LIVINGWALLS HARMONY in motion by MAC STOPA - TAPETY PRO EFEKTIVNÍ DESIGN

Tapety na zeď kolekce Harmony in Motion …

Přečtěte si více

LIVINGWALLS HARMONY V POHYBU MAC STOPA - tapety V 3D VZHLEDU

Kolekce tapety Harmony in Motion od Mac Stopy se opírá o expresivní tapety, které vytvářejí jedinečné prostorové obrázky. Zdá se, že neobvyklé tapety oživují stěny a vytvářejí dojemné efekty a optické iluze pro živý interiér. A přesto se nástěnné oblečení Mac Stopa a Livingwalls nezdá rušivé, protože geometrické vzory stále vyzařují část harmonie a vyrovnanosti.

Kromě speciálních tapet obsahuje kolekce Harmony in Motion by Mac Stopa také několik dokonale sladěných jednobarevných tapet, které lze ideálně kombinovat se vzorovými tapetami a přidat tak jen pár akcentů nebo jako jediný herec v místnosti dát moderní vkus.

Tapety PRO HARMONICKÉ OKOLÍ

Tapety Livingwalls Harmony in Motion by Mac Stopy se architekt, interiérový a průmyslový designér Mac Stopa spoléhá především na geometrii jako ústřední výrazový prostředek. Téměř exotické dekory vytvářejí atraktivní kompozice grafického designu a organických akcentů. Síťovité vzory připomínají voštiny. V neobvyklém 3D vzhledu navrhují tapety od Harmony in Motion by Mac Stopy speciální hloubkový efekt a ve skutečnosti se zdají být přesunuty.

Kromě poněkud organicky vypadajících voštinových vzorů můžete očekávat také trojúhelníkové vzory, které ve svém původním složení připomínají skalní útvary a ve svých trendy barvách a reflexní optice působí velmi futuristicky. Paleta barev neobvyklých tapet se pohybuje od neonových tónů, jako jsou růžové, jasně zelené a žluté až po tyrkysové, červené a oranžové. Výraznou barevnou paletu doplňují antracitové, šedé a světle modré barvy a také lesklé a kovové efekty. Tyto tapety přinášejí novou energii a vytvářejí silné prohlášení v každé místnosti.

NOVÁ ENERGIE S TAPETY LIVINGWALLS HARMONY

Expresivní tapety z kolekce Harmony in Motion by Mac Stopy lze ideálně kombinovat s odpovídajícími černobílými tapetami, aby vytvořily několik puristických tónů a vytvořily 3D tapetu jako pódium.

Tapety Hamony in Motion by Mac Stopa jsou vhodné nejen pro čtyři stěny doma, ale je také ideální pro smluvní sektor a kancelář. Díky grafickému designu mohou geometrické tapety podporovat koncentraci, aniž by vypadaly staticky, protože trojrozměrná optika zajišťuje dynamický obraz. A komerční místnosti, jako jsou bary nebo moderní kavárny, mohou být navrženy expresivně s trendy, futuristickými dekory, silnými kontrasty a pronikavými neonovými barvami. Voštinové, síťové a bublinkové vzory ve 3D optice přitahují pozornost každého.

LIVINGWALLS HARMONY in motion by MAC STOPA - ROZMĚRNÁ STABILNÍ 3D TAPETy

Tapety kolekce Harmony in Motion by Mac Stopy od Livingwalls jsou vysoce kvalitní vliesové tapety. Vliesové tapety se skládají z textilních a celulózových vláken, díky nimž je tapeta obzvláště rozměrově stabilní. To nejen usnadňuje připevnění, protože pastu můžete aplikovat přímo na zeď a zakryjí se malé hrbolky, ale tapety jsou také velmi robustní. Tapetu Livingwalls lze také použít jako tapety do koupelny nebo kuchyně, protože je propustná pro vzduch a páry.

Vliesové tapety od Harmony in Motion by Mac Stopy je navíc nehořlavá, lze ji v případě potřeby čistit vlhkým hadříkem a lze ji aplikovat také v místnostech s vysokou úrovní slunečního světla, protože je velmi světlostálá a jasně zbarvená. Pokud se kdykoli rozhodnete pro jinou tapetu z našeho online obchodu, můžete starou tapetu snadno odlepit, když je suchá.

EXOTICKÉ VNĚJŠÍ, KVALITA VNITŘNÍ: VYSOKÉ KVALITNÍ TAPETY na zeď PODLE LIVINGWALLS Harmony in motion by mac stopa

Tapety na zeď kolekce Harmony in motion by mac stopa jsou vliesové tapety. To má tu výhodu, že tapetu můžete na zeď připevnit rychle a snadno, protože jde o velmi robustní materiál, který nevyžaduje nasáknutí pasty. A nejen to, protože obklady stěn jsou vhodné pro instalaci téměř v jakékoli místnosti, takže ve společnosti Colibri máte po ruce skutečné všestranné použití.

