Kontakt
Máte Nějaké Otázky?

Rádi Vám poradíme! Kontakt Po – Pá: 8-17 hodin +420 234 076 058 nebo na e-mail info@bricoflor.cz

Tapety Dinosaurus - tapety do dětského pokoje

Pokud jde o renovaci nebo vylepšení místností, tapety jsou snadné a rychlé řešení, které vám pomůže dosáhnout zcela nového vzhledu ve vaší místnosti. Zatímco malování místností nabízí omezené možnosti, u tapet lze počet různých možností jen stěží popsat slovy. Iideální volbou do dětských pokojů jsou potom tapety s motivem dinosaurů.

Dozvědět se více

Tapety dinosaurus

  • Garance nejlepší ceny

    Ujistěte se, že nezaplatíte ani korunu navíc!
  • Nabídky na míru

    Plánujete větší projekt? Připravíme Vám speciální nabídku!
  • Vzorky zdarma

    Objednejte si nyní bezplatně až 8 vzorků!

Luxusní tapety pro všechny typy pokojů

Objevte širokou škálu tapet od nejlepších výrobců na trhu, například A.S. Création a Lutéce. Obrovská paleta nekonečných stylů Vám umožní získat požadovaný designový koncept ve vašich interiérech. Různé styly sahají od klasických po moderní tapety nebo tapety do dětského pokoje. Při zdobení svého prostoru pomocí těchto návrhářských tapet, ať už jde o obývací pokoj, ložnici, kuchyň, koupelnu, nebo komerční prostory, jako jsou kanceláře, restaurace a kavárny, budete mít úplnou svobodu. Kromě toho můžete kombinovat různé sbírky tapet a vytvořit jedinečnou atmosféru.
Skvělé varianty a spoustu možností  

Čeká na vás velký výběr stylu. Každá značka nabízí sbírky s jedinečným šarmem, nezáleží na tom, jestli dáváte přednost vzorům s luxusními ornamenty, jako jsou tapety Versace nebo jednoduché a jasné struktury! Dopřejte svému pokoji nový jas pomocí různých luxusních tapet. Proměňte část svého obývacího pokoje v koutek pro čtení a vytvořte stylové rozdělení ve svých interiérech! Tapety cihly jsou v poslední době velmi populární.
Různé materiály, ze kterých jsou tapety vyrobené   

Každá kolekce tapet se liší nejen designem a stylem, ale existují i ​​různé druhy materiálů ze kterých jsou tapety vyrobeny. Existují klasické papírové tapety, 3D tapety, které mají zvýšený povrch pro dynamické vizuální vlastnosti. K dispozici jsou také vinylové tapety, které se skládají z papíru s vrchní vrstvou z PVC pro větší odolnost. Vinylové tapety jsou odolné proti vlhkosti a jsou omyvatelné. To z nich dělá ideální volbu tapety do kuchyně a koupelny. Můžete si také vybrat netkanou tapetu, která se vyznačuje lakovanou akrylovou vrstvou a snadným zavěšením. Bez ohledu na materiál nabízejí všechny tapety vysokou úroveň kvality díky nejmodernějším výrobním procesům, které zajišťují dlouhodobou retenci barev.

Krásné tapety na zeď pro všechny typy pokojů

Pokud jde o tapety, existuje celá řada materiálů, z nichž si můžete vybrat tapety určené pro rozdílné místnosti. Za prvé existují originální papírové tapety, což je tradiční formát tapet. K dispozici je také tapeta se zvýšeným povrchem. Tato 3D tapeta má skvělý vizuální charakter. K dispozici je také vinylová tapeta, která má papírovou konstrukci, s vrchní vrstvou z PVC pro větší odolnost proti vlhkosti a snadnou omyvatelnost. Díky tomu je vinylová tapeta skvělou volbou jako tapety do kuchyně nebo tapety do koupelny. Kromě toho existují také netkané tapety, které se nejen snadno čistí ale jejich vlastnosti také usnadňují manipulaci.

Bez ohledu na to, jakému materiálu dáváte přednost, díky nejmodernějším výrobním postupům nabízí každý z těchto materiálů vysokou úroveň kvality. Nemusíte se starat o úroveň přirozeného světla, kterému jsou vystaveny naše stěny. Tyto tapety jsou vysoce odolné vůči světlu.

Nalepte tapety na zeď snadno a bez komplikací

Díky výběru kvalitních materiálů, ze kterých jsou vyrobeny si můžete být jistí snadnou instalací. Jednoduše naneste lepidlo na tapety a můžete začít s instalací. Ujistěte se, že následujete vzory vyobrazené na tapetách k nanášení jednotlivých pruhů, tak blízko jak je to jen možné. Pěnovým válečkem vytlačte všechny bubliny a vyrovnejte nerovnosti. Takto dosáhnete skutečně profesionálních výsledků.

Moderní tapety na zeď s dlouhodobou kvalitou

Jakmile dokončíte tapetování, údržba bude tou nejmenší starostí. Chcete-li tapety vyčistit jednoduše použijte vlhký hadřík k odstranění nečistot z tapety. Pokud se rozhodnete změnit tapetu nebo ji zcela odstranit, mnoho z tapet, které prodáváme na našem internetovém obchodě lze odstranit beze zbytků. Luxusní tapety zútulní váš domov.

Krásné tapety na zeď od těch nejlepších výrobců

Naším cílem je nabídnout výběr luxusních tapet nejvyšší kvality od nejlepších výrobců tapet v Evropě. Zejména A.S. Création a Rasch jsou mezinárodně známé svými tapetami. Nabízí zdánlivě nekonečné množství sbírek tapet inspirovaných nejnovějšími trendy a koncepty interiérového designu. Čistá univerzálnost nabízených kolekcí je inspirativní a je určena téměř pro každou aplikaci. Navíc Rasch stejně jako A. S Création jsou oblíbené díky spolupráci s prémiovými značkami při vytvoření jedinečných návrhářských tapet.

Mezi oblíbené značky také patří Versace a Schöner Wohnen. Kolekce tapety Versace jsou ztělesněním luxusních designů v elegantních barokních motivech. Zatímco Schöner Wohnen, známý časopis v oblasti interiérů v Německu, produkuje domácké vzory v různých dekorech. Architects Paper jsou řadou kolekcí návrhářů inspirovaných architektonickými strukturami od nejlepších designérů interiérů.

Najdete zde také sbírky z časopisu pro ženy - Brigitte se sbírkou okouzlujících tapet. Mezi další módní značky s designovými tapetami patří Esprit, Daniel Hechter a Lutéce. Všechny mají sbírky pro domácnosti a kanceláře, a hlavně vašeho domu, včetně tapety do ložnice, jídelen a obývacích pokojů.

Objevte tapety s dinosaury právě teď

Objevte dobrodružné tapety s motivy dinosaurů v našem online obchodě a využijte naši nejlepší záruku ceny! Abychom vám pomohli při rozhodování o vašem oblíbeném dekoru, nabízíme bezplatnou ukázkovou službu, abyste mohli před provedením objednávky vidět a cítit kvalitu vzorů. A co víc, pokud plánujete velký projekt, možná od nás budete moci obdržet přizpůsobenou nabídku, abyste si mohli novou tapetu pořídit za ještě lepší cenu! Neváhejte nás kontaktovat s případnými dotazy, jednoduše zavolejte, e-mailem nebo vyplňte náš kontaktní formulář a my vám rádi pomůžeme!