Brokátové tapety

Brokátové tapety byly v celé historii základem jako pozvednutí stylu interi&e…

Přečtěte si více
-68%
origin-claim
-66%
origin-claim
1 - 20 z 197 Produkty

Brokátové tapety na zeď – Klasika, která nikdy nevyjde z módy

Damaškové tapety jsou univerzální volbou pro domov. Pro docílení odvážného a smyslného stylu zvolte černou damaškovou tapetu. V případě ženského a elegantního stylu se rozhodněte pro šedivé nebo stříbrné odstíny. Nebo přidejte tapetu pouze na jednu stěnu jako nové tapety do obýváku, což skvělé doplní design vašeho obývacího pokoje nebo jídelny. Moderní tapety ve stylu orientu jsou skvělé do každé místnosti.

RŮZNÉ MATERIÁLY LUXUSNÍCH NÁSTĚNNÝCH tapet 

Existují dva druhy materiálu, ze kterého se tapety vyrábí. Jedná se vinylové tapety a strukturované tapety. Obě možnosti jsou atraktivní varianty a s každou variantou přichází rozdílné výhody a technické vlastnosti. Některé z tapet dokonce kombinují dva druhy tapet. Tyto tapety se považují za velmi luxusní tapety.

Vinylové tapety na zeď s damaškovými motivy

Pokud je životnost klíčovým faktorem při rozhodování o vaší nové tapetě pak je vinylová tapeta pro Vás tou nejlepší volbou. Je to velice odolný druh tapety a zároveň jde velice snadno vyčistit, což znamená, že se jedná o ideální druh tapety do koupelny nebo kuchyně. V případě skvrn můžeme jednoduše vyčistit houbou.

Strukturované tapety na zeď s damaškovými motivy

Strukturované tapety, dodávají vašim stěnám prvek luxusu a moderní styl, což působí 3D efektem. Moderní tapety jsou vyrobené sofistikovanými způsoby, a tudíž dodávají každému pokoji nádech luxusu.

Nalepení damaškových tapet na stěnu snadnou a profesionální cestou

Lepení tapet v této kategorii je možné dvěma způsoby. Lepidlo může být naneseno na stěnu nebo může být naneseno na samotnou zeď. Vždy musíte zkontrolovat jaký způsob je doporučen pro nalepení tapet na stěnu.

Damaškové tapety s papírovým základem

Tapety s papírovou zadní stranou jsou levnější než vinylové. Zároveň ale jejich lepení může být o něco náročnější, a to proto že absorbují lepidlo o něco rychleji, a to znamená že budeme muset dát kompromis na stabilitu.

Nalepte tapety na zeď snadno a bez komplikací

Díky výběru kvalitních materiálů, ze kterých jsou vyrobeny si můžete být jistí snadnou instalací. Jednoduše naneste lepidlo na tapety a můžete začít s instalací. Ujistěte se, že následujete vzory vyobrazené na tapetách k nanášení jednotlivých pruhů, tak blízko jak je to jen možné. Pěnovým válečkem vytlačte všechny bubliny a vyrovnejte nerovnosti. Takto dosáhnete skutečně profesionálních výsledků.

Moderní tapety s dlouhodobou kvalitou

Jakmile dokončíte tapetování, údržba bude tou nejmenší starostí. Chcete-li tapety vyčistit jednoduše použijte vlhký hadřík k odstranění nečistot z tapety. Pokud se rozhodnete změnit tapetu nebo ji zcela odstranit, mnoho z tapet, které prodáváme na našem internetovém obchodě lze odstranit beze zbytků.  

Krásné tapety od těch nejlepších výrobců

Naším cílem je nabídnout výběr luxusních tapet nejvyšší kvality od nejlepších výrobců tapet v Evropě. Zejména A.S. Création a Rasch jsou mezinárodně známé svými tapetami. Nabízí zdánlivě nekonečné množství sbírek tapet inspirovaných nejnovějšími trendy a koncepty interiérového designu. Čistá univerzálnost nabízených kolekcí je inspirativní a je určena téměř pro každou aplikaci. Navíc Rasch stejně jako A. S Création jsou oblíbené díky spolupráci s prémiovými značkami při vytvoření jedinečných návrhářských tapet.

Mezi oblíbené značky také patří Versace a Schöner Wohnen. Kolekce tapety Versace jsou ztělesněním luxusních designů v elegantních barokních motivech. Zatímco Schöner Wohnen, známý časopis v oblasti interiérů v Německu, produkuje domácké vzory v různých dekorech. Architects Paper jsou řadou kolekcí návrhářů inspirovaných architektonickými strukturami od nejlepších designérů interiérů.

Najdete zde také sbírky z časopisu pro ženy - Brigitte se sbírkou okouzlujících tapet. Mezi další módní značky s designovými tapetami patří EspritDaniel Hechter a Lutéce. Všechny mají sbírky pro domácnosti a kanceláře, a hlavně vašeho domu, včetně tapety do ložnice, jídelen a obývacích pokojů.

Proč nakupovat damaškové tapety online

Kvalitu, barvu a strukturu tapet můžete posoudit z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře díky objednání vzorků. To vás chrání před objednáním produktů, o kterých si nejste absolutně jisti. Našim cílem je stavět zákazníky na první místo. Proto se v případě jakéhokoli dotazu obraťte na nás a kontaktujte nás a náš tým, který Vám rád pomůže. Pokud jste firma a hledáte zakázkovou nabídku na velkoobjemovou objednávku kontaktujte náš tým, který Vám vytvoří speciální objednávku.

Plus icon Přečtěte si více