Tapety na zeď na jedné straně od Livingwalls Harmony in motion by mac stopa jsou voděodolné, takže je můžete bez váhání použít jako tapetu do koupelny nebo kuchyně. Měli byste se však zdržet instalace v bezprostřední oblasti sprchování sprchy. Kvůli tvarové stabilitě se však obklady stěn neoddělí od stěny ani při zvýšené vlhkosti. Propustnost vzduchu a par mezitím brání tvorbě plísní a zajišťuje dobré vnitřní klima.

A moderní tapety na zeď jsou také vhodné pro zimní zahradu díky své dobré světlostálosti a intenzitě barev. A pokud si někdy zamilujete jinou tapetu z našeho internetového obchodu, můžete starou tapetu snadno odstranit, aniž by vám zbyly zbytky.

LIVINGWALLS Harmony in motion by mac stopa: vliesové tapety jsou velmi praktické

V kolekci Harmony in Motion by Mac Stopa spojila Livingwalls to nejlepší ze světa tapet. Zde najdete pouze vliesové tapety na zeď, které lze připevnit velmi rychle a snadno, protože pastu můžete jednoduše aplikovat přímo na zeď a nemusíte pastou namočit proužky tapety. A to není vše, protože tapety Best of Vlies jsou velmi robustní, a proto se hodí téměř do každé místnosti.

Vyberte si například tapetu do koupelny nebo tapetu do kuchyně z kolekce Livingwalls Best of Vlies a využijte praktičnosti těchto nástěnných maleb. Tapety na zeď jsou voděodolné a propustné pro vzduch a páry, takže je potlačena tvorba plísní a je zajištěno dobré klima v místnosti. Výrazná rozměrová stabilita zajišťuje, že se tapety neodlepí od stěny ani nezkroutí, a to ani při zvýšené vlhkosti.

A tapety na zeď z kolekce Best of Vlies jsou také ideální pro zimní zahradu, protože mají dobrou stálost světla a intenzitu barev. Pokud byste se někdy rozhodli pro jiné tapety z našeho online obchodu, lze staré tapety snadno a beze zbytku odstranit. Styl tapet je velmi rozmanitý.

VÝHODY NETKANÝCH NÁSTĚNNÝCH TAPET

Tapety na zeď vyrobeny z netkaných materiálu mají mnoho výhod. Vzhledem k tomu, že je vyroben z ekologických materiálů, je vhodný pro životní prostředí. Vlastnosti tohoto materiálu dokazují vysokou kvalitu produktu. Výhody jsou patrné například při aplikaci tapet. Netkané tapety na zeď mají vysokou stálost barev, takže na slunečním světle nevyblednou. Díky odolnosti vůči vodě, jsou omyvatelné a můžete je čistit vlhkým hadříkem. Přečtěte si pokyny od výrobce na obalu, abyste věděli, co budete potřebovat.

UŠETŘETE ČAS A NALEPTE SI TAPETU!

Kvalitní netkanou tapetu s realistickým konkrétním vzhledem lze snadno a bez předchozích znalostí nalepit. Vděčný netkaný podkladový materiál šetří namáhavé namočení pásků tapet do lepidla a nabízí vysokou rozměrovou škálu možností. Máte možnost aplikovat lepidlo přímo na zeď, což šetří čas i úsilí. Pokud si později vyberete jinou tapetu z BRICOFLOR, konkrétní tapetu lze snadno odstranit.

KOUPĚ TAPETY NA ZEĎ NIKDY NEBYLO JEDNODUŠŠÍ!

Využijte příležitosti, kterou vám náš internetový obchod nabízí, a získejte svou oblíbenou tapetu během pár minut. Ušetřete si cestu do „specializovaného obchodu“ a nekonečné rozhovory s prodejci. Koupě a aplikace tapety na zeď nikdy nebyla snadnější!

Ať už se jedná o aplikaci tapety na zeď doma nebo v kanceláři, nebudete mít problém s umístěním vaší nové tapety na zeď. Je to jednoduché a rychlé. I bez předchozích znalostí budete moci dosáhnout výsledků profesionála. Nabízíme tapety pro každý pokoj

VYSOKÁ ODOLNOST TAPETY NA ZEĎ

Díky kvalitnímu zpracování a materiálu, na kterém jsou tyto dekorace natištěny, je tapeta jedna z těch nejkvalitnější dlouho vydrží. Nový papír můžete snadno vystavit slunečnímu záření bez obav z vyblednutí. Koneckonců, tato kolekce je přesvědčivá nejen kvůli rozmanitosti vzorů a všestrannosti, ale také kvůli své odolnosti proti vyblednutí. Čištění je také velmi snadné: vezměte vlhký hadřík a otřete jej.

