterému jsou vystaveny naše stěny. Tyto tapety jsou vysoce odolné vůči světlu.

Nalepte tapety na zeď snadno a bez komplikací

Díky výběru kvalitních materiálů, ze kterých jsou vyrobeny si můžete být jistí snadnou instalací. Jednoduše naneste lepidlo na tapety a můžete začít s instalací. Ujistěte se, že následujete vzory vyobrazené na tapetách k nanášení jednotlivých pruhů, tak blízko jak je to jen možné. Pěnovým válečkem vytlačte všechny bubliny a vyrovnejte nerovnosti. Takto dosáhnete skutečně profesionálních výsledků.

Moderní tapety na zeď s dlouhodobou kvalitou

Jakmile dokončíte tapetování, údržba bude tou nejmenší starostí. Chcete-li tapety vyčistit jednoduše použijte vlhký hadřík k odstranění nečistot z tapety. Pokud se rozhodnete změnit tapetu nebo ji zcela odstranit, mnoho z tapet, které prodáváme na našem internetovém obchodě lze odstranit beze zbytků.  

Tapety na zeď s papírovým základem

Jak již bylo zmíněno, papírová tapeta má jednoduchou konstrukci, takže nevykazuje žádnou odolnost vůči vlhkosti a při manipulaci je o něco objemnější. Naneste tedy lepidlo na zadní stranu tapety a nechte lepidlo změkčit papír na několik minut. V rámci přípravy by lepidlo také mělo být nanesené na stěnu. Na druhou stranu, při odstraňování tapety je třeba věnovat zvláštní pozornost tomu, že je-li materiál takto křehký, může se roztrhnout a některé části mohou zůstat přilepené ke stěně. V tomto případě pak může být náročné je později odstranit.

Netkané tapety s motivem dřeva

Netkaná tapety se vyznačuje lakovanou akrylovou vrstvou. Netkaných vlastností je dosaženo tím, že vlákna, která tvoří textilní tapetu, jsou spojena dohromady, aniž by byla tkaná, což eliminuje tvar nití. Jeho umístění na zeď je o poznání snazší, protože lepidlo se nanáší pouze na zeď. Výhodou tohoto také je, že dokud lepidlo nezaschne, můžete v případě potřeby upravit umístění tapety. Pokud jde o odstranění, proces je velice jednoduchý, nezůstanou žádné zbytky a papír lze odstranit jako jeden kus.

Tapety s motivem dřeva - nejlepší značky na trhu 

Naším cílem je představit pouze ty nejlepší značky na trhu. Uvidíte, že náš katalog obsahuje širokou škálu více než 100 dřevěných vzorů a přináší našim klientům přinést pouze ty nejodolnější a velmi luxusní tapety.

Krásné tapety na zeď od těch nejlepších výrobců

Naším cílem je nabídnout výběr luxusních tapet nejvyšší kvality od nejlepších výrobců tapet v Evropě. Zejména A.S. Création a Rasch jsou mezinárodně známé svými tapetami. Nabízí zdánlivě nekonečné množství sbírek tapet inspirovaných nejnovějšími trendy a koncepty interiérového designu. Čistá univerzálnost nabízených kolekcí je inspirativní a je určena téměř pro každou aplikaci. Navíc Rasch stejně jako A. S Création jsou oblíbené díky spolupráci s prémiovými značkami při vytvoření jedinečných návrhářských tapet.

Mezi oblíbené značky také patří Versace a Schöner Wohnen. Kolekce tapety Versace jsou ztělesněním luxusních designů v elegantních barokních motivech. Zatímco Schöner Wohnen, známý časopis v oblasti interiérů v Německu, produkuje domácké vzory v různých dekorech. Architects Paper jsou řadou kolekcí návrhářů inspirovaných architektonickými strukturami od nejlepších designérů interiérů.

Najdete zde také sbírky z časopisu pro ženy - Brigitte se sbírkou okouzlujících tapet. Mezi další módní značky s designovými tapetami patří EspritDaniel Hechter a Lutéce. Všechny mají sbírky pro domácnosti a kanceláře, a hlavně vašeho domu, včetně tapety do ložnice, jídelen a obývacích pokojů.

Najděte tapety s motivem dřeva na našem internetovém obchodě

Pokud chcete, aby vaše stěny vyzařovali jedinečným stylem už nemusíte hledat. Najděte v našem internetovém obchodě svůj oblíbený model! Kromě toho budete moci využívat našich specializovaných služeb, jako je nejnižší zaručená cena, která zajistí, že kupujete za nejnižší možnou cenu. Pokud chcete ušetřit ještě více, velké objednávky také umožňují lepší ceny. Za tímto účelem budete muset kontaktovat pouze náš prodejní tým, který vám s potěšením nabídne nejlepší možné řešení. Kromě toho, pokud se chcete podívat na kvalitu našich materiálů, poskytujeme vám také bezplatné vzorky, které vám umožní získat představu o tom, jak by vypadalo na vaší zdi. Můžete nás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Plus icon Přečtěte si více