Patříte také k těm lidem, kteří mají rádi ve svých pokojích rozmanitost a pravidelně mění vaše stěny? Tapety na zeď jsou v tomto ohledu také tou správnou volbou, protože tapeta se může zcela odloupnout a vaše stěna je ihned připravena na aplikaci jiné tapety na zeď z kolekce od Livingwalls.

Tapety na zeď – to nejlepší pro vaši stěnu

Jednou z největších výhod vliesové tapety na zeď od Best of Vlies je to, že ji lze rychle a snadno připevnit. Potřebujete pouze standardní nádobí a můžete dosáhnout výsledku jako od profesionála. Budete potřebovat následující materiály: tapetovací stůl a žebřík, tužka, skládací metr a svinovací metr, nůžky nebo tapetovací nůž, pasta, hůl nebo hůl a kbelík na smíchání pasty, kastrol, tapetovací štětec a nejlépe váleček a přítlačný váleček.

Než se rozhodnete pro svou oblíbené tapety na zeď, měli byste změřit stěny, které se mají tapetovat, abyste si mohli v našem online obchodě objednat správný počet rolí tapet. V ideálním případě byste měli naplánovat ještě jednu roli, protože by to mohlo vést ke škrtům. Ořízněte proužky tapety na zeď s přídavkem asi pěti centimetrů, které můžete úhledně odříznout, když tapeta konečně visí na zdi.

Smíchejte pastu podle příbalového letáku a zabraňte tvorbě hrudek. Měli byste se také ujistit, že jsou vaše stěny suché a hladké, protože vliesová tapeta může zakrýt pouze malé praskliny v sádrovém podkladu. Naneste pastu co nejrovnoměrněji na zeď a štětcem na tapety na zeď vyhlaďte proužky tapety na zeď na stěnu shora dolů. Věnujte pozornost vybranému designu vaší tapety a vyhlaďte všechny jizvy, které by mohly na zrnitém válečku vzniknout.

LIVINGWALLS BEST OF VLIES: NEJLEPŠÍ KVALITA ZNAČKY

Tapety na zeď od Livingwalls přicházejí s velmi módními vzory a svědčí o speciální kvalitě. To je také případ kolekce Best of Vlies, která byla vyvinuta ve spolupráci s renomovaným výrobcem tapet A.S. Création byl vytvořen pro vás. Zde se kombinuje moderní a mladý design s odborností zkušené společnosti. A.S. Création přikládá velký význam ekologicky šetrné produkci, používání nejlepších surovin ze zodpovědného lesního hospodářství a neustálé kontrole kvality vyškolenými zaměstnanci.

Značka A.S. Création si dala za úkol vytvořit špičkové produkty, které jsou inovativní a elegantní a poskytují Vám nejlepší možný konečný výsledek. Značka A.S. Création má ve svém rozsáhlém katalogu přes 6000 různých tapet, mezi nimiž je spousta zbrusu nových vzorů. Jeden z charakteristických znaků této firmy je jejich spolupráce se značkami jako je Porsche. Tato partnerství umožňují A.S Creation zahrnovat výjimečné designy. Jistě vás tedy nepřekvapí že A.S. Création je považována za vedoucí postavu v tapetovém designu. Růžné řady, které jsou součásti jejich katalogu jsou rozmanité a uzpůsobené tak, aby vyhovovali vkusu každého.

Rozsáhlé řada pokrývá celé spektrum od cenově nejdostupnějších tapet až po špičkové tapety na zeď s výjimečnou kvalitou.  A.S Création jsou skutečně tak rozmanité, že si každý najde tu nejvhodnější možnost pro svůj domov.

KUPUJTE TAPETY NA ZEĎ V ONLINE OBCHODĚ BRICOFLOR

Pokud jste hledali tapet s imitací betonu po dlouhou dobu, zde jste na správném místě. Nechte se přesvědčit také našimi skvělými službami! Zakoupením v online obchodě BRICOFLOR dostanete zaručeně nejlepší ceny na trhu. Výběr se Vám snažíme co nejvíce usnadnit, a tak pro Vás máme připravenou službu zaslání vzorků zdarma, díky které dostanete až 8 miniaturních vzorků svých oblíbených produktů, takže můžete může rozhodovat s naprostým klidem mysli v klidu vašeho domova. Podobně, pokud zadáváte velkou objednávku, dejte nám prosím vědět! Naše oddělení nabídky rádi připravíme individuální nabídku s nejlepší možnou cenou. Můžete nás kontaktovat telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře. Těšíme se na setkání s Vámi!

Plus icon Přečtěte si více